Aloe Vera Faydaları

Aloe Vera faydaları binlerce yıldır bilinen ve doğal tedavi özelliklerinin geniş çaptaki çeşitliliği nedeniyle, eski kültürler tarafından uzun süredir kullanılan şifalı bir ottur.

Özelikle yanıkların tedavisinde ve yaraları iyileştirmede kullanılan bu bitki şifalı yönleri nedeniyle bugün de bitkisel tedavi içerisinde yer alan tıbbi bitkilerden biri olarak ilgi görmekte ve de üzerinde araştırmalar yapılmaktadır.

Aloe vera içinde vitaminler, mineraller, amino asitler ve enzimler içeren yapısıyla besleyici özelliği güçlü olan bir bitkidir.

Her ne kadar aloevera bitkisi zambakgiller ailesinden ise de, görüntüsü kaktüse benzeyen dolgun bir bitkidir. Evde yetiştirilmesi kolay olup, küçük yanık, kesik ve çizikler için bile, yaprağı ikiye ayırıp etli kısmı doğrudan yaranın üzerine konularak kullanılabilir.

Aloe vera bitkisi Afrika kökenli olup, Mısırlıların bu şifalı bitkiyi M.Ö 1500 tarihlerinden bu yana bitkisel tedavi amaçlı kullandıklarına dair kayıtlara rastlanmıştır. Aloe vera bitkisi günümüzde Batı Hint Adalarında ve Güneybatı Amerika’da ticaret amaçlı olarak yetiştirilmektedir.

Ülkemizde aleo vera bitkisinin halk arasında bilinen adı sarısabır otudur. Sarı sabır bitkisi bazı yörelerde azvay olarak da bilinir. Aloe vera bitkisinin birçok türü vardır. Bitkisel tedavi amaçlı kullanılan ise özellikle aloe barbadensis türüdür.

Ülkemizde de bazı türleri yetişmesine rağmen doğal tedavide kullanılan barbadensis türü bizde yetişmemektedir.

Aloe Vera’nın Yararları

Aloe vera’nın yararlarından söz etmeye başlamadan önce, üreticiler aloe vera’yı değişimli olarak kullanıp kafamızı karıştırdıkları için, aloe vera ürünlerinin iki çeşidini tanımlayan değişik terimlerin arasındaki farklılığın ayırımını yapmak iyi olacaktır.

Aloe vera jel bitkinin iç yapraklarının orta kısmından elde edilir ve tedavi amaçlı kullanılan türdür.

Aloe vera suyu, ilaç aloe, yaprağın kabuğunun hemen altında bulunur ve yaygın bir şekilde laksatif preparatlarda kullanılır.

Yukarıda da belirtildiği gibi, tedavi edici özelliği olan aloe vera jel şeklinde olandır ve aloe vera’nın yararlarından bahsederken, aleo vera jelini esas olarak alacağız.

Bir Cilt Tedavi Aracı

İnsanlık aloevera bitkisini eski zamanlardan bu yana hep yanıkların tedavisinde ve yaraları iyileştirmede kullanmıştır. Acıyı ve şişmeyi azaltmada etkin olup, aynı zamanda, deri ülserleri, egzama ve sedef hastalığı gibi cilt hastalıklarında bitkisel tedavi olarak kullanılır.

Sağlık üzerindeki olumlu etkilerinin yanı sıra aloe vera kozmetik ürünlerinde de çok sık kullanılan bir bitki olma özelliğini taşımaktır. Aloe vera bitkisi cilt üzerindeki etkileri dolayısıyla kozmetik dünyasının oldukça ilgisini çekmiş ve bu yüzden aloe vera özü kullanılarak bir çok güzellik ve bakım ürünü yapılmıştır. Aloe vera cilt bakım ürünleri, aloe vera krem, aloe vera şampuan etiketini taşıyan geniş yelpazedeki bir çok ürün kozmetik dünyasının vazgeçilmezleri arasına girmiştir.

Enfeksiyonların Tedavisi

Aloe vera bitkisi, vücudumuzun kendisini enfeksiyonlara karşı korumasını sağlayan, anti-viral, anti-fungal ve anti-bakteriyel etmenler içerir.

Ayrıca, içindeki acemannan adı verilen bağışıklık arttırıcı maddesinin birçok araştırmada, test tüplerinde HIV virüsüne karşı etken olduğu görüldüğünden, bu bitki, aids tedavisinde umut vaat etmektedir.

Aloe Vera’nın Diğer Kullanım Şekilleri

Ağızdan alındığında, aloe vera, sindirim sistemini destekler. Mide ülserlerinin, hemoroitlerin, kabızlığın ve tüm bağırsak düzensizliklerinin tedavisinde, aids ve huzursuz bağırsak sendromunda (IBS) yararlı olabilir.

Aloe vera kullanım dozu: Günde bir veya iki kez 1 yemek kaşığı alınır.

Daha önce belirtildiği gibi, “Aloe vera jel” ve “Aloe vera suyu”, aynı ürün olmayıp, farklı tedavi özellikleri vardır. Müshil özelliği olduğundan, birçok bitki bilimcisi aloe suyunun (aloe lateks) kullanımını önermez. Alovera suyu da aloe olarak isimlendirildiğinden ve bazen jel de su ile karıştırılıp “aloe suyu” olarak piyasaya sürüldüğünden, bu iki ürünü karıştırmak çok kolaydır.

Araştırmalar

1996 yılında, “Journal of Natural Products,“da yayınlanan bir makaleye göre, aloe vera, enflamasyonu hafifleten, cildin gelişmesi ve onarılmasını, hidrokortizonlu kremden daha etkili bir şekilde canlandıran; C-glucosyl chromone adlı bileşiği içerir. “Skin Pharmacology and Physiology”  adlı dergide yayınlanan bir çalışma, aloe veranın % 1 oranında güçlü olan hidrokortizon jelinden daha iyi enflamatuar karşıtı etkiler gösterdiğini bulmuştur.

Journal of Dermatological Treatment” da 1999’da yayınlanan bir çalışmada, saç derilerine günde iki kez aloe vera yağı uygulayan Seboreik Dermatit hastalarında, 6 hafta sonra, pul oluşumu ve kaşınma gibi semptomlar %62  oranında azalmıştır.

Skin Pharmacology and Physiology” Şubat 2008’de yayınlanan bir çalışmaya göre, aloe vera; güneş yanığı olan cilt üzerinde 48 saat içinde haricen kullanıldığı taktirde, cildi sakinleştirir ve enflamatuar karşıtı etkiler gösterir.

Journal of the American Academy of Dermnatology” Eylül 2011 sayısında yayınlanmış bir çalışma, ameliyat sonrası şişleri dindirmekte, aloe veranın çok yararlı olduğunu göstermiştir.

Bacak, bilek, gövde, ağız ve vajinayı etkileyen bir cilt hastalığı olan liken planus’un üzerinde aloe veranın pozitif sonuçlar gösterdiği, “British Journal of Dermatology”nin Mart 2008 sayısında rapor edilmiştir.

2008’de “Phytotherpay Research”de yayınlanan bir çalışma, aloe veranın salmonella verilmiş deney hayvanları üzerinde enflamasyonu düşürdüğünü göstermiştir.

“Research Journal of Medicine and Medical Sciences” da 2008’de yayınlanan bir çalışma, aloe veranın peptik ülser üzerindeki etkileri üzerinedir. Sonuç olarak, aloe veranın fazla asitten tahriş olmuş ve zarar görmüş mide duvarına bile koruma sağladığı bulunmuştur.

The journal Alimentary Pharmacology and Therapeutics” de 2004 de yayınlanan bir çalışma, plasebo, ya da inaktif ilaçlara oranla aloe vera suyunun, ülseratik kolit belirtileri üzerinde tam veya kısmi iyileşme gösterdiğini bulgulamıştır.

1996 yılında “Journal of Acquired Immune Deficiency Syndromes,” da yayınlanan bir çalışmada, enjekte edilen ya da sindirime dahil edilen aloe vera ekstre ya da suyu, insan bedeninin immün sistemi üzerinde pozitif etkiler göstermiştir.

Çin’de uygulanan bir çalışma, kronik hepatit yaşayan 38 hastaya aloe vera ekstresi (10-15ml/kg enjeksiyonu) verildi ve enflamasyon oranının %87 oranında düştüğü gözlendi. Araştırmacılar, aloe veranın hastanın karaciğer hücrelerini koruyarak semptomları hafiflettiğine inanıyorlardı.

Cancer Letters” bülteninde 2002’de yayınlanmış bir çalışmaya göre, aloe veranın pankreas kanserini önleyici etkisi olabilir. Laboratuar ortamında hayvanlar üzerinde uygulanan bir çalışmada ise,  %1-5 oranında aloe vera katılmış diyet takviyesi 5 hafta sonunda, pankreas kanseri oluşumunu azaltmıştır.

İtalya’da, 2009 yılında 240 hasta üzerinde yapılan bir çalışma rapor edilmiştir. Aloa vera, metastatik akciğer, bağırsak ve mide kanserleri olan hastalarda, kemoterapi süresince test edilmiştir. Hastaların yarısı standart kemoterapi tedavisi boyunca aloe verayı likit olarak günde üç kez içtiler. Aloe vera kullanmış hastaların %65’inde kanser kontrol altına alınmış, oysa sadece kemoterapi görmüş hastaların ise; %50’sinde kanser üzerinde kontrol görülmüştür. Bu çalışma sonrası, araştırmacılar, aloe vera kullanan hastaların yaşam kalitelerinin yükseldiğini ve kemoterapinin yan etkileri olan uyuşmuş parmaklar ve yorgunluğu hissetmediklerini vurgulamışlardır.

Uyarı

• Aloe lateks postasyum düşüklüğüne, kramp ve mide ağrısına sebep olabilir. Aloe lateksin yüksek dozları böbreklere zarar verebilir.

• Hamileler ve emziren anneler Aloe jel ve Aloe lateks ürünlerini ağızdan almamalıdır.

• Aloe lateks müshil etkisiyle potasyum seviyesini düşürebilir. Potasyum düşüklüğü digoksinin yan etkilerinin artmasına neden olabilir.

• Yine potasyumun düşmesine neden olabilecek meyan kökü gibi bitkilerle beraber kullanılmamalıdır.

• Aloe lateksin laksatif ilaçlarla beraber kullanımı su ve mineral kaybına neden olabilir. Sinameki ve hintyağı gibi laktasif etkili ürünlerle de bir arada kullanılmamalıdır.

• Aloe jel kan şekerinin düşmesine sebep olabileceği için diyabet ilaçlarıyla beraber kullanılması önerilmez. Yine panax ginseng gibi kan şekerini düşüren bitkilerle de aynı anda kullanımı şekerin daha çok düşmesine yol açabilir.

• Herhangi bir ameliyat sözkonusu ise bu tür ürünlerin kullanımı 2 hafta önceden bırakılmalıdır.

Aloe Vera Ürünleri Nasıl Seçilmeli

Aloa verayla ilgili bir şeyler duyduğumuzda, bir çoğumuz, kullandığımız tek bir aloe vera olduğunu sanır. Oysa, Afrika, Asya, Avrupa ve Amerika’nın kuru ve kurak iklim bölgelerinde, 240 farklı çeşidin üzerinde aloe vera mevcuttur. Bu değişik aloe vera çeşitlerinin sadece dört tanesi insan kullanımına uygundur ve tam adı Aloe Vera Barbadensis Miller’dır. Bu yüzden, aldığınız her aloe veralı ürünün sadece Aloe Vera Barbadensis Miller’dan üretilmiş olduğundan emin olmalısınız.

Ürün formülündeki aloe vera jelinin doğru çeşit ve doğru miktarlı olanını seçmek çok kolay olmadığından, aloe vera’nın sağlık yararlarını en üst düzeye çıkarabilmek için, aloe vera ürününün kalitesinden emin olunmalıdır. Ne yazık ki, birçok gıda takviyesi için, etiketinde yazılı olan içerikleri içermeme riski bulunmaktadır.

Yüksek kalite aloe vera ürün desteğini bulmak için bazı ipuçları ve uyarılar aşağıda belirtilmiştir:

Güçlü bir Aloe Vera Ürün Seçimi

Aloe vera’nın gücü ve etkisini garantilemenin en iyi yolu, standardize edilmiş bitkisel özler kullanılarak üretilmiş olan ürünleri almaktır- Böylece aloe vera’nın tüm yararlarından faydalanabilirsiniz. Standartlaştırma işlemi sadece aloevera desteğinin mümkün olan en yüksek miktara sahip olduğunu değil, aynı zamanda da her şişede en doğru miktarda bulunmakta olduğunu garanti eder.

Aloe vera ürünlerinin üretim süreci oldukça dikkat gerektirir. Örnek vermek gerekirse, aloe vera bitkisinin jeli, eğer uzun süre gün ışığına maruz kalırsa (4 saat kadar) okside olarak etkinliğini kaybeder. Bu yüzden hasat ve kesim (jeli özütlemek için yaprağın dış katmanının kaldırılması) işlemi 4 saat içerisinde tamamlanmış olmalıdır.

Seçtiğiniz Doğal Ürünün Saflığını Kontrol Edin

Hangi doğal ürün desteğini alırsanız alın, etiketini mutlaka okuyun ve ürünün yapay renklendirici, tatlandırıcı, şeker, glüten, nişasta ya da silikat gibi hiçbir katkı ve dolgu maddesi içermediğinden emin olun.

Güvenilir Bir Üretici Bulun

Bir üreticinin güvenilir olup olmadığına karar vermek hiç de kolay değildir. Piyasaya düşük kaliteli bitkisel ürünler süren birçok şirket bulunmakta olup, araştırmalar birçok önde gelen bitkisel ürün satıcısı firmaların bile, ne yazık ki, bunların arasında olduğunu göstermektedir. Bu nedenle, herhangi gıda takviyesi alırken, satın almakta olduğunuz ürünün saflığını ve kalitesini garanti altına almak için, Eczacılık GMP koşullarına sıkı sıkıya uyarak faaliyet gösteren üreticilerden alış veriş yapın.

---------
Yukarıda yeralan metin haber ve bilgi amaçlı hazırlanmış olup, hekimin uygulayacağı teşhis ve tedavisinin yerine geçmez. Herhangi bir tedavi sürecine başlamadan önce mutlaka sağlık uzmanının görüş ve onayı alınmalıdır.


Comments

 1. Ebru Kükürt says

  Merhaba,

  Aloe Vera ürünlerinden bazılarını bilgi alıp edinmek istiyorum.Bana yardımcı olursanız sevinirim.

 2. zehra acar says

  merhabalar benim bir yaşında ikiz bebeklerim var erken doğdular aloveranın balık yağını kullanmak istiyorum ama
  bilgi almak istiyorum. ben zihinsel gelişimi kemik gelişimi için kullanmak istiyorum. şimdiden teşekkür ederim.

 3. handan durna says

  11 senelik evliyim çocuğum olmuyor yumurtalıklarım düzenli çalışmıyor gebe kalamıyorum acaba alovera tohumu kullanırsam bir faydasını görebilirmiyim lütfen cevap yazın iyi günler

 4. zeynep says

  aloe vera yı nasıl kullanabilirim? yardımcı olursanız sevinirim…

 5. admin says

  Aloevera ürünleri aloe vera jel ve aloe vera suyu şeklinde bulunmaktadır. Doğal tedavide kullanılan türü aloevera jel olanıdır.Aloe veranın bu türünü tercih ediniz.Günlük kullanım miktarı 1 ya da 2 yemek kaşığıdır.

 6. postaci-ibo says

  selam arkadaşlar .
  vallayi ben kullandım bu bitki ilacı ve cok fadaydası var .
  ben inanıyorum buna .bir gün antalyada ayağmı butgtum, ve doktara gittim bana bir kaç ilac verdi ama bir faydaası yoktu.orda bir yabancıyla tanıştım oda bana aloe vera getirdi ,dediki bundan iyisi yoktu diyor.önce inanmadım .
  sürdüğünde nasıl bir faydasını gördüm .ve şimdide kulanıyorum .çok iyi geldini söyleyebilirim.herkese tafsiye ederim bu bittki ilacı.vallllayi süper bir bittki.
  selamlar.

 7. nuran says

  Bio enerjime bakılarak vucudumun bağışıklık sisteminin zayıf olduğu, kan dolaşımında problem olduğu karaciğerimde sorun olduğu ve vucudumda virüs bulunduğu söylendi. tedavi amaçlı aloe vera yağı verildi her sabah 1 çay kaşığı içmemistendi.
  Çok açı zehir gibi,kaşık bile sapsarı oluyor.içinde hiç başka bir şey yok. küçük şişe ama toplam 3 şişe tüketmem istendi.Ne dersiniz faydası olurmu.Bcaklarımdaki varislere, kabızlığıma vb iyi gelir mi devam edeyim mi

 8. tugay says

  ben tugay adanadan yazıyorum ziyapaşa bulvarından babamın serası var 5 tane saksıda aloe vera hep kullanıyoruz faydasını gördük bizde şaşırdık.doktorun verdiği ilac bu aloe veradan çok alt düzeyde onun için herkese tavsiye ederim

 9. reyhan says

  selamlar ben hindistanda yasıyorum ve bu gun arkadasım evının bahcesındekı aloe vera bıtkısını gostererek ıcındekı jelınsıneklerden korunmak ıcın bırebır oldugnu soyledı 8 aylık hamıleyım ve kullanmamda herhangı bır sorun olup olmadıgnı ogrenmek ıstıyorum ayrıca dırek bıtkının kendısını nasıl ve nerelerde kullanabılırım bana yardımcı olursanız sevınırım

 10. gul says

  slm ben aloe verayi duydum acama zayiflamaya iyi geliyormu zayiflamaya iyi geleyorsa nasil kulanmaliyim lutfen cevap yazin thank you

 11. fikret says

  slm bende sprm sıfırlığı var bırde kanallar tıkalı dıyolar sizin alover da bana hangi ürünlerı önerisiniz ayrıca başarı oranı yüzde kac foreverı ınceledim ayrıca üye olmayı düşünüyorumm cevap yazarsanız sevınırım iyi çalışmalar

 12. rifat korkmaz says

  bunun icin zayiflama ilaclari eger bana ulasirsaninz nasil zayiflicaniz hakkinda aciklayici bilgi aalabilrsiniz

 13. rifat korkmaz says

  söyle buyurmustur peygamber efendimiz SAV sizin icin iki seyde sife vardir bunlardan biri sari sabirdir bu ise aloe veranin türkrcsidir ayrica ibni sina syle demistir ölümden gayri her derde devadir .

 14. Mehmet Ali says

  Merhaba;

  Arkadaşlar Aloe vera ürünlerinin Türkiyede ki satışını yapan Distribüterlerinden birtanesiyim. Tamamen doğal olan bu ürünleri mail adresimden bana ulaşarak katoloğunu tarafınıza gönderebilirim.Bu ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi verebilirim. ayrıca sizde Türkiyede ki 250.000 civarında ki distrübütürlerin bir tanesi olabilirsiniz. Detaylı bilgi için malidemiroz@gmail.com mail yoluyla ulaşabilirsiniz. ayrıca firmanın web adresi ilgilenen arkadaşlar lütfen benimle iletişime geçsin

  Mehmet Ali

 15. Z. says

  merhaba iyi bir aloevera kullanıcısı ve üyesiyim eğer bilgilenmek isterseniz yardımcı olabiliriz

 16. ferruh yıldırak says

  aloe vera of america temsilcisiyim. doğal sağlık ürünlerinin dağıtım ve pazarlamasını yapıyorum. 200 den fazla çeşitle ve sağlığa zararlı hiçbir içeriği olmaması, birçok şifai değerinin bulunması bu ürünleri vazgeçilmez kılıyor. dünyanın 148 ülkesinde FDA onayı ve diğer gerekli tüm onayları mevcuttur. islami helal sertifikası vardır. tel: 05373262365

 17. SUNA says

  aloe vera ankara temsilcisiyim. doğal sağlık ürünlerinin dağıtım ve pazarlamasını yapıyorum. 200 den fazla çeşitle ve sağlığa zararlı hiçbir içeriği olmaması, birçok şifai değerinin bulunması bu ürünleri vazgeçilmez kılıyor. dünyanın 148 ülkesinde FDA onayı ve diğer gerekli tüm onayları mevcuttur. islami helal sertifikası vardır. tel:0545 368 40 61
  0531 587 78 98

 18. murat says

  aloe vera elazığ sağlıklı yaşam danışmanıyım yukardakı arkadaşımın da anlattığı gibi sağlığa hiçbir zararı yoktur
  dunyanın 148 ulkesinde faaliyet gosteren bir şirkettir FDA onayı ve islami helal sertifikası vardır
  muracat num;05353446519

 19. nihal says

  Aloevera cilde çok iyi geliyor. Yüzüm çok yağlı ve sivilceliydi . Alovera bitkisinin içindeki jeli sürdüm . Düzeldi şimdi nerdeyse pürüzsüz..

  Çok faydalı bitki kesinlikle deneyin

 20. hawa says

  benim cildim hem hassas yağlı hemde sizvilce ve aknelerden olşuyor.
  Aloevera’nın hangi ürününden faydalanabilirim? yardım etmeniz dileğiyle teşekkürler….

 21. ayla tokmak says

  merhabalar.. Aloe vera üreticisinin distribütörüyüm. Bana ulaşırsanız konu hakkında sizi bilgilendirebilirim.

 22. ayla tokmak says

  merhabalar… Kilo kontrolu ile ilgili yardımcı olabilirim isterseniz.. Kızımla birlikte kullandık, ciddi sonuç aldım ve çok memnum kaldım..

 23. seda says

  selam nihal bende yüzümde aynı sorunlarda şikayetçiyim aloe verayı yüzüne nasıl uyguladığını anlatabılırmısın

 24. tasvit says

  mrh arkadaşlarr biz alo vera kulanmak istiyoruz sspe hastasın zararrı olurmu ?

 25. Mustafa SEN says

  Merhaba ben aloe vera ile alakalı bir şirketle tanışmıştım.İlk önce diş macunu aldım içinde aloe vera varmış kullandım diş eti sorunum yok oldu daha sonra annemin eklem ağrıları için ürün istedim aloe içeceği omega3 felan verdiler annem şu anda ağrılarından kurtuldu yürümekte zorlanıyordu artık rahat rahat yürüyebiliyor.Bende enerji azlığı vardı yorgunluk hissediyordum onun içinde bir ürün aldım şu an iyiyim gerçekten ürünlerden memlunum isteyen arkadaşları ürünleri veren arkadaşlar tanıştırırım.

 26. Volkan says

  ALOEVERA kullanımı için tarafıma mail atabilirsiniz. Aloevera bazlı ürünler ile ilgili dünya çapında oldukça ünlü bir firmada görev alıyorum. seve seve yardımcı olabilirim. Şirket ismini sorun olabilir diye burda yazmak istemedim. ama mail atarsanız elbette sizi net olarak yönlendirebilirim.

  vlknglck@gmail.com

 27. yagmur says

  yha zayıflamak istiorum ben arkadaşm kullanmış ve işe yaradını söledi gercktn yarıomu ben cok kötüyüm ve cok taktım kilomaaa biran önce vermek istiorum nolur yardımcı olurmusunuz

 28. kasım says

  öncelikle yağmur hanım merhabalar. ben dünyanın en ünlü aloe vera içerikli ürün satan firmasında çalışıyorum. bu firmanın kilo kontrol ürünleri bulunmakta ve çok iyi sonuçlar alınmakata isterseniz size yardımcı olabilirim….

 29. doktor says

  merhabalar. subakut sklerozan panensefalit bir kızamık komplikasyonudur. bir nörolojik kopmlikasyondur. zararı olmaz aksine faydaları çok olur. ama doktorun önerdiği aloe vera ürünleri kullanmalısınız. mailime bilgilerinizi yazarsanız size ürünler ve nasıl kullanılması gerektiği bilgileriyle birlikte yazarım

 30. doktor says

  burda doktor olmayan bir kişi lütfen ürün önermesin. kardeşim 2-3 ayda doktorluk taslamayın insanlara. herkes işini yapsın. kimse de doktor olmayan bir insandan ürün almasın.

 31. ibrahim gedikoglu says

  slm arkadaşlar bende aloe vera ile tanısmam diş macunu ve babannemin saglık sorunla nedeniyle oldu hatta son dönemde halamın sekerini bile düzene soktu daha böyle cevremde cok kullanan oldu bende dedim ki bu kadar saglam ürünlerle calısmak cok akıllıca olacagından hemen sirketle görüstüm ve asistan süpervizörü oldum forever living ile calısıyorum izmir distiribütörüyüm bu arada bi doktorumuz demişki hemen 2 ayda bu işi yapanlar kendini doktor sanıyor demiş bizim yaptıgımız iş bu degil biz sirketimizin doktorlarıda var onlara danısıyoruz hemen her konuyu sürekli telefon görüsmesi yaparız yada seminerde deteylı konusur gerekirse de bizzat müsterimizle görüstürürüz sirketimiz cok saglam ve her türlü destegi veriyor böyle büyük bi güclü bir sirkette calıstıgım için cok sanslıyım bana ulasmak isteyenler mailden ulasabilirler,saglıklı yaslanmak için sizleride forever living ailesine davet ediyorum… ibrahim_gedikoglu@hotmail.com

 32. serkan says

  BİR YAKINIM SSPE HASTASIDIR.
  SSPE HASTALIĞINA İYİ GELECEK HANGİ ÜRÜNÜNÜZ VAR?
  NASIL ALABİLİRİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ARKADAŞLAR

 33. BERNA says

  merhabalar ben sedef ve egzama hastasıyım duyuyorum ürünleriniz varmış ama ben bunları bılınçlı olarak kullanmak ve bu konu hakkında bana dogru bilgiler verebilecek kişi tarafından bilgilendirilip bu şekilde ürünlerinizi kullanmak ısterim. bu konuda ben tam anlamı ıle aydınlatılabılrsem bana uygun olan urunlerınızı almak ve kulanmak ısterım neden olmasın………………..

 34. havva aysan says

  slm benım migrenım var acabaona uygun krem falan var mı? lütfen cvb bekliyorum

 35. umutcan says

  aloe vera astım hastaları için önemli bir bitkiymiş doğrumu yardım ederseniz sevinirim.

 36. naime baykal says

  merhabalar benim uzun yıllardır kabılığım var aloevera nın bitki çayı varsa bana bi faydası olurmu?

 37. gülcan efil says

  ben 6.5 yıllık evli bir bayanım çocugum olmadı.2 defa aşılama yaptırdım.ama bebek sahibi olamdım.doktora gittiğimde eşim ve bende problem olmadıgını söyledi zamana bırakın dedi.sizin ürününüzden bana faydalı olan varmı.bu kanuda bana yardımcı olabirmisiniz.acil cevap bekliyorum.

 38. YALÇIN says

  HEM KULLANICI HEMDE DİSRİBÜTÖRÜM KESİNLİKLE MÜKEMMEL ÜRÜNLER SAĞLIKLI YAŞAMAK İSTİYORSANIZ HASTALANMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANIN AYRICA BELİRTEYİM HER ALOE VERA ALOE VERA DEĞİLDİR MUTLAKA İYİ ARAŞTIRIN HERŞEYİ KAYNAĞINDAN ÖĞRENİN, HASTA İSENİZ HASTALIĞINIZIN ÇARESİNİ MUTLAKA BU ÜRÜNLERDEN SAĞLAYABİLİRSİNİZ.
  YARDIMA İHTİYACI OLANLARA YARDIMCI OLABİLİRİM.

 39. METİN says

  sayın hanımefendi
  sizin gibi bir yakınımın çocugu olmuyordu.çalmadık kapı gitmedik doktor kalmadı.ankarada sanayi caddesinde istanbul baharatcısı var.ona gittim durumu anlattım.
  bana 3 ot verdi
  1-civan percemi
  2-ogul otu
  3-ada çayı
  3ünü birlikte mıx edin.çay demler gibi demleyin.21 gün kullanın.hanım hamile kalır dedi.
  dedigi oldu ALLAHTA NASİP ETTİ. ŞİMDİ 4 ÇOCUKLARI VAR.
  DENEYİN VE İÇERKEN NİYET EDİN YARABBİ PEYGAMBERİMİN HATIRI İÇİN ONU SEVENLERİN HATIRI İÇİN BANA HAYIRLI BİR EVLAT EVLAT İHSAN EYLE DİYE DUA İLE DESTEKLEMEK GEREKİR.
  SELAMLARIMLA
  METİN

 40. ilayda says

  slm
  ben ilayda benim bir tane görümcem var ve saçlarının bazı yerlerinde açılmalar var 2 senedir gitmediği doktor kamadı
  ama bir faydası yok genellikle bu kulak arkası tarafları açılıyor bana önerebileceğiniz bir ilacınız varmı

 41. Hale Karacan says

  Merhabalar, enerji azlığı için aloe veranın hangi ürününü kullandınız? Bende öyle bitkinim ki, ne kullansam fayda göremedim, mailimi bir an evvel görmenizi diliyorum, cevabınızı bekliyorum, iyigünler.

 42. Selma Havuz says

  merhabalar,bende bir aleovera distiribitörüyüm;

  her konuda sizlere yardımcı olmayı seve seve isterim..

  Türkiyenin bir numaralı firmasında eğtimlerimiz ve bilgilerimizi yenileyerek her gün bu mucizevi şifalı bitki hakkında yeni bilgiler edinerek kendimizi ve çevremizdeki kişilere ihtiyaçları doğrultusunda bitkinin kullanım ve içeriği hakkında bilgilendiriyoruz,ayrıca türkiyenin ve avrupanın her yerine ürün tedariği sağlıyoruz..unutmayalım ki bu bir ilaç değil besin takviyesidir…mail adresmden ulaşınız selma_havuz@hotmail.com

 43. murat says

  selam ben konyadan yazıyorum saçlarımda dökülme var aynı zamanda zayıflamak istiyorum ve bagırsaklarımda sürekli gaz var kullandıgım ilaçların hiç bir faydasını göremedim ben yazrdımcı olursanız seviinirim bu ilaçdan konyada bulabilrimiyim şimdiden tşkrlerr..

 44. aziz torun says

  Merhaba .benim bel ağrılarım sıkça oluyor.Aleo veranın hot solitionu kullandım oldukça iyi geldi.Pisikolojik mi bilemiyorum ama iyi bir pomat.Ürün hakkında bilgi almak istiyorum.Yan etkileri görülmüşmü, varmıdır, ve nasıl temin edebilirim

 45. NAZAN says

  FDA ONAYLI 148 ÜLKENİN BAKANLIK ONAYIYLA ÇALIŞAN ALOEVERA BİTKİSİNİ EN GÜZEL ŞEKİLDE PAZARLAYAN FİRMADA MÜDÜR OLARAK ÇALIŞIYORUM.MERSİN DE BİLGİLENMEK İSTEYENLER İÇİN TELEFONUM
  0 535 926 70 96

 46. hüseyin tekin says

  arkadaşlar gerçekten muhteşem ötesi bir bitki ben kullanıyorum çok faydalı ayrıca distribütörüm.tek kelimeyle hem sağlık hemde para var ve tabikide beraberinde huzur.bilgi almak isterseniz 05548522064 çağrı atmanız yeterli.sağlıcakla………..

 47. Aslan ÖZKAN says

  merhabalar 148 ülkede FDI onaylı ve aloeverayı jel şeklinde saf olarak(doğal) olarak üreten foreverliving şirketinde müdür yardımcısıyım. ürün hakkında istediğiniz bilgiyi verir ve temini konusunda yardımcı olabilirim.
  05053475305

 48. mediha sağlam says

  dünyanın 150 yi aşkın ülkesinde,kendi kulvarında en önde koşan international dev bir şirket.duyduklarınıza,gördüklerinize inanmakta zorluk çekeceğiniz hayalmı bu dıyeceğiniz bir atmosfer..burada sağlık,mutluluk ve para hepsi bir arada…tabiki bizler ilk önce sağlık dıyoruz.sağlık olmazsa kazandığımızında bir faydası olamaz..o zaman buyrun tanışalım.hep birlikte sağlıklı günlere adım atalım ve attıralım..sağlıkla kalın.. 0538 818 67 49

 49. Onay ONAN says

  FOREVER FİRMASININ İZMİR DİSTRİBÜTÖRÜYÜM. ÖNCELİKLE ELİMİZDE BİRÇOK SAĞLIK PROBLEMİ İLE İLGİLİ SONUÇLAR MEVCUT. İKİ AY ÖNCE BABAMIN ANİDEN ŞEKER RAHATSIZLIĞINA YAKALANDIĞINI ÖĞRENMİŞTİK. ŞEKERİ TAM 420′İDİ. HEMEN KENDİSİNE ALOE VERALI İÇECEKLERİMİZDEN SEVİMLİ SARI BİDONUMUZU KULLANDIRMAYA BAŞLADIK. ASIL ŞAŞIRTICI OLAN TARAFI İSE ŞEKER DİYETİNİ BİLE YAPMIYORDU SOFRADA HER ŞEYDEN İSTEDİĞİ KADAR YEMEYE DEVAM EDİYORDU. ARALIKLARLA DA ŞEKERİNİ ÖLÇMEYE DEVAM EDİYORDUK. 10. GÜNDEN İTİBAREN ŞEKERİ 110′LARA İNMİŞTİ. DOKTORUNA GİTTİĞİNDE DOKTOR BU KADAR KISA SÜREDE BABAMIN ŞEKERİNİN NASIL DÜŞTÜĞÜNE İNANAMADI. ŞU ANDA DA HALEN ŞEKERİ NORMAL SINIRLARDA SEYREDİYOR. SAĞLIK PROBLEMLERİ OLAN KİŞİLER VARSA BANA 0542 8362609 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİRLER. SAĞLICAKLA KALIN…

 50. Onay ONAN says

  BU ULUSLAR ARASI FİRMANIN ALOE VERALI ÜRÜNLERİ İLE BU ÜRÜNLERİ DÜZENLİ KULLANIM SONUCUNDA ASTIM HASTASI OLUPTA FISFISINI BİLE BIRAKANLAR VAR.
  İRTİBAT TEL:0542 8362609

 51. adnan güçlü says

  SLM ARKADAŞIM ÖNCE ALLAH ACİL ŞİFA VERSİN SİZE MİGREN
  TEDAVİSİNDE YARTIMCI OLMAK İSTERİM EGER SİZDE İSTERSENİZ
  ALOE VERA HAKKINDA SİZE BİLGİ VERMEK İSTERİM ALOE VERA
  BİR COK RAHATSIZLIĞA FAYDASI OLMUŞTUR VE COK GÜZEL SONUCLARI VARDIR EGER BENİMLE İRTİBATA GECERSENİZ SİZE YARTIMCI OLABİLİRİM SİZE İYİ GÜNLER DİLERİM .
  TEL-0532 3253177

 52. murat aytaç says

  aloe vera ürünleri genel olarak nerde satılıyor öğrenmek isityorum ve kabızlığa bunun suyumu iyi geliyor bilgi verriseniz sevinirim

 53. aloeveranuraycandogan says

  HERTÜRLÜ SORUNLARINIZDA SİZE YARDIMCI OLABİLİRİM.ALOEVERA KULLANICISIYIM HERTÜRLÜ BEDENSEL VE RUHSAL SORUNLARIMIZI ÇEVEREMİZDEKİ ARKADAŞLARIMIZIN VE KENDİMİZİN YAŞAM KALİTEMİZİN ARTIRDIĞINI BİREBİR YAŞADIK.EŞİM SES TELİ FELCİ GEÇİRMİŞTİ.ALOEVERA ÜRÜNLERİNDEN KULLANIP SESİMİZ TEKRAR GERİ GELDİ, SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE YTAŞIYORUZ. ŞİRKETE VE ÜRÜNLERE YRADANIMA ŞÜKÜRLER OLSUN.ARAMAK İSTERSENİZ.GSM 0 555 333 04 58.nkocamans@hotmail.com ULAŞABİLİRSİNİZ TEŞEKERLER EDİYORUM.

 54. kezban says

  merhaba arkadaşlar aloeverayla ilgilenen bu kadar çok kişinin olması doğru yolda oldumuzun göstergesidir bence.ben bu ürünlerle tanıştığım için çok mutluyum .bariz sonuçlar aldım .alanyada yaşıyorum bize katılmak bilgi almak sorunlarına çözüm bulmak isteyenler bana ulaşabilir. ayrıca kazanç sistemide hiç biryerde olmadığı kadar avantajlı kısa zamanda kariyer yapabilirsiniz istediğiz zaman bana ulaşabilirsiniz 05053947874

 55. adnan güçlü says

  sayın hanımefendi GÜLCAN EFİL 16 kasım 2009 tarihli yazınıza cevab olarak yazıyorum umarım okuyabilirsiniz hanımefendi hic bir zaman ümitinizi kaybetmeyin ALLAH,TAN
  ÜMİT KESİLMEZ hanımefendi aloe vera ile ilgili araştırma yapmışsanız bu mucize ürünün ne kadar faydalı oldugunu bilirsiniz aloe vera ürünleri tümü dogal ve saftır sizin çocugunuz olmadınızı yazmışsınız size bu konuda aloe vera,lı ürünlerini kullanarak sizinde özleminize care olacaktır çünki bu konuda bircok olumlu sonuclar var eger ALOE VERA ilgili tüm ürünler hakkındada bilgi almak isterseniz arayabilirsiniz iyi günler dilerim tel=0532 325 31 77

 56. tomurcukk says

  abicim hangi şirketten bu bitikiyi temin ettiniz bilmiyorum ama o şirketle görüşün varisleriniz için balık yagı da isteyin çünki benim kendimde ki kocaman varisler aloevera ve omega-3 le inanılmaz ama şu an eseri bile kalmadı. ama kesinlikle tedavinizi yarım bırakmayın. saygılarımla..

 57. tomurcukk says

  gül hanım sadece alovera bıtkısı zayıflamanız için yetmeye bılır onun için onun için yıne aloevera fırması olan şirketımızın çıkarttığı set var 9 ğünlük bir kür denemenizde fayda var.. isterseniz yardımcı olabılırım..

 58. ibrahim says

  slm aloe veranın her derde deva ürünlerinden temin edebilirim,yada sizide bu karlı işe girmenizi saglaya bilirim izmir temsilcisiyim güzel ve saglıklı günlerde görüsmek dilegiyle…

 59. fevziye ulu says

  aloe vera kulanıcısıyım bütün ürünlerinden memnunum arkadaşlar hemde distirbütörüm. Yardımcı olabilirim.
  bir spreyi var her türlü kesiğe ve yanıklara kullanılıyor çocukları olanlar için ideal

 60. gülsüm says

  Hayıt bitkisini kullanmanızı öneririm. Çok faydası olacağına inanıyorum. Sizde internetten araştırabilirsiniz.
  Selamlar.

 61. celal oruç says

  arkadaşlar ben de ALOE VERA kullanıcısıyım.FMF hastası kızıma kullandım haftada 1 gelen nöbetleri 2-3 aydan daha fazla oldu Allah’a şükür kızımın nöbetleri daha gelmedi.Şükürler olsun şimdi çok iyi sizlerinde bazı sorunlarınıza besin takviyeleriyle yardımcı olabilirim.sağlıklı günler…

 62. celal oruç says

  arkadaşlar ben de ALOE VERA kullanıcısıyım.FMF hastası kızıma kullandım haftada 1 gelen nöbetleri 2-3 aydan daha fazla oldu Allah’a şükür kızımın nöbetleri daha gelmedi.Şükürler olsun şimdi çok iyi sizlerinde bazı sorunlarınıza besin takviyeleriyle yardımcı olabilirim.emaili adresim(cel-aloruc@hotmail.com)sağlıklı günler…

 63. İbrahim DEMİR says

  SUNA HANIM ÇOCUK SAHİBİ OLABİLDİNİZMİ
  SADECE BURDA GÖRDÜM SİZE YAZIYORUM.
  BANA DÖNERSENİZ MEMNUN OLURUM.
  YARDIMCI OLABİLİRİM. SAYGILAR SUNUYORUM

 64. veysi says

  bu konuda ciddi olan insanlar varsa, dünya üzerinde tanınmış bir firmada calısıyorum. bu tür beslenmeden kaynaklı saglık sorunları olan insanlar varsa ve ciddiyseler yardımcı olmaya calısırım.

 65. veysi says

  merhaba arkadaşlar aloeverayla ilgilenen bu kadar çok kişinin olması doğru yolda oldumuzun göstergesidir bence. ben bu ürünlerle tanıştığım için çok mutluyum .bariz sonuçlar aldım. evet eger gercektan cevrenizde bu tarz saglık sorunları olan insanlar varsa veya bagışıklılık sistemini güçlendirerek bu tarz saglık sorunlarına yakalanmamak isteyen ciddi kişler varsa yardımcı olurum. istanbulda yaşıyorum bize katılmak bilgi almak sorunlarına çözüm bulmak isteyenler bana ulaşabilir. ayrıca kazanç sistemide hiç biryerde olmadığı kadar avantajlı kısa zamanda kariyer yapabilirsiniz istediğiz zaman bana ulaşabilirsiniz. 0538 766 39 31

 66. veysi says

  evet arkadaşlar bende sizin gibi saglık sorunlarım vardı. bir arkadasımın tavsiyesiyle aloe vera ürünlerine basladım ve inanılmaz sonuçlar aldım. daha sonra merak edip bir toplantılarına katıldım ve ögrendimki dünyanın en büyük firmalarından birini oldugunu gördüm ve 4 aydan beride bu işi yapıyorum. eger gercekten cevremizde bu ürüne ihtiyacı olan insanlar varsa ve bu inanılmaz iş fırsatını degerlindirmek isteyen varsa bana sitemden veya telefonumdan bana ulaşabilirler. tel 0538 766 39 31
  not(isim üzerine tıklayarak ürünler hakkında bilgi edinerek ve bana ulasabilirsiniz) saglıklı günler dilegiyle.

 67. cengiz kaya says

  merhaba arkadaşlar ben kendi hastalığım için tavsiye üzerine alovera ile tanıştım ve çok memmun kaldım sizlerede tavsiyem her türlü hastalıklara iyi gelen ve tümü bitkisel örünlerden yapılan herhangi bir yan etkisi olmayan alovera ile tanışmanızı isterim ben şu anda sivas alovera dispiretörlünü yapmaktayım arayın yardımcı olayım önce allahın izniyle sonra alovera yardımı ile hastalıklarınızdan kurtulacaksınız 0536 814 18 56

 68. veysi says

  merhaba arkadaşlar aloeverayla ilgilenen bu kadar çok kişinin olması doğru yolda oldumuzun göstergesidir bence. ben bu ürünlerle tanıştığım için çok mutluyum .bariz sonuçlar aldım. evet eger gercektan cevrenizde bu tarz saglık sorunları olan insanlar varsa veya bagışıklılık sistemini güçlendirerek bu tarz saglık sorunlarına yakalanmamak isteyen ciddi kişler varsa yardımcı olurum. istanbulda yaşıyorum bize katılmak bilgi almak sorunlarına çözüm bulmak isteyenler bana ulaşabilir. ayrıca kazanç sistemide hiç biryerde olmadığı kadar adil ve kazançlı kısa zamanda kariyer yapabilirsiniz istediğiz zaman bana ulaşabilirsiniz. ….. dan da bana ulaşabilirsiniz. 0538 766 39 31

 69. masör says

  slm herkese acil şifalar ben kendim 7 yıl önce bu ürünle tanıştım oğlum 3 yaşında astım bronşit oldu doktorumun tavsiyesiylee 6 süre zarfında oğlum tamamen kurtuldu daha sonra ben bu firmayı başka bi arkadşım vasıtasıyla tanıdım benm kendi müşterilerime tavsiye etmeye başladım bir çok alanda müthiş başarılar elde ettim örnek verecek olursam eklem sıvı kayıpları ,prostat,karaciğer yağlanması,ankilozon spondilit,şeker,mantar hastlıklarıgibi bir çok deneyimler yaşadım eğer sizde ve yakın çevrenizde bu tip hastalıkları olan varsa yardımcı olabilirim 0532 2353491

 70. firuzan gökalp says

  ben koah hastasıyım ileri derecede de kemik erimem var şu an göğüs hastalıklarından dolayı oksijen+bibap solunum cihazı kullanıyorum aleo veranın bana sağlık açısından faydalı olurmu acaba?teşekkürler ederim…

 71. Süreyya Dünder says

  Sayın Firuzan Gökalp 0530 225 84 59 dan bana ulaşırsanız size yardımcı olabilirim. Sağlıklı günler…

 72. ahmet balantekin says

  arkadaşlar ülkemizdeki gerekli bakanlıklardan iznini almış ciddi bir firma ile aloe vera ürünlerinin satışını yapıyorum türkiyenin neresinde olursanız olun bana mail atmanız yada telefon açmanız yeterli aloe vera hakkında öğrenmek istediğiniz ne varsa isteyen tüm arkadaşlara yardımcı olurum ama gerçekten eğer dünyada mucize bir bitki varsa bunuda adı ALOE VERA

 73. ahmet balantekin says

  mail adresim ahmett.35@hotmail.com öğrenmek yada sormak istediklerinizi bildirin seve seve yanıtlıyacağım ayrıca 0 544 7746647 nolu teldende arayıp öğrenebilirsiniz

 74. yasemin says

  benimde bir sorum olacak bilgisi olan lütfen paylaşır mı ?
  Bu bitkinin faydasını duydum ve doğada bulunan bitkiyi kesip evde suyunu annem ve babam ağrıyan dizine sürdüler.Fakat dizleri kıpkırmızı sivilce gibi oldu ve çok kaşınıyor.Yan etkisi olduğunu sanmıyorum ama umarım kalıcı değildir değil mi ? Kullananlar ya da bilenler var ise kızarıklık başına gelen var mı ?
  teşekkürler

 75. seda says

  iyi günler arkadaşlar bu bitki geçmiş yara izlerini geçiriyormu bilgi verirseniz sevinirim…

 76. ümran demir says

  6 senedir egzama ile karşı karşıyayım. bütün doktorları gezdim . kullamadıım ilaç kalmadı ama hiçbi faydasını görmedim. bi arkadaşım sizin aloe weraı tawsie etti. egzama için yaraı olur mu? yardımcı olursanız sewinirim…

 77. Aylin says

  Arkadaşlar bende 2 tane bel fıtığı var onu sayesinde aloe verayla tanıştım,ürünleri kulanmayı başlandıkta’n sonra ben şuanda daha iyi isetmeyı başladım.Sonra İstanbulda bir firmada distribütör oldum.Çok iyi ürünleri var hepsi de doğal(boyun bel fıtık için,baş arıları için,kalp için,eklem ağıralı için,çocuk için v.s v.s).Aloe vera ürünleri her derde devadır.İletişim kurmak istiyenler için mail adresim an.to.nela@hotmail.com

 78. Aylin says

  Ümran kardeşim evet EGZAMA için aloe vera çok faydalı.

 79. vedatasiltürk says

  sedef hastalığı için bilgi almak istiyorum ltfen bilgisi olanlar cvp lasın tel no veya msn versin görüşelim

 80. vedatasiltürk says

  sedef hastalığı için bilgi almak istiyorum ltfen bilgisi olanlar cvp lasın tel no veya msn versin görüşelim.bu bitkinin ne derece faydalı olduğunu bu hastalıkla uğraşıp ta kurtulan oldumu

 81. fatma oruç says

  seda kardeşim propolis içeren kremlerimizle sana yardımcı olabilirim tlfn:05305498782 bana ulaşa bilirisin…

 82. nazen05@hotmail.com says

  büyükçekmecede oturmaktayım bu bölgeden siparişi olanların bekliyorum yardımcı olabilirim…..

 83. Süreyya Dünder says

  Ümran hanım öncelikle geçmiş olsun. Aloe vera egzama üzerinde çok etkili. 0530 225 84 59 nolu telefondan ulaşırsanız size yardımcı olabilirim.. Sağlıklı günler…

 84. Süreyya Dünder says

  Yasemin hanım Forever Living Product firmasına ait aloe veralı ürünler gerçekten çok faydalı. Aloe veranın 300 e
  yakın çeşidi var. Firma bunlar arasından en faydalısı olan Barbedensis Miller tipini kullanıyor ve özel olarak stabilize ediliyor. Sokaktan kopardığınız aloe vera tabiki alerji yapabilir. Kalıcı olmadığını sanıyorum. Anneniz ve babanızın dizi için Freedom adlı alo vera içeceği ve MSM krem çok faydalı olacaktır. sterseniz sipariş verebilirsiniz. Sağlıklı günler… 0530 225 84 59

 85. celal oruç says

  meraba vedat kardeşim sedef hastalığından çok güzel sonuçlarımız war sanada bu konuda yardımcı olabilirim sağlıklı günler kardeşim tel:0536 350 95 83 msn: cel-aloruc@hotmail.com

 86. nazan aslan 0 535 926 70 96 says

  FDA ONAYLI 150 ÜLKENİN BAKANLIK ONAYI İLE ALOEVERA BİTKİSİNİN ÜRETİCİSİ FİRMADA MÜDÜR OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. ÜRÜNLERİMİZ İSLAMİ HELAL BELGELİ,KOSHER BELGELİ VE ALOE BİLİM KONSEYİ ONAYLIDIR.SAGLIK VE VARLIK İÇİN[HER TÜRLÜ SAGLIK SORUNLARINIZDA DOKTOR TAVSİYESİ İLE BİTKİSEL DESTEKLEYİCİLERİNİZİ BAGIŞIKLIK SİSTEMİNİZİ YÜKSELTMEK İÇİN
  GÜVENLE KULLANABİLİRSİNİZ.AYRICA ÇALIŞANLARINA EN İYİ PARA KAZANDIRAN DÜNYANIN EN ADALETLİ FİRMASI OLARAK PEGASUS ÖDÜLÜ ALMIŞTIR.DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN FACEBOOKTAN NAZAN ALTUNDAĞ ASLAN OLARAK SAYFAMDAN İNCELEYEBİLİR VE SEMİNERLERİME KATILABİLİRSİNİZ.OFİSİMİZ MERSİN ÇAMLIBEL DE

 87. hande şahiner says

  bende şu an bitkilerle ilgileniyorum size bir önerim olacak mutlaka saf aloe vera jel ve hakiki arı sütü kullanmalısınızfaydasını görürsünüz ilgilenirseniz tlf numaram 05073575905

 88. Süreyya Dünder says

  Sedef hastalığı, egzama gibi cilt hastalıkları, astım, bronşit, şeker hastalığı, kolesterol, trigliserit, damar tıkanıklığı, eklem sıvısı eksikliğine bağlı rahatsızlıklar, kireçlenme,romatizma, Bel ve boyun fıtığı, mide ve bağırsak rahatsızlıkları,ve daha birçok rahatsızlığın tedavisinde destekleyici bitkisel
  ürünler Forever Living Products firmasında mevcut. Aloe Vera ve Aloe Veralı ürünler tüm bu hastalıkların tedavisinde
  çok önemli katkılar sunuyor. İlgilenenler 0530 225 84 59 ve 0530 460 33 55 numaralı telefonlardan arayabilirler.
  Sağlıklı günler…

 89. Fatih AKÇA says

  Aloe Vera: Aloe Vera da kilo vermek için yaygın olarak kullanılan bir bitkidir. Aloe Vera bitkisindeki termojenik yağ yakıcılar, hem kilo kaybı sağlar hem de detox etkisi yaratır. Uzun vadeli kullanımlarda Aloe vera zayıflama bitkisinin hiç bir yan etkisi yoktur.
  Ayrıntılı bilgi için 05056406481
  fatihakca14@gmail.com

 90. tuna says

  eşim kilolu ve bi türlü veremiyooooo:( bu bitkinin yararı olurmu denemek istiyorum ayrıntılı bilgi nereden alabilirim ?

 91. sadık önaçan says

  yakın zamanda.. Aloe Vera… EN İYİ .Kalitesinden isteyene yardımcı olabilirim.

 92. ibrahim says

  sevgili arkadaslar yardımı nereden alabilirim diye soruyorsunuz bizimle iletişime gecerek en detaylı yardım alabilirsiniz her konuda danısabilirsiniz elimizden geldigince yardımcı olurum yeterki iletişime gecin
  ibrahim_gedikoglu@hotmail.com benm ilmediğim konu olursada diger uzman müdürlerimi yönlendirebilirim sormaktan ceknmeyin, derdini söylemeyen derman bulamazmıs unutmayın derim,herkese bol saglıklı günler dilegiyle…

 93. seher says

  ben ms hastasıyım .uzun yıllar oldu bu aloverayı bi kç yıl önce kullanmıştım bana ii gelmişti,ama sonra alamadım ms hastalarıda kullanıyormu?faydası varmı bunu ögrenmek istedim :)cvp veren olursa tşk ederim.

 94. fatma oruç says

  seher hanım öncelikle geçmiş olsun. ben size yardımcı ola bilirim aloe vera kullanmanıza ve almanıza, hastalığınızada çok iyi geleceğini söyleye bilirim. sağlıklı günler… num:05305498782

 95. gül says

  slm bu aleo vera bitkisini diktim benim sağlık sorunum var bu bitki nasıl kullkanılır içindeki sıvı içiliyomu bağaşıklık sistemim güçsüz baş dönmem çok nasıl kullanılacağına dair bir bilgi verirseniz memnun olurum.Şimdiden teşekkürler

 96. ahmet says

  aloe vera(sarısabır)ile ilgili öğrenmek istedikleriniz hakkında ahmett.35@hotmail.com msn adresime mail atarsanız yada eklerseniz tüm arkadaşlara seve seve bilgi verebilirim hem kullanıcısıyım hemde dünyada 150 ülkede gerekli bakanlıklardan iznini almış 32 yıldır faliyette olan uluslararası bir firmanın bağımsız distribütörüyüm ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

 97. ahmet says

  gül hanım sizede öğrenmek istediğiniz konularda yardımcı olabilirim eklerseniz beni yada mail adresinizi yazarsanız gereken bilgileri yazabilirim.

 98. fatma oruç says

  gül hanım bitkiyi saf olarak kullanımı hakkında tam olarak bilgi vermeyiz fakat şunu önere bilirim ki bizdeki gıda takviyelerinin içinde sadece aloe vera yok polen, arısütü vb. de bulunmaktadır.ürünler hakkında bilgi almak isterseniz 05305498782 nolku telefondan veya cel-aloruc@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.sağlıklı günler…

 99. gülşen says

  Arkadaşlar, bende Aloe Vera ve diğer ürünlerle annemin ve benim bir takım rahatsızlıklarımız sebebiyle tanıştım.Annemin diz ağrıları ve yorgun bedeni Forever Freedom ve benzeri Foreverliving ürünleri ile giderildi. Daha önceleri böyle birşeyi söyleseler herhalde inanmazdım. Şimdi ben de bu şirketin bir üyesiyim.Kendi ürünlerimi şahsım ve ailem için alıyor kullanıyorum.Unutulmamalıdır ki bu ürünler ilaç değil destekleyicidir. Hiçbir yan etkisini görmediğim gibi oldukça fazla konuda yararını yaşıyorum halen daha.. Ürünlerle ilgi bilgi ve temin için bana : gulsentopcu@mynet.com adresinden ulaşabilirsiniz..Sağlıkla kalın..

 100. Bilal Ozdemr says

  Aloe vera ürünleri %100 Naturel,online alışveriş,deneyiniz.

 101. gülşen says

  gül hanım, aloe veranın bir çok türü vardır. Bitkisel tedavi amaçlı kullanılan ise özellikle aloe barbadensis türüdür. En üstteki açıklama da da yazdığı gibi ve malesef bu tür bizim ülkemizde bulunmamaktadır.Bencekendiniz türünü bilmeden saf olarak kullanmak yerine kullanılabilirliği tescillenmiş Aloe Vera Gel almanızı öneririm.

 102. zeki gumus says

  syn arkadaşım,elimde ve vücudumun bazı yerlerinde vitiligoya bağlı olarak beyazlıklar var. vitiligo yaprağını rendeleyip suyunu sürsem ,faydası olur mu acaba.saygılar.

 103. zeki gumus says

  yasemin hanım,bir arkadaşım sedef için kulladı dediğiniz şekilde rendeledi suyunu da bir pamukla hergün yaralara sürüyordu.altı tamgün kullandıktan sonra altı tamgün sürmedi cildi dinlendirdi.bu işi sürekli aylarca yaptı,altıgün sürüp altı gün dinlendiryordu.ta ki kötü görünümlü sedef yaraları iyileşene kadar.aloe vera bizim burada var ve en zehirlisi imiş.hani ortasından ağaç gibi bir çiçeği çıkıyor,işte o tür.tabi o rendelediğiniz şey arta kalanı korumak için buzluğa konması lazım,tekrar kullanmak için taze kalması lazım.hergün buzluktan çıkarıp sürün, artanı tekrar buzluğa koyun.işte bundan esinlenerek ben,elimde ve vücudumun muhtelif yerlerdeki vitiligoya yani derinin renginin ölmesine bağlı beyazlıklar var.bu beyazlıklara sürdüm çok kaşınıyor,daha sonra kızarıyor.altıgün sürdüm rendelenmiş şeyi,altıgün bekledim baktım derinin rengi değişmiş.tekrar başladım bugün sürmeye ,altıgün sürecem tekrar altıgün sürmiyeceğim ,dinlendireceğim,sonra tekrar altıgün süreceğim, taki derinin rengi değişene kadar,hatta dayanamadım,bir litrelik su şişesine bir çorba kaşığı rendelenmiş sudan koydum,birkaç saat içinde su şişesini içtim hiç olumsuz birşey hissetmedim.ama gözümle gördüm,sedef gibi kötü ve çirkin yaraları iyileştirdiğine şahit oldum.hatta başında da sedef yaraları vardı oraya sürerek iyileşti ya,arkadaşın beyaz olan saçlarının yüzde doksanı siyahlaştı,birde sıklaştı diyor berberi,işte öyle hayret birşey,herkese sağlıklar dilerim.karşılıksız herkese yardım ederim. tlf. 05323150395

 104. zeki gumus says

  gül hanım,yaprağını soy elma sıkacağıyla yaprağı sık,hergün birlitre suya bir çorba kaşığı aloe vera suyundan koy ,üç beş saat içinde su şişesini bitir.artan aloe vera suyunu buzluğa koy,amaç bozulmasın her içeceğinde buzluktan çıkar kullan buzluğa geri koy. altı gün devam et ,altıgün içme. daha sonra tekrar altıgün aynı şekilde iç. tekrar altıgün içme öyle devam et.bundan daha kötü olcak değilsin ya inşallah iyi gelir. ben bu yöntemle içmeye başladım,şuan bişi yok, yan etkisi olduğunu şimdiye kadar kimse söylemedide,yazmadı da.

 105. sunay bozkuş says

  ürünlerinizi tanımak istıyorum aleo vera hakkında bilgi edınmek istıyorum eger ank rada yerınız varsa incelemek izterım

 106. Nurettin Şenol says

  Aloe vera ürünleri ile ilgili benimde önyargılarım vardı ancak araştırıp yeterli bilgi sahibi olduktan sonra bu ürünleri kullanıyorum.Kilo fazlalığım vardı ve aloe veralı ürünleri kullanarak hemde aç kalmadan 8 kilo verdim.Bundan dahada önemlisi 8 yaşındaki kızımın 6,5 yıldır ağır bir şekilde yaşamış olduğu astım bronşit rahatsızlığı tedavisinde destekleyici ürünler olarak kulladığım aloe veralı ürünler sayesinde kızımda şimdi çok rahat bir şekilde uyuyabilyor.Onun bu şekilde enerjik neşeli mutlu olması bizede ayrı bir mutluluk veriyor tabi.Şimdi herkese rahatlıkla bu ürünleri tavsiye edebiliyorum.Detaylı bilgi almak için benimle irtibata geçebilirsiniz.0532 747 44 45 Nurettin Şenol

 107. ilkay says

  aloe vera(sarı sabır),omega 3(balık yağı) ve arı ürünleri hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar msn adresimi kayıt edebilirler güçlü ve güvenilir bir firmanın bağımsız distribitörüyüm iyi günler…..İZMİR 05547982909

 108. NAZAN ASLAN 0 535 926 70 96 says

  FOREVER FİRMASIYLA 3 YIL ÖNCE SAGLIK SORNLARIMA ALTERNATİF ÇÖZÜMLER ARARKEN ARAŞTIRMALARIM SONUCUNDA ULAŞTIM.FİRMAYI ARAŞTIRDIKTAN SONRA ÜRÜNLERİNİ İNCEYEREK KULLANMAYA BAŞLADIM.(ÇÜNKÜ BEN BİR ANNEYİM,BENİM LÖSEMİYE ADIM ADIM YAKLAŞAN RAHATSIZLIGIM,OGLUMUN DOĞUŞTAN ALLERJİK ASTIM VE KIZIMIN BAGIŞIKLIK SİSTEMİNİN ÇOK DÜŞÜK OLMASI BİZİ AİLECEK İLAÇLARLA YAŞAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKIYORDU)ÜRÜNLERİ KULLANMAYA BAŞLADIKTAN SONRA SAGLIK KARNEMİZDEN AİLECEK 3 YILDIR BİRTANE BİLE SAYFA KOPARMADIK.ŞİMDİ İSE FOREVER FİRMASIINDA MÜDÜR OLARAK EKİP ARKADAŞLARIMLA İNSANLARIN HASTALANMAMAK ADINA VE HASTALIKLARINA DESTEKLEYİCİ OLARAK EN AZ ÜRÜNLE NASIL FAYDA SAGLAYACAKLARI KONUSUNDA MERSİN OFİSİMİZDE SEMİNERLER DÜZENLİYORUZ.BENİ FOREVER FİRMESINDA MÜDÜRLÜGE KADAR YÜKSELTEN İLKEM İNSANLARA EN AZ ÜRÜNLE NASIL FAYDA SAGLAYABİLİRİZ,SAGLIGINI KAZANMAYA BAŞLAYINCADA ,NASIL VARLIK KAZANDIRABİLİRİZ OLDU.HEDEFİM ULAŞABİLDİĞİM KADAR ÇOK İNSANLARA ULAŞARAK BİLGİLENDİRMEK,SAGLIK VE VARLIK KAZANDIRMAK.
  nazanflp@hotmail.com
  tel:0 535 926 70 96

 109. cengiz kaya says

  slm arkadaşlar varise iyi geliyormu bu alovera kullanıpta iyi olan varmı kullanan arkadaşların bana tlf verebilirmisiniz lütven yazın

 110. ilyas oruç says

  bende aloe vera kullanıcısıyım aloe vereyla tanışmama neden şeker hatalığım oldu 3 ay kullandım şükürler olsun çok iyim herkese tavsiye edebilirim sağlıklı günler 0533 307 11 66

 111. Menekşe Onur says

  Benimle iletişime geçerseniz, ürünleri yakından tanıyabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 112. Menekşe Onur says

  Ümran hanım merhaba, benimle iletişime geçerseniz size yardımcı olabilirim.

 113. Ahmet YILDIZ says

  SAYIN SUNAY BOZKUŞ
  Ürünlerimizi ahmetyildiz.flptr.com adresınden görmeniz mümkün ayrıca 0533 564 05 74 ten bılgı alabılırsınız
  iletişime gecerseniz size yardımcı olabiliriz.
  yuyüce rabbimden şifalar dilerim

 114. mine-ANKARA says

  slm ben de kendi rahatsızlığım(erken menepoz)için bu ürünlerle tanıştım.Doktorum yumurtlama olayının bittiğini söylemişti forever la tanıştım.Ürünleri kullanmamın 2. ayına 1 gün kala istediğim mucize olmuştu.7 ay boyunca o kadar çok sıkıntı çekmiştim ki uyku düzensizliği,şişkinlik,sinir,ateş basmaları….Ürünleri kullanmaya başladığım 2.hafta da eşim ve oğlum bende ki değişikliği hissetmişlerdi.Yürüyüşlere çıkmaya ara vermiştim ,o kadar enerji doluyum ki yürürken içimden koşmak geliyor:))Bu arada babam prostat sıkıntısı yüzünden ameliyat olacaktı ama astım hastası olduğu için doktru ertelemek zorunda kaldı.Babama da hemen bu besin destek ürünlerinden başladım ve şu an 2,5 ay oldu ameliyatdan vazgeçtik ççünkü sıkıntıları gittikçe azalıyor bu arada astım sıkıntısı ve kilo problemi vardı bu ürünler o sıkıntıları içinde yardımcı oldu.Annem de ise yıllardır eklemlerinde sıvı azalması sorunu vardı ve namazını hep sandalye de oturarak kılmak zorundaydı,içinde glukamin sulfat ve kondroitin sulfat olan ve tabii aloe vera gel olan freedom ile annem artık yürüyüşlere çıkabiliyor ve bel fıtığı sıkıntısı bile azaldı .henüz 2 aydır kullanıyor. Bu ürünler bana ve aileme çok yardımcı oldu kesinlikle ilaç değiller bunlar vücudumuzda olması gereken ama eksik olan vitemin ve mineralleri yerlerine koyuyor ve vücut olması gerektiği gibi çalışmaya başlıyor.Çünkü artık besinler eskisi gibi değil artık bu bitkisel takviyelere ihtiyacımız var.Oğlum omega ve pomesteen kullanıyor ve okul başarısında artış oldu.AYRICA SAĞLIKLI YAŞARKEN BİR YANDAN DA KENDİ İŞİNİZİ DE KURABİLİRSİNİZ.HAYIR DUALARI ALARAK PARA KAZANIYORSUNUZ…TÜM NETWORK SİSTEMLERİNDEN DE FARKLI.ARAYIN ANLATAYIM 0538 295 44 94 ANKARA KIZILAY DA OFİSİMİZ VAR.

 115. mine-ANKARA says

  ÜLKEMİZDE ALOE VERA NIN SAĞLIĞA FAYDALI OLAN BİTKİSİ YETİŞMİYOR.LÜTFEN SAĞLIĞINIZI ORDAN BURDAN DUYDUKLARINIZLA TEHLİKEYE ATMAYIN.VE BU BİTKİ TOPLANDIKATAN HEMEN SONRA İŞLEME KONULMALI YA DA TÜKETİLMELİ.FOREVER PATENTİ KENDİNE AİT OLAN STRABİLİZİTE YÖNTEMİ İLE KAPALI OLARAK 4 YIL ,AÇILDIKTAN SONRA İSE 1 AY İÇİNDE TÜKETİLMESİ LAZIM LÜTFEN DİKKAT !!!!

 116. Ahmet YILDIZ says

  Sayın SUNAY BOZKUŞ
  ürünlerimizi sitemizden ve semınerlerımızden öğrenebılırsınız ayrıca sıze yardımcı olabilirim.AHMET YILDIZ 0533 564 05 74
  ahmetyildiz.flptr.com

 117. emel yavuz says

  merhabalar.eşim ve bende alovera kullanıcısı ve flp distiribitörüyüz.flp lıvıng firmasıyla kısa bir süre önce tanıştık.böyle bir firma ile çalıştığımız için eşim ve ben kendimizi çok şanslı hissediyoruz.ailece bu mükemmel aloe vera ürünlerini kullanıyoruz.ürün eğitimleri ve teşvik programlarına katılıyoruz.ayrıca çok huzurlu bir ortam.bence herşey güvenle başlıyor.ben ve eşim bu şirketin ürünlerine ve iş desteğine sonsuz güveniyoruz.bence sağlıklı yaşamak istiyorsak önce bilinçlenmemiz gerek,işte bu bilinci ve bu desteği bize ve sizlere ancak flp lıvıng gibi dünyanın 149 ülkesinde iş hacmine sahip bir şirket verebilir.herkese acil şifalar.bilgilenmek isterseniz.emeltunoglu@mynet.com.

 118. berkant says

  EĞER İNSANLARIN DUYGULARI İLE OYNANIYORSA çıkar amaçlı….
  YARADAN BU TİP İNSANLARIN BELASINI VERSİN…

 119. gul ozcan says

  sedef var ellerimde ve ayaklarımın altında nasıl ürün kullanmalıyım.fiyatı ne. nerde bulabilirim.

 120. gülhan says

  merhabalar.bu bitki bizim bahçemizde yıllardır var ama ben ne işe yaradığnı hiç bilmiyordum.babama bi doktor yurt dışından göndermişti.bi gün ayağım yanmıştı ve bu bitkinin sıvısını babam ayağıma sürdü hiç bir şekilde şişme ya da buna benzer bi şey olmadı.yani yanıklara çok iyi geliyor yanık için kullanılıyormuş bunu öğrendim.fakat bu sıvıyı yanık dışında başka türlü nasıl kullanabilirim yardımcı olurmusunuz…

 121. emel says

  arkadaşlar aloe vera ürünleri sağlık bakanlığı tarafından yasaklandı ürünleri kullanmak isteyenler iyice araştırsın kimseye kanmayın

 122. ilyas oruc says

  sayın gül özcan corumda bir iş adamı ürünlerimizi kullanarak sonuç aldı sizede yardımcı olabilirim 0533 307 11 66 sizinde kullanmanızı isterim

 123. hakkı karabıyık says

  arkadaşlar aloe vera kesinlikle %100 doğal olması kaydıyla şifa verir ve tek bir şirket tarafından aloe vera doğal olarak tarladan hemen fabrikaya fabrikadan çıkışı 4 saatir ve kesinlikle kansorejen veya başka yabancı madde kesinlikle katılmadan direk paketlenir ahngi ilde olursanız olun ne sorununuz varsa söyleyin size yardım etmek için şirketin temsilcileri sizlerle irtibata geçiçektir ben bağsur hastasıydım 1 ayda kurtuldum ve sabah uyku sorunu ve halsizlik yorgunluktan kurtuldum benimle iletişime geçerseniz sevinirim HAKKI KARABIYIK KIRIKKALE hakkim.hakkim@hotmail.com

 124. engin koyun says

  merhabalar 1976 edirne\uzunköprü doğumluyum tkirdağ\çerkezköyde tekstil fabrikasında elektrik teknisyeniyim mesleğim çok sitresli 12 yıllık evliyim ailemle bırakın denize gitmeyi piknik yapmış insan degilim uzun lafın kısası köyüme gidip aloe vera bitkisini yetiştirmek istiyorum ama nereye satacağımı bilmiyorum.bazende bu bitki ürünlerini satıp geniş çevre arkadaşlarımın olmasını istiyorum.çünkü gezmeyi çok seviyorum.zannediyorum ki her iki konuda eğitim almam gerek.hangi konuda başarılı olurum lütfen bana yardım edin bunalımlardayım

 125. Aylin says

  Merhabalar Engin bey,sizi çok iyi anlıyörum bende sizin gibi geniş çevre olmasını istiyordum ve sağlık sorumlar üzünden aloe vera ile tanıştım.Ben size şunu soylıyörum ki hiç ama hiç pişman değlim,hem geniş bir çevre edindim hemde sağılık konusu çok iyiim,hemde çok şükür para da kazanıyörum ve istediğim zaman çalışıyörum beni kimse zorlamıyör,kafamı rahat…Bu konuda konuşmak istersenız beni bu mail adr:irtib.kurab… an.to.nela@hotmail.com ve web sit… draylin.flptr.com/draylin

 126. nazan aslan says

  Merhabalar.mersin müdürlerindenim forever firmasıyla 4 yıl önce tanıştım.36 yaşındayım ,12 yaşımdan bu yana kansızlık tedavisi görüyordum,son yıllarda iki çocuktan sonra kansızlıgım hat safhaya ulaştıkca miğren, astım ve birçok rahatsızlıktan evden çıkamaz olmuştum,bu firmayı çok araştırdım biryıl hem ürünlerini kllandım hemde araştırmaya devam ettim,hala kullanıyorum,kullanmadıgım bir ürünüde kimseye tavsiye etmem,firmada müdürlüge kadar yükselmem ürünleri kullanmam,dürüst çalışmam.Mersin ofisinde her hafta seminerler veriyorum ve sadece insanlara destekleyici olarak nasıl kullanabileceklerini anlatarak yardımcı oluyorum.Aloverayı yalanlayanlarada araştırın ve bulun demek istiyorum,32 yıllık firma,fda onayı var ve üretici firma güvenilirlik bu

 127. fatma inci says

  aloe veranın bacaktaki çatlaklar için ürünüzün varmı

 128. ceydaa şener says

  merb.benm sorunm göz çevremdeki kırışıklıkların olması ve göz altı morluğu aileden gelen irsi bi durum geçmez diyolar gerçi sitede aloveranın buna uygun bi konusuda geçmemiş ama yinede sorayım dedim yardımcı olursanız sevinrm birde ürün adı ve fiyatı konusunda bilgi verirsenz memnun kalırım şimdiden teşekkrler…

 129. ahmet says

  slm fatma hanım aloe veranın kilo alıp vermekten doğum sonrasında oluşan çatlaklara kadar tavsiye edebileceğim ürünleri mevcut msn mi eklerseniz size bilgi verebilirim ahmett.35@hotmail.com

 130. bekir gedikoglu says

  Merhaba ben aloe vera izmir bagımsız distiribütörü Bekir Gedikoglu,aloe verayla tanısmam tamemen tesadüf eseri oldu annemin rahatsızlıgı nedeniyle yakın bi dostumun tavsiyesiyle denemeye karar verdik,doktor ilac vermeyi kesmişti ve ameliyat olma sansı yoktu yası itibari ile ,resmen evde oturup ölümünü beklesin demişti doktorlar,fakat dayanamayarak denedik ve yaklasık 2 haftada iltihaplı kalp büyümesi giderek kücülmeye basladıgını ve damar tıkanıklıgı probleminin giderilmeye basladıgını bizzat doktorları söledi ve onlarda inanamadı su anda durumu cok iyi 4 ay düzenli kullandırdık ürünleri ürünleri bırakalı 5 ay oldu ve su anda cok iyi bu sonucu gördükten sonra şirketi ve ürünlerini arastırıp bende bu işe girdim ve cevremdeki bircok insana yardımcı oldum ve nihayetinde aldıgımız sonuclar tatmin edici hem insanlara yardımcı olup hemde para kazanmak ve allah razı olsun kelimesini duymak cok gurur verici,sizde bu iş planı ve ürüblerle taısmak isterseniz benmle irtibata geciniz,her konuda yardımcı olmaya calısırım….
  BEKİR GEDİKOGLU
  CEP :0546 410 11 59
  MSN:bekir__gedikoglu@hotmail.com

 131. Hamdullah TİKEN says

  Selamlar,
  E-mailiniz yanlış, Aloe Vera ile ilgili sizinle görüşmek istiyorum, bir sakıncası yoksa telefonda verebilirsiniz, teşekkür ediyorum, kolay gelsin.

 132. Nazan Aslan says

  merhabalar aloe veranın tohumu diye bir ürün yok ama size bu konuda yardımcı olabilirim…0535 926 7096

 133. DUYGU says

  İYİ günler benim saçlarımda yaglanma var bunula ilgili sac diplerimin yaglanmasına nasıll bir tedavide bulunursunuz acaba cvp bekliyorum iyi günler

 134. hüseyin kaplan says

  mrb samsundan hüseyin ben forever living firmasıyla aloe vera ürünleriyle tanıştım..kendim ve ailem için kullandıgım ürünleri artık bütün tanıdıklarıma şiddetle tafsiye ediyorum..bu ürünlerin yan etkisi olmaması ve içinde kimyasal olmaması aksine mecburiyetten aldıgım diger ilaçların vücuda zararlı kimyasalların vücuda zararını azaltan bi üründür..öncelikle araştırmalarım sonucunda aloe vera ürünleri yeterli dozaşta kullanılmasının hiç bir zararı yoktur.sadece dozacı aştıgımızda her şeyin fazlası zarar oldugundan bu ürünlerinde azda olsa zararı vardır(bogaz yoluyla alınan ürünler)diger ürünler yani krem el sabunları deterjan şampuan vücud kremi güzellik ürünleri aklıma gelmiyen diger ürünler saglıklı ve kimyasalsız ürün kullanmak isteyenlere şiddetle öneriyorum..omega 3 arı sütü kapsülle alınan vitaminlerin düzenli ilaç kullanan kişilerin doktor onayı aldıktan sonra kullanılmasını tafsiye ediyorum..aloe vera ürünleri alternatif tıp olarak ve yardımcı tıp oldugunu unutmamak gerektigini düşünüyorum..saygılarımla..samsundan irtibat numaram 0532 568 60 06

 135. Onay Onan says

  Merhaba ben Onay Onan, aloe vera’nın omega 3 (balık yağı)’nı kullanmak istiyorsanız 542 8362609 nolu telefondan akşam saat 7:30′dan sonra benimle irtibat kurabilir ve geniş bilgi alabilirsiniz. İyi günler.

 136. Onay Onan says

  Merhaba ben Onay Onan, aloe vera’nın Sedef hastalığı gibi birçok rahatsızlıklarda çok başarılı sonuçları var ürünleri kullanmak istiyorsanız veya geniş bilgi almak istiyorsanız 542 8362609 nolu telefondan akşam saat 7:30′dan sonra benimle irtibat kurabilirsiniz. İyi günler.

 137. Onay Onan says

  Biliyorsunuz Vitiligo rahatsızlığı tıpta çaresi olmayan bir rahatsızlık bu rahatsızlıkl ile ilgili olarak Aloe Veralı ürünleri sabırla 1 yıl veya daha uzun süreyle düzenli olarak kullanmanız gerekiyor eğer düzenli kullanılmayacaksa ürünlerimizi vermiyoruz. Bilgi için akşam saat 7:30′dan sonra 542 836 26 09 nolu telefondan ulaşabilir ve geniş bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

 138. ilyas oruc says

  biz aloveradan şeker kolesterol eklem kireçlenmeden ve felçli 2 hastadan sonuçlarımız var insanlalara yardımcı olmak en büyük mutluluktur bizim için yardımcı olabilirim 0533 307 11 66

 139. emel yavuz says

  merhabalar.ben ve eşim forever living şirketinin distiribitörlüğünü yapıyoruz.bu sektörün adı welnes[sağlık]sektörü.network marketing sistemle çalışıyoruz.bu şirkette çalıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.4 aydır aloeveralı bu muhteşem ürünleri evimizde ailece kullanıyoruz.aloeveranın şifai yönü inananın ki mucize.ben şeker hastasıyım bundan dolayı bağışıklık sistemim oldukça zayıf [4 ay öncesine kadar öyleydi]aloeveralı bu ürünlerle tanıştıktan sonra bu kısa süre zarfında sağlık sorunlarım oldukça azaldı.bu şifai ürünleri çocuk,genç,yaşlı herkese tavsiye ederim.forever living products ile çalışmak bir ayrıcaklıktır.bilgi için:emeltunoglu@mynet.com

 140. HAMZA says

  merhaba aloevera bıtkısının dunyada %90 pazar payına sahıp şirketımızden alabılırsınız %100 sonuc aldıgımız musterılerımız vardır 05367052883 den detaylı bılgı alabılırsınız unutmayın herkes bıtkıyı yetıstırebılır onemlı olan dogru kullanmak…saygılarla

 141. HAMZA says

  ceyda hanım merhaaba sıze sırket calısanı olarak urunlerımız sıze yardımcı olacagına emınım fıyat olarak sızın durmunuza gore sırkette bızımle calısan doktorlarımıza danısmak gerekıyor ne soylesem yalan olmus olur bıde duzenlı kullanmak gerekır..yoksa bızım urunler sadece sızı rahatlatır sonuc vermez bızım onemlı olan duzenlı kullanmak..saygılar 05367052883

 142. HAMZA says

  gul hanım sonuc aldıgım sedef hastaları var foreverle sızın tedavı surecınız en az 4 ay ve urunleımızı duzenlı kullanmak zorundasınız yoksa sonuc alamazsınız fıyat olarakda ayda 150-200 lıra ayıracaksınız saglıgınız ıcın urunlerı benden almayacakssınız tabı dırek uretıcı fırmadan almıs olacaksınız saygılarla ıst dan 05367052883

 143. tuna says

  çocuklarınız için balıkyagı kullanırsanız omegayı cocukta zeka açıcılıgı ve odaklamaya kadar faydası coktur.bunun sonucunuda çok rahatlıkla alacaksınız.kullandıkça.saygılar.

 144. tuna says

  ben alovera yı vitiligo için başladım.ve 4senedir bende vitiligo var.resimlerimle size kanıtlaya bilirim ki ellerimde bulunan vitiligo yüzde yetmiş iyi durumda.1mayıs 2010 başladım bugün 4agustos aradaki farkı isteyenlere göstere b,ilirim.

 145. Süreyya Dünder says

  Bence aloe vera yetiştirmeyi unutun. Dünyada 300 den fazla çeşidi var ve sadece Barbedensis Miller cinsi bu kadar faydalı. Oda Amerikada , Meksikada ve Dominik Cumhuruiyetinde yetişiyor. 0530 460 33 55 nolu telefondan ararsanızı size daha geniş bilgi verebilirim…

 146. Süreyya Dünder says

  Sedef hastalığı, egzama gibi cilt hastalıkları, astım, bronşit, şeker hastalığı, kolesterol, trigliserit, damar tıkanıklığı, eklem sıvısı eksikliğine bağlı rahatsızlıklar, kireçlenme,romatizma, Bel ve boyun fıtığı, mide ve bağırsak rahatsızlıkları,ve daha birçok rahatsızlığın tedavisinde destekleyici bitkisel
  ürünler Forever Living Products firmasında mevcut. Aloe Vera ve Aloe Veralı ürünler tüm bu hastalıkların tedavisinde
  çok önemli katkılar sunuyor. İlgilenenler 0530 225 84 59 ve 0530 460 33 55 numaralı telefonlardan arayabilirler.
  Sağlıklı günler…

 147. ERSİN YENİ says

  zehra hanım merhaba nasılsınız hayırlı günler,yazdığınız yorumunuzu okudumda allah şifa versin ikizleriniz için balık yağı kullanmak istiyorsunuz sanırım,eğer bu yorumu yazdığınızdan beri henüz temin etmediyseniz ben size bu konuda yardımcı olabilirim ve gerekli bilgileri verebilirim,şimdilik hayırlı günler,meil adresime mesaj bırakırsanız konu ile ilgili sevinirim, ersinyeni@hotmail.com

 148. UMUT says

  1-aloe vera gell 2- royal gell 3-bee polen ürünlerini kullanırsanız çok iyi olur

 149. mehtap says

  ben tesadufen aloa verayla tanıştim çok memnunum evimizin doktoru diye bilirim şimdi evde yetiştiriyorum arzu edenlere göndere bilirim

 150. mehtap says

  kesinlikle izleri geçiriyor 5sene önce elim fırında yanmiştı uzerinde derin izvardi aloa vera jeli surdum şu an izden eser yok eşimin saçı dökuluyordu artık dökulmuyor dökulen yerdende saç çıktı duzenli kullanarak aloa vera jelini

 151. ÜLKÜ AÇIKALINLI says

  berna hanım çok geçmiş olsun benim sedef ekzama mantar rahatsızlıkları olan hastalar şuanda çok çok iyiler 8.9.yıldır tekrar nüks etmedi çok memnunlar.biz ürünleri ezbere alıp ortalarda dolaşmıyoruz ben 15 yıldır bu işlerle uğraşıyorum dr değilim ama yıllardır doktorların eğitimini alıyoruz boşa acı çekmeyin lütven başlayınız

 152. DAVUT ÖZER says

  ALOE VERALI ÜRÜNLERİN ÜRETİMİNİ VE DAĞITIMINI YAPAN DÜNYADAKİ BİLİNEN EN İYİ FİRMA OLAN FOREVER LIVING PRODUCTS BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖRÜYÜM FOREVER ÜRÜNLERİYLE TESADÜF ESERİ TANIŞTIM. ANNEMDEKİ SAĞLIK PROBLEMİ NEDENİYLE Bİ TANIDIK SAYESİNDE YANİ. GERÇEKTEN DE FAYDALI ÜRÜNLER VAR BAŞTA SÖYLEDİĞİM GİBİ ARTIK HEM KULLANICI HEM BU ÜRÜNLERİN DAĞITICISIYIM SİZLEREDE SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN FOREVER ÜRÜNLERİ TAVSİYE EDERİM SAYGILARIMLA.
  Davut ÖZER
  Bağımsız Distribütör
  ID: 900 001 027 262
  Cep: +90 531 609 27 19
  Cep: +90 541 499 15 24

  E-Posta: ozer@flptr.com
  Msn: ozerflptr@hotmail.com

 153. nazan aslan 0 535 926 7096 says

  4 yıldır forever living de müdürüm.saglık karnelerimizi rafa kaldırdık. Mersin ykm yanı ve çamlıbel ofislerinde egitim veriyorum,misafirimiz olup ücretsiz egitimlere katılarak bilgi alabilirsiniz.saglık ve varlık kazanmak isteyen herkese ofislerimiz açıktır.

 154. İbrahim DEMİR says

  Bende 3 yıldır alooverayı kullanıyorum damar daralma problemim vardı şu anda bu problemimimden şükür kurtuldum eğerki sizlerde problem yaşaıyorsanız dünyanın en büyük aloevera yetiştiricisi ve dünya pazar payının %90 ını elinde bulunduran firmanın temsilcisiyim balıkesirde ikamet ediyorum dünyanın neresinde olursanız olun bu konuda herkese yardımcı olabilirim. bence insanlar aloeverayı haytlarından çıkarmamalı tel:05358289121

 155. mustafa çevik says

  selamlar
  merhaba nil hanım,
  forever living producs Dünyanın % 90 ale vera bitkisinin pazar payına sahip. ayrica dünyanın % 60 polen (arı ürünleri) dağiticisi ve pazarlamacısıdır.firma aracı kişiler olarak hem sağlıklı kalmaları için hem de bu ürünleri piyasaya yaymak için lider kişiler ariyor. siz de ister müşterisi ister saticisi olarak liderlik pozisyonuna getirielbilirsiniz.
  bu iş hakkında size destek ve hizmet sunabilirim.
  ben bayiliğini yaPMAKTYım.
  mustafa çevik
  0537 279 9694

  mustafacevik1978@gmail.com

 156. hasan says

  merhabe zehra hanım bu konuda bilgi alabilmeniz için arayın 05326045092 gerçekten dünyanın kaliteli ürünlerle tanışacaksın

 157. efrail aktaş says

  aloe vera üzerine aklınızda ne gibi sorular varsa hepsini cevaplandırabilirim adım efrail numaram 534 205 42 34 ararsanız gerekli bilgiyi sağlarım.
  teşekkkür ederim ilginize.

 158. hasan says

  SAYIN ZEKİ BEY RAHATSIZLIGINDAN DOLAYI GEÇMİŞ OLSUN SONUÇ ALDINIZMI BİLMİYORUM AMA SANA GERÇEKTEN RAHATSIZLIGINDAN SONUC ALMAK İSTERSEN BANA ULAŞIN ÇÜNKÜ BU RAHATSIZLIKTAN SONUÇ ALAN DOSTLARIMIZ VAR ÜRÜNLERİMİZ HARİKA 05326045092

 159. İlham Dünder says

  Sedef hastalığı, egzama gibi cilt hastalıkları, astım, bronşit, şeker hastalığı, kolesterol, trigliserit, damar tıkanıklığı, eklem sıvısı eksikliğine bağlı rahatsızlıklar, kireçlenme,romatizma, Bel ve boyun fıtığı, mide ve bağırsak rahatsızlıkları,ve daha birçok rahatsızlığın tedavisinde destekleyici bitkisel
  ürünler Forever Living Products firmasında mevcut. Aloe Vera ve Aloe Veralı ürünler tüm bu hastalıkların tedavisinde
  çok önemli katkılar sunuyor.
  İlgilenenler 0506 993 75 75 ve 0530 460 33 55 numaralı telefonlardan arayabilirler.
  Sağlıklı günler…

 160. buse says

  benim sorunum kolumdaki jilet izleri aleo vera bunları yok edermi yani yara iyileştiriyormu izi yok edermi bundan kurtulmak istiyoum
  jilet yerlerini yara yapsam sonra oraya sürsem kaybolurmu bana enkısa sürede cevap verirmisiniz

 161. İlham Dünder says

  Buse hanım şirketimizin ürünleri arasında şikayetinizi giderecek ürünler bulunmaktadır..0 506 993 75 75

 162. nazan aslan 0 535 926 7096 says

  FOREVER LİVİNG MERSİN MÜDÜRLERİNDENİM,SAGLIK VE CİLTBAKIMI ÜZERİNE 4 YIL EGİTİM ALDIM .EGİTİMDEN ÖNCEDE KANSIZLIK PROBLEMİM,OGLUMUN ALLERJİK ASTIMI,KIZIMIN BAGIŞIKLIK SİSTEMİ PROBLEMİ VARDI,YANİ 20 YIL BEN ,7 YIL OGLUM ,3 YIL KIZIM HASTANELERDEN EVE GELEMİYOR İLAÇSIZ YAŞAYAMIYORDUK,BÖYLE BİR DURUMDAYKEN FİRMAYI ARAŞTIRMALARIMLA BEN BULDUM KİMSE BANA ÖNERMEDİ,ZATEN BİTKİLER ÜZERİNEDE AİLEM BAHARATCI OLDUGU İÇİN ÇOK BİLGİM VARDI,AMA BİTKİLER YETERLİ GELMİYORDU.BU FİRMADA BENİ ETKİLEYEN 32 YILLIK OLMASI,152 ÜLKENİN BAKANLIK ONAYIYLA ÇALIŞMASI,ÜRETİCİ OLMASI,FDA ONAYININ OLMASI GİBİ BİRÇOK GARANTİSİ BENİ ETKİLEDİ KULLANMAYA BAŞLADIGIMDAN BU YANA 4 YILDIR AİLECEK HASTANEDEN ÇIKAMAYAN BİZ BİRTANE BİLE AGRI KESİCİ VE BENZERİ İLAÇ KULLANMIYORUZ.BEN SAGLIKLI YAŞLANMAK ADINA MARKETİMİ VE ECZANEMİ DEĞİŞTİRDİM,ÜRÜN EGİTİMİNİ ALDIKTAN SONRADA BU BİLGİLERİ ELİMDEN GELDİĞİ KADAR HERKESE YAYMAYA ÇALIŞIYORUM,MERSİN ÇAMLIBEL VE YKM ARKASINDAKİ OFİSLERDE ÜCRETSİZ EGİTİM VERİYORUM BİLGİ ALMAK İSTEYENLER 0 535 926 70 96 nazanflp@hotmail
  adresinden bana ulaşabilirler

 163. celal oruç says

  buse hanım şirketimizin birkaç ürününü düzenli bir şekilde kullanırsanız yara izleri,sivilce izleri,siyah noktalar kısa bi süre sonra yok olucaktır. size yardımcı olabilirim… tel:05305498782

 164. celal oruç says

  buse hanım aloe vera ürünlerimizden bir kaçı yaralara ve bıraktıkları izleri,sivilce lekeleri,siyah noktalara,güneş yanıklarına ve daha birçok cilt bozukluklarına faydalıdır size bu sorununuzla ilgili yardımcı olabilirim
  tel:05305498782
  e-mail:cel-aloruc@hotmail.com

  SAĞLIKLI GÜNLER…

 165. salim says

  Faydasi orjinal katkisiz suyu veya bitkiyi keserek derideki eski lekeleri yaniklari günde SIKCA sürülürse deri kendini yeniliyor
  icildigi zaman diabtiklerede faydasi oldugunu söylediler

  ben almanyada 25 cm. uzunlugundaki aloe vera saksisini 2 € aldim 4 lira eder
  türkiyede bu fiata almak istiyorum

  bilenler veya satanlar mail ceksin her evde bulunmasi lazim

 166. salim says

  aloevera bitkisi almak istiyorum
  mail adresim salim.oeztop@web .de
  fiatlarini ve özelliklerini resmiyle lütfen yazin

 167. Suna says

  aloe vera ankara temsilcisiyim. doğal sağlık ürünlerinin dağıtım ve pazarlamasını yapıyorum. 200 den fazla çeşitle ve sağlığa zararlı hiçbir içeriği olmaması, birçok şifai değerinin bulunması bu ürünleri vazgeçilmez kılıyor. dünyanın 148 ülkesinde FDA onayı ve diğer gerekli tüm onayları mevcuttur. islami helal sertifikası vardır. tel:0545 368 40 61
  0531 587 78 98 buda facebookdaki sayfam tıklarsanız linki daha detaylı bilgi alırsınızhttp://www.facebook.com/pages/Ankara-Turkey/_ALOE-VERA-ILE-SAGLIKLI-YASAM_/114305311937150?ref=ts

 168. pelin says

  arkadaşlar bende aloe vera kullanıyorum şuan her akşam yatmadan önce jeli süte karıştırıp içiyorum gelly diye bir ürünü var forever livingin o da içtiğimin biraz katısı onuda yüzüme sürüyorum bırakın sivilce lekesini geçirmeyi yüzümü ilk defa böyle görüyorum tavsiye ederim arkadaşlar ayrıca tüm vücutta canlanma oluyor sırtımdaki sivilceler geçti gözüm altındaki morluklar hafifledi yani kısacası fondotensiz düğüne bile giderim:) tam sonucu 2-3 şişe bitiminde anlıyorsunuz

 169. cemre ayben kanqayız says

  bnce süper diyebilirim bu bitki bn alimda kullanim bare cildede iyi geliyomuş süperrr ! :)

 170. ilham dünder says

  Sedef hastalığı, egzama gibi cilt hastalıkları, astım, bronşit, şeker hastalığı, kolesterol, trigliserit, damar tıkanıklığı, eklem sıvısı eksikliğine bağlı rahatsızlıklar, kireçlenme,romatizma, Bel ve boyun fıtığı, mide ve bağırsak rahatsızlıkları,ve daha birçok rahatsızlığın tedavisinde destekleyici bitkisel
  ürünler Forever Living Products firmasında mevcut. Aloe Vera ve Aloe Veralı ürünler tüm bu hastalıkların tedavisinde
  çok önemli katkılar sunuyor.
  İlgilenenler 0506 993 75 75 ve 0530 460 33 55 numaralı telefonlardan arayabilirler.
  Sağlıklı günler…

 171. özlem says

  ben 28 yaşındayım ve kemik erimesi var 3 yıldır tedavi görüyorum ama bi gelişme olmuyor ağrılarım çok oluyor bunun için yardımcı olursanız sevinirim..

 172. sevil şamüzüm says

  yorum yazmayacağım bilgi almak istiyorum 47 yaşındayım 1999 senesinden beri KBY hastasıyım 5 yıl önce bidondaki sıvı ürününüzü kullandım ilerki zamanlarda kanser yapıyor dedikleri için aloeverayı bıraktım tansiyon ilacı kullanıyorum doktorum 5 yada 6 yılımın olduğunu, böbreklermin küçüldüğünü diyalize gireceğimi söyledi ürününüzü kullandığımda kreatinim düşmüştü lütfen bana yol gösterin artık hiç bir şeye inanmaz oldum kendim üye olam istiyorum ne yapmalıyım teşekkürler

 173. meve uyanbaba says

  arkadaşlar bn bunun fiyatını bulamadım :(
  bi yardımcı olursanız cok sevinirim
  aacil yardımmmm almayı dusunuyorumda …

 174. gülizar says

  Hale hanım FOREVER LİVİNG in bee pollen ve bee propolis ürünlerini birkaç ay(ortalama 3 ay) kullarak tam oalarak iyileşir ve enerjinizi geri toplayabilirsiniz..sağlık ve esenle…

 175. abdullah says

  telefon numaram 533 653 22 51
  arasanız yardımcı olabilirim.
  daha önce bazı ürünleri kullanıp yararını gören arkadaım var.

 176. emel yavuz says

  ikayetlerinizi okudum,öncelikle acil şifalar dilerim,size elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.eşim ve ben forever living distribütörleriyiz.adım emel yavuz,mail adresimden yada facebook tan bana ulaşabilirsiniz…bu arada emin olunuz ki ürünlerimiz çok iyi sonuçlar veriyor.sağlıcakla kalın…

 177. aydın sagdıc says

  aloe vera urunlerını temın etmek ayrıca dıstrıbutorluk edınmek ısteyenler 05354169083 nolu telefonu arayabılırler ayrıca zayıflamaya da yarıyor grup urunlerle beraber

 178. ayşenur says

  slm bu bitkinn bi çok hastalığa faydası olduğunu yazmşlar ama kanser hakkında bişi sölenmemiş… bu bitkinin kansere bi yararı varmıdır yardımcı olursanız çok sevinirim:(

 179. ayşenur says

  slm bu bitki kanser hastalığınada iyi qeliomu bi bilqi verebilirseniz çok sevinirim :(

 180. ARİF KOÇ says

  MERHABA ARKADAŞLAR BENDE ALOE VERADA ÇALIŞIYORUM VE ÜRÜNLERİDE KULLANIYORUM GERCEKTEN 10 NUMARALI ÜRÜNLER HARİKA BİŞEY ÖNCELERİ HİÇ İNANMIYORDUM KULANINCA İNANMAYA BAŞLADIM ÇÜNKÜ ÜRÜNLER GERCEKTEN İŞE YARIYO.BÜ ÜRÜNLERLE HER TÜRLÜ HASTALIKTAN KURTULA BİLİRSİNİZ HEM SAGLIGIMA KAVUŞTUM HEMDE PARA DERDİNDEN ÇOK ŞÜKÜR.SİZEDE YARDIMCI OLA BİLİRİM HEM SAGLIK HEM VARLIK.KENDİNİZE BİR ŞANS VERİN 0535 862 57 21

 181. plakka says

  arkadaşlar alovera bitkisini yeni kullandım zayıflamak için çok iyi faydasını gördüm ama sarı bidonları artık içemiyorum berbat bir tadı var ama yinede çok faydalı sabredebilen arkadaşlar için tavsiye edilir

 182. ilham dunder says

  Sedef hastalığı, egzama gibi cilt hastalıkları, astım, bronşit, şeker hastalığı, kolesterol, trigliserit, damar tıkanıklığı, eklem sıvısı eksikliğine bağlı rahatsızlıklar, kireçlenme,romatizma, Bel ve boyun fıtığı, mide ve bağırsak rahatsızlıkları,ve daha birçok rahatsızlığın tedavisinde destekleyici bitkisel
  ürünler Forever Living Products firmasında mevcut. Aloe Vera ve Aloe Veralı ürünler tüm bu hastalıkların tedavisinde
  çok önemli katkılar sunuyor.
  İlgilenenler 0506 993 75 75 ve 0530 460 33 55 numaralı telefonlardan arayabilirler.
  Sağlıklı günler…

 183. kainat says

  merhaba, sedef prf.dr erkan topuzunda dediği gibi şifası olmayan bir hastalık, ama aloe veralı ürünlerle dahili ve harici kullanımında sedef,vitiligo gibi şifası olmayan strese dayalı hastalıklardaçok ciddi sonuçlar aldık.hatta iletişimkurabilirsek şifa bulanlar la sizleri tanıştırabilirz.hikayelerini onlardan dinlersiniz.hemde 3-4 ay gibi kısa bir sürede

 184. kubra says

  endonezya da yasiyorum ve aleo vera nin hemen hemen her bahcede yetistigi bir ulke….cildim icin kullaniyorum,temizleyip cildi parlatiyor,gercekten faydali.onun yani sira sac bakimi icin gercektsn cok cok faydali bir bitki..sac dokulmesini engellenigi gibi saclari kuvvetlendirip mat gorunumunden kurtariyor,canli ve yumusak yapiyor…gercekten bir nimet..

 185. Sedat ÖZCAN says

  Nasıl kullanabilirim derken neyi soruyorsunuz

 186. Sedat ÖZCAN says

  ALOE VERA ürünleri hakkında bilgi almak mail adresime yazabilirsiniz

 187. Serkan Taşkın says

  Uluslararası bir şirketin (Aloe Vera üreticisi) nin distrübitörüyüm. İsterseniz gerekli bilgiyi verebilirim. Omega-3 anne karnından ölene kadar kullanılması tavsiye edilen bir üründür yani hamilelerde kullanabilir. İsterseniz kataloğumuzu gönderebilirim. mail : serkan.taskin.79@gmail.com @zehra acar:

 188. şevki says

  aloe vera yağının ciltteki sivilcelere bi faydası varmıdır

 189. Ahmet YILDIZ says

  Merhaba Sevil hanım
  ürünlerrimiz dünya sağlık örgütü ve FDA tarafından
  onaylıdır hiç bir zararı görülmemiştir.
  Benimle iletişime geçerseniz size yardımcı olurum.
  Sağlıklı günler dilerim TLF 0533 564 05 74
  mail: sonsuzlukyolcusu-@hotmail.com

 190. Ramazan says

  DOGAL BİR ALOE VERA SUYU VEYA JEL İ İSTEYEN ARKADAŞLARA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRİZ..
  BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZ DOGALDIR..

 191. ilham dunder says

  Ahmet YILDIZ dünya sağlık örgütü onayı yoktur..lütfen yazınızı düzeltin..

 192. ASLI REYHANİOĞLU says

  slm ben adanadan ,aloe vera distribütörüyüm. aloe vera hakkında duyduklarınız çok doğru. kesinlikle zayıflarsınz ve sağlıklı bi şekilde formunuza girersiniz.çaı ,omega 3 , şeyk ve ana ürün aloe ver gel mutlaka kullanmalısınız. karar verdiğinizde bütçenize göre ürün kullanımına başlarsınız. tebrikler farkı farkettiğiniz için

 193. Korhan says

  Bu Nasıl Bir Bitki ki Bundan İlaçlar,Gıda Takviyeleri Veya Jeller Yapılıp Kullanılınca Her Derde Deva Olabiliyor!Yani Zayıflama’dan Kelliğe ,Kemik Hastalıkların’dan Kansere Ve Hatta Aids’e Kadar herkses Faydası Var Yazmış!!Benim Sorum Şu ki ;Madem Bütün Bunlara Çağre Sunuyor Bu Ürünler O Zaman Hastaneleri Kapatalım,Doktorlarıda Tanımayalım,Teknolojiyi Ve TIP’ı Çöpe Atalım,Bu Ürünleri Kullanalım Herşey Düzelsin.Arkadaşlar Bu Bitkinin Varlığını Yüzyıllardır Doktorlar Olsun Profesörler Olsun Biliyor Ama Ciddi Anlamda Bir Faydası Kesinleşmiş Değil Sadece Her Bitkide Olduğu Gibi Bir Takviye Otudur,Yani Ciddi Bir Sonuca Ulaşılsaydı Emin Olun Bunu İlk TIP,ta Değerlendirirlerdi. Şimdi Bazıların Kalkıp’ta Burada Ticari Amaçlar Uğruna Sizleri Kandırmasına İzin Vermeyin,Şu Forumu Okudum Ve Gülmemek İçin Kendimi Zor Tuttum,Önüne Gelen Bir Reçete Yazmış Ve Komik Tarafı Herkesin Reçetesi Aynı:)) Sağlıkla Ve Sevgiyle Kalın,İyi Günler.

 194. selçuk says

  Aloe Verayı düzenli kullandığınızda vücudunuzda olduğu gibi aklınızda ki bütün sorularda cevaplarına ulaşacaktır. Modern tıp bir çimen bile yaratamaz ve doğum sürecini ve sonucunu imkansız olarak nitelendirirken insan ve canlı ırkı devam etmektedir. Teşekkürler.

 195. sporcu says

  slm ben sporcuyum belimden sakatlandım ve belimde omurlarda kayma oluştu eskisi gibi spor aktivitelerime devam edememekteyim belimi güçlendirmek için bu ürünün bi faydası olurmu ve hangi ürünü kullanmalıyım yardımcı olabilirmisiniz saygılarımla

 196. nazan aslan 0 535 926 7096 says

  korhan bey insanlar bu bitkiyi 5000 yıldır kullanıyor.sizin tarihten haberiniz yok galiba kuranda bile geçiyor.Siz önce bir tarihi inceleyin

 197. Ahmet YILDIZ says

  sayın sporcu
  aloe vera sağlık kalitenizi yükseltecektir. insanın ihtiyacı olan besinleri bir arada bulunduran nadir ve çok değerli bir bitkidir. ne kullanacağınız önemli. aloe bilim konseyinden onay almış olan ürünler kullanmalısınız.dığerlerının faydası ve saflığı tartışılır.
  eklemler için özel tasarlanmış glükosamin sülfat ve kondoroitinsülfat içeren aloeveralı içecek sağlık kalitenizi yükseletecektir. omega 3 . 9 kullanmalısınız. benı ararsanız sıze yardımcı olurum..AHMET YILDIZ 0533 564 05 74

 198. Fatih AKÇA says

  Arkadaşlar merhabalar.Ben Gıda Mühendiyim.Aynı zamanda Beslenme öğretmeniyim.Ale vera ilgli herşeyi yanıtlayabilirim.fatihakca14@gmail.com
  05056406481 den ulaşabilisiniz.

 199. Şükrü Yurduseven (535-4593065) says

  Handan hanım merhaba
  Size benimde çalıştığım şirketin ürünlerinden arı ürünlerini ve bitkisel destekleyicileri öneriyorum. Düzenli kllanıldığında Fayda göreceğinize ve sonuç alacağınıza eminim .Lütfen bu konuda benimle irtibata geçermisiniz.
  Saygılarımla

 200. irfan korkmaz says

  değerli sporcu arkadaşım.

  aloe vera akıllı krem diye adlandırılan kremi var bu konuda size yardımcı olabilirim
  tel numaram.0546 241 98 24

 201. irfan korkmaz says

  öncelikle büyük geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.
  aloe vera kesinlikle kimyasal madde içermez ve sağlığınıza zarar vermez sadece arı ürünleri var alerjik durumunuz filan yoksa rahatlıkla kullanabilirsiniz ve nekadar etkili sonuçlar aldığınızı gözleriniz ile göreceksiniz.üye olmanıza gelince.çok güzel gurubumuz var sizide hem kullanıcı hem distrübötör olarak aramazı alabiliriz lütfen irtibata geçiniz.
  saygılarımla..

  irfan korkmaz

 202. nuray69 says

  bende bir aloe vera kullanıcısı ve bu işin tanıtımı ve dağıtımında görevliyim…gerekli olan bilgileri size verebilirim…yalnız şunu kısaca bilin aloe vera bitkisinin çare olmadığı hiçbir yer yok…aldığınız tek bir ürün bile çok şeye yardımcı oluyor

 203. sude yaglı says

  bel fıtıgınada faydası varmı bilgi veririrseniz sevinirim

 204. Celal Oruç says

  Sa. Suda Hanım benm bir yakımda bel fıtığı tedavisi uyguladık.Ve çok da başarılı olduk..İsterseniz sizlere de bu konuda yardımcı olabilirim..Tel:05363509583 E-mail:cel-aloruc@hotmail.com

 205. nazan keleş says

  ibrahim bey bu ürünlerle ilgili daha aydınlatıcı bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler bende sizin davetinize katılmak istiyorum

 206. ilham dunder says

  Sedef hastalığı, egzama gibi cilt hastalıkları, astım, bronşit, şeker hastalığı, kolesterol, trigliserit, damar tıkanıklığı, eklem sıvısı eksikliğine bağlı rahatsızlıklar, kireçlenme,romatizma, Bel ve boyun fıtığı, mide ve bağırsak rahatsızlıkları,ve daha birçok rahatsızlığın tedavisinde destekleyici bitkisel
  ürünler Forever Living Products firmasında mevcut. Aloe Vera ve Aloe Veralı ürünler tüm bu hastalıkların tedavisinde çok önemli katkılar sunuyor.
  İlgilenenler 0506 993 75 75 ve 0530 460 33 55 numaralı telefonlardan arayabilirler.
  Sağlıklı günler…

 207. mehtap says

  selam ben aloveranin yaralar icin hangi cremin iyi geldigini bilmek istiyorum adi nedirr ???

 208. adem özburun says

  bir cok alovera urunu kullandım ve kulandırttım yeterki dogru kullanın vebu işi bilen bir kişidenyardım alırsanız derdinize derman olmaması mumkun degil

 209. çareisiz says

  slm herkese acil cvp :benim rahmimde 4cm ur varmış :(aloveranın buna faydası olurmu?birda arkadaşımın beyninde kötü huylu tümör var buna faydası olurmu ALLAH RIZASI İÇİN CVP VERİN BİRİNİZ ,BİLEN KULLAN VARSA BU HASTALIKLARDAN:(HEPİNİZE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN..A.E.OLUN

 210. ademozburun says

  ölum allahınemri fakat derdi veren allah cc.dermanınıda veriyor nasıl ve ne şekilde rahatsızlıgınız var ise sorduguz sorunun cevabını aklınıza ve mantıgınıza uymaz ise aramayın saglıklı gunler

 211. akıf says

  bu bıtkı bır ara yasaklandı her derde deva gıbı bu nasıl bır hayranlık anlamadım

 212. kaya says

  arkadaşlar aloe vera bitkisi benim tez konum. lüften her insanın dediğine inanmayın. son araştırmalarda aloe vera nın akut karaciğer hepatiti yapıp ciddi hasara yol açtığı biliniyor. karaciğer rahatsızlığı olanların kullanmamasını veya dikkatli kullanmasını tavsiye ederim. ayrıca ilaç şeklinde hazırlanmadığı için kendi başınıza etkili maddenin dozunu ayarlamanız mümkün olmayacaktır. fakat fayda görüyorsanız devam edin.

 213. ilham dunder says

  bitki yasaklanmadı..sadece içecek grubu sahteleri çıktığı için satışı durduruldu.. 17 ay sonra ise mahkeme kararı ile sadece FLP içeceklerine izin çıktı.Bilginize..

 214. onur says

  Aloe vera nın Türkiye de yasaklanmasının sebebi sahte aloe veralı ürünler satan firmaların çokluğundandı. Yoksa aloe vera nın içeriği konusunda bir sıkıntı yok arkadaşım

 215. ilham dunder says

  akut karaciğer hepatiti yaptığı konusunda herhangi bir yayın varmı acaba..

 216. ibrahim er says

  merhaba 10 yaşında yegenim var tirafik kasası gecirdi beyin hücrelerinin yarısı ölü dedi doktorlar 2004 de kaza gecirdi hala yatalakhasta yürüyemiyo konuşamıyo bitkisel hayatta karnından midesine delik acıldı oradan özelmamaylan mesleniyo acaba < aloevera < BEYİN HÜCRELERİNİ YENİLEMESİNDE FAYDALI OLURMU bilgi almak istiyorum kime danışabilirim ibrahim er UZMAN45@ HOTMAİL.FR EMAİL ADRESİM BUDUR YARDIM ETMEK İSTEYENLER BURADAN BANA ULAŞABİLİRLER ŞİMDİDEN TŞK LER

 217. SERHAT HELVA says

  BİR ÇOK KONUDA FAYDALI BİR ÜRÜNDÜR. ASTIM KOLESTROL ŞEKER HASTALIĞI KANSIZLIK BEL FITIĞI VE DAHA BİR ÇOK HASTALĞIN İLACIDIR. KULLANMAK İSTEYENLERE YARDIMCI OLURUM 05318236615. YADA BİLGİ ALMAK İSTEYENLERE.

 218. mustafa says

  zehra hanım nerede oturdugunuzu bilmiyorum size tavsiyem ( omega 3 +9 balık yagı asiti ve zeytin yagı asiti olara kullanmanı tavsiye ederim bu ürünü FOREVER LIVING diye bir firma var oradan teymin edebilirsiniz bebeyınız bu ürünü kulanmaya başladıgında zeka düzeyi ( 3 yıl ileri atıyor bu ürün aslında herkeze lazım

 219. burcu says

  evet aloe verayı kullandığında gerçekten bu günü kadar nerdeymişim diye kendine sorucaksın ama uyarmalıyım saf olarak bulmakta ben zorlanıyorum. içine çeşitli kokular karışmış kalitesiz ürünler var aktarlarda.

 220. ARİF KOÇ says

  ALOE VERAYLA TANIŞMAK İSTEYEN VARMI HER HASTALIGIN CARESİ VAR 0535 862 57 21 BANA ULAŞA BİLİRSİNİZ

 221. Züleyha Balıkçı says

  forever firması üyesiyim bir arkadaşım sayesinde astım alerji rahatsızlığıma çözüm aramak için seminerlerine katıldım. Daha önce çok çeşitli tedaviler uygulanmasına rağmen çözüm alamamıştım ürünleri düzenli kullanınca yaşam kalitem değişti ve şimdi hem sağlıklı yaşamak hem benim gibi sorunları olan insanlara Allah’ın izni ile yardımcı olabilmek hemde aileme ekonomik katkı için bu işi yapıyorum. Sizlerde benim gibi düşünüyorsanız birlikte çalışarak kendi işinizi kurmaya ne dersiniz.Ben yardıma hazırım
  0533 571 20 32

 222. serhat helva says

  forever firması üyesiyim tanışmak isteyen varsa 24 saat telefonum açık yardımcı olurum üye olarak sevdiklerinize ve çevrenizdeki insalara sunanarak birtakım şeyler kazanabilirsiniz ben serhat helva 05318236615

 223. gökhan says

  FOREVER LIVING üyesiyim ve çok mutluyum.Hem sağlığımı hemde ekonomik özgürlüğümü kazandım.Bizimle birlikte çalışmak isteyenleri ekibimizi kurmak için bekliyoruz.0541 378 52 10

 224. ilkay says

  ilk önce ALLAH şifa versin demek istiyorum ben de alovera ürünleri kullanıyorum aynı zamanda forever ın bağımsız distirübütörüyüm eğer çevrenizde bu iş ile ilgilenen biri var ise nerde oturduğunuzu bilmiyorum bi seminere katılıp bire bir bilgi almanızın doğru olacağını düşünüyorum eğer izmirde iseniz meal atın yardımcı olrum seminere girmenize iyi günler.

 225. necati arslanhan says

  alove vera diş macununu 3 aydır kullanıyorum diş eti iltihabını kesinlikle önlüyor
  üç aydır diş iltihabı yaşamamıştım bitti yine başladı mersinde ki satıcıların tlf nuda yok tekrar almak istiyorum mümkünse yardımcı olunuz. slmlar

 226. FATİH AKÇA says

  Sayın Ayşenur hanım;
  Aloe vera kanser hücrelerini öldürüyor..
  Aloe Vera suyuyla desteklenen hücreler, tümörlü hücrelerin yok edilmesinde normalin 10 katı daha fazla etkilidirler. Şimdiye kadar bilinmeyen bir yöntemle Aloe Vera, tıbbi tedaviler sonucu ortaya çıkan radyoaktif ışınların hücrelere verdiği zararı nötralize eder.Aloe Vera …kemik iliği aktivitesini destekleyerek yeni …aly…uvarların oluşumunu hızlandırır. Bu faktör lösemi (kan kanseri) tedavisinde son derece etkilidir.. Işın tedavisi ya da kemoterapi sırasında Aloe Vera suyu yan etkileri azaltmada ve bağışıklık sisteminin hastalığın seyri esnasında güçlenmesinde yardımcı olurhttp://www.temizlikvehijyen.com/temizlik-hijyen-saglik/aloe-veranin-faydalari.html
  detaylı bilgi için 05056406481 fatihakca14@gmail.com

 227. FATİH AKÇA says

  Özlem hanım kemik erimesi için saf olan aloe vera jelini içeceksinzi yanında omega 3 balıkyağı kapsülü ve calsiyum tabletlerinden düzenli almanzı gerekir..
  05056406481 fatihakca14@gmail.com

 228. FATİH AKÇA says

  Sayın umutcan bey astımda aloe vera kullanımı;
  ASTIMDA ALOE VERA KULLANIMI

  Aloe vera iltihaplanmayı önleyen çeşitli steroidler ve içeriğindeki diğer bazı bileşenler sebebiyle astım hastalığının tedavisine yardım edici özellikleriyle dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Daha da ilginci Japonya’da 1980lerde yapılan bir araştırma astımı tetikleyen bazı parçacıkların vücuttan atılmasında aloe vera‘nın bileşenlerinden bazılarının etkili olduğunu da ortaya çıkardı.

  Astım hastalarına aloe vera‘nın yardımının dokunacağı aşama nöbetten korunma aşaması olacaktır. Bir astım nöbeti sırasında aloe vera kullanımının bir anlamı olmayacağı gibi kullanılması gereken asıl ilaçlara arılması gereken zamandan çalacaktır. Fakat nöbet sırasında hekiminizin verdiği ilaçların kullanılması ve bunun yanında aloe veranın vücuda düzenli olarak alınması astım nöbetlerinin oluşmasını zorlaştıran bir faktör olarak hastalara çok yardımcı olacaktır.

 229. FATİH AKÇA says

  Hale Karacan hn merhabalar..
  enerji azlığı için aloe veranın yabanmersinli olanı tercih ederim..yanında polen ,arı sütü ve balıkyağı da kullanmanız lazaım .
  fatihakca14@gmail.com
  05056406481

 230. FATİH AKÇA says

  Sayın Firuzan hn;
  koah ve kemik ereiemsi için size artic sea omega 3 balıkyağı aloe vera jel,propolis ve calsiyum plus önerecem..
  fatihakca14@gmail.com 05056406481

 231. FATİH AKÇA says

  Seher hn merhabalar..
  Ms hastaları için çok faydalı aloe vera .pomesten power içeceği ile karıştırp içeceksinzi.
  yanında omega 3 balıkyağı,ginko plus ve arı sütü kullanacaksınız…
  fatihakca14@gmail.com 05056406481 size temini konsunda yardımcı olurum..

 232. gülçin kaçar says

  Piyasadan Toplatılabilir
  Hal böyle olunca, geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü Aloe Vera’lı gıdaların yasaklanması yönünde Tarım Bakanlığı’ndan talepte bulunmuş, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı da, tüm il müdürlüklerine bir yazı göndererek “5179 sayılı Gıdaların Üretimi, Tüketimi ve Denetlenmesine Dair Kanun” uyarınca, tüm Aloe Vera’lı yiyecek ve içeceklerin piyasadan toplatılmasını istemiştir. Gerekçe olarak da, Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) hazırladığı bir rapor ileri sürülmüştür. Bu rapora göre dünyada Aloe Vera’yla ilgili hiçbir klinik çalışma bulunmamaktadır ve bu bitkiden elde edilen jel, birçok mikroorganizma için üreme ortamı oluşturmaktadır. Bazı tıp adamları da bitkinin karaciğer üzerinde olumsuz yan etkiler yaptığını iddia etmektedirler.

 233. serhat helva says

  BENDE KİLO KONTROL ÜRÜNLERİ PROSTAT VE ŞEKER HASTALIĞI İÇİN ÜRÜN KULLANIYORUM.ON NUMARA ÜRÜNLER KULLANMAK İSTEYENLERE VE BU İŞİ YAPMAK İSTEYENLERE SUNABİLİRİM.

 234. nazan aslan 0 535 926 7096 says

  forever ürünlerini yani aloevera ,arı ürünleri B12 omege3-9 vb.4 yıldır kullanıyorum ,oglum allerjik astım,kızımın bagışıklık sistemi sıfır benim ileri derece kansızlık problemlerim vardı.Bu 4 yıllık süreçte hiç bir ilaç kullanmıyoruz.Saglık karnemizin nerde olduğunu bile bilmiyoruz ve gırip dahi olmuyoruz.Kim ne derse desin forever bana ve aileme saglık hemde varlık kazandırdı.Daha önce hastaneden eve gelemiyorduk şimdi ise ailecek gayet saglıklı bir şekilde haytımıza devam ediyoruz.Mersin forever ofisinde müdür olarak haftanın üç günü egitimler veriyorum,isteyen herkes gelip dinleyebilir,firmanın ne kadar güvenilir açık ve net oldugunu kendi gözleriyle görebilir.Nazan Aslan Mersin 0 535 926 70 96

 235. nazan aslan 0 535 926 7096 says

  Gülçin hanım bence siz iyi araştırın.Firma (WHO)den onaylı ürünleri kullanmadıgınız için ön yargıyla yaklaşıyorsunuz .Fikir sahibi olana kadar gelin dinleyin bilgi sahibi olun

 236. aydın sagdıc says

  bana meil atarsanız sıze yardımcı olabılırım

 237. ertan gezer says

  benim bundan uc yil once hemoreid sorunum vardi doktorlara gittim neler neler yapmadim ama gecmedi en sonunda bi fransiz kadin bana dediki cebinde at kestanesi tasi kuruyana kadar hic ayirma yanindan
  bende yaptim evet gercekten agrilarim kanamalarim gecti
  yalniz simdi kucuk kucuk sigiller var anus cevresinde inanin cok tiksiniyorum bana yardimci olursaniz nasil kurtulacam bu sigil gibi olan goruntulerden doktora gitmeyede utaniyom genetik sigilde olabilirmi bilmiyorum ama kucuk kucuk yaklasik yimri tane vardir sanirim
  kurtulmak istiyom korkmaya basladim artik aleveranin bu sigillere iyi gelecek bi ilaci varmi lutfen yardim edin

 238. Züleyha Balıkçı says

  Alo vera insan sağlığı için Allah’ın sunduğu bir nimettir. Yaradan bunun içine insan vücudunun ihtiyacı olanherşeyi hatta kırmızı ette olan B 12 vitaminini dahi koymuş.Böyle bir nimet varken neden önyargılarımızdan kurtulupta yararlanmıyoruz. içtiğimiz ilaçların birtakım yan etkileri var bunları kullanırken ince eleyip sık dokumuyoruzda neden bitkisel ürünlerde bu kadar ön yargılıyız tabiki araştıracağız doğru olanını bulacağız. Artık biliçlenelim lütfen hasta olunca neler kaybediyoruz ve bunun devlete maliyeti düşünün bir kanser hastasının durumunu önemli olan uzun yaşamak değil sağlıklı ve kaliteli yaşamakhem sağlık hem varlık sahibi olmak istiyorsanız arayın yardımcı olalım ZÜLEYHA:0533 571 20 32

 239. gönül demir says

  sahte ürünlerden uzak durun güvenilir bir şirketteyiz yüzde 90 pazarlama hakkına sahip bir şirket 1972 yılında kurulmuş halen çok güçlü bir şekilde ayakta.hem sağlık vede varlık vadediyo.kaçırmayın,05447744908 05357753780

 240. ayşe says

  merhaba kaç gündür aleo vera bitkisini araştırıyorum.bi tanıdık satıyomuş ama internetten araştırırıken sizin bir yazınızı okudum.ben 87 kiloyum bi hayli zayıflama ürünü kullndım.2 aydır diyetteyim 6 kilo verdim ama bu ürünü baya bi övdüler.ama internette düzgün bi siteyok ürünleri inceleyip nasıl kullanılcanı anlatan.ürünle beraber neler yapcamı bilmiyorum ilk gün farklı 2. gün daha farklı bişeyler uygulanıyomuş.tanıtım videosu falan aradım ama bulamadım.illaki alcaam bu ürünü.bana anlatırmısınız biraz teşekkür ederim

 241. Mehmet Ali BAYKURT says

  arkadaslr ben bu firmayla yeni tanıştm ben sadece iş içn başlamıştm fakat bu işin içinde olan kişiler bu ürünleri kendileri kulandıktan sonra kendilerinde nasl bi durum oldu ve bu ürünlerden nasl bi fayda sağladlar,ondan sonra çevrelerine tavsiye ediyorlar yani demek istedm bu firma inanılmaz bir yöntemle çalışyor fakat bunu yanlış degerlendirenler de oluyor,şöyle yani firma kendi çalışanlarına ürün satıyor gibi algılıyorlar fakat yanlış düşünüyorlar .Günlük hayatımızda bile bunun örnekleri var okula giden çocuklar ekmek elden su gölden,rahat hayat yaşıyorlar büyüdükten sonra ailelerinden ayrıldıktan sonra kendi ayakları üzerinde durduktan sonra herşeyin kıymetini anlıyorlar yani demek istedim şu birşeyi kendi paranla alırsan o şeye daha çok kıymet veriyorsun ve onu daha düzenli kullanıyosun.firmada böyle güzel yol geliştirmiş insan kendi parasıyla aldıktan sonra ürünleri düzenli olarak kullandığı zaman ürünleri kendi farketti zaman işte ozaman çevresindeki kişilere rahatlıklka tavsiye edebiliyor.HAYATINI DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLER EKSTRA PARA KAZANMAK İSTEYENLER RAHATSIZLIKLARINDAN KURTULMAK İSTEYENLER VE ÇEVRESİNDEKİ KİŞİLERE YARDIM ETMEK İSTEYEN KİŞİLER BENİ ARAYABİLİR VEYA BANA MSN DEN ULAŞABİLİR.
  TEL:05546441131
  memo_cix_05@windowslive.com

 242. İlham Dünder says

  @gülçin kaçar: Gülçin hanım geçenlerde dediğiniz tam 6 yıl önceydi ve ayrıca tüm ürünlere değil merdiven altı sahte imalatlar çıktığı için sadece 3 adet içecek ürününe satış durdurulması kararı çıkmıştı bakanlıktan. Şu anda sadece forever living firmasının ürünlerinde bu müsaade vardır..Takdir edersinizki tam 153 ülkede ve her ülkenin gerekli bakanlıklarının onayı ile (Türkiye de ayrıca bakanlar kurulu izni vardır ) satılmaktadır tam 33 yıldır..Dolayısı ile araşrırmadan ve bilgi sahibi olmadan fikir yürütmeniz doğru değil..

 243. ŞEY DA says

  mereba b en alanya dan Şeyda alovera nın cillere faydası varmı varsa nasıl kullanabilirim? yardımcı olursanız sevinirim

 244. pelin says

  nihal merhaba kaç yaşındasın öncelikle bunu öğrenebilir miyim?? yüzünde ne gibi değişiklişk oldu bende düşünüyorum bilgi verirsen sevinirim iyi günler…

 245. aylin says

  merhaba bana zayıflama ürünleri hakkında bilgi verrirseniz sevinirim faydası varmı gerçekten aleo veranın.ben 88 kiloyum kaç ay kullanmam gerekli bana maliyeti ne olur.lütfen cevap yazın.

 246. lütfiye says

  ben 9 günde zayıflama ürünü aldım ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum.Aldım ama kullanmaktan da korkuyorum.bana yardımcı olr musunuz devamlı 2 tane hap kullanımında bahsediyor

 247. Mustafa Çevik says

  Selamlar

  Aloevera ürünleri kesinlikle ilaç değildir.
  sadece eksik beslenmeden ve dengesiz beslenmeden kaynaklı,vücudun alamadığı vitaminleri,mineralleri proteinleri vücuda verir.
  çünkü hastalıkların % 70 i eksik beslenmeden kaynaklıdır…
  kolesterol şeker
  migren
  kilo kontrol
  diş eti sorunu
  saç dökülmesi
  v.s.
  birçok sağlık sorununuzu beslenme alışkanlıklarınızla ve ek gıda besin takviyeleri kulanarak giderebilirsiniz…
  detaylı bilgi ve irtibat :
  mustafacevik1978@gmail.com
  05372799694

 248. Emine says

  @doktor: dokdor olduğunu sanıyorum bırakın böyle yazıları sizin satacağınız aynı aloe vera degil mi?

 249. seher says

  mrb..benimde cildimde sivilceler çıkmaya başladı..aloe vera bitkisi var bende..ama nasıl kullanılacağını bilmiyorum..direk yüzüme mi sürücem yoksa herhangi bir karışım yapmam gerekiyormu? bilgi verirseniz sevinirim..tşk ederim.

 250. zeki gumus says

  sayın gül özcan,yukarıda yazmışım,sedef için nasıl yapıldığını,allah iyilik versin
  ,

 251. yücel baltacı says

  32 YILDIR SAĞLIKLI YAŞAM WELLNESS ALANINDA YER ALIYORUZ …HERKESE HİTAP EDEBİLEN DOĞAL ORGANİK TARIM İLE ÜRETİLEN EN ÖNEMLİ ANA HAMMADDELERİMİZDEN ALOE VERA VE ARI KOVANI ALANINDA DÜNYA LİDERİYİZ..DOĞAL ÜRÜNLERİMİZ VE BASİT İŞ PLANIMIZ İLE 152 ÜLKEDE 9 MİLYON İNSANA ULAŞAN SAYIMIZLA HAYATLARI DEĞİŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ …EĞER SİZDE HAYALİNİZDEKİ İŞİ YAPMIYORSANIZ SAĞLIK KALİTENİZDEN ŞİKAYETÇİ İSENİZ SİZDE BİZE KATILIN SAĞLIKLI KALİTELİ VE VARLIKLI YAŞAMI SİZLERLE PAYLAŞALIM BİLGİ VE RANDEVU İÇİN: 0535 762 71 39

 252. NURTEN KIR says

  bende de var saksida yet’t’r’yorum ama nasil kullanicagimi bilmiyorum.yardimci olursaniz sevinirim.
  tesekkurler

 253. nazan aslan 0 535 926 70 96 says

  ARKADAŞLAR BEN CİLTBAKIM UZMANIYIM.OFİSTE BÖLGESEL İNCELME CİLT BAKIMI ,İÇ VE DIŞ BESLENME VE MAKYAJ ÜZERİNE EĞİTİM VERİYORUM ARARSANIZ GÖRÜŞÜRÜZ@pelin:

 254. pınar antalya says

  @ibrahim: merhaba yıllar önce forever living ürünleri kullanmıştım İzmir’de yaşıyorum şimdi tekrar ürünler hakkında bilgi almak katalog temin etmek ve fiyatlarını öğrenmek istiyorum.Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 255. nurhan says

  sitenizden bilgi almak için başvurdum.ve çok iyi bir site olduğunu gördüm…..aloveranın katoloğunu öğrenmek istiyorum.bana yardımcı olabilirmisiniz.?

 256. selçuk özdemir says

  Pınar hanım Katalog,distribütörlük ve ürünler hakkında bilgi için bize ulaşın 0507 739 98 58

 257. ŞEHABETTİN AYDIN says

  BU HUSUSTA DÜNYAENDÜSTRİYEL ALANDAKİ ALOE VERA ÜRETİMİNİN % 90 NINI ELİNDE BULUNDURAN FOREVER LIVING PRODUCTS TEMSİLCİLERİ OLAN BİZİMLE İRTİBAT KURUN ŞEHABETTİN AYDIN TELF:0505-7068574

 258. Süreyya Dünder says

  @NURTEN KIR:
  Merhaba Nurten hanım ,
  Eşim ve ben Şirket müdürlerindeniz. Bizi ararsanız size yardımcı
  olabiliriz. Tel : 0530 225 84 59 – 0506 993 75

 259. ABDULLAH says

  merhaba arkadaşlar sağlıklı bır hayat sağlıklı beslenmeden geçer.bunun için aloe vera yeter.ve daha bırcok urun gercekten cok memnunum bu işi yaptıgım için.

 260. nasır özer says

  @handan durna: Forever living Arı Sütü -Forever Royal Jelly – 36 kod nolu ürünü düzenli olarak en az 3 ay kullanmanızı tvsiye ediyorum inşaallah bu ürün sayesinde sperm sayısı maksimum seviyeye çıkar ve bebeğiniz olacak selamlar.

 261. hakan büyük says

  @fikret:mrb fıkret kardes.bende 6aydır bu ısın ıcndeyım.karlı kazanclarım oldu allaha sukurler olsun.sanada faydam olmasını ısterım.suan asıstan supervızorum.uye olmak yada bılgı almak ıstersen arayabılırsınız.no=0553 227 32 35

 262. serdar çengel says

  arkadaşlar forever living ürünlerini (distirbitörler)önce kullanın daha sonra tavsiye edin,sadece ticari yönden bakarsanız amacının dışına çıkarsınız kesinlikle iyi gelir birşeyin kalmaz kesin sonuç verir olmaz böyle şey.her insanın bünyesi farklıdır yani standardı yoktur,kullanacak arkadaşlar karaciğer problemi varsa kullanmasın,kilo problemi olanlar fazla kullanmayın 9 günde 4 kilo verileceğini söylüyorlar yanlış,bu kadar kısa bir zamanda bu kiloları vermek çok tehlikeli kalp ritmini bozar ve kalp krizi riski vardır,cilt üzerine kullanılacak olan jellerde problem olmaz ancak ürünün güvenilir olmasına dikkat edin,

 263. Cihat Alkan says

  Serdar Bey’in dediği gibi her bitki herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir. Bu tür olaylara da ticari açıdan bakmak yanlıştır. İnsanları yanlış yönlendirmek de bir hata olur. Herhangi bir rahatsızlığı olmayan ve doktoru kullanmasında sakınca görmediği herkes kullanabilir. Ben iki büyük firmanın aleovera içeceğini kullandım piyasaya bakınca şuan kullandığımın fiyatı gayet uygun. İsteyen olursa yardımcı olmaya çalışırım. cihatalkan@gmail.com

 264. zeki gumus says

  vedatbey,sedef tedavisi konusunda yardımcı olabilirim

 265. zeki gumus says

  valla,bende de vardı,doktora gittim. eczaneden ketoral şampuan ve elecon solüsyon deniyor,ondan aldım ,ketoral şampunla karıştırdım, başına sabun sürmeden ,çalkalıyacaksın başına sürecen,birkaç dakika bekletecen ,sonra başını yıkıyacaksın,

 266. kader says

  mrb, arkadaşlar bende forever ürünleri kullanıcısıyım aynı zamanda distbritörlüğünü aldım önce kendim kullandım ürünleri emin olduktan sonra şimdi tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.Bugün sabah 2 yaşındaki oğlumun ayağına sıcak çay döküldü hemen sprayini sıktım cilt ou emince aloe vera jelini sürdüm ınanın ne kızardı ne sulandı nede acısı oldu balık yağını kullandım 5,5 yaşındaki oğluma boyu uzadı maşallah emin oldum ürünlerden tavsiye ediyorum diş macununu, jelini sıvı sabunu varki cildim kuru benim yumuşacık yaptı inanın sprayini arı sütünü….v.s tavsiye ederim memnun kalmazsanız 30 içinde para iade garantili deneyin derim. ilgilenenlere yardımcı olurum .537 666 1514 sağlıklı huzurlu bir yaşam dilerim.

 267. GÜLEFER GENCER says

  MERHABALAR AALNYA DA FOREVER LIVING DİSTİRİBÜTÖRÜYÜM KİLO SORUNU YAŞAYAN YADA SAĞLIK SORUNU YAŞAYAN VEYA FOREVER LIVINGLE TANIŞMAK İSTEYEN HERKESE HER KONUDA YARDIMCI OLABİLİRİM.

 268. ahmet says

  arkadaşlar ülkemizdeki gerekli bakanlıklardan iznini almış ciddi bir firma ile aloe vera ürünlerinin satışını yapıyorum türkiyenin neresinde olursanız olun bana mail atmanız yada telefon açmanız yeterli aloe vera hakkında öğrenmek istediğiniz ne varsa isteyen tüm arkadaşlara yardımcı olurum ama gerçekten eğer dünyada mucize bir bitki varsa bunuda adı ALOE VERA
  mail adresim ahmett.35@hotmail.com öğrenmek yada sormak istediklerinizi bildirin seve seve yanıtlıyacağım ayrıca 0 544 7746647 nolu teldende arayıp öğrenebilirsiniz

 269. AKARADAĞ says

  @Mustafa SEN:
  mustafa bey almış olduğunuz ürünlerden gerçekten memnun kaldıysanız bende cilt hastası olan 3 yaşındaki oğlum için kullanmak isterim.tabii aldığınız kişilerin güvenilir onayı olursa çünkü oğlum henüz daha küçük ve ciddi bir cilt rahatsızlığı var.Vücutta sürekli yaralar çıkıyor.su kabarcıklı oluyor sonra yaraya dönüşüyor.yorumunuzda aloe vera ile ilgili ürünlerden bahsetmişsiniz. bahsettiğiniz kişilerin telefonunu veya ürünle ilgili bilgi edinebileceğim adres verirseniz sevinirim.(mail:akaradag@cbs.com.tr)

 270. ilham dünder says

  @AKARADAĞ: Sayın AKARADAĞ ; ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ SUNARIM..bEN CİLT RAHATSIZLIKLARI KONUSUNDA DÜNYACA ÜNLÜ FOREVER LİVİNG FİRMASININ MÜDÜRÜYÜM..OĞLUNUZ İÇİN GEREKLİ ÜRÜNLERİ TEMİN ETMEK İÇİN İRTİPATA GEÇEBİLİRSİNİZ..0 506 993 75 75- 0 530 460 33 55
  SAYGILARIMLA

 271. mitat says

  merhabalar ben beslenme danışmanıyım ülkemizde beslenme ile ilgili bir okul olmadığı için yurt dısında 8 kere eğitim aldım aldığım kişilerin başına dr.devid heber gibi kişiler vardı aloe kullanımı için öncelikle türkiyede güvenle kullanabileceğiniz 2 firma var herbalife ve frover liveng firmaları güvenle kullana bilirsiniz bilgi için 05326613221 ulaşabilirsiniz

 272. dilek says

  ya o satış yapanlara yazklar olsun be sırf para kazanmak için nerdeyse çaresiz insanlarn paçalarına yapışıp yalvaracaksınız allah koymaz ama yannıza tama belki iyileştirmr özelliği vardır ama bu kadar da abartlmazki 100 de 100 çözüm diyosunuz yuh yani bilerek yapıpda duyguları sömürüyosanz allah yanınıza koymaz elbet koymasnda inşallah ………

 273. kemal says

  merhaba arkadaşlar bende aloe vera ürünlerini kullanan ve ve herkese tavsiye eden bir distribütör olarak aloe veranın faydalarını kullanarak yaşıyorum gerçekten mucizevi bir bitki benimle irtibata geçmek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim 0534 316 70 54

 274. funda says

  merhaba arkadaşlar bundan 2 hafta önce FOREVER LİVİNG’ le tanışma fırsatını buldum ve gidip yerinde inceledim ,dinledim gerçekten ürünlerini çok beğendim. benim annemin eklemlerinde rahatsızlığı vardı merdiven çıkamıyor, namaz kılamıyordu ve FOREVER den destekleyici ürün aldım 2 haftada annemin dizleri ve ayaklarında gözle görülür iyileşme sağladığını gözlerimle gördüm şimdi annem (3.katta oturuyor) merdivenleri rahatlıkla çıkabiliyor bu yüzden herkese Aloe Verayı tavsiye ederim, irtibata geçmek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim 0533 441 73 63

 275. ramazanpalta says

  ben antalyada yaşıyorum sıze yardımcı olabilirim

 276. ramazanpalta says

  alovera hakkında bilgi almak isteyenlere yardımcı olabilirim duzenli olarak 2 yıldır alovera kullanıcısıyım ve profesyonelce egıtımlerını alıyorum

 277. gökhan says

  merhaba ben forever living produckts türkiye bayisinde distribitörüm aloe vera ürünlerinin profösyönel eğitimlerni alıyorum aloevera ürünleri hakkında bilgi alıp kullanmak isterseniz email adresim black_ice_1989@hotmail.com adresime sorunlarınızı yazın bende size yardıcı olmaya calışayım ürünlerimiz %100 çok etkilidir

 278. elcin says

  ben sıpreyı hakkında, sıvılce ve ekzama , halsız bıtkın yorgun hıssetme, kolestrol dusurebılen urunler hakkında bılgı almak ıstıyorum ve fıyat maıl adresıme yazıp benı bılgılendırırsenız sevınır tşklr….

 279. beyhan says

  @murat aytaç: evet bende kullandım gerçekten faydasını gördüm sizinde kullanmanızı tavsiye ediyorum kabızlığada çok ii geliyor bilgi almak isterseniz telefon numaram 0531 746 51 84

 280. beyhan says

  gerçekten mükemmel ürünler faydasınısı da gördüm bel fıtığım vardı ve 3 4 ay kadar doktorunda vermiş olduğu ilaçlarla birlikte kullandım şuanda çok iyiyim çok şükür bunlarda yalan dolan değil denedim ve gördüm burda da ayrıca insanlarıda kandırmıyoruz forever living şirketi gerçekten mükemmel bir şirket eğer bilgi almak isterseniz 0531 746 51 84 email:siyah_67_67_@hotmail.com

 281. beyhan says

  @elcin: size yardımcı olabilirim emeil yoluylada telefonla da gerçekten çok süper ürü nler ben hemoroitim için ve bel fıtığım vardı o yüzden kullandım anneminde kollestrol ve şeker problemi vardı onun için kullandı gerçekten faydasını gördü annem bir günde 35 cc insiülin oluyordu 5 cc ye düştü bu aloe veralı ürünler sayesinde ve bende distiribütör olarak yapıyorum şuan telefon numaramdan yada hotmail den ulaşabilirsiniz tel:0531 746 51 83 email:beyaz_67_67_@hotmail.com

 282. beyhan says

  @vedatasiltürk: VEDAT BEY BEN SEDEF İÇİN BİREBİR ŞAHİT OLDUĞUM KİŞİ VAR ZONGULDAKTA OTURUYORUM VE ŞUANDA DA ZONGULDAKTA BİR İLK OLDU KİŞİ FOREVER LİVİNGİN ÜRÜNLERİNDEN KULLANDI VE ÇOK MEMNUN KALDI SİZE BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRİM BİREBİR GÖRÜŞEBİLİRİZ.TEL:0531 746 51 83–84 BİZE ULAŞIRSANIZ YARDIMCI OLURUM GERÇEKTEN KENDİMDE KULLANDIM FITIK İÇİN VE FAYDASINI GÖRDÜM

 283. okan says

  babam zayıflama ürünlerindenkulladı ve çok güzel sonuç aldı 115 kğ dı şimdi 95 kğ ve çokrahat aloe-veraçokfaydalı herkese tavsiyeederimsaygılar.

 284. Arif says

  Denizli’de olupta bu muhteşem ürünlerle tanışmak istiyorsanız web sitemizden veya mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 285. mehmet says

  merhaba arkadaslar ben antalyadan mehmet.bende tesadüfen tanıstım forever livingle
  size tek kelimeyle diyebilirimki 5 senedir gecmeyen diş eti kanamam 2 ay forever urunlerini kulanmammla tamamen bitti.yine tip 1 sekeri olan arkadasım düzenli farever ürünlerini kullandı ve her gün insülin iğnesi yemekten kurtuldu doktoru bile inanamadı.antalyada forever ürünlerinin kullanıcısı ve distirübütörüyıum.aynı şikayetlerden sizinde varsa benimile iletişi,m kurabilirsiniz.sunuda belirteyim eşimin 3 senedir gecmeyen vertigosu 1 senedir yok.
  tel:05445310707

 286. Atıf KAPUCİ says

  ben KASTAMONU DAN ATIF, gercektende çok güzel yararlı bir ürün herkese tavsiye ederimm ..satış distiribütörüyüm temin etmeyi düşünenlere yardımcı olurum. atifkapuci37@hotmail.com tel.5462050981

 287. xxxx says

  Arkadaşlar nasıl oluyor da sadece bir bitki bu kadar insanın derdine sorunlarına çare olabiliyor.Grip mhastsının ilacı farklı kanserin ki farklı cilt hastalıklarının farklı. Aleo vera ise tek başına bu kadar hastalığa derman :)Ben inanmıyorum sizde inanmayın doktora gidin. Gerçek olsa sağlık bakanlığı tüm ilaçları bu bitkiden yapar dı. (aaaaaaaaa yoksa sağlık bakanlığı bu bitkinin varlığından haberdar değildir belkide ) :)

 288. H.Doğan says

  @eda uslu:
  Sperm sayısının azlığında veya hareketsiz sperm sayılarının fazlalığında etkili olan ürünler mevcut.Yazdığınız gibi sıfır sperm sayısı için ben net birşey söyleyemem kimseninde kesin fikir yürütmesi doğru olmaz.Mail atarsanız kullanabilecek 3 ürün var isimlerini verebilirim 1-2 ay kullanıp tekrar spermiyogram yaptırılabilir.eaglesteam1@gmail.com

 289. ferah says

  @handan durna: slm arkadaşlar ben aloverayla ilgili bir çok seminere gittim ürün gercekten başarılı ve sağlıklı kesinlikle herkezin kullanması gerekir hiçbir zararı yok tamamen bitkisel bende alıp kullanıyorum..her derde deva..komşumuz alev ablanın bebği olmuyordu kanalları tıkalıydı gitmediği hastane kalmadı en son ist acıbademde tedavi gördü tüp bebek denediler o da olmadı ama alovera ile bir mucize oldu şimdi kanalları açıldı ve çocuğu oldu 42 yaşında şuan..gitmediği hastene görmediği tedavi kalmamıştı ..bilgi almak isteyenlere yardımcı olabilirim a’dan z’ye her hastalıha her derde deva üstelik öyle eminlerki kendilerinden paranızı geri iade etme garantisi veriyorlar kullanmış olsanız bile kutusunu göndermeniz yeter.ama bu güne kadar kimse bir şikayette bulunmadı.üstelik ürünler illa bir şikayeti olanlar değil herkez sağlıklı olanlarda kullanmalı..ben herkeze tavsiye ediyorum ürün temin etmek isteyenlerede yardımcı olurum..sağlıklı günler..

 290. ferah says

  @Ebru Kükürt: slm ebru ferah ben aloveranın distürübitörü öncesindede sıradan bir kullanıcısıydım ..sana her konuda yardımcı olurum.hem ürün tespitinde hem ürün temininde mailim ferahcaa@hotmail.com bana ulaşırsan yardımcı olurum seve seve sevgiler

 291. hakan çakır says

  Merhaba arkadaşlar ben 3 ay boyunca araştırdım aloeverayı internette çeşitli yerlerdeki yorumlara baktım ürünü kullandım dişmacunu arı sütü ve sampuanı kullandım şuan 3ündede etkili sonuç aldım vücüt geliştirme de örnek olarak yazıyorum dambıl hareketlerinden birini 10 kez yapabiliyordum arı sütünün verdiği zindelik ile 4 farklı hareketi 15er defa yaptım 2saat içerisinde tüm kanınıza karışan arı sütü (propolis) size cok güçlü bir enerji veriyor yorgunulugu hissetmiyorsunuz denedim gördüm paylaşmak istedim sizle bu etki üzerine aloevera Ürünleri F… L… firmasından distrübütörlük aldım ve ofisi mi açtım dünya capında 2milyar dolar ciro yapabilen bir şirket sizce yalan bir ürün satsa bunu nasıl yapar ?? bizim türkiyede daha bilinmiyor @xxxx fransa amerika ingiltere italya almanya avrupanın önde gelen ülkeleri en büyük kullanım oranı buralarda bizim ülkede neden gelişmedi söylemek gerekir şimdi bu bitkinin etkileri bileşenleri içinde stabilize etmezseniz bir işe yaramaz bizim firmamız bunu başardı stabilize etti sundu ama simdi sizin bağışıklık sisteminiz kuvvetlenirse otomatikmen ülkedeki hasta sayısı % 70 düşer siz iyileştikçe doktorlar boşa cıkar ozaman doktorlar işsiz kalır sonra dişin ağrısı 10dk da gecse kim dişçiye gider ? cildi bi ayda düzelse insannmilyarlık ilaçlar kime satılır bunu bir düşünün detaylı bilgi 0(216) 573 0 773 ve 0(533) 603 1946 ve aloeverahakan@gmail.com hertürlü sorunuz sipariş ve diğer bilgiler için lütfen arayınız ve ya mail ile ulaşınız..

 292. Namık YÜKSEL says

  Selam arkadaşla,
  Ben Şeker hastasıyım ve yüksek dozda günde 4 kez insilün kullanıcısıydım,Web sitemi incelediğinizde göreceğiniz firma ile tanıştım, ve ürünlerini kullanmaya başladım, Ürünler bana enerji veriyor, hiç şekerim düşmedi ve ürün kullanmadan önce 300-400 lerde olan şekerim 70-120 arasında seyrediyor,açlık hissetmiyorum,yorgunluk hissetmiyorum, Her an kalp krizi geçirme korkusu yaşıyordum şu an asla aklıma gelmiyor,Ürünlere inandığım için firmadan bayilik aldım, şu anda 13 şeker hastası arkadaşım kullanıyor tamamıda benim yaşadıklarımı yaşıyorlar ve memnuniyetlerini anlatıyorlar, Sizde bu ürünlerle tanışmak, bütün sağlık problemlerinizi çözmek istiyorsanız benimle irtibata geçiniz.Tel:0505 535 7123 Mail.yuksel_namik1963@hotmail.com Web.http//:namikyuksel.flptr.com

 293. ömrüm deniz says

  hiç kullanmadım ama okuduklarımdan çok etkilendim…
  Sadece çok pahalı bi ürün….

 294. MUAMMER KOLDAŞ says

  SAHİP OLDUĞUN İŞDE GELECEK KAYGISI VARSA
  BORÇLARINIZ HİÇ BİTMİYOR GELECEK AYA BORÇLU GİRİYORSANIZ
  İSTEDİĞİNİZ EVE VE OTOMOBİLE SAHİP OLMAK İSTİYORSANIZ
  ARTIK KREDİ KARTI SORUNU YAŞAMAK İSTEMİYORSANIZ
  SERMAYESİZ KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMAK İSTİYORSANIZ
  KESİNLİKLE GÖRÜŞMEMİZ GEREKİYOR.

  ÇÖZÜM BURADA:
  musametin.com
  Adresinin tamamını inceleyiniz
  REFERANS: MUAMMER KOLDAŞ:532 345 33 81
  BESLENME VE KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI

 295. Hakan says

  Merhaba

  İstanbul Anadolu Yakasında Satış Ofisimiz Açılmıştır !

  Aloevera jojoba ve yüzlerce bitki ile sizlerin sağlığına destek oluyor ve bir cok konuda sizi tamamlayan ürünlerimizle hizmetinizdeyiz
  Firmamız Aloevera barbedensis Miller Bitkisi ve bir cok bitkiyi stabilize etmekte bu sayede içerisindeki hiçbir besin değerini ürünlerimiz kaybetmemekte 120 ülkede Hizmet Vermekteyiz
  Hangi ürün hakkında ne konuda bilgi almak isterseniz isteyin size bir telefon kadar yakınız

  Sipariş & Bilgi Hattı
  0(216) 621 44 88

  7/24 Destek İçin: 0(533) 603 1946

 296. fatma says

  @nihal:
  ben bugün bitkisini aldım ama sivilceler için nasıl kullanmam gerekiyor beni bilgilendirebilir misin

 297. nursel says

  @tomurcukk: mrblr..ben bu ürünlrdn almak istyrm..cildim kuru yaşım 29. aksaraydan yazıyorum..bu ürünlrden hanglrni önerrsnz..kaz ayaklarndn kurtlmak istyrm yüzüm daha dinç grnmesni istyrm..

 298. yalçın says

  merhabalar arkadaşlar şimdiden çok geçmiş olsun hepinize acil şifalar diliyorum. arkadaşlar ben mersinde aloe vera yetiştiriyorum ihtiyacı olan arkadaşlara yollayabilirim ve bunun yanında aradığınız bütün şifalı bitkileri otlarada ulaşabilirsiniz. tlfn 056 907 8610. şimdiden geçmiş olsun..

 299. yalçın says

  @eda uslu: eda hanım merhabalar , azosperm yada calı sperm sayısı az sa çoğalabilir keçi boynuzu harnup pekmezi çakşır gibi bitkilerle ama : sıfır spermde kesinlikle üroloji hekimlerinin gözetiminde tedavi gerekir. saygılar. geçmiş olsun

 300. SAMET says

  SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE ALOE VERA…
  BEN ALOEVERANIN BURSA DİSTİRBİTÖRÜYÜM. BU YAZIMI LÜTFEN DİKKATLE OKUYUN. HAYATINIZ BU DAKİKADAN İTİBAREN DEĞİŞEBİLİR.
  FOREVER LIVING(ALOE VERA ÜRÜNLERİNİ ÜRETEN ŞİRKET) HEM MADDİ AÇIDAN HEM SAĞLIK AÇISINDAN BİZE KAÇIRILMAYACAK BİR FIRSAT SUNUYOR. İSTER PART TIME OLARAK ÇALIŞIN, İSTER FULL TIME OLARAK ÇALIŞIN. HEM PARA KAZANIN HEMDE KENDİNİZE VE ÇEVRENİZE SAĞLIK KAZANDIRIN.
  GÖRÜŞMELER BURSADAKİ OFİSİMİZDE YAPILMAKTADIR.
  İRTİBAT TEL:0536 283 70 96

 301. mitat says

  @Ebru Kükürt: bu konu hakkında size yardımcı olabilirm 8 defa yurt dışında beslenme konusunda eğitim aldım yarın da bu kişiden tekrar eğitim alıcağım Haftaiçi her sabah saat 07:00 – 09:00 saatleri arasında CINE5′te canlı olarak ekranlara gelen ‘Ayla Çetinkaya ile Güne Merhaba’ adlı programda Türkiye’nin gündemi ve farklı sektörler ele alınıyor.

  Programın 21 Haziran 2011 Salı günü Sağlık Endüstrisinin ele alınacağı bölümünün konuğu Herbalife Beslenme Danışma Kurulu üyesi nobel ödülü
  Louis Ignarro olacak.
  SAKIN KAÇIRMAYIN…

 302. abdullah says

  slm bende kilo ürünlerini kullandım bu sayede 2 ayda 5 kilo verdim çok memnun kaldım bu sayede foreverle tanıştım ve üye oldum herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim çünkü hiç bir yan etkisi olamayan ve tamamen bitkisel üye olmak isteyen herkese yardımcı olabilirim tel no 0535 7651503 bu numarada arayıp bilgi alabilirsiniz

 303. volkan dağ says

  merhabalar ben uşaktan volkan bu ürünler sayesinde annem şiddetli bel fıtığın dan babam ise şeker ve prostat sorunların dan kurtuldu ürünler çok mükemmel ilgilenmek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim tel:05434871192

 304. şenay says

  Merhabalar,ben İstanbul’dan Şenay.Her sabah yataktan zor kalkıyordum,üstümde büyük bir yorgunluk ve halsizlik oluyordu,akşama kadar uyumak istiyordum.diş eti problemim vardı ve aloe vera sayesinde şimdi daha iyiyim,aynı zamanda Distirbitörüyüm.Mutlaka aloe vera ile tanışın.irtibat no:0542 839 55 17

 305. şenay says

  @murat aytaç: merhabalar murat bey,eğer İstanbul da oturuyorsanız ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için size yardımcı olabilirim.irtibat no:0542 839 55 17

 306. özge says

  16 yaşındaym. kilo problemim war forever kilo verdirici ürünleri kullanablrmiym.yaşım geregi kullanmaktan korkuyorm. yan etkisi olur diye korkuyorm .. lütfen bni bilgilndirn çooook acil.

 307. ŞENAY says

  @ayşe: merhaba özge.eğer ist da oturuyorsan ailenden biri ile mecidiyeköy deki şirkete gel sana yardımcı olurum.Orda doktorumuz da var onunla görüşerek yapman daha doğru olur.ilgilenirsen 0542 839 55 17

 308. sıla says

  ürünler hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar için facebook sayfamız forever living (aloe vera) amasya

 309. kamil akman says

  merhaba ben forever living produckts türkiye bayisinde distribitörüm aloe vera ürünlerinin profösyönel eğitimlerni alıyorum aloevera ürünleri hakkında bilgi alıp kullanmak isterseniz email adresim kamilakman@hotmail.com adresime sorunlarınızı yazın bende size yardıcı olmaya calışayım ürünlerimiz %100 çok etkilidir

 310. satı inan says

  sevgili bitkisever dostlar.
  aloe vera gerçekten mükemmel mucezevi bir bitki dünyada %90 işleme yetiştirme tetkisine sahip forewe livig şirketidir. sizlerde bşkalarına sağlıklı bir yaşam sunmak isterseniz satiinan@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.
  not:hem maddi hemde manevi kazanç sahibi olmak isteyenlere şiddetle duyurulur.

 311. önder says

  sevgili arkadaşlar bu ürünü yüzde yüz saflık kalitesiyle distiribütörlüğünü yaptığım firmadan temin edebilirsiniz saf organiktir aloe barbadensis miller en değerli türüdür ilgilenen arkadaşlaın e- posta adresimden ulaşabilirsiniz . cambaz07aksekili@hotmail.com

 312. Mehmet Soylu says

  Arkadaşlar aloe vera gerçekten mucizevi bir bitki.hem kendim hem de akrabalarıma kulladırıyorum ve kullanım öncesiyle sonrası arasındaki farkı şaşkınlıkla ve sevinçle gözlemliyorum.İlgilenenlere ürünleri ulaştırmada yardımcı olabilirim. ancak tavsiyem öncelikle bu ürünlerin tanıtımının yapıldığı seminere girmeniz. mersindeki arkadaşlara ben yardımcı olabilirim. seminere katılın ve kafanıza yatarsa alıp sağlığınıza kavuşun derim.mersindeki arkadaşlar için mehmetsoylu0206@hotmail.com iletişim. sağlıklı günler

 313. tuğba says

  aloe vera ‘ yüzümüzdeki sivilcelere ve izlere yararı olur mu yüzümüze sürmemizde herhangi bir sakınca var mı acaba ?

 314. celal kuku says

  İzmir de ikamet eden vatandaşlarıma ALOE VERA ürünlerini indirimli temin edebilirim ayrıca şirketimizin yetkili distrübütörüyüm ve sizlere ek gelir fırsatıda sunuyoruz ilgilenenler için e-mail adresim: cllttnkuku@yahoo.com.tr

 315. MUSA DORA says

  ALANYADAN MUSA.SAĞLIK SORUNLARINIZA BİTKİSEL ÇÖZÜMLER İÇİN BURADAYIM.ALANYA VE ÇEVRESİNDEN DESTEK ALMAK İSTEYENLERE ÜCRETSİZ DESTEK SAĞLAMAYA HAZIRIM.musadora@otmail.com 533 221 72 06.

 316. dila says

  aloe vera bitkisinin tıbbi olarak kanıtlanmış faydaları saymakla bitmez.. bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, cilt üzerinde inanılmaz sonuçlar verir.. gerçek aloe veralı ürünleri temin etmek için, indirimli müşteri olmak ya da distribütör olarak bu ürünlerin ticaretini yapmak istiyorsanız telefon numaram 5326260144

 317. alper bahat says

  arkadaşlar herhangi bir hastalıgınız olabilir diimi cözum aloe werada bu cozum ıcın telefonumu verıyorum buraya ve ayrıyetende şirkette iş arıyanlar ıcın 0546 644 79 24 arıyabılırsınız ve bana ulaşabılırsınız ayrıntıları. BURSADA HIZMETIMIZ AMA HERYERDEN ALABILIRIZ URUN SİPARİŞİ VE ELAMAN ALIMI ŞİRKET BAZINDA TEŞEKKURLER..

 318. hasan says

  aloe vera mucizevi bitki nedir.yıllar önce atalarımız aklmıza gelebilecek her türlü sağlık sorunu için kullanmıştır.özellikle böbrek taşı,anemi yani kansızlık,tansiyon şker cilt sorunları … vb sorunlar için . alanya,antalya,eskişehir,konya,bursa ve bir çok ilde ürün kullanımı ve iş fırsatı için h_forever07@hotmail.com tel:05052311872…

 319. neslihan says

  benim 2 fıtık birde bel kayması vardı çok acı çektim yapmadığım denemediğim şey kalmadı amaliyattan korktuğum için de olmadım iyikide olmamışım şimdi eskisinden çok iyiyim allaha şükür size vereceğim bu adresten ögrene bilirsiniz belki sizede bir faydası olur acil şifalar herkese…

 320. beyhan says

  merhaba özgecim evet kilo kontrolü adına da çok faydası görüldü ki görülmekte eğer bilgi almak istersen irtibat tel:0531 746 51 83

 321. abdullah.d says

  MERHABA HERKESE BU URUNLER BI HARIKA KULLANMAYAN BILMEZ KULLANMAK İÇİN URUNLERLE TANIŞMAYA NE DERSINIZ herkese sağlıklı ve varlıklı günler

 322. ibrahim says

  mrb lar bnm sorunum saç dokulmesi ile ilgili bu urunun saç dokulmesine faydası varmı onlermi ?

 323. dila says

  @ibrahim; mrb.. size piyasadaki en iyi aloe veralı ürünlerden sadece birkaç tane önereceğim.. dökülmeyi kesecek, saçlarınızı besleyecek.telefonum 5326260144.

 324. hasan says

  mrb.aloe vera ve arı ürünlerinin faydaları nelerdir nasıl öğrenirim ve en güvenilir hangi yerden alırım diyorsanız ” hasansaglik.flptr.com ” adresine giriniz. anlayamadığınız noktalarda 5052311872 size yardımcı olabilirim…alanya-antalya…

 325. mebru says

  Aloe Verayı bir saksıda yetiştirin ve yanık-yara olan yerlere yaprağını enine keserek içindeki jölemsi sıvıyı sürün. Hemen etkisini gösteriyor.

 326. halit says

  merhaba kolay gelsin Benim babam köyde bir kaza gecirdi babamin midesi siskinlesmeye basladi acaba bunun aloe vera suyu icmesinde fayda varmi??

 327. yağmur tan says

  benim yüzümde güneş lekesi var buna kesin cözüm varmı aca

 328. merve says

  mrb benim boyum 1.70 ve 46 kiloyun acaba kilo almama yardımcı olabilirmi aloe vera

 329. KEMAL says

  yağmur tan arkadaşım güneş lekesi ve benzer cilt lekelerine karşı çok güzel sonuçlar vermiş yüzde yüz organiz güzel bir ürün mevcut.Akdeniz bölgesinde rekor kıran bir ürün.0507 972 31 75 ararsanız yardımcı oluruz.

 330. şenay says

  mrb.aleo vera ürünleriyle sağlığınıza kavuşun,fdı onaylı ve kosher sertifikası bulunan doğru ürünü kulllanınız…

 331. şenay says

  mrb. ayşe hanım aleo veranın kilo kontrol ürünleriyle 3 ayda 15 kilo verdim hemde hiç aç kalmadan sağlıklı bir şekilde ,ansıl kullanacağınız konusunda ararsanız yardımcı olurum.şenay:05056245950

 332. ilham says

  Aloe Vera ile ilgili her türlü bilgi için danışabilir siteyi ziyaret edebilirsiniz..

 333. bedia says

  merabalar benim elimde aloevera suyu var ama nasıl tüketecegimi bilmiyorum kokusu bi acayip tentirtiyot gibi bi kokusu var lütfeeen yardımcı olurmusunuz hemen cevaaaap ve nelere faydası var

 334. ilham says

  Bedia hanım..Telefon numaram 0 506 993 75 75 .. Ararsanız size geniş bilgi verebilirim..

 335. himmet kılınç says

  aloe vera hakkında tüm faydalı bilgiler v.s. konular bitkisini isteyenlere detaylı bilgi için tel:0537 818 4482

 336. SAVAŞ ARİF FAKIOĞLU says

  Aloe veranın tüm ürünlerini burada bulabilirsiniz. Siteye giriş ve gezmesi ücretsizdir. ek bilgi olarakta gezebilirsiniz.

 337. Savaş Arif FAKIOĞLU says

  Aloe veranın tüm ürünlerini ” fakioglu.flptr.com ” adresinde bula bilirsiniz. Omega 3 , arı ürünleri, içecekler, zayıflama ürünleri hepsi burada, üstelik bilgilerine bakmak ücretsiz, bence kaçırmayın. Siz daha düşünüyormusunuz yoksa, başkaları gezmeye başladı ve sevdiği ürünü aldı kullanıyor. Sizlere kolay gelsin.

  Savaş Arif FAKIOĞLU forever living bağımsız distribütörüyüm.

 338. yasar says

  ben elazığdan yaşar foreverlıvıng zayıflama urunun kullanalı 10 gun oldu bu sure içerısınde 4 rahat bır şekilde 4 kılo verdım benım kullanmadığım ilaç kalmamoştı ama kesınlıkle bu urunler çok kalıtelı ve sağlıklıdır şiddetle tavsıye ediyorum bilgi almak isteyenler 5075215140 arayabılır yardımcı olurum

 339. ilham says

  Aloe vera ürünleri hakkında doğru ve geniş bilgiyi şirket müdürlerinden alabilirsiniz.. 0 506 993 75 75 – 0 530 460 33 55

 340. Atilla says

  Cildimdeki kaşıntı sebebiyle bu ürünlerle tanıştım. Kullandığımda çok etkisini gördüm ve Dünyanın en iyi Aloe Vera üreticisi olan, forever living bağımsız distribütörü oldum.Ürünlerle ilgili düzenli eğitim alıyor ve seminerlere katılıyorum. Tüm ürünlere //atillaakin.flptr.com adresimden ulaşabilirsiniz. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi için atillaaydinakin@gmail.com adresime yazabilirsiniz.

 341. gülcan says

  arkadaşlar bendede artrit vardı.iltihaplı romatizma.yıllardır yoğun ağrılarım vardı.forever firmasının ürünlerini kullandım ve günden güne kendimi daha iyi hissediyorum..mersinden destek ve bilgi almak isteyen olursa yardımcı olurum.0507-3363758 nodanarayabilir ve gulcan_dutar@hotmail.com adresine yazabilirsiniz.

 342. nazif says

  merhaba ben fide üretimi yapıyorum aloe veranın tohumu nasıl tedarik ederim böyle sifalı bir bitki varsa insanlıga faydalı olmak adına bilgi verebilirmisiniz. saygılar

 343. kenan says

  nazif efendi fide üretimi için tohumu nasıl tedarik edeceiğinizi bilmiyorum.ama aloe vera bitkisini dalından kopardıktan sonra işlemek gerekiyor.Eğer gerçekten bu bitkinin faydalarından yararlanmak istiyorsanız saflığı ve doğallığını dünya “aloe bilim konseyi” nin onayladığı bir üreticiden almanız gerekiyor. çünkü piyasada birçok sahte aloe vera ürünleri üretilmekte olup tüketiciler kandırılmaktadır.gerçekten tamamen doğal saf dalından koparıldığı gibi aynı tazeliğini koruyarak işlenen ve paketlenen aloe vera ürünlerini kullanmak veya tanımak isterseniz size yardımcı olabilirm.

 344. firari0005@hotmail.com says

  aloe vera bitkisinin dünya üzerinde %90 pazarını oluşutran güvenilir firmadan tedarik etmek isterseniz yardımcı olurum.

 345. ilham says

  Aloe Vera lı ürünler hakkında doğru ve geniş bilgiyi şirket müdürlerinden alabilirsiniz..0 506 993 75 75 – 0 530 460 33 55

 346. DENİZ says

  Kardeşlerim gerçek ALOE VERA Ek Gıda Takviyesi 1980 yılından bugüne kadar ,SağlıkBakanlığı Onaylı Ürün Firması Bende var Benimle İrtibata geçmeniz yeterli.
  0507 232 58 72

 347. rabia says

  MERHABA DOSTLAR ALEOVERA İLE İLGİLİ AYRINTILI BİLGİ İSTEYENLER LÜTFEN ARAYIN.
  TEL:5442526306

 348. senem says

  aleo veranın ürünlerini kullanıyorum şampuanı mükemmel özellikle sivilce oluşumunu engellediği tarafımdan tecrübe edildi parfümleri çok kalıcı şiddetle tavsiye ediyorum ürünleri temin edebilirim tel ulaşabilirsiniz 05438368686

 349. hasan antalya says

  aloe vera faydaları nelerdir ;tüm sinir, sindirim ,dolaşım,solunum sisemi sorunlarında ,cilt srunlarında sedef ezamaa ,şeker,tansiyon,kalp hastalıkalrı böbrek taşları saç dökülmesiind eve kısırlık gidibi srunalrda çözm arıyorsanız hemen görşelim 0505 231 18 72

 350. halit says

  cok guzel bu formül tavsıye ederım arkadaslar kardesıme almıstım

 351. aynur karam says

  Merhaba,
  burda yazılı olanları okudum ve sizlerle paylasmak istediğim kısaca birsey var.
  Ablamın vücuduna bundan 2 sene evvel kızarmıs yağ tavası döküldü kazara ve durumu gercekten cok kötüydü
  Aloe vera kullandı düzenli olarak ve şimdi vücudunda belli belirsiz bir iz var.
  Ben sonradan arastırdım ki Büyük İskender bu bitkiyi yetiştirir ve askerlerine kullandırtırmıs.
  Allah kimsyeye yanık derdi vermesin..cok zor biliyorum ..
  benim izmirde karsıyakada yöresel ürünler satan bir dükkanda buldum bu ürünleri .giritligida.com adresleri online da alınabiliyor 0232 369 26 16 telefonları cok tatlı 1 hanım işletiyor ben begendim siede tavsiye ederim

 352. ilham says

  Aloe Veralı ürünler hakkında doğru ve geniş bilgiyi şirket müdürlerinden alabilirsiniz 506 993 75 75 – 530 460 33 55

 353. hasan antalya says

  aloe vera bitkisi.balık yağ ,aı ürünleri ve diğer gıda destekleyici ürünler hakkında bilgi ve onlıne sipariş için ttp://hasansaglik.flptr.com iletişim tel:0505 231 18 72

 354. hasan antalya says

  aloe vera bitkisi v fydası nelerdir diyorsan h_forever07@homail..com — hasansaglik.flpr.com 0505 231 18 72 alanya antalya ve tüm türkiye

 355. rabia says

  Mrb aloevera bitkisi kullanım alanı okadar genişki anlatmakla bitmez.ben birçok ürününü kullanıyorum.ararsanız yardımcı olabilirim.
  0.544.252.6306

 356. firari0005@hotmail.com says

  İLAYDA hanım sivilce probleminiz için bu mail adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

 357. ilayda says

  Merhaba arkadaşlar bizdede aloa vera bitkisi var bu kadar şifalı bir bitki olduğunu bilmiyorduk annemin sedef hastalığı var ve benimde sivilce problemim var nasıl kullanacağımız hakkında bilgi verebilirseniz çok seviniriz iyi günler. ilaydaseven@msn.com

 358. tuncay says

  aloavera gercekten harika bir bitki yanık yere sürüldügünde acıyı hemen kesiyor yanık izi bırakmıyor. cilde sürüldügünde kırışıklıga iyi geliyor. bitki gölge yeri seviyor güneşte kızıllaşmaya başlıyor.kısa zamanda çogalıyor

 359. ilham says

  Aloe veralı ürünler hakkında doğru ve geniş bilgiyi şirket müdürlerinden alabilirsiniz.. 0 506 993 75 75 – 0 530 460 33 55

 360. şevket ak says

  Aloe Vera ve Aloe Veralı ürünler hakkında tüm soru ve sorunlarınıza cevap verebilirim…0534 630 03 63…

 361. salih ada says

  f.d.a onaylı urunler ve berbadansıs mıller turu ıcin 0545 235 48 88

 362. GÜLER says

  SELAM . YORUMLARINIZI OKUDUM. KISACIKTA OLSA BİR ACIKLAMA YAPABİLİRDİNİZ ,İLLAKİ TEL ETME MECBURİYETİ HASIL OLMAMALI HERHANGİ BİR ÇEKİNMEDE SÖZ KONUSU OLABİLİR. SİZ BİLDİKLERİNİZİ LÜTFEN BURDA PAYLAŞIN BENDE YAZACAKLARINIZI MERAKLA BEKLİCEM. BİLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZEL.TEŞEKKÜRLER.

 363. nuh says

  bu ürün tarihten beri kullanılmaktadır. bende bunun bilincinde olduğum için evimde yetiştirmeye başladım hem yararlanıyorum hemde kazanıyorum. evimin her köşesine bu ürün bulunmaktadır. ulaşmak isteyen tel 05077322635

 364. merhabalar says

  aloe vera ürünleriyle tanıştığım gün memnun kalmıştım. Hala da öyleyim . Alın sizde memnun kalın….

 365. şevket ak says

  güler hanım a selam…ALOE VERA Bitkisi hakkında yazılan kitaplar var..prof.dr.OKAN YILLAR -ALOE VERA kitabı…detaylı bi anlatım gerekir bilgi ve tecrübe paylaşılmalı..kısa bilgide olsa yanlış yönlendirme yapılmamalı…hassas bi nokta çünkü konu sağlık… sevketak@gmail.com 0534 630 03 63 saygıyla,sağlıcakla kalın…

 366. emine eraslan says

  benim merak ettiğim bitkinin yaprağını keserek elimize yüzümüze sürersek zararı olurmu veya bizler evde doğrudan nasıl kullanabiliriz.

 367. aslı says

  emine hanım aloevera dogru aloeverayı elinize yüzünüze sürerseniz tabiki birşey olmaz ama daha detaylı bilgi almak isterseniz mesaj atın teşekürler

 368. kavas says

  bizim. de bir yanık vakamız olmuştur bu bıtkının faydalı oldugunu hastahanede duydun.ama inanamadım .araştırmaya başladım akabınde inanmaya başladım ama nasıl kullanılacagı hakkında fazla bılgı ye sahıp olmadım bılenlerın bana bu konuda bılgı vermelerını rica edıyorum şimdıden teşekurler 05432895791

 369. tuğçe says

  bitkinin yararlarını okudum yorumlarınıda okudum sedefle ilgili bir yorum yok.acaba bitkinin jelini direk sedefli bölgeye sürülse faydası olurmu?.bilgilendirebilecek varmı?

 370. ali ak says

  Bunların yaptığı tam bir saadet zinciri..Ürünü annem kullandı..Hiçbirfaydasını görmedi..Kesinlikle kimse kanmasın…

 371. tugce says

  aloe vera yara lekelerine faydalı oluyor mu ?eczanelerde bulabilir miyim ?

 372. ev hanimi says

  evde aleo vera yetistiriyorum bundan nasil faydalanabilirim, yani islem yapmadan cilde surulebilirmi

 373. ilkerbasmacı says

  annemin agıziçi yara halinde.faydalanacagım eniyi alovera ürünü hangisidir.izmirde oturuyorum.nereden temin edebilirim.saygılar

 374. ali altunay says

  ben jenerasyon işiyle ilgileniyorum bu ilacı tam 10 kere kullandım yani 10 litre yanıkların geçmesinin ve vicudun eksik kalan vitaminleri tamamlıyor beni dinlemenizi tavsiye ederim telefon no 05335203951 belerim ….

 375. şevket ak says

  aloe vera yanıklarda çok etkilidir…dokuları yenileyerek iz bıraktırmadan iyileştirir…bi krem yeter…0534 630 03 63 sevketak@gmail.com

 376. Atilla says

  Aloevera ürünleri ile bir yıl önce tanıştım. Cildimde kaşıntı problemi vardı. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile ürünlerden bazılarını kullandım. Çok memnun kaldım.Daha sonra aloevera ürünlerini üreten forever living firmasına üye oldum. Ürünleri düzenli kullanıyor ve gıda takviyelerini de öneriyorum. Düzenli olarak ürün eğitimi alıyorum. Ürünlerle ilgili bilgi almak isteyen varsa yardımcı olurum. Yapmış olduğum internet sitemde tüm ürünlerin yararları noktasında bilgiye ulaşabilirsiniz. aloeverafaydalari.blogspot.com

 377. ilham says

  Aloe Veralı ürünler hakkında doğru ve geniş bilgiyi şirket müdürlerinden alabilirsiniz.. 0 553 269 98 01

 378. gülnaz says

  aloe vera ürünleri hakkında bilgi almak istiyorum adana satış temsilcisi numarasını verebilirmi

 379. Recep says

  Selamlar bende yardimci olabilirim Almanyadan su an kendim kullanmaktayim
  Recep

 380. murat says

  mrhblr.yüzümde ve vücudumun bir kaç yerinde hafif beyazlaşmalar var doktora gittim stres ve güneşten kaynaklandığını tedavisi olmadığını söledi.bu kremi tavsiye ettiler.kullanan varmı tavsiye eden acaba.yardımcı olursanız sevinirim..

 381. asi says

  bu kremi bende kullanıyorum yalnız hamile bayanlar kullanırsa doğum lekeleri gidermi bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim…

 382. mustafa says

  ben aloe veranın diş macununu almak istiyorum yardımcı olabilecek biri var mı acaba

 383. mehmet emin says

  aloe vera hakkıında herşeyi bana sorabilirsiniz 1 yıldır dispritörlüğünü yapmaktayım ve bu ürünleri kendi güzellik merkezimde kullanmaktayım

 384. mehmet emin says

  arkadaşlar bizim firma dünyanın %90 aloe vera yetiştiricisi ve dağıtıcısıdır 200 den fazla ürün yelpazesi vardır dünyadaki arı üretiminin %60 ına sahip olup fason çalışmamaktır bu ürünler hakkıında bilgi almak isterseniz 0542 441 31 63

 385. ila says

  aleo vera yı hamıleyım ve yuzumde olusan sıvılcelere suruyorum hemen sonuyorlar.bu acıdan faydalı

 386. nurdan says

  forever-alovera ürünlerini kullanan aile olarak ciddi olan herkese her konuda 5424388385 den yardımcı olurum

 387. Mehmet says

  Dynamic Health Laboratories tarafından üretilmiş ve Uluslararası Aloe Bilim Konseyi tarafından onaylı %100 saf Aloe Vera (Barbadensis miller) suyu için benimle irtibat kurabilirsiniz: 0544 649 7300

 388. fatma says

  bütün medeniyetlerin kullandığı 5000 yıllık geçmişi olan alova (barbadensısmiller)vicudumuz için gerekli olan aminoasitleri içerisinde barındırıyor.Özellikle cilt lekelerinde ve sivilcelerde mükemmel sonuç daha fazlasıda var mükemmel bir iş fırsatı iş arayanlar parttaym çalışmak isteyenler limitsizsiniz.05074497723

 389. fatma says

  alovera foreveerliving ürünler mükemmel ailecek kullanıyoruz.Çokgüzel sonuçlarımızvar.ürünlerhakkında dahafazla bilgi için (://mu.flptr.com 05074497723numaralı tel den banaulaşabilirsiniz.

 390. FATMA says

  Sağlıklı bir şekilde kilovermek isteyenleriçin alovera hakkında daha çok bilgi almak isteyenler beni arayabilir. 05074497723

 391. FATMA says

  aloveralı ürünleri (fmu.flptr.com )dan öğrenebilirsiniz

 392. nurdan says

  sağlığına kavuşmak isteyen herkese mükemmel olan aloevera ürünlerini ailece kullanan olarak 0542 4388385 den yardımcı olabilirim

 393. aziz says

  Arkadaşlar Adana da Forever living ile ilgili bilgi almak veya ürün temini için beni arayabilirsiniz Forever Living distribitörü olup olmadığından emin olun, forever Kimliği olmayanlara inanmayın. 05053717424-05380251606

 394. flp aygül says

  mrb arkadaşlar ben forever living distribütörüyüm herhangi bir sağlık sorunu olanlar kilo problemi olanlar veya ek kazanç yapmak istiyenler bana bu adresten ulaşabilirsiniz…MAİL ADRESİM..saglikliyasamflp@hotmail.com

 395. deniz says

  ÇOK ACİİİİLLLL- LÜTFEN

  Merhaba. Sitenizi tamamen tesadüfen ve bir araştırma neticesinde buldum. Aloe veranın faydalarını araştırıyordum.
  Bir şey dikkatimi çekti. Bu bitkinin Çeşitli enfeksiyonlarda kullanılacağına dair umut vaat ettiğine dair bir cümlenizdi.
  Bu bitki ( ALOE VERA ) vücuda nasıl alınmalı enfeksiyonlara karşı. Ve Aloe vera yağı olarak satılıyor bildiğim kadarıyla. bunu mu kullanıyoruz acaba.
  Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

 396. flp aygül says

  mrb deniz aloe veralı ürünler besin takviyesi ürünlerdir..beni mail adersımden eklersen sana yardımcı olurum sormak istediklerini sorabilir öğrenebilirsin…

 397. flp aygül says

  mrb deniz aloeveralı ürünler besin takviyesidir kapsül ve içecek şeklinde satılmaktadır bana mail adersımden ulaşabilirsin sorularını cevaplıyabilirim MAİL:saglikliyasamflp@hotmail.com

 398. flp aygül says

  mrb deniz beni mail adresinden eklersen sana yardımcı olurum …Ürünler yağ şeklinde değil tablet ve içecekten mevcuttur..MAİL..saglikliyasamflp@hotmail.com

 399. Mehmet Demir says

  Aloe Vera ürününe herkes gibi biraz temkinli olarak yaklaşımda bulunmuş ve neticesinde kullandığım zaman kesinlikle çözüm bulmuş biriyim sağlığını ciddiye alan herkesin mutlaka düşünmesi gereken bir besin takviyesidir… kendim hem kilo kontrolünde hemde vitiligo’da sonuçlarını olumlu olarak görmüş biriyim… demir2415@hotmail.com sormak istediğiniz konu varsa tlfdanda ulaşabilirsiniz 05364738890

 400. cemal kıyılmak says

  Ben bu bitkiyi kullanmaya 3 ay önce başladım.Bu bitkiyi bize çorumda Adem Kol tavsiye etti.
  Eşimle birlikte 880 Tl.ödedik.Hiçbir fayda sağlamadı bana.Güya yararlı olmazsa paramız iade edilecekti.
  Ben söyledim.sen tamamını kullan düzelir dediler.Bende yarar sağlamadı.Şahsen ben kimseyede tavsiye etmem.Alan olursada engellerim.Bu düzen kişilere para kazandırıp halkı soymak gibime geldi.Ben benden alınan paralarıda haram ediyorum.Bu memlekette sosyal çevresi büyük bir vatandaşım.Durumu bildiririm.Saygılar

 401. cemal kıyılmak says

  Sahi ben bende olan hastalığı size yazmadım.İzninizle onuda bildireyim.2 ayağımda da kireçlenme var.
  oturarark namaz kılamıyorum.İki ayağımdanda menisküs ameliyatı oldum.13 sene profosyonel futbol oynadım.Sizin bitkiler bana fayda etmedi.

 402. flp aygül says

  cemal bey bence size sadece satılmış bu ürünler kullanım hatası ve kullandığınız ürünlerde bir hata olmalı yani eksik ürün vereilmiş olmalı size

 403. songül says

  merhabalar,benim yüzümde ve vücudumda güneş ve solaryum lekeleri var, acaba bu aloe veranın sarı renkli bidonda içmek için olan bir ürünü var bu hem içilip hemde sürülüyormuş acaba lekelerimi geçirirmi BİRDE ALOE VERANIN 50+ FAKTÖRLÜ TAM KORUMA ÜRÜNÜ VARMI ? TEŞEKKÜR EDİYORUM, SEVGİLER.

 404. nurdan says

  ailece aloevera kullanarak olumlu sonuç alan aile olarak, songul hanım öncelikle merhaba size söylediğim şekilde düzenli kullanırsanız olumlu sonuç alabilirsiniz 0542 4388385 den bana ulaşabilirsiniz

 405. meral yılmaz says

  merhaba.benim yüzüm ve kollarımda çiller var.bunu gidermek için aloe vera ürünü varmı.bana yardımcı olurmusunuz.bu arada yazın 30 faktörlü kremini kullanıyorum.

 406. sığla paşa says

  saf aloa vera jeli üretiyoruz ilgilenen varsa sitemizden bizmle irtibat kurabilir

 407. flp aygül says

  mrb lar songül hanım yüzünüzdekı lekeler r3 faktörlük hücre yenıleıcı bır kremımız var bununla bırlıkte 3 faktörlük güneş koruyucumuzuda kullanırsanız çok iyi sonuç alacağınıza emın olun

 408. gizem says

  Mrbalar bizim evmzde aleovera bitkisi bulunmakta ,annem yetstriyor. Ben o btkiyi drek kullanablrmym?.. gunes lekelerne ,saça vb uygulama alanlarına? Ben bitkiyi keserek içindeki jeli yuzume suruyorum ,bu yaptğım doğrumudur? Bilgilendirisenz tesekkur edrm…Şimdiden tesekkrler :)….

 409. olcay says

  neymis bu bitki böyle ya gunlerdir arastırıyorum kafayı yiycem :) her ise yarıyo bıkerede yaramayan biseyi olsun buyucuden bahsedılıyo sanki okadar cok faydası var kı artık ınandırıcı gelmıyo

 410. zuhal seda says

  Arkadaşlar
  Aloe Vera bitkisi mucizevi bitkidir. Yukarıda okudunuz bilgilerin gerçekçilik payı yüzde yuzdur..
  Face Sitem olan facebook.com/krizantem.amazon birçok bilgiyi elde edebilir
  Bayilik almak yada kullanmak isterseniz for-turk.com/ sitemi inceleyebilirsiniz …
  SAĞLIKLA GELEN VARLIK İÇİN…

 411. olcay says

  zuhal hanım daha acık bı adres yazsaydınızda ulassaydık size

 412. olcay says

  mrb. aloe vera bitkisi ürünleri sayesinde babam seker hastalıgından kurtuldu suan insülin dahi vurlmuyor gayet normal bı sekılde hayatına devam edıyor 1 yıl aranın sonunda gereklı bılgı ıcın arayan arkadaslarımıza yardıcı olurum 05309508188

 413. nurdan says

  aloevera kullanarak olumlu sonuclar alan aile olarak gercekten ciddi iseniz 0542 4388385 den bilgi verebilirim.

 414. adem kol says

  sevgili cemal hocam 24 mayıstaki yorumunuzu okudum 4 nısanda ürünler elinize ulaştığına göre 1 ay 20 gündür kullanıyorsunuz bu ürünler ilaç değildir en az 3 ila 6 ay arasında kullanmanız gerekiyor (düzenli kullanıpta urünlerden sonuç alan bir çok kişiyi gördüm) siz ürünleri düzenli kullanın gerçekten sonuç almassanız zaten üst komsunuzum merdivenlerden çıkarken yolumu kesersiniz. işin şakası komşuluk hatrı vardır ben sizin arkadaşınızım ürünleriniz bittiginde menmun kalmassanız paranız benden iade

 415. nuri taş says

  arkadaşlar bu ürün ne kadar dogru beni aydınlatırsanız sevinirim bede bel fıtıgı var bunun icin ne yapmalıyım ne kulanmam lazım

 416. 0505 558 27 08 says

  SONGÜL HANIM EVET ALOEVERANIN LEKELER İÇİN GÜZEL ÜRÜNLERİ VAR.SİZE BU KONUYLA İLGİLİ YARDIMCI OLABİLİRİM.ARTI GÜNEŞ KORUYUCUNUN 50 FAKTÖRÜ YOK ŞUNU UNUTMAYIN Kİ UZMANLARIN DEDİĞİ FAKTÖR YÜKSELDİKÇE SONUÇ OLMAZ .ALOEVERANIN 30 KORUMA FAKTÖRÜ GÜN BOYU YETERLİDİR 505 558 27 08 533727 95 53 ARARSANIZ SİZE YARDIMCI OLABİLİRİM.

 417. 0505 558 27 08 says

  2006 ylından itibaren bu ürünlerin içindeyim .inanılmaz deneyimler ve sonuçlar aldık. Kılaik ticaret yapıyordum ama şimdi şirketin gücü ,ürünlerin gücü bana ticareti bıraktırdı .şimdi sadece bununla ilgileniyorum.güzelde bir kariyerim var.sağlıklı ve varlıklı yaşamak isteyen herkeze yardımcı olabilirim.insanlara yardımcı olmak onların duasını almak güzel bir duygu facee funda .akcan@hotmail.com 0505 558 27 08 0533 727 95 53

 418. duygu says

  aloa vera faydaları çok önemli. Hatta sağlıklı denilebilir. çünkü aloa veranın kendisi de faydalıdır. 2011 yılında da vardı . bu zamana kadar olan bu bitkiyi dünyada ve evrende belki 200002 kullanmıştır. bu bitkinin kullanımı çok uzun süre için de sağlıklı ve faydalalı olur. aloa vera temiz ve güzel olabilir. ne demişler her çiçek dallarında çok güzeldlr.

 419. Teoman Arıcı says

  Doğru ürün gerçekten çok önemli özellikle aynı zamanda çok iyi bir besi ortamı olan içeriği nedeni ile uygun koşullarda üretilmemiş yada saklanmamış ürünlerle istenmeyen sonuçlar da alınabilir. Ürünün yetiştiricisi yada işleyen firmanın da uygun kalitede olması gerekli. Aynı zaman da gerekli sertifikaları almış bir firmanın ürününü kullanmak çok önemli Dünyada FDA dan üretim onayı almış Kosher ve İslami helal (domuz yağı ve türevleri içermez) sertifikalarına sahip 34 yıldır en yüksek kalitedeki ürünleri üreten ve dağıtan bir firma var, Türkiyede Tarım Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve 150 den fazla ülkede yetkili bakanlıklardan onay alarak bu ülkelerde ürünlerinin satışına izin verilmiş son derece güvenilir bir firma var mail yoluyla dönerseniz daha detaylı bilgi gönderebilirim sağlıkla kalın…

 420. nurdan says

  nuri bey benim arkadaşıma bel fıtığından ameliyat denildi ancak olmadı ve şu an sağlıklı şekilde çalışarak ailesine bakmaktadır. Biz ailece ve tüm tanıdıklarım aloevera ile her yönden daha sağlıklıyız. sağliklı olmak isteyenere 0542 4388385 den bilgilendirebiliriz.

 421. talha ( 0506 573 95 12 ) says

  arkadaşlar isteyen olursa yardımcı olabilirim nane aromalı ve mango aromalı çeşitleri de var. dünya sağlık örgütü (WHO) dan onaylı tamamen sağlıklı organik sertifikaları olan bir üründür….ayrıca yanıklar için de tedavi edici özelliği olan ürünlerimiz de mevcuttur. 506 573 95 12

 422. özlem denizkurdu says

  bende doğal bitkinin kendisi var ve iltihaplı sivilcelere yaralara çok faydalı bizzat şahitoldum tedavi süreci çok olumlu ve kısa sürdü ilacı olduğunu şimdi farkettim bilmiyodum

 423. halime says

  arkadaşlar bende aloe vera ürünleri kullanıyorum ailecek kullanıyoruz çok faydalarını gördük şiddetle tavsiye ederim. benden bilgi alabilir temin edebilirsiniz… 0545 212 14 05

 424. tayfun says

  bende de bitkinin kendisi var çiçek olarak bakıyorum..araştırmalarıma göre birçok şeye faydası var..ben saçlar için ve cilt için kendi bitkimden maske hazrlamak istiyorum.bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen..özlem hanım sivilcelere ii geldiğini söylemişsiniz nasl kullandınz..teşekkürler şimdiden

 425. harun says

  mrb ben aloe vera ürünlerinin satıldığı şirkette çalışıyorum gerçekten muzicevi bir bitki ürünleri harika ailece kullanıyoruz..yapılan araştırmalarada bakıldığında mucizevi bir bittki olduğu ortada.sivilceler içinde süper ürünü var kullandım arkadaşlarıma önerdim hepside çok memnun teşekkürler aloe vera.

 426. Ayça says

  Mrb ben Guzellik uzmaniyim kullanmadığım ürün kalmadı en pahalısından en ucuzuna en sonunda alo vera yı kullandım işlemden geçmemiş yani bitkisi var bende çoğaltıyorum da ciltte özellikle mükemmel sonuclar veriyor sivilce güneş lekesi izler kesinlikle alıyor düzenli kullanımda günlük kullanımda 1 ay sonra cilt analizinde pürüssüz bir cilt aslında saçta denemek istiyorum sac bakımında etkili sonuclar verdigini duymuştum sadece cilt konusunda denediğim için etkilerini biliyorum

 427. Arahman says

  merhaba arkadaşlar bu mucizevi bitkinin faydaları oldukça fazla…bu işi zevkle ve mutlulukla yapıyorum…
  başkalarına yardımcı olmak güzel bir duygu…ürünleri temin edebilirim… bana ulaşırsanız sevinirim.
  05415095348
  ayrıca facebook sayfama bekliyorum. aloe vera/forever living/Arahman

 428. nurdan says

  aloevera bitkisinin yüzlerce çeşidi vardır. bunların hepsi faydalı değildir. hangisinin faydalı olduğunu bilmek gerekir. ayrıntı ve kullanan olarak 0542 4388385 den arayabilirsiniz

 429. gulten adıguzel says

  sevgılı arkadaslar bende aloe vera urunlerı hakında bılgım var bu urunler gercekten mucızevı yok boyle bısey anında sonuc alıyorsun bel fıtıgı menuskus yara yanık tahrıs olmus cıltler hepsınde gercekten kesın sonuc ısteyenlere yardımcı ola bılrım bende kulanıyorum ekzemam vardı tedavı ettı aloe vera gıtmedıgım doktor kullanmadıgım ılac kalmadı sımdı oyle bı sorunum yok cok sukur benı aloe verayla taıstıran arkadaıma tkr tl 05334385170 ıhtıyacı olan arkadaslara yardımcı ola bılırımm…

 430. GAARA says

  Aloe vera çok yararlı arkadaşlar biz de 50 tl ye tatil dönüşü aldık tatilde 2 gün içide yandığımız için cildimiz aşırı dercede soyulmaya basladı sulanmaya başlamıstı bepantene kremle aloe verayı karıştırıp 1 hafta sabah aksam sürdük hergün cilt lekelerini de acıyı da soyulmaları da geöirdi yani dha cabuk gecirdi.

 431. NİLGÜN says

  kızımın üzerine çay dökülmüştü evde de yanık merhemi yoktu..saksıda yetiştirdiğim aloe vera bitkisi vardı..annemden duymuştum iyi geldiğine..sürdüm tarım saat demedi ne acı kaldı ne de iz gözlerime inanamadım..Allahın hikmeti işte..

 432. İlknur Koç says

  ALOE VERA MUCİZESİNİ HEM İÇ HEM DE DIŞ BESLENME ÜRÜNLERİ OLARAK KULLANABİLİRSİNİZ.SİZE YARDIMCI OLMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIM TEL:0 532 304 75 34

 433. tülay says

  merhaba,yukarda özlem denizkurdu hanmn temmuz aynda yazdığı mesaj ilgimi çekti!!!benim yüzümde iltihaplı sivilceler ve delik diye tabir ettiğmiz skarlar var.bu gittikçe artıyor yüzüm daha da çöküyor sanki.bu çok kötü bir durum ayanaya bakamıyorum..şimdiye kadar farklı yıllarda iki kere roaccutane ilacı kullandrdı gittim doktorlar.ama her defasıdna tekrr eski haline döndü.daha da çöküntü arttı yüzmde!özlem hanım sivilceye iyi geldiğini yazmış.o veya başka biri Allah için bana doğru öneri ve ilacı yada bitkiyi artk herneyse sölese ben de 24 yaşıma kadar çektğm bu illetten kurtulsam..aynaya her baktğımda keşke yüzmdeki delikler olmasa pürüzsz bi cildm olsa derm…

 434. zehra says

  İNANMAYIN BÖYLE ŞEYLERE HEPSİ PARA TUZAĞI..DAHA DÜN SEMİNERLERİNE KATILDIM ÜRÜNLERİN İÇERİĞİNDEN ÇOK PAZARLAMA İLE İLGİLENİYORLAR. UCUZ ÜRÜNLERİ KAÇ KATINA SATIP SİZİ KANDIRIYORLAR. BOŞUNA ALMAYINNN. ÜYEDE OLMAYIN.

 435. mehmet says

  aloe vera bitkisi evimde saksıda yetiştiriyorum.1 buçuk yıldır iyileşemeyen sivilce yerim vardı ve bu bitkiden küçük bir parça alıp yaranın üzerine yapıştırdım ve çok şaşırtıcı olarak yara iyileşti.herkese tavsiye ederim.15 liraya bitkisini saksıda aldım.güneşi sevmiyor

 436. aysegul says

  sabır edın cılt uzerındekı acık yaralar sıvılceler kıl donmelerı lekeler CİLT ILE ALAKALI HERSEYE DEVA YANIK LEKELERINI BILE GECIRIYOR BEN DE EVIMDE SAKSIDA YETIRTIRIYORUM…ÇOK FAYDALI YARALAR BIR BAKMSISINIZ KAYBOLUYOR:) JELI VE YAPRAGINI YAPISTIRIN YARA YERINIZE GECEDEN SABAH CIKARTIN YARA EMSIN ALOE VERA JELINI 1, 2 GUN YAPIN HICBIRSEY KALMIYOR .. gecmış olsun hepınıze

 437. mehmet says

  aloveranın bitkisi vardır isteyenlere gönderilir 05376075484

 438. rabiş says

  ALEOVERA ÜRÜNLERİ İÇİN YARDIMCI OLABİLİRİM.
  544.252.6306

 439. arzu says

  forever firmasını bilmeyeniniz yoktur herhalde distiribitörüm bende bu fimada ürünlrimiz dünyanın bir numarası olan forever firmasına aittir bu firma yabancı firmalar arsında islami helal sertifikası alan tek firmadır ayrıca ECZACILIK GMP STANDARTLARINA UYGUNDUR. GERÇEK BİR ALOE VRA JEL DİR DAHA TARLASINDA TOPLANIRKEN O ANDA STABİLİZE EDİLİR .AYRICA TARIMI ORGANİK DENETİLİDİR %10 SAF DOĞAL DIR GENÇ KALMAK EN ÖNEMLİ OLAN İNSANLAR İÇİN DE SAĞLIKLI YAŞAMAK ADINA MUTLAKA ALOE VERA JEL AMA FOREVERDEN OLURSA TABİKİ

 440. Betül says

  iyi akşamlar
  Aloevera bitkisi farklı yüzlerce çeşidi olan ve tedavi amaçlı kullanımlarda bilgi gereken bir bitkidir.Kocaeli Gebze bölgesi ve yakınlarında iseniz bitkinin temini konsunda yardımcı olabilirim.
  Tel:05445926796

 441. semiha says

  evet bende alovera bitkisini evimde bulunduruyorum ve cok yararlaniyorum . özellikle yaniklarda cok etkili bir bitki herkese tavsiye ediyorum.

 442. semiha says

  her eve lazim böyle bir bitki ben cok faydalaniyorum özellikle yaniklarda.

 443. aysel says

  Evet katılıyorum sizlere ALOVERA bitkisi gerçekten çok iyi tabi FLP den olursa süper doğal.Gerçekten güvenebileceğin en iyi firma.Ulaşmak ürünlerinden kullanmak yada firmayı tanımak isterseniz yardımcı olunur.kesinlikle tavsiye ediyorum.

 444. egemen says

  Urfa antep bolgesi eyer bu bitkiyi isteyen ve yarlanmakisteyenarasin 05448444240

 445. bayram says

  Merhabalar,
  Aloe vera bitkisel ürünlerin distribütörlüğünü yapmaktayım.
  Astım, şişmanlık, hazımsızlık, basur, prostat, diabet (şeker), mide rahatsızlıkları, böbrek rahatsızlıkları, bogaz solunum yolları, tansiyon , sedef, siroz, bağışıklık sistemi bozuklukları gibi toplumumuzun maalesef illet ettiği bir çok rahatsızlığa iyi geldiği sorunları bir bir çözdüğü canlı örnekleri kanıtlanmıştır.
  Aloe vera ürünleri rahatsızlıklara iyi geldiği gibi bunun yanında besin tamamlayıcı özelliğide vardır. çocuk gelişimi, bağışıklık sistemini güçlendirici, enerji veren bir üründür
  Aloe vera sadece bununlada kalmaz cilt bakım ve güzellik ürünleride tamamen doğal olan aloe vera mucizevi ürün ZAYIFLAMA, ŞİŞMANLAMA, SİNİRSEL RAHATSIZLIKLARDA DA ÇÖZÜMLEYİCİDİR.
  İLETİŞİM
  mail: bayramortaöner@gmail.com
  tel:0506.341.67.89

 446. OĞUZHAN says

  merhaba SAMSUN ve ORDU da yaşayan ve bu ürünlerden faydalanmak isteyenler irtibat no: 0546 560 65 25

 447. mehmet KILINÇASLAN says

  muğla ilinde aloe vera ürünlerinin FOREVER LİVİNG PRODUCTS markası ile ürünlerinden faydalanmak isteyenlere yardımcı olunur özellikle: diş eti çekilmelerinde ve kanamalarında, ağıziçi aftlarında etkili olan içerisinde florür, floroit ve kimyasal olmayan diş macununu herkese tavsiye ederim.
  irtibat no: 0 536 828 56 12

 448. deniz ant says

  Antalya kemer goynuk sorumlusuyum temin ede bilirsiniz 5457241528

 449. tülay özdemircili says

  ben de flp aloe vera ürünleri distribütörüyüm ürünlerin sonuçları mükemmel iş fırsatı da çok iyi

  kazandırıyor çok faal ve dürüst çalışan bir organizasyonumuz var

  irtibat 0532 762 12 73

 450. mustafa ali aktaş says

  forever living dispiritörüyüm bu ürünlere ulaşmak isteyenlere yardımcı olobilirim izmir 0538 703 32 85

 451. Zeynep Kahraman says

  Aloe Vera ginkobilobanin kulak cinlamasi yani tinistusa etkisi nedir merak ediyorum gercekten faydasını gören varanmi öğrenmek istiyorum

 452. yunus tamkoç says

  kesinlikle çok yaralı ben denedim sonuçlar süper arayabilirsiniz 0505 491 04 77

 453. ayten says

  kullanıyorum belimde agrı vardı şimdi çok rahatım

 454. sema says

  yüzümde sivilceler var onun için kullanmamm gerektiğini dediler sizce nasıl gelir

 455. deniz koç says

  bende kullanıyorum ürünlerini özellikle mide ve bel ağrısı olanları aldım. temin etmek istiyorsanız 533 571 5990 arayabilirsiniz

 456. RAMAZAN GÖZÜYUKARI says

  kullnmak isteyenlere temin edebilirim çok ucuz deneyi görün hastalıklardan kurtulun

 457. RAMAZAN GÖZÜYUKARI says

  alovera ürünlerinden temin edebilirim kullanın memnun kalırsınız tel no 05455740571

 458. Şaban Memiş says

  Eşim Aloe Vera Jel ve bazı destekleyici diğer ürünleri kullandı.Allah’ın iziniyle yıllardır süren Spastik Kolon (Bağırsak Tembelliği, Bağırsak Spazamı) rahatsızlığı geçti. Şu anda diğer yararları nedeniyle ben ve eşim kullanıyoruz. Sizin de bir rahatsızlığınız varsa eşime aşağıdaki telefondan ulaşabilirsiniz.
  Sağlıklı günler dilerim.
  Tel:5067726966

 459. ihsan says

  meraba ben ihsan babam bankrens kaseri ve karacigerede bulasmis ve bagirsak ve mideyede bulasmis yani turumu cok kotuye gittiyor allah ici yardim edin ilaci varmidir bu dediginiz ilac iyi gelirmi babama nutfen arayin beni yardim icin numaram 05372443762 ihsan

 460. adem says

  çok yararlı bir yazı olmuş. teşekkürler

  aloe vera ürünleri için sitemi inceleyebilirsiniz.

  /adem.flptr.com/

  0 544 624 04 76

 461. yurdagül says

  kardeşim beş yıldır kurdeşen hastasıdır.dr.gidiyor alerji ilaçları alıyor ama sonuç alamıyor.çok üzülüyorum.şişlikler,gözüne ,boğazına ve vucudunun her yerinde çıkıyor.yanık gibi,su topluyor. ağrısı çok.oluyor.bana bu konuda yardımcı olursanız.memnun olurum.şimdiden teşekkürler.

 462. hanife says

  Merhaba,babam akciğerinde yara tespit edildi kanser olduğundan şupeleniyor bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

 463. SİNAN says

  Geçmiş olsun öncelikle.
  Kurdeşen, Akciğer Problemleri, Karaciğer Yağlanması ve birçok problemle ilgili sonuç alınmış bitkisel ürünlerimiz mevcut. FDA Onaylı, Dermatest’ten Cilt ile ilgili Mükemmellik Sertifikası olan, İslami Helal Sertifikalı firmada Danışmanlık yapıyorum. Ankara’da ikamet edenlerle birebir görüşme durumu olabilir.
  Bilgi Almak için Tel: 0506 908 5604
  E-mail ve Facebook: by_sinan1@hotmail.com
  Online 3D Güvenlikli Sipariş Sitesi: sinanolgac.flptr.com

 464. Ercan says

  Aloe Vera ürünleri temini ve gıda takviyesi konusunda yardımcı olabilirim. Forever Living Product Distribütörü’yüm. Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

 465. nurcan says

  aloe vera ürünleri bir çok rahatsızlığa derman olmaktadır..Aloe vera Jel içeçek Sivera’da %90 oranında aloe vera ve doğal ısırgan otu özü birleştirilmiştir.Boya içermez.Saf yaprak jelinin korunarak işlenmesiyle üretilir ürünlkeri. LR aloe vera bitkisini kendi yetiştirmektedir ve bu aşamaların hepsi denetlenmektedir..bütün sertifikaları mevcuttur..alman markasıdır..almanyada üretilip türkiyeye ithalat yoluyla gelmektedir… % 100 müşteri memnuniyetinin yanında inanılmaz bir kazanç planı sunar bize. Ürünlerin temini ve bilgi için 05065044145 / nurcankucukalpelli@hotmail.com / facebook.com/groups/1497706217159885/?fref=ts

 466. gozde says

  Forever living dispirtoruyum..besin takviyesi,kisisel bakim,cilt bakim,aloe vera icecekleri ve kilo kontrol hakkinda bilgi almak isteyenler gozde.flptr@hotmail.com mail yoluyla ulasabilir urun siparieriniz icin kredi karti veya banka havale yoluyla gozde.flptr.com marketimden temin edebilirsiniz.

 467. duran says

  selam arkadaşlar forever böbrek hastalarına faydası varmı

 468. tuğba says

  Arkadaslar samsun terme de aloevera dispiritörluğu yapmakdayim bu urunler hakkinda neyi merak ediyirsaniz size bilgi verebilirim gerekirse sizlerlede bir ekip olusturabiliriz.isteyen sağlik acisidan isteyen inanilmaz kazanc saglayarak faydalanabilir 05448725522 bu numaradan ulasabilirsiniz

 469. SEVİL says

  merhaba
  kardeşim alerjik astım hastası ve kemiklerinde aldığı kortizon lardan dolayı erimeler var astımına ve kemik dokularındaki rahatsızlıklarına sonuç alabilirmiyiz astım hastaları için yararlımı teşekkürler

 470. Nursel says

  Merhaba.. Ben 2 aydır bel fıtığım var . Doktorlar ameliyat ı öneriyolar .Ben olmak istemiyorum. Hacemat ve sülük tedavisi yaptım. Çok işe yaramadı . Aloe Vera bitkisinin bana yararı olabilirmi ? lütfen cevaplarsanız sevinirim :)

 471. Güzin nil says

  Aloevera ürünleri hakkında her türlü konuda yardımcı olurum.bana mail ile ulaşınız. Lütfen.guzin_nil_erdogan@hotmail.com

 472. Hatice says

  Aloe vera ile ilgili cevaplar isteyenler yardimci oluyorum.
  Facebookdan aloe htc ekleyebilirsiniz

 473. Nevin Karaağaç says

  Merhaba arkadaşlar,
  ben aloe vera kullanıcısıyım bir gıda teknisyeni turizmci ve en önemlisi de çocuğunun sapğlığına çok dkkat eden bir anne olarak size frover living ürünlerini kesinlikle öneririm ben çikolata kistimi cilt sorunlarımı kızımda polen alerjisi geniz akıntısı ve hiperaktivite sorunlarında inanılmaz sonuçlar aldık…eğer sizde tecrübelerimden yararlanmak en azından hikayemi dinlemek isterseniz beni çekinmeden facebook üzerinden ekleyebilirsiniz ve ben size oradan özel numaramı verebilirim. aloe vera ve ürünleri hakkında sormak istediğiniz tüm sorunlarınızı cevaplamaktan mutluluk duyarım…sağlıklı yaşamak sağlık sorunlarıyla boğuşmaktan çoook çoook daha kolay aslında….face ten Nevin Karaağaç ( küçük kızımın resmi var ) yada ” haydi kilo verelim” den bana ulaşabilirsiniz.herkese sağlıklı günler…

 474. Elif says

  Merhaba, şifalı aloevera (sarısabır) bitkisi almak isteyen arkadaşlar bana instagramdan KİTAPELBİSEBİTKİ sayfasından ulaşabilir :)

 475. Semra says

  Aloe nin lupus ve romatizma Hastalığı’na ne kimi faydasi var?

 476. Cemre says

  Forever living ürünlerini kullanıyorum ve çoooook memnun aynı zamanda sponsor ve satışını yapıyorum….müşterilerimden çok olumlu sonuçlar alıyorum….Her türlü hastalığa birebir şifa ….Hep teşekkür ediyorlar… Aloe vera özlü doğal, katkısız, bitkisel ürünler baştan sona…. Ürün şiparis etmek isteyenlere yardımcı olmaya hazırım…. Tlf 05385819365 ten mesaj göndererebilirsiniz…..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir