wordpress counter

Balık Yağı Kullanımı

Balık yağı kullanımı son yıllarda giderek artan ve ilgi gören bir beslenme desteği olarak karşımıza çıkmaktadır. Balık yağıyla ilgili çok sayıda araştırmalar yapılmış ve balık yağının faydaları üzerine önemli tespitler elde edilmiştir. Kalp hastalıklarından depresyona kadar birçok hastalıkta balık yağının yararları daha fazla bir şekilde gündeme gelmektedir. Balık yağın faydaları içerdiği omega 3 yağ asidinden kaynaklanmaktadır. Balık yağının içinde EPA ve DHA adı verilen Omega-3 yağ asitleri vardır.

Balık yağı çeşitleri: Balık yağı 2 çeşittir.

1-Fish body oil: Balığın gövdesinden elde edilen balık yağı.
2-Cod liver oil: Balığın karaciğerinden elde edilen balık yağı.

Her ikisinde de omega 3 bulunur. Cod liver oil A ve D vitamini bakımından da zengindir.

Balık Yağı Faydaları

• Balık yağı denilince ilk akla gelen kalp damar hastalıklarına olan olumlu katkılarıdır. Balık yağının içinde bulunan omega 3 yağ asitleri kalbi korur, kanı inceltici, kolesterolü düşürücü ve kalp ritmini düzenleyici etkisi balık yağı yararları arasında en fazla bilinenlerdir.

• Omega 3 yağ asidinin beynin yaşlanma sürecini azaltıcı etkisinin olduğu ve de Alzheimere karşı koruyucu özellik taşıdığı belirtilmiştir.

• Omega 3 sağlıklı nöral yolları oluşturmak için temel teşkil eder. Yeterli omega 3 yoksa depresyon, bipoler bozukluk ve birçok başka psikolojik rahatsızlıklara yol açar.

Fish oilÇocuklarda balık yağı kullanımı: Omega 3 ün çocuklarda zihinsel gelişimlerini olumlu etkilediği ve öğrenme kapasitesini artırdığı gözlemlenmiştir.

• Hiperaktivite görülen çocuklarda, omega 3 bu sorunun giderilmesinde önemli katkılar sağladığı tıp adamlarının dile getirdiği bir tespittir.

• Diyabetin neden olduğu hasarları önleyici etkisi bir diğer balık yağı faydaları arasında yer alır . Yaşlılıkta görülen göz bozukluğu (maküler dejenerasyonu) görülme oranını azaltır.

• Omega 3 kansere karşı koruyucu ve önleyici nitelik taşıdığı yapılan çalışmalarda ifade edilmiştir.

• Balık yağının faydaları arasında romatizmal artritte görülen eklem şişliği ve ağrı gibi şikayetleri hafifletme etkisi de bulunmaktadır.

Gebelikte balık yağı kullanımı: Vitamin mineral takviyelerin yanında omega 3 kullanımı da hamile bayanlara tavsiye edilmektedir. Hamilelikte balık yağı kullanımı gebeliğin son üç ayında ve de doğumdan sonraki ilk birkaç ayda emziren annelerin kullanması için önerilmektedir. Gebeliğin son aylarında anneden bebeğe fazla oranda omega 3 geçer. Balık yağının bebeklerin merkezi sinir sistemine ve bedensel gelişimine olumlu katkı bulunduğu dile getirilen bir tespittir.

Uyarı:
1-Balığın karaciğerinden üretilmiş olan balık yağlarını hamileler kullanmamalıdır. Çünkü bu balık yağı çeşidinin içinde (retinol) A vitamini yüksek oranda bulunur ve de A vitamini vücutta depo edilen bir vitamin olması sebebiyle yüksek dozları anne karnındaki bebeğe zarar verir. Hamileler Balığın gövdesinden üretilen ve A vitamini içermeyen balık yağı çeşidini kullanmalıdır.

2-Balık yağının yararlarından faydalanmak için civa kurşun ve diğer ağır metaller ile kirletilmemiş balıktan elde edilen farmasötik kalitede balık yağı kullanmak gerekir.

Kullandığınız balık yağının bu tür zararlı maddeler içermediğinden emin olmalısınız. Kalitesinden emin olmadığınız balık yağı takviyesini kullanmayınız. Aynı risk besin olarak tüketilen balıklarda da olabileceği için aynı uyarı bunun içinde geçerlidir. Bu tür maddeler beyin gelişimine zarar verir.

Her balıkta omega 3 bulunmaz. Somon, uskumru, ringa balığı, sardalye, alabalık omega 3 içeren balıklardır. Soğuk sularda yaşayan yağlı balıklar da omega 3 yağ asitleri daha fazladır. Balıklar bu maddeyi planktonlardan üretirler.

Diğer omega 3 kaynakları ceviz, semizotu, keten tohumudur.

Balık Yağı Takviyesi Nasıl Seçilmelidir?

Besin uzmanlarının omega 3 ihtiyacınızı balıktan karşılamanıza nazaran balık yağı takviyesi almanızı önermelerinin bir nedeni balıkta bulunan yüksek düzeyde cıva ve diğer tehlikeli kimyasallardır. Maalesef, aynı toksik düzeyler de kirleticiler bazı balık yağlarında ve balık yağı takviyelerinde bulunabilirler.

Balık yağından gerçek anlamda sağlığa yarar elde etmek için cıva, kurşun veya diğer ağır metaller ile kirletilmemiş balıktan elde edilen farmasötik kalitede balık yağı ile yapılmış bir balık yağı desteği seçmek önemlidir. Buna ilaveten, balık yağı toplanıldıktan sonra da şayet nakledilmişse veya şişe ile balık arasında başka şekilde işleme tabi tutulmuşsa kirletilmiş olabilir. Süreç de ne kadar az el devreye girerse, kirletilme ihtimali o kadar azdır.

Farmasötik Kalite Balık Yağı Neden Seçilmelidir?

• Araştırmalar balık yağı takviyelerinin başlıca sağlık için yararlarının docosahexaenoic asit (DHA) ve eicosapentaeonic asitten (EPA) kaynaklandığını belirlemiştir. Bedeniniz fiilen balık yağının faydalarını kullanmaya başlamadan önce, DHA ve EPA ‘yı çıkarmak için balık yağını bileşenleri olan esterlere ayırması gerekmektedir.

• Piyasadaki balık yağı takviyelerinin birçoğu, doğal olarak yüksek düzeylerde DHA içeren bir balık yağı desteğine nazaran daha az etkili kılan çok düşük düzeyde DHA içermektedirler.

• Omega 3 ‘ün sağlığa olan yararları tartışılmazdır, fakat balık yağındaki bütün omega 3 bedeninizin kullanımına hazır durumda değildir. Farmasötik sınıf balık yağı her türlü kirleticiden arınmıştır ve vücudunuz için yüksek omega 3 kaynağı sağlamak için rafine edilmiştir.

Balık yağı kullanımı: Günde 1-3 gr tavsiye edilmektedir. Bazı durumlarda daha fazla miktarda da kullanılmaktadır.

Kan sulandırıcı sentetik ilaç kullananlar doktora danışmadan balık yağı takviyelerini kullanmamalıdır.

Ameliyat olacak kişiler ameliyattan önce balık yağı kullanımını kesmelidir.

Zararlı PCB’ler-kanserojen kimyasallar- ve cıvaya maruz kalmayan balıklardan elde edilen balık yağı takviyeleri kullanılmalıdır.

Balık yağı takviyeleri balık yağı kapsülü ve balık yağı şurubu olarak satılmaktadır.


Yorumlar

 1. Ayşe Zülal Oruç LEVENT dedi ki:

  İnternette “gebelikte balık yağı kullanımı” konusunda araştırma yaparken sizin yazinizi okudum.
  18 haftalik hamileyim, gebeligimde yeteri kadar balik tuketemiyorum, balik yagi destegi kullanmak istiyorum ancak biraz arastirinca farmasotik ozellikli ve baligin govdesinden elde edilen balık yagini kullanmam gerektigi sonucuna vardim. Ancak malesef hangi marka yagin genelikte guvenli oldugunu bulamadim.
  Bu durumda bana onerebileceginiz bir balik yagi olabilir mi?
  Ilginize simdiden tesekkur ediyor, iyi calismalar diliyorum
  Dr Dt Ayse Zulal ORUC LEVENT

 2. şevket dedi ki:

  balık yagı kullansam kılo alabılır mıyım ?

 3. AYFER BALCI dedi ki:

  merhaba;
  ben zayıf bir insanım. ve etrafımdaki insanlar balık yağı kullanmamı önderdiler. kilo alma şansım varmış. ben şunu öğrenmek istiyorum, eğer balık yağı kullanırsam kilo alabilirmiyim. teşekkürler

 4. admin dedi ki:
 5. fatma kaliş dedi ki:

  benm 17 yaşnda 1 kızm var boyu 155 ve bana balık yagı içerek dahada uzyabilecegini söyledi bunun olması mümkünmü ve balık yagı kullanrsa ona zararı dokunrmu ilgnz içn şimdiden teşekkr edrm

 6. koparal şakiroğlu dedi ki:

  52 yaşındayım.Her sabah 1 ad.koraspin (100),1 ad.E vitamini almaktayım.Ayrıca akşamları 1 adette omega 3 ve C vitamini alıyorum.KARDİOLOJİK rahatsızlığım yok. Bunları koruyucu olarak kullanıyorum.Koraspin kullandığım için omega 3 almam sakıncalımı..?

 7. ömer dedi ki:

  selam ben ömer 15 yaşındayım hem boyum kısa hemde zayıfım bana balık yağını kullanırsam hem boyumun uzuyacağını hemde kilo alabileceğimi söylediler bende aldım şimdi kullanıyorum hergün akşam yemeğinden sonra içiyorum acaba bi faydası olurmu nasıl kullanıcağımada yardımcı olursanızın sevinirim.

 8. enya dedi ki:

  Ben 16 yaşındayım fakat oldukça zayıfım bunun sebebi iştahımın olmaması yemek yemeyi sevemiyorum bi türlü.Çevremdeki insanlar balık yağı yada balık hapı kullanmamı öneriyor bunun bi faydası olabilir mi ayrıca boy uzamasına da faydası oluyor mu?

 9. fırat dedi ki:

  balik yağı şişmanlatıyor mu zayıflatıyor mu ya da kisinin özelliklerine göre değisiklik mi gösteriyor? teşekkür ederim.

 10. sema dedi ki:

  25 yaşındayım ve 38 kiloyum kilo almak istiyorum ama olmuyor bu nedenle psikolojim bozuldu balıkyağı kullansam kilo alabilirmiyim şimdiden teşekkürler.

 11. ömer dedi ki:

  peki ve ilacı nasıl kullanabiliriz

 12. admin dedi ki:

  Eğer balık yağının kullanımını soruyorsanız balık yağı kapsülü biçiminde olanlardan günde 1 ila 3 adet yemeklerden sonra alınır.

  Bir de şurup şeklinde olanlar var..Ondan da günde 1 ölçek kullanılabilir.

  Balık yağı tek başına boy uzatmaz. .Daha çok çocukluk döneminde kullanılırsa kemik ve beden yapısının gelişmesinde olumlu rol oynabilir. Sadece balık yağıyla değil bütün vitamin ve minerallerin olduğu bir beslenme olması gerekir.

  Kilo almak içinde günlük kalori miktarını artırmanız lazım..Eczanelerde sütle karıştırılıp alınan karbonhidrat ürünleri var. Günlük kalori alımını artırmak için bunlardan da bir süre faydalanılabilir.

 13. meltem dedi ki:

  merhabalar. ben bir kaç hafta sonra gebe kalmayı planlıyorum. balık yağını şu anda kullanmaya başlamamın bir yararı olurmu. yoksa hamile kaldıktan sonra kullanmalıyım. bilgilendirirseniz sevinirim.

 14. sadiye dedi ki:

  ben hergün sabak kahvaltı ile birlikte günde 2 adet balya balık yağı alıyorum. ve çok zayıftım. şimdi 53 kılo geliyorum. akşam yatmadan önce bir bardak süte bir çorba kaşığı süt tozu ilave ediyorum. bu şekilde 40 kılodan 53 kıloya vardım. ve 6 aydır bu kıloyu da koruyorum. acaba ileride balık yağının fazla almamın bi zararı olurmu

 15. fatoş dedi ki:

  meraba ben 27 yaşındayım kolestrolüm çok yüksek olduğundan bana balık yağı kullanmamı söylediler ama ben hiç balık yiyemiyorum balıktan yani deniz ürünlerinde nefret ediyorum.bende romatizma hastalığı çıktı,eklem ağrılarım var,kilomdan dolayı diyet yapmak zorundayım,balık yağıda kilo aldırıyormuş,nasıl bir balık yağı kullanabilirim,şimdiden tşk ederim tavsiyelerinizi bekliyorum

 16. gamze dedi ki:

  ben boyumun uzaması için balık yagı kullanmaya basladım ama kılo da almak ıstemıyorum nasıl olcak bı bılınz warmı acaba

 17. özgür dedi ki:

  merhabalar özgür ben aldığımız balık yağının farmösitik olduğunu nasıl anlıcaz peki yani balık yağlarının üstünde bu yazdığınız bilgiler yok yani hangi çeşit almışım hangi deniz balıklarından üretilmiş farmösik mi?teşekkür ederim

 18. buse dedi ki:

  ben balık yağının boy uuzattığını duydum.ve bayada araştırdım çok düzenli besleniyorum.hergün süt içiyorumyaş 16 bilgilendirirseniz sevinirim.

 19. nihlenur dedi ki:

  yüksek kolestrolu düşürmek için balık yağı kullanmak ne kadar ciddidir? teşekkür ederim

 20. admin dedi ki:

  Kolesterol için omega 3 içeren balık yağı bu konuda yararlıdır.

 21. barış dedi ki:

  ben balık yağı kullanmaya başlıyacağım.ama balık yağı hem hilo aldırıp hemde boy uzatıyor diyolar.Bunu dengelemenin bir yolu varmı.varsa neler?

 22. hilal dedi ki:

  merhabalar, balık yağını son iki yıldır kullanıyorum.sabah kalktığımda bir fincan ılık süte bir tatlı kaşığı tarçınlı ve zencefilli bal karıştırıyorum ve bu karışımla beraber omega 3 hapımı alıyorum.üstüne kahvaltı yapıyorum.
  omega 3 ün bu şekilde kullanımı doğru mudur?

  teşekkür ederim.

 23. admin dedi ki:
 24. merve dedi ki:

  ben boyumun uzamasını istiyorum 16 yaşındayım 1 55 boyundayım kilomu seviyorum kilo almakta istemiyorum bazıları kilo aldırır diyo bazıları aldırmaz kime inanacağımı şaşırdım ayrıntılı yazarsanız çok sevinirim

 25. omer dedi ki:

  beyler balık yagı kılo felan aldırııgı yok sadece kemıklere yararlı felan fılan balıg yagı ıstah acıdır yemekyen 1/2saat once alacaksınz kı acıkın ıstah acsın

 26. safiye dedi ki:

  acaba başka bir doğal besinle balık yağını almanın zararı olur mu?
  kestane balı içiyorum her gün onunda kan yapıcı özelliği var ..

 27. melisa dedi ki:

  ewt bende kulanmaya başladım çok faydası var ben 15 yaşındayım boyum 1.60 kilom 53 çok yararı vargeç olmadan başlayın bence

 28. nazire dedi ki:

  merhaba ben nazire ben polis olmak istiyorum.bu yüzden boyumun 7cm daha uzun olması gerekiyor.bende balık yagı kullanarak uzayacagımı düşünüyorum fakat kilo almaktan korkuyorum.yaşım 17.bana yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen bana yardım edin.

 29. merve dedi ki:

  ben balık yağının boy uzatmaya yardımcı olduğunu duydum.. okuduğum başka bir yerde ise ;gece ytarken 3 kaşık bal sabah kalktğızda 200gr. cewiz öğlen balık yemek we balığın üstüne bal döküp yemek we bunu sürekli tekrar etmek boyuun uzamasını sağlıyormuşş… doğrumudur?? 2. sorum balık yağı yerine balık yesem daha etkili olurmu??

 30. merve dedi ki:

  selinn bana ulaşabilrmisiinn.. bu konu üzerinde konuşmak istiorum

 31. çağla dedi ki:

  balık yağı boy uzatıyordur blki ama kemik büyümesi bitmeden boyu kısa olanlar endokrin uzmanı trfndan görülmeli bence ltfn ihmal etmeyin ben 27 yaşında öğrendim bunu ama geç olmuştu ve 150 olarak kldm doktora gidin boyu kıas olan arkadaşlar 17 yaşında 155 kısa bir boy bence endokrinoloji uzmanına gidin derim syglr.

 32. ceren dedi ki:

  ben 20 yaşındayım ve boyum 1.53.balık yağını bi kaç gündür kullanıyorum boyumun uzaması için.acaba boyumun uzamasına etki eder mi cevabınızı bakliyorum.ayrıca kilo aldırmaz dımı?

 33. emre dedi ki:

  Farmösitik olup olmadığı ve hangi balıktan üretildiği balık yağının satıldığı ambalajın üzerinde yaziyor mu? eğer yazmiyor ise böle olup olmadığını nasıl anlıcaz? Sizin önerebilceğiniz harhangi bir ilaç firması var mı?

 34. Esra Aksoy dedi ki:

  Merhaba,
  Ben yaklaşık 1 aydır balık yağı kullanıyorum, ancak kullandığım markanın sizin bahesettiğiniz özelliklerde olup olmadığını bilmiyorum, içeriğinde de bilgi yok. Bu bilgiye nasıl ulaşabileceğimiz hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

 35. kemal dedi ki:

  mervecım o dedklernı yaprsan kusarsın daha cok kılon gder :D sana eczanelerde satılan ensure tarzı ıceceklerı tavsıye edıorm ve herkez bır dıyetısyene danısmalı bana ulasırsan ayrıntılı blgı alablrsın…

 36. kemal dedi ki:

  resect@windowslive.com bana burdan ulasablrsınnz..

 37. Alper YÜCE dedi ki:

  piyasa koşullarında istediğimiz özellikte balık yağını nasıl temin edebiliriz. Eğer sizin önerebileceğiniz marka ve doz varsa bize yardımcı olursunuz. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

 38. emre dedi ki:

  piyasada çok farklı firmalara ait balık yağı kapsülü va şurupları mevcut hangisini kullanmamız gerektiği hakkında bilgiledirebilir misiniz!!

 39. merve dedi ki:

  slm balık yağı boy uzatır ama kilo aldırmaz

 40. vedat dedi ki:

  sadece balık yağı kullanarak kilo almak mümkün değildir ben de çok zayıftım 1 yıl önce 63kilo 1,83 boyum vardı şu anda 78 kioyum nasıl kilo aldığıma gelince
  ilk önce bi vucut geliştirme salonuna yazıldım
  sadece ilk iki ay zorluk çektim hem pisikolojik hem de fizyoloik olarak
  daha sonra ek gıda ürünleri kullanmaya başladım
  antrenmandan önce progainer(karbondihrat, protein takviyesi)
  antrenmanlardan sonra da whey protein kullandım
  günde 3 tablet 3*1000mg balık yağı+ one a day multi vitamin + zma (b6(7mg),çinko(20mg),magnezyum(300mg)) desteği aldım
  ayrıca beslenmeme de çok dikat ettim hiçbir öğünü atlamadığım gibi aralarda da atıştırdım
  deneyin kesinlikle kilo artışı olacaktır

 41. veysel dedi ki:

  merve neye dayanarak balık yağının boy uzattığını söylüyorsun?veya nereden duydun kullanıp uzayan tanıdığın mı var?
  boy uzatıyorsa kaç yaşındakilerarasında etkili?

 42. Bequm dedi ki:

  sLm ark.Lar bnm boyum 1.66 kilom 75 ve 14 yasnda bi kızm..bnm hem kiLo vermm hem de boyumun uzamasını istiorm. fakat 75 kiLo oLmama raqmen 65 kiLo qosteriorm cunku kemisLerim aqır ve iri yapiLi..BALIK YAĞI veya Hapı kullanırsm boyumn uzayacaqını saoyLeyenLer var..Bana da yardmcı oLursanz sewinrm ..tskLer..

 43. yavuz dedi ki:

  merhabalar böyle bir konuyu bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.balık yağının kaslara kan akışını arttırdığını söylemişsiniz(bende yeni yeni vücut çalışmaya başladım kilo yapması amacıyla almıştım fakat tek başına bir işe yaramayacağını öğrendim),peki kas yapımı-gelişmesine yardımcı olurmu??
  emeğinize sağlık,saygılarımla
  westblood@hotmail.com

 44. begüm dedi ki:

  merhaba balık yağı içersem boyum %100 uzarmı??

 45. özge dedi ki:

  meraba ben 14 yaşımı yeni bitirdim ,15 yaşndym 1.70-73 boyum fakat 49 kilodaym acaba balık yağı kullanırsam uzar veya kilo alırmıyım lütfennnn!!

 46. özgee dedi ki:

  slm ben 15 yaşndaym yenigirdim, boyum 1.70-73 kilom 49 boy uzatıp ve kilo aldırırmı balık yağı yutsam aldım şuan eczaneden acaba

 47. Bequm dedi ki:

  sLm ark.Lar bnm boyum 1.66 kilom 75 ve 14 yasnda bi kızm..bnm hem kiLo vermm hem de boyumun uzamasını istiorm. fakat 75 kiLo oLmama raqmen 65 kiLo qosteriorm cunku kemisLerim aqır ve iri yapiLi..BALIK YAĞI veya Hapı kullanırsm boyumn uzayacaqını soyLeyenLer var..Bana da yardmcı oLursanz sewinrm ..tskLer..

 48. AçELya dedi ki:

  balık yağı çok kilo yapıyomu yaaa… boy uzatması ii dee:S ….

 49. AçELya dedi ki:

  ya anlamadım balık yağı çok mu kilo aldırıyo… benim bi arkadaşım vardı zayıf bi insandı baslık yağını içtikten sonra baya bi kilo aldı, morali bozuldu , acaba balık yağı bünyeye göre değişiyomu… bedne içicem ama faza kilo aldırmasından korkuyorummm..:S

 50. meliha dedi ki:

  merhaba benimde kilo sorunum var 24 yasindayim boyum 158 kilom 45 bir arkadas tavsiyesiyle balik yagi kullanmaya basladim bir hafta olmadi daha ama vucudum daha zinde simdi bacagimda 1 senedir agri vardi akapunktur yaptirdim bir süre agrimadi son zamanlarda cok agrim vardi balik yagi kapsülü kullanmaya baslayali su 4-5 gün icinde bacagimin agrisi cok azaldi vucud kaslarina kan dolasimina yardimci oldugu kesin vucudumun daha siki oldugunu hissediyorum insallah faydasi olacak ama sadece balik yagi almak yetmiyo düzenli beslenmek bol karbonhidratli yiyecekler tüketmek ve moralinizin yüksek olmasida lazim insallah kilo alirim hepinizede basarilar dilerim umarim sizde istediginiz kiloya ulasirsiniz

 51. zeynel dedi ki:

  ben kilo poroplemim var kilo almak istiyorum ama alamıyorum 27 yasındayım 50 kiloyum balık yagı kilo aldıra bilirmi sizden yardım istiyorum

 52. ceyhun dedi ki:

  slm ark.lar benim boyun 1.14 kilom 55 ama kısa ve cok zayıf oldugumu düsünüyorum balık yagı aldım kullanıyorum inş. faydası olur

 53. ceyhun dedi ki:

  ark.lar pardon boyum 1.74 kilom 55 kısa ve zayıf oldugumu düsünüyorum yaşım 17,5 ve bana balık yagını ergenlik bitmeden kullarnırsan uzarsın dediler ama umarım geç kalmamışımdır. biraz geç kaldıgımı düsünüorum gerci ama hala umutluyum hakkımızda hayırlısı.

 54. ayda kasaci dedi ki:

  size aloevera nin balikyagini oneriyorum… harkulade bi urun… kullaniyorum anneme, babama kullandiriyorum.. ve distiribitor olarakta aloe vera da part time calisiyorum size yapilan deneylerle ilgili bilgi verebilirim… saygilar… AYDA KASACI

 55. murat dedi ki:

  ben balık yagı kullandında hiç bi faydasını görmedim benim bi tane arkadasım var kullanıyormuş geyette iştah acıcı oldunu söuledi tavsiye etti bende kullanmaya başladım ama bende tam tersine etki yaptı yemektende kesildim bunun vcbnı bilen biri varsa şimdiden teşekürler

 56. meda_78 dedi ki:

  ben 40 yaşında,180 boyunda ve 60 kilodayım.
  yani benim kilo ile sorunum var.ben omega3′ü kullanmak istiyorum.Lakin daha sonra zararı olurmu.veya kilo almyı derduramazsam çok kilo lu olurmuyum.kötü hastalıklara sebep olur mu
  bu konuda bana yardım cı olursanız sevinirim.

 57. neil dedi ki:

  22 yasındayım ve balık yağı kullanmayı düşünüyorum etkili olurmu boyumun uzaması konusunda.tesekkürler.

 58. ümit gül dedi ki:

  arkadslar ben 190 boyundayım kilo 70 ardaki cok fazla fark var acaba bu balık yağıyla kilo alınabilrmi eski kilom 75 boy 185 ti ancak boy uzadaıkca kiloda buna nazaran azaldı acaba balık yağının faydası olabilirmi

 59. şerife dedi ki:

  balık yağının zihni geliştirdiği doğru mu? acaba zekaya bir etkisi var mı? unutkanlığı gideriyor mu? cevap verirseniz sevinirim teşekkürler…

 60. Bequm dedi ki:

  sLm ark.Lar bnm boy 167 kiLo 74 yas 14… bn Marincap adLı bi baLık yaqı aLdm..boyumn uzamasını istiorm..Lütfn bana yardmcı oLun..MARİNCAP iLe iLqiLi boy uzatmasına dair bi biLqiniz var mı_?..simdidn tsk ederm…

 61. Bequm dedi ki:

  biLqiLi kisiLern soruma cwp vermesini aciL bekLiorm..(=

 62. özge dedi ki:

  boyum uzar die aldım hepsini iccem birinci kapsül biitti umarım boyum uzar………

 63. Bequm dedi ki:

  ozqe aLdıqın baLık yaqınn markasını beLirtirmsn Lutfn bn de boyumn uzaması icin kuLLanıorm cunku..

 64. ŞİRVAN dedi ki:

  bende 17 ysındayım 160 boyundayım gecen yılda 3ay içmiştim ve 1 yıl içinde 4 cm uzadım ama hapı bakın 3 aydan fazla içmeyin kilo yapar 3 ay için ve ara verin sonra tekrar baslayın faydasını bn gördüm sizde görün…xd

 65. ŞİRVAN dedi ki:

  balıkyagı genelde 5-14 yas arasında daha olumlu sonuc gösterir ama ergenlige girince boy uzaması yavaslar o bakımdan bunu dert etmeyin genede kullanın……xD

 66. can dedi ki:

  seLam ben 14 yaşımdayım.balık yağı bozu uzatıyor dediler boyum 1.59 kilom 48. ideal mi ? boyumun uzaması için kullanabilir miyim ?

 67. Aylin dedi ki:

  arkadaslar benim boyum 1.50 ve 35 kiloyum .. 14 yasindayim
  ve bende kilo ve boyumun uzamasini istiyorum yalniz ben almanyda yasiyorum ve bu balik yaginiin hangi türünden almam lazim ve nasil kullanmam lazim ve nerden temin edebilirim??
  ve sonuclarini nezaman görebilirim..??
  cevaplarsaniz en kisa zamanda sevinirim .. :)

 68. Aylin dedi ki:

  ve kapsülmü surubmu hangisni kullanmam gerekir?

 69. BequM dedi ki:

  ark.Lar bn 1 aydr kuLLanıorm ama henuz b tyararı oLup oLmadıını biLmiorm yasm 13-14 ama boyumn uzamasını cok istiorm ( 1.68 )

 70. mary_sunshine dedi ki:

  2 aylık hamileyim balık yağını ve faydalarını arastırırken okdum yazıyı.balıgın cigerinden yapılan balık yagını hamilelerin kullanmasını dogru bulmadıklarını yazmıslar.peki diğer balık yagının markası nedir?

 71. SİBEL dedi ki:

  Şu anda balık yağı hapını 2 günde bir kullanmaktayım.kilo aldırma gibi bir özelliği varmıdır?cevablarsanız svinirim.iyi çalışmalar….

 72. canan dedi ki:

  balık yağı kilo aldırırmı ben kullanıyorım kilo almak istiyorum tşk ederim

 73. ada dedi ki:

  ben 23 yasındayım 50 kiloda 1.67 boy balık yagının kilo aldırma sansı ne cok isyiyorum kilo almayı herseyi denedinm ama alamadım balık yagının aldırma sansı var mı

 74. SiNaN dedi ki:

  SLM bn balk yaqını zihin ve kemk gelisimi icn kullanıyorum balık surubumu iii yksa balk haplarımı bilgilendirrsenz sewinirm

 75. elif dedi ki:

  balık yağını kilo almak içi içiyorum ama gerçekten şişmanlatıyormu zayıflatıyormu cevaplarsanız teşekkürler

 76. elif dedi ki:

  Ayrıca kapsül mü daha iyi şurupmu yaş:13

 77. ışıl dedi ki:

  arkadaşlar ben balık yağını 7 aylık ikiz kızlarım için çok araştırdım ve içiriyorum şu anda.balık yağının kilo aldırmadığını ve boy uzatmadığını biliorum.boy için yulaf unu kullanıyorum tavsiye ederim ;)

 78. alper dedi ki:

  hepiniz soru yazmış biriniz cevap yazmamışınız

 79. Ceren Yağmur dedi ki:

  bn balık yağını 2 aydır kullanıyorm 14 yaşında 1.57 boyundayım 47 kiloyum balık yağı gerckten kilo aldırıyo ve boy uzatıyo hemn içn bnce ama gnde bi tane yan etkileri var çünkü balık yağının içnde omega 3 a ve d vtaminler oldgu içn yatrken içn zekanızda açlr ve aldğnı kalorleri çok fazla enerji harçmdn koruyp kilo alabilirsiniz

 80. Zekeriya dedi ki:

  Arkadaşlar balık yagı kilo ardırmaz.Boy uzatır.Boy uzadıkca kilo da artar.ama balık yagıyla alakalı degil bu kilo alımı.

 81. asslı dedi ki:

  öss ye hazrlanıyorum,balık yağı kapsülünün zihni canlı tuttuğunu duydum dün başladım ancak n derece işe yarar tam bilmiyorum;ayrıca kilo aldrmasından da korkuyorum???

 82. mehmet dedi ki:

  balık yağı saçıda kıvırcık yaparmış deneyenler öle diyo

 83. mehmet dedi ki:

  acaba bi doğruluk payı varmı

 84. balık yagının faydaları dedi ki:

  11 yasında olum var cok zayıf bıde boyunun uzaması ıcın hangıtur balık yagı kullanacam bılgılendırırsenız tesekur ederım

 85. narın dedi ki:

  balık yağının boy uzamadaki rolü nedir?

 86. ihk dedi ki:

  balık yagının boy uzamasına nasıl faydaları olur 20 yasında olmamın ragmen kullansam bı faydası olurmu ki

 87. korel dedi ki:

  ii gunler ben 55 kilo 1 65 boyunda biriyim ve zayıf oldugumu dusundugum için kapsül seklinde balık yagı içmeye basladım 1 haftada 2 kilo aldım kullanmaya devam ettiğim takdirde kilo almaya devam edermiyim yoksa bu sadece ilk 1 haftanın sonucunda olan birşeyi yardımınız için simdiden tesekkurler

 88. fidan dedi ki:

  balık yağı gerçekten unutkanlığı gideriyormu gerçekten zihin açıyormu etkisi varmı onu öğrenmek istiyorum

 89. rahime dedi ki:

  tavsiye edeceğiniz bi ürün var mı teşekkürler

 90. aysun dedi ki:

  komik olmayın yaa…

 91. eessrraa dedi ki:

  bende çocukken kullandım fiziği çok düzgün yapıyor bilginize…

 92. azizcan dedi ki:

  hey millet balık yağı kemik gelişimini hızlandırır ayrıca arkadaş saçı kıvırcık yapar mı diye bir soru sordu bu benim çok tuhafıma gitti çünkü uzun süre balık yağı hapı kullandıktan sonra dümdüz olan saçlarımın aşırı bir şekilde dalgalandığını ve geriye doğru uzadıgını gördüm çok ciddiyim

 93. kübra dedi ki:

  ben 16 yaşında 1.53 boyundayım. balık yağı kullanırım ama sizce sürekli kullanırsam boyu ne kadar uzar. 1.70 olmak çoookkk istiyorum.bana ne tavsiye edersiniz.yaarrdıımm eeddiiinnn noooluuurr.oyuncu olcam boyum kısa .yardıımmm.diziye bu boyda çıkamam.e-mailden cevabınızı bekliyorum.

 94. mesut can dedi ki:

  ya arkadaşlar ben 1 sene boyunca kullandım balık yağını ve ek olrak bi kaç eksezsiz hareteti yaptım
  boyum 170 idi suan 178
  yani 1 senede 8 cm uzadım yaşım 17 şuan

 95. gülen dedi ki:

  ya gerçekten işe yarıyo mu bu balık yağı bn şu an 17 yaşındaym. boyum 160 bnm içinde faydası olur di mi lütfn yardm edin?.. :((

 96. esra dedi ki:

  slm benim dislerim fazla saglikli degil ve 1 60 boyunda 43 kiloyum 19 kilo almak istiyorm balik yagini yeni kullandim. acaba kilo alirmiyim dengeli beslniyorum.fakat yaklaşik iki haftadir kullanioom.dişlerimdde sertlik hissediyorum yanii yaradigini hissediyorum .dişlerime gosterdigi faydayi bedenimin gelişmesinde de gosterir mi acaba ????????? acil cvp yazarsaniz memnun olurum saygılar

 97. sevde dedi ki:

  selam arkdaslar ben sevde yorumları okudum bazı arkadaslrım kilo almak istiyorlarmış ARKADASLAR EĞEĞER İŞTAHINIZ AÇILSIN İSTİYORSANIZ GÜNDE EN FAZL 7 TANE CEVİZ TÜKETİN BEN YEDİM VE FAYDASINI GÖRDÜM YEMEKTEN EN AZ Bİ YARINSAAAT ÖNCE TÜKETİRSENİZ İŞTAHINIZIN AÇILDIGINI SİZE GÖZLEMLEYECEKSİNİZ AYRICA CEVİZ İŞTAH AÇMAKLA KALMIYOR AYNI ZAMANDA BEYİN FONKSİYONLARINADA YARIMCA OLUYOR HEPİNİZE İİ GÜNLER

 98. pembe dedi ki:

  ya gerçekten boy uzatuyormu biri açıklıyarak yazsın lütfen ya

 99. pembe dedi ki:

  boy uzamasını anlatacak birisi varsa efsane_pembe_x@hotmail.com adresi eklesin lütfen

 100. seda dedi ki:

  Arkadaslar ben 23 yasında basladım balık yağı hapı kullanmaya o yasdan sonra bile uzadım.ayrıca orantılı şekilde kilo aldm ve geliştim.tavsiye ederim.17 yasımda içmeye baslasaydım şuan daha uzun olabilirdim.23 yasından sonra ancak 2 cm uzadım.

 101. seda dedi ki:

  balık yağı boy uzamasndan çok kilo alımında faydalı gerci yaşada bakıo bu durum ama erkeklerde boy uzamasnda daha fazla etkili.

 102. sema dedi ki:

  ya bn 14 yaşındaym 1.47 boyundaym kilo alabilirim ve boyum uzarmı balık yağı kullanırdam

 103. messi dedi ki:

  boyun 1,85 kilom 60 hem kilo hem de boyumun artmasını istiyorum balık yağı hapını öneriyorlar yaşım 17 ne yapayım:D

 104. DERYA dedi ki:

  arkadaslar bende balık yagı aldım eczaneden tavsiye ettıler boy uzatıyo dıe
  bır ay sonra mulakat var ve benım 1 cm uzamam gerek bana yardımcı olun cevap bekjlıyorum lutfennnnnn
  derya.ergul@windowslive.com yardımcı olucaklar ekleyın beklıyorum

 105. selin dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben bir eczacı olarak ocean fish oil balık yağını tavsiye ediyorum. Genelde herkes bu ürünü istiyor balık sevmeyenler için tablet ve şurup şeklinde satılıyor. Reklam gibi oldu ama benim tavsiyem bu. Boy uzatma konusuna gelince de gençler alıp birden uzun biri olmak istiyorlar ama bu sadece boy uzatma ilacı değil mi yukarıdaki yazı gerçekten çok iyi anlatmış omega 3 içerikli balık yağlarını

 106. selin dedi ki:

  Boy uzatma konusuna gelince de gençler alıp birden uzun biri olmak istiyorlar ama bu sadece boy uzatma ilacı değil değil mi yukarıdaki yazı gerçekten çok iyi anlatmış omega 3 içerikli balık yağlarını. yazacaktım

 107. hicran dedi ki:

  mrb ben 22 yaşındayım boyum 1.55 kilom 4o kilo almak istiyorum.balık yağı kullanıyorum.acaba alırmıyım? selin hanım eczacı olarak bana bi tavsiyeniz olurmu.gerçekten çok istiyorum kilo almayı.benim iştahsızlık sorunumda var tdengeli beslenmiyorum yani.şimdiden tşkürler

 108. Sema dedi ki:

  Slm ben 17 yasındayım ve Boyum 1.50 kılomsa 40 hem boyumun uzamasını hemde kılo almak ıstıorum .yaklasık 2 haftadır balık yağ hapı kullanıorum amaa boyum tam olrak uzacakmı merak edıorum.birde ek besınler almamada gerek varmı? simdiden ılgınız için tskler…

 109. aslı dedi ki:

  slm ben 22 yaşındayım boyum 1.55 kilom 47 boyumun uzamasını istiorum.balık yağı içsem işe yararmı kullanan varmı..psikolojim bozuluyo böle.

 110. kübra dedi ki:

  slm ben 17 yaşındayım boyum 1.64 balık yagı kullanırsam boyum uzar mı tesekkurler

 111. zekeriya dedi ki:

  merhaba arkadaslar oncelıkle sunu solım sızı bnde kısa boyluydum doktor tavsıyesı aldım herqun ac karna yarım bardak pekmez ıcın ama uzun bı zman 6 ay sonra farkı qorceqınısden emınım fikri olan varsa soylesın….

  bende kılo alamıyorum o konuda bana da bırı yardımcı olursa sevınırım TEŞEKKURLER….

 112. firdevs dedi ki:

  bnm boyum 1.65 ben boyumu uzatmak istiyorum fakat kilo almak istemiyorum ve boyumu uzatırken doğal yolla ilaç kullanmadan da kiloda vermek istiyorum benim buyomun 1 sene içinde 1.70 olması lazım askeriye düşünüyorm fakat boyumdan dolayı tedirginim 18 yaşındayım baskette oynadım fakat istediğim sonucu elde edemedim bna yardımcı olursanız sevinirim Saygılarımı ARZ EDERİM

 113. firdevs dedi ki:

  bnm boyum 1.65 ben boyumu uzatmak istiyorum fakat kilo almak istemiyorum ve boyumu uzatırken doğal yolla ilaç kullanmadan da kiloda vermek istiyorum benim buyomun 1 sene içinde 1.70 olması lazım askeriye düşünüyorm fakat boyumdan dolayı tedirginim 18 yaşındayım baskette oynadım fakat istediğim sonucu elde edemedim bna yardımcı olursanız sevinirim Saygılarımı ARZ EDERİM

 114. seda dedi ki:

  mrb ben 23 yaşında 1\60 boyunda 45 kiloyum hem kilo almak hemde boyumu uzatmak istiyorum balık yağı içsem faydası olurmu

 115. kübra dedi ki:

  bundan ne kadar sonuç aldın acaba

 116. sinem::: dedi ki:

  ya bende çok zayıfım doktora çıkıp balık hapı alıcam ve kilo alacam ben yemek yemeyi severim ama fazla yiyincede kusuyorum :s:s:s:s:s:S:S:

 117. gizem dedi ki:

  ben başlıyalı 1 ayı geçti 3 santim boy attim yaşım 11 kilom 34

 118. murat gokcE dedi ki:

  Merhaba ben murat vücüt geliştirme ve bady salonun gidiyorum. yaklasık bir senedir şampiyonlara hazılranıcam fakat 76 kiloyum benım 80 ve üzeri kiloda olmama gerekıyor kımyasal takviye de almak ıstemıyorum balık yagı kılo aldırıyor diye bi duyum aldım bu konuyu biraz açarsanız sevinirim Saygılarımla…

 119. naz dedi ki:

  bende 165 boyundayım 49 kilodayım kilo almak istiyorum marincap kullandım 3 ay oldu bi etki göremedim acaba kilo alıdırırmı bilgilendiirseniz sevinirim

 120. aleyna dedi ki:

  ben balık yağı içemiyorum.miğdem bulanıyor.napcam?

 121. aleyna dedi ki:

  balık yağını sevemiyorum ki napcam?

 122. gül dedi ki:

  ben 15 yaşındayım 52 kiloyum 1.58 boyundayım boyumun uzaması için herşeyi yaptım sadece balık yağı kullanmadım balık yağının faydası olur mu gerçekten merak ediyorum kilo aldırır mı neyse kullandıktan sonra görücem boyumun uzayıp uzamadığını umarım uzar boyum:(

 123. naz dedi ki:

  takmışşsın boya bisde kiloaya ama aldım kilo oda bir kilo:)49 dum 50 oldum 3 ay sonra yukarıda yasmıştım hapdan sonra

 124. naz dedi ki:

  bakalım alabilecekmiyim onu merak ediorum

 125. emel dedi ki:

  arkadaşlar besin değerlerinin enerjilerini yükseltin sütlaç örneğin cevizli yiyin her öğünde en az muhakkak 2 dilim ekmek yiyin protein almayı ve haftada birgün kırmızı et yemeyi ihmal etmeyin şerbetli değil sütlü tatlıları tercih edin kahvaltı günün en önemli öğünü sakın atlamayın balık yağına gelince dengeli beslenirseniz yardımcı takviye olarak tavsiye edebilirim
  iştah konusuna yada kilo aldırırmı konusuna gelincede işte onun cevabıda şu her insanın metabolizması vücut değerlerinde eksik olan elementler farklıdır
  kimine balık yağı kilo aldırırken kimine aldırmayabilir
  bu durumda bi diyetisyene gidip ölçüm yaptırmanız gerekebilir kimyasal yolla aldığınız kilolar beklenmedik bi sonuç verebilir mesela istediğinizden daha çok kilo alabilir ve hatta bu kiloları almakta zorlandığınız gibi vermektedede zorlanabilirsiniz bu nedenle besin değerlerinii enerjilerini yükseltin 3 beyaz un tuz şeker size bunları tüketmenizi tavsiye ederim dışardan vitamin takviyeside alabilirsiniz mesela supradyn ergenlik döneminde boy uzaması gayet normal balık yağı kemik gelişimine takviye sağlar iştah açıcı bi özelliğede sahip olabilir kimi kişilerde ama herkeste değil bu durumda psikolojik destek almak gerekir iştahsızlıkla ilgili duymuş olabilirsiniz belki anoreksia yada bulumia olarak ikiye ayrılır vücüt kendi isteğiyle yemeyi reddeder yani bazı mankenlerin yemek yedikten sonra kusmak istemeleri gibi bir diğeride istemdışı olan bi iştahsızlık yemek istesende yiyiyemezsin tabi o zaman tıbbi bi destek almak şart evet çocuklar ben bilgilerimi sizinle paylaştım umarım istediğiniz kiloya ve boya sahip olursunuz bol şans

 126. emel dedi ki:

  bu arada zayıfsanız ama agresif bi yapınız varsa herşeye alınıosanız takıntılarınız varsa simetri titizlik kompleks gibi sorununuz mesela tamamen psikolojik bunu önemsiz bi ayrıntı olarak görmeyyin uz. dr. tarafından verilen ilaçlar sinir sisteminize iyi geldiği gibi kiloda aldırır anti depresan ilaçların yan etkileride kilo aldırmaktır zaten neyse arkadaşlar siz yinede düzenli beslenin tabi takıntısı olmayan arkadaşlara sesleniorum aynı zamanda balık yağı ve dışardan vitamin almayı ihmal etmeyin ve çabuk pes etmeyin moralinizi nekadar yüksek tutarsanız yaşam kalitenizide okadar artırırsınız
  ben kimmiyim beende bir kilo zedeydim
  insan kendi kendinin doktoru olmalı
  vazgeçmeyin kolay gelsin arkadaşlar

 127. kübra dedi ki:

  arkadaşlar ben 1.5 yıldır kullanıyorum balık yağını boyum 156 idi şimdi 160 oldu kilomu sorarsınız aşırı dozda almadım sadece 4.5 kilo falan aldım ama uzyan boyum la kamufile ediyorum bu arada yaşımda 17 oldu . herkezde aynı etkiyi göstermeyebilir ama gerçekten denemeniz gerekioo…

 128. naz dedi ki:

  ya ne zman alıcaz biz kilo ya çok istemirorum 55 olsam yeter:(keçi boynuzu pekmesi kilo aldırıomuş bide onu denicem bakalım alıckamııym:)

 129. berçen dedi ki:

  kilo almak istiyorum allah aşkına biri şu balık yağının yararlı olup olmadığını kesince belirtsin.balya adında bir balıö yağı habı aldım ne diyosunuz hala kullanmadım?????YARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMM…

 130. cntrk dedi ki:

  arkadaşlar bn bu konuda sıze hemen soylıyım balık yağı kolesturolu dusurur kılo aldırmaz ama bıraz ıstah acabılır sız kendinizi tutarsanız bişey olmaz ayrıca kolestirolü düşürür ve boy uzamasına ve zihinsel gelişime yardımcı olur

 131. aydın dedi ki:

  ben kolesterol hapı kullanıyorum balık yağı kullanırsam ban yan etkisi olurmu ayrıca ben de kilo problemi var buna bağlı olarakda karaciğerimde aşırı yağlanma var kısacası ben balık yağı kullanırsam yan etkisi olurmu.

 132. yakup dedi ki:

  semacıım sana internetten iran iksiri adında bir ürün var fiyatı 60 tl civarında kesin kilo aldırıyor.birde dağ inciri ve anasonu birlikte tok karnına yiyebilirsin

 133. SERAP dedi ki:

  kızım 3,5 yaşında ona balık yağınıdan oluşan kapsüllerden verebilirmim

 134. arzu paker dedi ki:

  ben kızıma balık yağı kullanıyorum kış aylarında 1 tatlı kaşığı sabahları . fakat araştırmalarıma göre farmasotik balık yağı kullanmak gerekiyormuş biz aldığımız ürünün farmasotik olduğunu nasıl anlayabiliriz. önereceğiniz bir marka varmı.

  Teşekkürler.

 135. ibrahim dedi ki:

  ya benim boyum kısa balık yagı boy uzatırmı acaba yardım edin

 136. Uğur dedi ki:

  Arkadaşlar benim boyumda 163 19 yaşındayım benim bir arkadaşım var aynı yaşta burda 3 sene öncesine kadar vucudu benden kotu boyu benden kısaydı şimdi benim tepemden bakıyor cocuk.Sordum arkadaşa sen benden kotuydun 3 sene öncesine kadar nasıl boyle oldun sen dedim bana balık yağı ye dedi.Şimdi bende balık yağı alcam inş.faydası olur.Farkındaysanız yorum yapan arkadaşlardan bazıları da uzun süreli kullanmış ve faydasnı görmüş bug gibi şeyleri uzun süreli kullanmada fayda var..

 137. funda dedi ki:

  ya 18 yasındaym boy uzamada etkısı olurmu???cvp lütfenn ben

 138. mehmet dedi ki:

  arkadaşlar balık yağı kullanımı boy uzatır mı diye çok soruluyor ben de kullandım 2-3 ay ve 3-4 cm uzadım enine de gelişmemi sağladı devam edeceğim kullanmaya herkse de öneririm

 139. ahmet dedi ki:

  sperm geliştirmede balık yağının faydaları nelerdir.bunu kullanmamızı önerdiler veya ne tavsiye edersiniz..

 140. esra dedi ki:

  paki bu balık yagı hapını ne zamana kadar kullanmamız lazım ve kac yasından sonra boy uzamaya devam ettırır

 141. Ugur dedi ki:

  Funda senin gelişim sürecin tamamlanmış galiba kızlarda boy uzaması bu yaşlarda bitiyor biliyorum ben.Ama kullanmayı dene bir zararı olmaz.. hatta ilerde faydasını da görebilirsin.Mehmet in de yorumunu okuduktan sonra bir süre devam etmeye karar verdim ben..

  Ayrıca streching denen futbolcularında maçlardan önce yaptığı (açma germe) egzersizleri boy uzamasına katkıda bulunuyormuş..

 142. berna dedi ki:

  meraba benim kizim 14 yasinda ve 158 boyunda ama yasitlarindan kiza acaba kullanabilirmi cevap verirseniz sevinirim…

 143. pinar dedi ki:

  arkadaslar bende kilo almak icin ugrasiyorum, gitmedigim diyetisyen, doktor, yemedigim kilo aldirici besin maddesi ( keci boynuzu, dut pekmezi, anzer bali, macunlar gerisini siz dusunun iste) , denemedigim hap kalmadi, depresyon ilaci bile kullandirdilar ama nafile hicbir ise yaramadi, simdi balik yagina basladim, ayni zamanda b- vitamini destekli ilacda aliyorum, istahimda kucuk capdada olsa acilma gozlemledim, ama ben balik cigerinden yapilan hapdan kullaniyormusum, yeni farkettim,
  kuzenim de ayni benim gibiydi 3 ayda 8 kilo aldi, boy uzattigindan emin degilim hem insanlar belli bi donemden sonra boylari uzamaz, zayif ve kisa gorunne insanlar kilo aldiklarinda zaten uzun gorunurler eski boylarina nazaran….

 144. ruhi dedi ki:

  arkadaşlar benim 9 yaşında oglum var 5 yaşından beri kış ları 1 veya 2 şişe farklı markalarda balık yagı içiriyorum maşallah boyu ve kilo su fit en önemlisi dersleri süper çok uyumlu sakin …..

 145. ruhi dedi ki:

  kilo almak isteyeye arkadaşla şidetle pekmez öneririm

 146. mehtap dedi ki:

  slm arkadaşlar siz inan mayın böyle şeylere bence

 147. ramazan dedi ki:

  benimde boy 1.80 kilo 67 bende zayıfım.vücut geliştirme salonuna yazıldım düzenli beslenme ile inş kilo alıcam.bende aşırı yemek yıyorum ama olmuyor.

 148. zayıf dedi ki:

  ben bu balık yağını kullanmayı çk istiyorum ama şişmanlamakta istemiyorum

 149. fatoş dedi ki:

  ben daha bugun aldım arkadaşlarım kılo almak ıstıyorum ya boy iyide 5kilo alsam yeterlı umarım kılo almak için kullananlara,tüm kullananlara faydası olur HOŞCAKALIN…

 150. fatoş dedi ki:

  ha bu arada canlarım tüm eczanelere gittim balya sanofi-synthelabo balık hapını önerdıler tekrar HOŞCAKALINN:)

 151. rabia dedi ki:

  ya arkadasLar bn 16 yasındayım kıLom 59 ama boyum 158 boyumun uzamasını cok ıstıyorum. lıse 3 teyım acılen seneye kadar polıus olabıLmem ıcın 7-8 cm uzamam gerekıo ltfn yardmcı oLun ya ck zor durumdayım. kendımden emınım balık yagı kullanırsam kılo almıcagımdan ama boyu uzatmada ne kadar ekıLı yardım Ltfn yardım ?* :S:S

 152. rabia dedi ki:

  acıl cwp werırsenız cok mutLu oLucam.. baLık yagını kuLLanıpta boyu uzayanLardan cwp bekLıorum

 153. rabia dedi ki:

  ha bıde arkadasLar kuLLananLar baLık yagı mı yoksa baLık yagı hapı mı kuLLanmısLar onu da bı soyLERlERSE SEWINCEM

 154. rabia dedi ki:

  arkadasLar tek bı cwp ıstıyorum baLık yagı hapı kullanan ve cddı anlamda boyu uzayan var mı yan etkıLerı varmı noLur cwp yazın ya

 155. NUZIAM dedi ki:

  ARkadaşlar bence böle internette verilen uzamax felan bunlar boş iş siz sürekli zıplayın ve balık yağı marincap ben basketciyim boy 198 kg 95 yaş 17.5 bence bunları yapın barfiks cekin tabi kızlar yapamaz onlar zıplasın yatmadan önce

 156. rabia dedi ki:

  SU marıncap balık yagı uzatıyomu barı ?? tmm sen basketcısın ama marıncapın etksıı oldumu uzamanda??

 157. MeryeM dedi ki:

  Arkadaşlar ben balık yağını 2 haftadır kullanıyorumBoyum 1-2 cm uzadı.Ama 2 haftacık sürede tamı tamına 3 kilo aldım.Ama razıyım şimdi biraz daha az yiyorum.Çünkü neredeyse 1 yıldır boyum bir cm bile uzamıyordu.Yine de mutluyum yani..

 158. MeryeM dedi ki:

  Bu arada yaşım 15

 159. MeryeM dedi ki:

  Ben marincap kullandım ama sanırım balya boy uzatmada daha etkiliymiş bu bitsin bir de onu denicem.Bu arada hiçbir yan etkisi yok.Aksine çok fazla yararı var.Mesela gece yatmadan yutarsanız sabah kaçta uyanırsanız uyanın dinç oluyosunuz.Okula gitmeden atarsanız okulda.Gerçekten zekayı da açıyo.Notlarım balık yağı ve tabii biraz da çalışmayla epey yükseldi.Kendinizi 7/24 zinde ve sağlıklı hissediyorsunuz.Mucizevi bir şey.Keşke daha önceki senelerde de kullansaydım:(

 160. ümmi dedi ki:

  selam ben türkiyeden balikyagisi getitirdim kilo alabileceyimi söylediler gercekten kilo aldiriyormu kilo almayi cok istiyorum

 161. aydin dedi ki:

  Sayin DR Gonca Ben 49 yasindayim 84 yilinda hapatit b den dolayi siroz oldum ve kan istifrag etim komada 6 haftakaldim
  ve kendimegeldigimde bana schuntd amliyati yaptiklarini dediler karacigere gidis veya dönüs damarinin kopmus oldugunu ve karcigerin dikistutmayacagi icin damari bir boru ile baskabiryere bagladiklarini dediler ve doktorum bana cinko vtamin a magnezium calsium vitaminleri almamgerektigini söyledi fakat bende durgunlugbirseyi ezberleyememe cok cabuk unutma oldu acba omega 3 alsam birazda olsa düzelme olurmu ´verecegiz cevabi büyük bir sabisizlikla bekliyorum ve cevap vemenizi sizden ricadegil istirham ediyorum münihten aydin erhan

 162. ibrahim barut dedi ki:

  ben çok zayıfım çok dert ediyorum yaw allah için bu balık yağı söylentileri var kilo aldırırmı gerçekten lütfen msn me gönderin allah için dedim islamiyet_kardeslik@hotmail.com

 163. mehmet baki uzunpınar dedi ki:

  MERABA ARKDAŞLAR.SORULARINIZA GENEL BİR CEVAP VERMK İÇİN BURDAYIM.ABİM DİYETİSYEN VE BU BALIK YAĞI,OMEGA 3 Ü OTURUP DETAYLICA KNUŞTUM.DOURU BOY UZATIO VE KİLO ALDIRIO AMA HERKSTE AYNI ETKİ YAPACAK DİE BİŞİ YOK.BOY UZAMASI KIZLARDA 19 A GRMEDEN,ERKKLERDE İSE 21 E GİRİNCE ETKİ YAPMAZ.BU DÖNEMDE ALACAGNIZ BALIK YAĞI NIN SADECE VÜCUDUNUZDA KİLO YAPMAYA YARAYCAGNI DÜŞÜNEREK HREKET EDİN.BOY UZAMASINDA GERÇKTEN ÇOK ETKİN BİR ROLÜ VARMIŞ OMEGA 3 ÜN.KİLO DA İSE İŞTAH AÇICI YE BOLDAN BİR ETKİSİ VAR.SÜREKLİ ALDIRIYORMUŞ AMA YALNIZ KULLANILDIĞINDA DEİL TABİ.SABAHLARI VE AKŞAMLARI ALDIKTAN SNRA BU İKİ ALIM ARASINDA BOLCA BAL,SÜT VE EKMEK YEMENNDE FAYDASI VAR.UMARIM YARARLI OLUŞUMDUR…HERKSE BU KNUDA EN İİ FAYDAYI ALMASI DİLEGİ İLE İİ GÜNLER ARKADAŞLAR …

 164. derya dedi ki:

  arkadaşlar benimde kilo problemim vardı özelikle etrafımdaki insanlar çok moral bozucuydu piskolojim bozuldu artık kilo almayı çok kafaya takmıştım kullanmadığım iştah ilaçları kalmadı hiç biri yaramadı en son olarak balya balık yağı kullandım günde 1 tane 50 gün içinde 5 kilo aldım 43 kilodan 48 kiloya ulaştım halada kullanıyorum 55 olana kadar bide gece yatmadan önce 2 kaşık pekmez yemenizi öneririm keçi boynuzu pekmezi daha iyi geliyo

 165. yağmur dedi ki:

  arkadaşlar.. zayıf olan ve kilo almak isteyenler için sölüyorum balık yağı kilo aldırıyo ben 2 ay kullandım 4 kilo aldım istemedende olsa.. ama çok yayarı var ve boyuda uzatıyo ben avustralya dan getirttirdim okyanus balıklarından yapıldı benimksi ve çok memnunum..

 166. berna dedi ki:

  merbalar.ben 15 yaşında 1.55 boyundayım uzamank istiyorum eczacının tavsiyesiyle marincap adlı balık yağıı aldım..acaba boyumun uzamasına etkisi olur mu ve kaç cm fazladan uzatır??

 167. lütfiye dedi ki:

  9 aylık oğlum var biraz zayıf olması gereken kiloda değil balık yağının faydası olurmu balık yağı gerçekten kilo aldırıyormu.

 168. ayşe dedi ki:

  ben kullandım kilo aldırıyo kullanmanızı öneririm

 169. çağrı dedi ki:

  merhaba arkadaşlar ben güreş atletizm gibi sporları yapıordum veyavş yavş braktm şimdi kendim evde self body yapmama rağmen kollarım zayıflamaya başladı acaba balık yağı kullansam kaslarıma iyi gelirmi???

 170. duygu dedi ki:

  bn 14 yasındaym 1.56 boyum ve 64kiloyum balık yağı veya hapı kullansam boyum uzarmı ve daha fazla kilo almama neden olurmu cevap verirseniz sevinirim…

 171. xx dedi ki:

  Merhaba..Kilo alma ve mineral desteği umuduyla dün balık yağı kullanmaya başladım.Fakat yaptığım araştırmalara göre omega3ün trombositleri yani kanın pıhtılaşmasını azaltıcı etkisi varmış ve benim trombositlerim belirgin düzeyde düşük.Acaba bu doğru mu yani belirgin düzeyde bir düşüşe neden oluyor mu??Cevabını bilen bilinçli bir kişiden bilgi almak istiyorum.Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkürler…

 172. doruk dedi ki:

  arkadailar ben 9 yaşımdan beri annemin sayesinde balık yağı kullanıorm sizi temin ederim boyla ilgisi yok boyum 1.76 16 yaşındayım ve olmam gerekenden kısayım baba tarafı 1.90 civarı çünki bence boy uzatmak isterseniz protein alın-l-arginine falan gh hormon arttırması için

 173. sivaslı ama karslı dedi ki:

  arkadaşlar kessinlikle deneyin ben de 16 yaşındayım ve 42 kiloydum boyum da 1.60 dı şimdi kulandım ve hala kullanıyorum 46 kilo oldum ve boyum da 1 cm arttı yani 4 kilo aldım kullanma sürem de bi buçuk ay falan oluyo

 174. Hakan dedi ki:

  LÜTFEN BEN BALIK YAĞI KULLANIYORUM FAKAT BİR TÜRLÜ BİR FAYDASINI GÖREMEDİM BEN BANA BENİ İNANDIRCAK BİR CEVAP VEREBİLİRMİSİNİZ?

 175. Hakan dedi ki:

  HA BU ARADA ARKADAŞLAR BU YORUMU DİKKATE ALMAYIN SİZE BİR BİLGİ VERMEK İSTİYORUM SİZ BALIK YAĞI KULLANANLAR BU BALIK YAĞININ İÇİNDE HİÇ BİR KATKI MADDESİ YOK VE KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİM AMA DAHA BEN BİR YARARINI GÖREMEDİM BEN BUNU 3 GÜNDÜR KULLANIYORUM…

 176. Hakan dedi ki:

  YARARINI GÖRÜNCE SİZE HABER VERİRİM LÜTFEN BANA CEVAP VERİN

 177. Hakan dedi ki:

  HİLAL KARDEŞİM SEN BUNU SADECE AKŞAM YEMEĞİNDEN SONRA KULLANMAN DAHA İYİDİR VE ÜSTÜNE SU İÇ BAŞKA HİÇ BİR ŞEY İÇME VE AYRICA SANA BİR ŞEY SÖYLÜCEM SAKIN AMA SAKIN BALIK YAĞI ŞURUBU KULLANMA NEDEN DİYE SORARSAN YUTAMASSIN AMA HAP EN İYİSİ ETRAFINDA JEL VAR VE KOKUYU YAYMIYOR YUTARKENDE DİKKAT ET BUĞAZINA KAÇMASIN BENİM AZ KALSIN KAÇIYOR DU :(

 178. UguR Demir dedi ki:

  naz boyuna göre kilon iyidir bence…

 179. yasemin dedi ki:

  ben daha önce kullandım 2 ay kadar ve kilo aldım..evet şimdi de çocuklarım için aldım ve kesinlikle kilo aldırıyor..

 180. ayşe dedi ki:

  mrb
  balık yağını iki gündür kullanıyorum ve iştahımı iyi derecede açtı ben yağı sabahları aç karna alıyorum ne yapmalıyım

 181. busem dedi ki:

  balık yagı kullanıyorum bende ama kilo aldırmasından korkuyoru.kilo yaparmı ve boyu ne kadar uzatır? cvp bekliyorum

 182. nursah dedi ki:

  merhaba.bn nursh 15 yasındayım kılom bıraz vr ama balık yagını boyumun uzaması ıcn önerdıler sızce ne yapmallym..

 183. gmse dedi ki:

  merhaba bn gmze sanırsam balık yağı kilo yapıyormuş.

 184. ela dedi ki:

  slm ya ben 15 yaşındayım boyumda 158 falan balık yagı kulanmaya başladım ama faydası olurmu bilmiyorum boyumun uzamasını istiyorum

 185. tugba dedi ki:

  ben balık yagı kullandım 18 yaşındayım 47 kiloydum şimdi 50 kiloyum pek degişim olmadı bende kilo aldırır diye duydum ama tek balıkyagı kullanmakla olmaz ben pes etmicem balık yagına devammm

 186. cihan dedi ki:

  18 yaşıındasın 50 kilosun çok iyi

 187. cihan dedi ki:

  balık yağı çok iyi bir şeymi acaba???

 188. ramazan dedi ki:

  merhabalar 23 yasında 1.73 boyunda ve 59 kilodayım.Çevremdekilerin ve ailemin sürekli çok zayıfsın kilo al vs gibi sözlerinden bıktım ve bende aşırı bir psikolojik baskı oluşturmaya başladı.forumu bastan sona okudum ve soru cok cevap cok az.balık yagı cidden işe yarıyormu kilo alma konusunda bir ikincisi eger baska önerebileceginiz ürün varsa tavsiye edebilirmisiniz(dogal veya tıbbı olabilir)? forumda bulunan ve balık yagı hakkında bilgisi olan veya balık yagı kullanan arkadaşlar,diyetisyenler,doktorlar,eczacılar,beslenme uzmanları olumlu veya olumsuz etkilerinden bahsedermisiniz gerçekten etkilimidir kilo almada…LÜTFEN CEVAPLAYIN CİDDİ PSİKOLOJİK BASKI HİSSEDİYORUM ÜZERİMDE KAFAYI YİCEM YOKSA KİLO ALACAM DİYE

 189. sacide dedi ki:

  balık yağının tadı kötü ama faydaları çokkk fazla. Bide nasıl yapılıyo o balık yağı çok merak ediyorum

 190. ata dedi ki:

  ben 18 yaşındaym boyum 1.72 kilo 63 biraz daha uzayabilirmiyim balya içerek

 191. özge dedi ki:

  balık yagı kılo aldırıyormu ve bı zararı varmı

 192. betül dedi ki:

  gerçektende yararını gördüm ama biraz iğrenç olabilir

 193. esra dedi ki:

  18 yaşındayım boyum 1.57 kilom 42 hem kilo almak isiyorum hemde boyumun uzamasını istiyorum balık yagı hapı kullanıcam inş faydasını görürüm

 194. batuhan dedi ki:

  13 yaşındayım boyum 1 51 spor yapıyorum yüzmeye gidiyorum fakat boyum uzamıyıyor ne yapmalıyım yada balık yağı boyumu uzatırmı 56 kiloyum?

 195. news dedi ki:

  meraba benim yaşım 15 yüzümde çok lekeler var komşumuz balya yı tavsiye etti. kapsüldeki yağı yüzüne sür dedi.bu yol birkaç kişide fayda etmiş ben denesem bir sakıncası olurmu?? teşekürler

 196. hasret dedi ki:

  balık hapını ictım cok faydalı herkese tavsıye edıorum kıloda verıor

 197. edanur dedi ki:

  hasret nasıl bi faydasını gördün kilo aldırıyomuki lütfen yazarmısın canım

 198. ayşe 34 dedi ki:

  benim 11 yaşında oğlum var. çok zayıf ve kısa boyluydu ben ona kışları hep balık yağı hapı veriyorum.oğlum bu sene beni bile şaşırtacak kadar gelişti maşallahı var.tavsiye ederim. ben balya marka olandan kullanıyorum fiatıda çok uygun.

 199. inci dedi ki:

  mrb ben 21 haftalık hamileyim. bir balık yağı kapsülü aldım(balya) ama kulanmaya cesaretim kalmadı internette bazı yazıları okuduktan sonra. aldığım tablette hamileler kullanabilir yazıyor günde 1-3 adet içebilir yazıyor. bebeğime ne gibi fayda veya zarar sağlar öğrenmek istiyorum. yarımcı olursanız çok sevinirim. önerdiğiniz bi marka varsa öğrenmek isterim. şimdiden çok sağolun.

 200. zeynep dedi ki:

  balık yağı kilo aldırıyormu ben 1 65 boyunda 48 kıloyum kılom az çok urun denedım ama faydası olmadı bilgi verirseniz sevinirim ve tek başına kullanımı yeterlimi?

 201. eren dedi ki:

  ya bu balık yaği ya gerçekten benim iştahımı açtı yada piskolojik oyle hissediyorm ama kilo almadım geçi daha kullanalı 1 ay olmak üzere ama inş bi faydasını görürüm genede bırakmicam kullanmayı

 202. baris21ovic dedi ki:

  meraba vedat kardeşim sen bana msnni versene senle konuşalım anlaşılan bana biraz öğretmenlik yapacan yaparmısın??? :$

 203. baris21ovic dedi ki:

  sadece balık yağı kullanarak kilo almak mümkün değildir ben de çok zayıftım 1 yıl önce 63kilo 1,83 boyum vardı şu anda 78 kioyum nasıl kilo aldığıma gelince
  ilk önce bi vucut geliştirme salonuna yazıldım
  sadece ilk iki ay zorluk çektim hem pisikolojik hem de fizyoloik olarak
  daha sonra ek gıda ürünleri kullanmaya başladım
  antrenmandan önce progainer(karbondihrat, protein takviyesi)
  antrenmanlardan sonra da whey protein kullandım
  günde 3 tablet 3*1000mg balık yağı+ one a day multi vitamin + zma (b6(7mg),çinko(20mg),magnezyum(300mg)) desteği aldım
  ayrıca beslenmeme de çok dikat ettim hiçbir öğünü atlamadığım gibi aralarda da atıştırdım
  deneyin kesinlikle kilo artışı olacaktır…… seninle konuşabilirmiyizz… msnem…. unhappy.de@hotmail.com eklersen sevinirim facebooktandanda aynı msnyi yazarsanda olur..! LütFenn..:(

 204. oguzhan dedi ki:

  sabah akşam yemekten sonramı ve ya önvcemi kullanılır yardımcı olun lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 205. hakan dedi ki:

  han gi balıgın yagını kullanca boy ıcın hamsımı palamutmu levrekmı ne ya bıleliniz yokmu??

 206. aykut dedi ki:

  ya ben balık yagı aldım bnm boyum 185 kilom 67 bna diyorlarkı bu hap kilo aldırmaz boy uzatır sadece sizce kilo aldırırmı yas 18 ?

 207. kübra dedi ki:

  ben kübra boyum kısa ve bana balık yagını içersem uzayacagımı söylediler ve bende aldım 3 gündür sabah ve akşam içiyo bana faydası olurmu bi an önce boyumu uzatmak istiyom yardım edin lütfennnnnn….

 208. yusuf dedi ki:

  merhaba çocuklada tavsiye ettiğniz bi balık yağı markası varmı. yoksa hepsi aynımı bide 9 yaşındaki ve 5 yaşında iki çocuğmuz var günde kaç defa kullanmamız gerekiyor 9 yaşındaki çocuğmuzun dikkat eksikliği var bunun içinde önereceğiniz bişey varmı acaba TEŞEKKÜR ederiz

 209. naime dedi ki:

  slm ben 21 yaşındayım ve hamleyim.balıktan nefret ediyorum ancak bebek için omega 3 şart.balık yağı hpı kullanmamın bir faydası olurmu? ayrıca boy uzatıcı etkisi olduğuda doğrumu? cevabınızı bekliyorum.sewgilerle…

 210. nuray dedi ki:

  bu balık yağı boy uzatmıyo mu ben ole duydum cwp werirseniz sewinirim

 211. ayşe dedi ki:

  18 yaşındayım bir türlü kilo alamıyorum bana balık yağını önerdiler ne yapmam gerekiyor onunla kilo alırmıyım cevabınızı bekliyorum teşekkürler

 212. nazre dedi ki:

  o kadar çok kilo vermek isteyen duydum ki, ama burada ne kadar çok kilo almak isteyen varmış çok şaşırdım. ben marincap kullanmaya yeni başladım. ama kullanma sebebim sizlerinkinden çok farklı vitiligo deri rahatsızlığı için kullanıyorum. faydası olursa ilerki zamanda paylaşacağım.

 213. SEDA ABACI dedi ki:

  boyum nasıl uzar balık yagının faydası olurmu olursa msn me yollarsanız sevinirim boyum nasıl uzar yardımcı olun lütfen

 214. özer dedi ki:

  boyum uzamıyor,kısayım,zayıfım diye mesaj yazmdan önce yorumları okuyun da biraz bilgilenin.biraz araştırın.hemen hazıra konmaya çalışmayın.

  balık yağı kilo AL-DIR-MAZ. !!!

  iştah açar !!!

 215. Mustafa Yüceer dedi ki:

  Balık yağı kilo aldırır mı?
  Teşekkür ederim…

 216. şanzument dedi ki:

  17 yaşındayım boyum 1.35 balık yağıoy uzatıyor mu ?

 217. ecrinnaz dedi ki:

  kızım 17 aylık her yemeği yemiyor kg, boyu güzel yaşıtlarına göre ama ben balık yağının faydasın duydum kızımın ileride boyunun uzun olmasını isterim kemiklerinin sağlam olmasını isterim sağlığına +artı olsun diye kullanmak istiyorum
  Bende 27 yaşındayım 165cm 70kg bende kullansam bu yaştan sonra boyum uzarmı :)) kızımı halen emziriyom 2yaşına kadar emzircem

 218. ebru dedi ki:

  merhabalar ben ebru 16 yaşındayım ve hem boyum kısa hemde kilom çok az bana herkes balık yağı kullanmamı önerdi ve çevremde balık yağı kullananlar var onlar etkilerini görmüş bende aldım.son 3 gündür kullanıyorum.çok merak ediyorum acaba bu balık yağının etkisi ne kadar sürede oluyor.ve balık yağı hapını içmekle beraber ne gibi extra şeyler yemem gerekiyor.bilgilendirirseniz çok sevinirim.teşekkürler.

 219. sowcuu dedi ki:

  balık yağı kilo aldırırmı

 220. ahmet dedi ki:

  balik yaki kilo aldirirmi? ve kullaniminda vucut killarinda artis yasaniyormu? benim yeterli vucut kilim varda o acidan. ve 1 kutu dan sonra devam etmemenin sakincasi olurmu? tesekkurler….

 221. sıdıka dedi ki:

  ben 17 yaşındayım ve 1.48 boyunvar ocean balık yağı aldım kullanımşekli ve dozu nekadar olmalı ve aç mı tokmu alınmalı cevap verirsenin çok memnun olurum şimdiden tşk

 222. sirine dedi ki:

  arkadaslar balik hapini bende kullandim bir ay duzenli faydasini gordum, istedigim kilodayim simdi… belki biraz daha kullanirim :D tavsiye ederim

 223. sirine dedi ki:

  marincap adida unuttum yazmayi

 224. Faruk dedi ki:

  slm size tavsiyem vücut geliştirme yerlerinde boy uzatma seansları var bu seanslar sırasında kaliteli olmak kaydıyla eczaneden alabileceğin balık habları çok işe yarıyo bilgin olsun by

 225. Faruk dedi ki:

  Slm Tok Karnına günde 2 defa sabah akşam alırsan yeterli olur spor falan yapmalısın basket bol veya daha hızlı görebilmen için yüzme seanslarına katılmalısın kolay gelsin by……. ha unutmadan kaliteli ilaç almayı unutma

 226. berkan dedi ki:

  ben 16 yaşında 1.82 boyum ve kilom 73 1 sene once 52 kiloydum 13 yaşımdan buyana badiye gidiyorum 3 gen bir vucudum var gercekten işe yerıyor

 227. derya dedi ki:

  balık yağı kullanmak istiyorum fakat hangi marka almalıyım bilmiyorum. 7 ve 10 yaşında çoçuklarıma da balık yağı vermek istiyorum güvenip verececim bir marka var ise bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

 228. Tuba dedi ki:

  Ben balık yağı hapını kullanmıştım.Cidden faydası oldu.Kilo aldım.Fakat ben boyumun uzamasını istiyordum.Uzamadı.Sadece hap içmakle uzamadığını anladım.Hapı için ama sporda yapın.O zaman faydasını göreceksiniz.Şimdi tekrardan alıcam.Yalnız basketbol veya badminton oynayacağım…Şuan 1.57 boyunda ve 47 kiloyum.Faydası olunca yazarım buraya.

 229. ali dedi ki:

  Ben balık hapı kullanııyorum boyum uzasındiye fakat boyum ozamadı anlamadımm ve kilo aldırıyor herhalde aanlamadım?

 230. tubaa dedi ki:

  ben 19 yaşındayım.. 44 kiloyum.. bunun için doktora da başvurdum ancak yapılan tahlillerde testlerde hiç bir şey çıkmadı.. bir süre antidepresan kullandım doktorun tavsiyesi üzere bana uykudan başka bi yararı olmadı.. üniversitede okuduğum için sınavlara çalışmam zorlaşmıştı bıraktım.. daha sonra aktardan pekmezler falan aldım onlarda pek faydalı olmadı 3 haftaya yakın kullandım sadece 1 kilo 700 gr aldım.. ideal kilom için 11 kilo almam gerekiyo.. balık yağı kullansam bana herhangi bi yararı olur mu?? ama sadece kilo almak istiyorum boy uzatmasını istemiyorum..

 231. Tarık Çile dedi ki:

  Ben balık yağı tableti satıyorum,derin okyanus balıklarından üretiliyor. %100 organik direkt üreticiden alıyoruz. Hanım ve çocuklar kullanıyor,saçları ışıldamaya başladı bile,

  Kilo almaya gelince ben belli bir yaşa kadar kilo alamadım,ne iğneler oldum,ne yemekler yedim,en sonunda basit ve ucuz yolla kilo aldım ,
  İncir ve Anason sayesinde ,nasılmı? çok basit anlatayım;

  40 gün boyunca her sabah aç karnına inciri açıp içine anason serpiyoruz, o bağırsakları bir güzel kurtlardan temizliyor (ama bende kurt yok demeyin ,kesin var)
  40 gün dayanın (1,5 ay)ve sonucu görün efendim,selamlar…

 232. Tarık Çile dedi ki:

  Vücudun omega-3 yağ asidine ihtiyacı daha anne karnında başlar, çocukluk, ergenlik, yetişkinlik ve yaşlılık boyunca bu ihtiyaç devam eder.

  3 Anne-bebek sağlığında rolü
  4 Zihin sağlığında rolü
  5 Göz sağlığında rolü
  6 Kemik-eklem sağlığında rolü
  7 Kalp-damar sağlığında rolü

  İnsan beslenmesinde önemli olan omega-3 yağ asitleri şunlardır: alfa-linolenik asit (18:3, ALA), eikosapentaenoik asit (20:5, EPA) ve dokosaheksaenoik asit (22:6, DHA). Bu üç doymamış yağda, sırasıyla 18, 20 veya 22 karbonlu bir zincirde 3,5, veya 6 çift bağ vardır. Çift bağların hepsi cis-biçimindedir, yani hidrojen atomları çift bağın aynı tarafındadır.

  Omega-3 yağ asitlerindeki çift bağlar onların esnekliğini azaltır. Hücre zarında omega-3 yağ asitlerini içeren fosfolipitler doymuş yağ asitli fosfolipitlere kıyasla daha gevşek bir şekilde istiflenirler ve bu yüzden bunlardan oluşan membranlar (zarlar) daha akışkan olurlar. Sıvı fazda olan membranlarda proteinler birbiriyle daha serbestçe etkileşebilir, sinir hücrelerinde ise membranların yalıtkanlığını arttırdığı öne sürülmüştür [1]

  Omega-3 yağ asitleri sayesinde:
  Trigliseritler ve kolesterol düşer, böylece ateroskleroz ve buna bağlı kalp hastalıkları, kalp krizi ve akut inme riski azalır.
  Bağışıklık sistemi güçlenir
  Kansere karşı koruma sağlanır
  Beyin, retina, sperm, cilt hücreleri güçlenir
  Kan şekerinin düzenlenmesine yardımcı olur (diyabet için faydalı)
  Kanı inceltir ve akışını kolaylaştırır, kanın pıhtılaşmasını önler
  Yangı önleyici etkisiyle romatizmal hastalıklara karşı koruma sağlar
  Anne-bebek sağlığında rolü [değiştir]
  Omega-3 yağ asitleri,
  anne karnındaki bebeğin sağlıklı gelişimine aşağıdaki şekillerde yardımcı olabilir:

  Bebeğin beyin ve retina gelişiminin desteklenmesi
  Erken doğum riskinni azaltılması
  Hamilelik süresinin ve bebeğin doğum ağırlığının artırılması
  Doğum sonrası depresyonundan korunulması
  Omega-3 yağ asitleri ayrıca çocuğun matematik zekasının geliştirilmesine, okuma, telaffuz ve yazma beceresini artırılmasına yardımcı olabilir.
  Zihin sağlığında rolü [değiştir]
  Omega-3 yağ asidinin beyin ve sinir sisteminin sağlıklı şekilde çalışmasındaki etkileri yapılan pek çok araştırmada ortaya konmuştur. Omega-3, beyin ve sinir sisteminde başlıca aşağıdaki şekillerde yardımcı olabilir:

  Depresyon tedavisini desteklemesi
  Bunama ve Alzheimer hastalığı riskinin azaltmasına yardımcı olması
  Ruh hali, konsantrasyon, bellek, dikkat ve davranış bozukluklarına karşı yardımcı olması
  Saldırganlık azaltmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olması
  Mizaç, tepkisellik ve kişilik üzerinde olumlu etkisi olması
  Göz sağlığında rolü [değiştir]
  Yüksek doz omega-3 alımı gözde yaşa bağlı olarak gelişen sarı nokta hasarları riskini önleyebilmektedir. Omega-3 yağ asitleri eksikliğinde, retinada görme fonksiyonunun azaldığı tesbit edilmiştir.

  Kemik-eklem sağlığında rolü [değiştir]
  EPA ve DHA’nın antienflamatuar etkisi vardır, ayrıca kas-iskelet sistemi ve bağışıklık sistemi üzerinde faydalı etkileri bulunmaktadır. Omega-3 kemik ve eklem sağlığında başlıca aşağıdaki şekillerde yardımcı olabilir:

  Kemiklerde kalsiyum toplanmasına destek olarak güçlenmelerinin sağlanması
  Eklem iltihabı ve kıkırdağa zarar veren enzim aktivitesinin azaltılması
  Eklemlerde hassasiyet ve sabah sertliğinin azaltılması
  Romatoid artritli hastada ilaç ihtiyacının azaltılması
  Kalp-damar sağlığında rolü [değiştir]
  Yapılan araştırmalarda, omega-3 yağ asitlerinin dengeli alımının özellikle kalp ve damar hastalıkları açısından yararlı olduğu vurgulanmaktadır. Omega-3 tüketenlerde koroner kalp hastalığına bağlı ölümler daha düşük bulunmuştur. Omega-3, kalp ve damar sağlığında başlıca aşağıdaki şekillerde yardımcı olabilir:

  Kalp damar hastalığı riski olanların ya da bu hastalığa yakalanmış olanların kalp sağlığını korumaya yardımcı olması.
  Damar sertliği oluşumunun yavaşlatılması
  Trigliseritlerin kan düzeyini düşürülmesi
  Kalp hastalıklarında “kötü kolesterol”ün (LDL) düşürülüp, “iyi kolesterol”ün (HDL) artırılmasıdır.
  Kalp krizi sonrası felç, ikinci bir kalp krizi ya da ölüm riskinin azaltılması
  Bulunduğu besinler [değiştir]
  Omega-3 : Soğuk sularda yaşayan yağlı balıklar (somon balığı), Orkinos tipi ton balığı, uskumru, sardalya, hamside bulunur.

 233. evrim dedi ki:

  arkadaşlar ben eczacıyım, hepiniz soru sormuşsunuz ama sorularınız cevaplanmamış.Ben bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışayım.
  1-balık yağı kilo aldırmaz, hatta omega-3 ün yağ yakıcı etkisi biliniyor.Ama yemek yerken alırsanız iştahınızı açar.Kilo almak isteyen arkadaşlara gidebiliyorlarsa uzmana gitmelerini öneririm. Yoksa sabahları pekmez,tahin, bal, arı poleni gibi ürünler öneririm. kilo aldırmaya balık yağından daha faydalıdırlar.
  2- Balık yağı kemik gelişiminde önemli bi etki sağlar, birden size 20 cm kazandırmaz ama (ergenlik dönemindeyseniz) size faydası olmaz. Ama boy uzamalar genelde 18-19 yaşında tamamen durur. Yani 20′li yaşlarınızda alırsanız boy uzatmaz ama kemik yapınızı güçlendirir.
  3-kalp, kolestrol, psikolojik sorunlarda fayda sağlar(yukarıdaki yorumda da dediği gibi)
  4-birde çok kişi bilmez ama bu balık yağı hafızayı güçlendirir, alzheimerı önler, farklı bakış açıları kazanmaya yardımcı olur.
  5bu özellikle bayanlar için önemli cildi yeniler, saçları çabuk uzatır ve parlaklık verir.
  yani pek çok olumlu özelliği vardır. besin takviyesi olarak kullanabilirsiniz.
  Bir çok kaliteli marka var ama en uygun fiyatlısı marincap tır. 12.5 lira bişey alın bi deneyin.Bi zararını görmezsiniz aksine illa bi faydası olur.

 234. evrim dedi ki:

  yanlış yazmışım bi yeri ergenlik dönemindeyseniz size faydası olur uzamanıza yardımcı olur diyecektim.pardon

 235. selim dedi ki:

  en güvenilir yani zehirli madde içermeyen pha dha sı en yüksek Farmasötik Kalite Balık Yağı hangi marka üründür

 236. mehmet ali dedi ki:

  Bana marincap şişmanlatmaz diye verildi.Bende 10 yıldır kullanıyorum.

 237. balık yağı dedi ki:

  balık yağı zayıflatırmı

 238. yezda ayaz dedi ki:

  slm balık yağımı yoksa habımı iyi ben anlayamadım boyu uzattğı va kilo için almak istiyorum

 239. uğur dedi ki:

  slm 19 yaşındayım ama boyum 1.72 kilom 48 KİLO ALMAK İSTİYORUM balık yagı kapsülü kullan diyorlar acaba gerçekten kilo almada yararı var mı? birde kilo için han balık yagını kullanmam gerekir..

 240. melss dedi ki:

  balıkkk yağııı hapı kiloo aldırırmıı grçktn ?

 241. asrewq dedi ki:

  kilo almaya faydası var ark…ama balık yağı kullanıyorsanız düzenli bir yemek saatlerinizin olması gerek…karbonhidrat değeri yüksek yiyecekler tüketirseniz daha faydalı olabilir(yumurta vs.)

 242. tuba dedi ki:

  kızlar erkeklerden ergenliğe 2 yıl önce girdikleri için boyları ve kiloları erkeklerden fazladır ama erkekler 14 yaşından sonra 23 yaşına kadar hem 20 kilo hemde 25 cm boyu uzar

 243. serdar dedi ki:

  iştah açıyor.kilo alma riski var.tabi eğer iştahlıysanız daha riskli.spor eşliğinde tüketildiğinde kilo verdirdiğini okumuştum.deneyip görmek en iyisi.metabolizmaya göre değişken bir durum.

 244. ismail dedi ki:

  slm 17 yaşındayım 1,88 boyundayım 55 kiloyum kilo almak istiyorum balık yağını önerdiler acaba fazydası olurmu çok şey denedim ama bi faydasını göremedim bununda fayda sağlıycanı düşünmüyorum ama kullanan varsa konu hakkında bilgi öğrenmek isterim ….

 245. Abdülber Muhammet Kaya dedi ki:

  slm arkadaşlar, ben 14 yaşındayım 181 boyundayım . balık yağı kullanarak daha da uzayabilimiyim???

 246. ağustossssssssss tatlı cadu dedi ki:

  arkadaşlar ben 14 yaşındayım boyum 150 acaba balık yağı alsam faydası olurmu yardımcı olursanız sevinirim

 247. daktır alper dedi ki:

  Balık yap özellikle şurup şeklinde olanları çevremde ve kendimde gördüğüm ve duyduklarım kemikleri eklemleri irileştirdiğidir. Yüz yapısı daha fazla irileşiyor, elmacık kemikleri ve yine yüzdeki belirgin kemikler daha irileşiyor. Arkadaşlar güzelliğinizide düşünmenizde fayda vardır. Çok sıska küçük kafalı ince ve küçük yüzlü biriyseniz, çok kısa çelimsiz güçsüzseniz, büyüme çağında balık yağı ve glukozamin kondroitin kullanın yeterli olduğunda bırakın çünkü büyüme çağında eklemleriniz dahada fazla büyüyecek, 22 yaşından falan saonra yüzünüz bedeniniz kemik dokusu olarakta genişleyecek bunları dikkate alın..

 248. EMRAH dedi ki:

  Kilo aldırıcı bi etkisi yok.

 249. gizli dedi ki:

  ya arkadaşlar ben 14 yaşındayım boyum 150 kilom 45 sizce nasıl yaşıma göre boyum ve kilom balık yağı alırsam dahada uzayabileceğimi iddia ediyorlar acaba balık yağını alsam boyum uzarmı????????? yorum yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 250. ekim can sayım dedi ki:

  vay arkadaş ben 14 yaşındayım boyum 145 vay arkadaş olmuyo uzamıyo iide nası uzar vay arkadaş hiçmi uzamıcak boyum vay arkadaş uzatın bi çözüm yollayın e postama nolur saol

 251. gizli dedi ki:

  ya arkadaşlar ben 14 yaşındayım boyum 150 kilom 45 sizce nasıl yaşıma göre boyum ve kilom balık yağı alırsam dahada uzayabileceğimi iddia ediyorlar acaba balık yağını alsam boyum uzarmı????????? yorum yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler; hıı bide unutmadan kaç yıl yada kaç ay kullanmamm lazım? bide kaç cm boy veriyo? teşekkürler

 252. Tekirdağlı dedi ki:

  arkadaşlar balık yağında omega üç vardır buda çocukkken yada ergenlikte kemik gelişime büyük yardım eder. biz arnavut göçmeni bir aileyiz ve ecdadımız da herkesin kemikleri inanılmaz iri. arkadaşlarımla yanyana bileklerimi getiriyorum benimkiler onun iki katı kadar. buda asırlardır tereyağı ve balık yememizden. karadenizli ve doğulu arkadaşlarınız varsa dikkat edin kemikleri kalındır. karadenizliler balığı hiç eksik etmedikleri için, doğulularda tereyağını hiç eksik etmedikleri için. bizim aile asırlardır kahvaltıda tereyağı kaymak süt bal pekmez tahin eksik etmez buda genetik yapıya ilemiş. balık yağı boyu uzatır çünkü kemikler irileşir büyür. buna mahsubende fiziğe bağlı az yada çok kilo alırsınız. ayrıca balık ürünü somuçta çinko ve omega 3 tabiki hafızayı kuvvetlendirir. balık, tereyağı, ceviz. bu 3 yiyecek çok önemli. biri boy biri kemik biri hafıza. herşeyi kafaya takmaya değmez önemli olan sağlıktır ;) saygılar

 253. özge dedi ki:

  BEN 14 YAŞINDAYIM BOYUMUN UZAMASINIİSTİYORUM. AMA KİLO ALMAK İSTEMİYORUM.BALIK YAĞI İÇERSEM BOYUM UN UZAYACAĞI KESİN Mİ?
  BİDE HANGİ MARKA BOYU UZATIR?
  LÜTFEN SORULARIMA CEWAP YAZIN…

 254. özge dedi ki:

  YA BİR ÖNCEKİ SORULARIMA CEWAP YAZARMSNZ LÜTFEN????????
  ACİL

 255. sevil dedi ki:

  ya boyumun uzaması için kaç ay kullanmam lazım ???????????
  vede kaç cm uzatıyor???????
  ya lütfen markasını önerin ama kilo almak istemiyorum..;)

 256. Su dedi ki:

  Boy ve kilo sorunu olan arkadaşlar birde polenin yararlarına bakmanızda fayda var..Ben çok yararını gördüm ;)

 257. arzu tepecik dedi ki:

  benim oğlum 3 yaşında zayıf biraz boy sorunu var balık yağı kullanmak istiyorum yararını görebilirmiyim

 258. gizli dedi ki:

  balık yağı boy uzatıyomu? uzatıyosa kaç cm uzatıyo

 259. eyüp karaman dedi ki:

  sayın evrim ya sen tıfıl eczacısın zyada değilsin yalan söylüyorsun balık yağı kil aldırır aldırmaz değil bu bir sonra bu kilo yu boya cavirmek lazım önce balık yağı kullanılıp kilo alınır sonra o kiloyu verirsin boyun atar balık yağı nasıl kilo aldırır iştahı acar hemde süper bi şekilde o yüzzden her herşeyi söyleyene inanmayın doğrusu bu çünki denemesi bedeva…

 260. sule dedi ki:

  benim de bebegim var çok iştahsız ve zayıf kullansam faydası olur mu?bebegim 9aylık kilosu 7.600kg boyu 62cm.hangi marka balık yagını önerrirsiniz.

 261. ayça dedi ki:

  slm arkadaslar. bn 13 yaşındayın boy:156 ,kilo:45 acaba balık yağı hapının faydası olur mu..? 12 yaşımdan 13yaşıma kadar 12 cm uzadım ama artık pek uzamıyorum.3-4 cm kadar uzadım.benim boyum daha uzar mı yardımcı olursanız sevinirim.annemin boyu:160 babam:171
  lütfffffffffeeen yardıııııııımm ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin!!!!!

 262. ayça dedi ki:

  bnce sen daha uzarsın..balık yağı kullanmasan bile ama anne ve babanın boyu kaçç?

 263. gizem dedi ki:

  ya balık yağı boy uzatırmı? kaç cm uzatır benim boyum 1.50cm balık yağı alıp dahaada uzayabileceğimi söylüyorlar

 264. tolga dedi ki:

  ben 18 yasındayım boyum 190 ve 195 olmasını ıstıyorum balık yagı kullansam ıse yararmı

 265. mali dedi ki:

  slm ben 1.60 boyundayım 90 kiloyum daha fazla kilo almak istiyorum yiyip yiyip şişmek istiyorm balık yağının bi yararı olur mu?

 266. muhammet efe dedi ki:

  akadaşlar ben 16 yasındayim denedim ve faydasını gordum sizde mutlaka deneyin hem boyum uzadı hamde k,lo aldım mutlaka deneyin birde cilde çook iyiymiş aklınızda dursun

 267. Mehmet Baskaya dedi ki:

  Merhaba.Benim trigliserinim cok yuksek(500) 1 aydir finest natural 1000 mg balik yagi kullaniyorum.Yasim 54 ve usa’da yasiyorum.Acaba trigliserinimi dusururmu.Tesekkur ederim.

 268. gizem dedi ki:

  muhammet efe bende alsam balık yağı bende 15 yaşındayım banada faydası olurmu acaba arkadaşlar sizlerdende yorum bekliyorum

 269. gizem dedi ki:

  ben 17 yaşındayım ve boyum 1.50. balık yağı boy uzatırmış diye duymuştum ama kiloda aldırıyomuş ve yeterince kilom var sadece boyumun uzamasnı istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. şimdididen teşekkürler..

 270. gizem dedi ki:

  gamzecim bende aynı durumdayım. bana ulaşabilirmisin bir şekilde.

 271. gizem dedi ki:

  bende alsam balık yağı bende 15 yaşındayım banada faydası olurmu acaba arkadaşlar sizlerdende yorum bekliyorum

 272. emel dedi ki:

  ya nasıl kilo alınmaz ya herşey yemeye bağlı buda kilo şöyle aldırır. sadece iştah açar insan birşey yemedikten sonra o kadar çok balık yağı içse bile kilo alamaz benim kendime göre kilom iyi ama genede bilmiyorum acaba boyum ve kilom eşitmi boyum 165 kilom 59 fazlammı var yoksa eksiğimmi cevap verirseniz sevinirim 15 yaşındayım

 273. şükran dedi ki:

  merhaba ben 17 yaşındayım boyum 158 cm marincap balıkyağı kullanıyorum..acaba uzama ve kilo alma gibi bi olanak varmı ? cevap verirseniz sevinirim ..

 274. ayse dedi ki:

  balık yagı hapını nasıl kullanmayı tafsıye edersınız kılo almaamk ıcın yada daha etkılı olması ıcın ac karnına mı top karnına mı yada farkeder mı

 275. çağrı!!!!!!!!!!! dedi ki:

  BEN 17 YAŞINDAYIM HİÇ 40 KİLOYU GEÇEMEZDİM ÇOCUKLUKTAN BERİ BALIK YAĞI KULLANDIM KİLOM 1-50 KİLO ARTTIKK EVET BALIK YAĞI KİLO ALDIRIYOR BOY UZAMASI İÇİNDE ZİNCO + SUPRAYDN + MAN MADE GİBİ HAPLAR VAR B VİTAMİNİ AĞIRLIKLI B VİTAMİNİ GH BÜYÜME HORMONUNU ARTTIRDIĞI İÇİN İNSAN UZAYABİLİYOR… SİZE TAVSİYEM BALIK YAĞI KULLANIN ÇOK YARARLI HAPLARA GELİNCE UZAMAK İSTİYORSANIZ MUTLAKA SÜT+BALIK YAĞI+ ELMA TOPLAR GİBİ HAREKETLER YAPIN UZARSINIZ :-)

 276. banu dedi ki:

  slm canım bende 22 yasındaım banada fazlası olurmu acaba.. bide balık yağı hapının markasını yazarmısın ..günde kaç öğün kullandın yardımcı olursan cok sevinirin..şimdiden tşkr.

 277. serap dedi ki:

  10 yaşında bir oğlum var balık yaği kullandım bir ayda 2 kilo aldı balık yağınğn faydasını gördük bunu sizinle paylaşmak istiyorum…..

 278. selin dedi ki:

  ben 7.sınıf öğrencisiyim 1.50 boyum var daha da boy atmak istiyorum bana balık yağını önerdiler gerçekten boy uzatıyumu lütfen yardımcı olurmusunuz

 279. gizem dedi ki:

  arkadaşlar balık yağı boy uzatıyormu,zekayı geliştiriyormu? bunların cevabını bilen veya kullanıpda öneren varsa lütfen yazssın acil ama en çok boyum için istiyorum boy uzatıyormu?

 280. rotinda dedi ki:

  mrb ben rotında acaba uzadınızmı
  bana yazarmısınız

 281. Fatih akça dedi ki:

  Sevgli arkadaşlar balıkyağının çok faydası var hem boy uzatır hem zekayı geliştirir.Ben Gıda mühendisiyim aynı zamanda beslenme öğretmeniyim.mail adresim fatihakca14@gmail.com
  mail atarsanzı marka hakkında bilgi veriirm.kaliteli balıkyağı markalarını iyi bilirim.

 282. gizem dedi ki:

  fatih akça bişe sorucam boyu kaç cm uzatıyo acaba çok istiyorum boyumun uzamasının lütfen yardımcı olun teşekkürler

 283. MeSuT dedi ki:

  23 yaşındayım ve 7 senedir 55 kiloydum 57 ye kadar hiç çıkamadım ((( 3 GÜNDÜR MARİNCAP BALIK YAĞI KAPSÜLÜ KULLANIYORUM VE HAYATIMDA İLK DEFA 60 KİLOYU GÖRDÜM YANİ 3 GÜNDE 5 KİLO ALDIM ÇOKKKKK MEMNUNUM VE 70 KİLO OLANA KADAR KULLANMAYA DEVAM EDECEĞİM..
  NOT : arkadaşlar duyumlarıma göre kişilerin bünyelerine göre kilo aldırmayadabiliyormulş… AMA BEN ALIYORUMM ;)

 284. ReNGaRenK dedi ki:

  arkadaşlar bende kullanıyorum bi zararı yok aksine faydası var hem zekayı geliştiriyor hemde boy uzatıyorr bende kullandığımdan biliyorumm sorularınız olursa yazın cevaplarım :)

 285. çiğdem turna dedi ki:

  15 aylık bır bebegım var yaklasık 6.ayından beri berko ilacın balık yagını kullanıyorum.her gun bır kahve kasıgı mıktarında içiriyorum.1.şişemızı bıtırdıkten sonra 3 ay ara verdım.simdi 2.sısemızıde bıtırmek üzereyız.her gün düzenlı olarak kızıma balık yagını içiriyorum.oda bebeklıgınden berı kullandığı için severek içiyor.ben çok akıllı bır kız olarak görüyorum.algıları doktorumuzunda söylediği üzere çok açık.herseyı kolaylıkla öğreniyor.fakat şişenın üzerinde balıgın hangi bölgesınden üretıldıgı yazmıyor bu balık yagının ve karacigerinde bol miktarda a vitamınınden kaynaklı herhangi bır problem yasarmıyım bılemıyorum.o yuzden kullanıyorum ama cok tedirginim.bana bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen .çünkü çocugumuzu gösterdiğimiz bir doktor balık yagındakı a vitamınınden dolayı kullanmamamızı tavsıye ettı.buna ragmen ben kullandım.yorumunuzu beklıyorum.saygılar

 286. ReNGaRenK dedi ki:

  zekayı geliştiriyor fakat doktor kullanmayın dediyse bi bildiği vardırr :)
  yani kullanmayın :)

 287. serkan BORA dedi ki:

  selam arkadaşlar yaşım 18 1.75 e yakın boyum var 56 kiloyum spora basladım body(vücut gelişimi) hocam kilo almam gerektıgını soyledı kasların belırgınlesmesı ıcın BALYA nın balık yagından aldım kilo almamda etkılı olurmu? boyumunda uzamasını ıstıyorum etkılı olurmu? yardımlarınız ıcın tesekkurler…

 288. sevda dedi ki:

  slm,ben tecrübelerime dayanarak sorunuza cevap vermek istedim:kullandığınız bu ilaçların hepside kanı sulandırıcı özelliği var,bu nedenle kılcal damarları bile genişletip beyin kanamasına yol açar.
  bunu bana bir doktorum söylemişti,ayrıca bütün bitki çayları da aynı şekilde kanı sulandırıyormuş,dikkatli olun ve doktorunuza mutlaka sorun..

 289. bilal dedi ki:

  ewt bn kullandım kesin oneryrm

 290. Esra dedi ki:

  arkdaşlar hemen hemen hepinizinkini okudum. Balık yağı klio aldırır fakat aldığınız balık yağına bağlı çünkü SADECE BALIK yağı kilo aldırmaz fakat vitaminli balık yağı kilo aldırır .Minadex iştah açıcıdır ve kilo almanz için etkili olabir

 291. gizem dedi ki:

  ben zingomega balık yağı şurubu kullanıyorum acaba boy uzamasında faydalımı bilgisi olanlar yazssın lütfen acil!!!!!!!!!

 292. ecem dedi ki:

  ya bende kılo almak ıstıyorum sevgılım benle kavga edıyor cok çırkınlesmışım eskıden daha kıloluydum ama gıtgıde zayıflıyorum balık yagı kullanıcam ınşallah bı ışe yarar:(

 293. cengiz dedi ki:

  kullanın bende kullandım 1 ayda 5 kilo aldım cinselliğede çok iyi

 294. yunus emre dedi ki:

  bence sen şuan gençsin boyun zaten uzayacaktır ilerde kullanman senin için daha iyi olacaktır.

 295. ReNGaRenK dedi ki:

  bazı bünyelerde zayıflatıyor bazılarında ise kilo aldırıyor mesela beni zayıflattı.

 296. gökhan dedi ki:

  beyler, hanımefendiler kendi kendinizi kandırıyorsunuz bilende, bilmeyende bir şeyler yazıyor balığın bayfdası belli yağıda belli daha fazla işi karıştırmaya gerek yok bence saygılar.

 297. Fatih Celikbas dedi ki:

  Benim 12 yasinda bir oglum var boyu uzamiyor bize yardimci olacak fikirlerinizi ögrenmek istiyoruz

 298. abdullah dedi ki:

  slm bn abdullah yasım 14 kilom 60 boyum 1.55 hem boyumdan hemde kılomdan rahatsızım arkadasları uzun ve zayıflar bn iste son 2 yıldır cok az boym uzuor 2 sene once bnden kısa olan arkdaslarım sımde bnde 5-10 cm uzun balık hapı olarak ne onerir siniz ayrıca yanına ne kullanmalıyım saygılarımla…. Yetkili ve bilgili kişilerin cewaplarını beklerimmmmmmm

 299. rohat dedi ki:

  şu an marincap kullanıyorum 1 ay olmak üzere yaşım 19 boyum sanırım 1.5 cm uzadı bunu giydiğim giysilerden hissedebiliyorum ama ben bir balık yağı daha buldum internette köpek balığı yağı DR.QUİCK’S omega 3-6-9 1200 mg hani soğuk sularda yaşayan balıklar soğuktan korunmak için sürekli yağ depolarlar bu ilaçta isveçte üretiliyor yani soğuk sularda yaşayan köpek balıklarından elde ediliyor.ayrıca dünyadaki tüm canlılar arasında kansere yakalanmayan tek varlık köpek balığıdır bünyeleri çok güçlüdür bu aynı zamanda fiziklerinede yansır ben o ilacı alıp kullanacam boy uzaması için.Kilo almak istiyorsanız optimum nutrıtıon serıous mass’ ı alıp kullanın ben bu ilacı kullanıyorum 2 ayda 4.8 kg aldım fakat kullanırken evde sürekli egzersiz yapın ilacı içtiğim ilk yarım saat içerisinde kalp atışlarım hızlanıyor başta korktum ama vücut alışmadığı içinmiş sonra spor yapmaya başlayınca o çarpıntının etkisi bitti.

 300. Metin Altay dedi ki:

  Ben 2.5 yıldan beridir ülseratif kolit hastasıyım. Balık yağı kullanarak iyileşen hastalar olduğunu duydum. Ne kadar doğru bilmiyorum.
  Konu ile ilgili olarak bilgi verirseniz çok memnun olurum.
  Şimdiden teşekkürler.

 301. fuat dedi ki:

  ARKADAŞLAR KİLO ALMAK İSTEYENLERE BEN SPORCU OALRAK VE AYDA 4 KİLO RAHAT ALABİLEN BİRİ OLARAK DİREK TAVSİYELERİMİ SÖYLÜYORUM AMA BU SADECE ERKEKLER İÇİN.HEEE BAYANLAR SPOR YAPARSA ONLARADA GEÇERLİ…

  ŞİMDİ BURADAKİ ERKEK ARKADAŞLAR
  1- ÖNCELİKLE SPOR SALONUNA YAZILIYOR
  2-SABAH SAĞLAM KAHVALTI YAPIYOR GÜNDE EN AZ 6 YUMURTA YİYOR.PEYNİRE ÇOK SAĞLAM ABANIYOR TIKANANA KADAR PEYNİRE DEVAM.ÜZÜM PEKMEZİ KAN YAPAR ONUDA TAVSİYE EDİYORUM
  3- 1 LİTRE SÜT İÇİYOR BOL BOL TON BALIĞI YİYOR(SABAH 1 KUTU AKŞAM BİR KUTU OLMAK ÜZERE NOT:80 VE 160 GRAM OLANLARI VAR.
  4-HER GÜN KURU ÜZÜM,FINDIK VEYA CEVİZ(GÜNDE 20 TANE FINDIK YADA 10 TANE CEVİZ İYİDİR) YİYOR
  5-MADDİ DURUM İYİYSE HERGÜN TAVUK GÖĞSÜ YİYORSUNUZ(YAKLAŞIK 400 GRAM YADA PARANIZ ÇOKSA DAHA FAZLA :D
  6-PİRİN. PİLAVI TADA MAKARNA OLMAZSA OLMAZ KARBONHİDRAT ŞART.
  7-ŞİMDİ BUNUN ÜSTÜNE ASIL BOMBAYI AÇIKLIYORUM GAİNER ALIYORSUNUZ.İKİ MARKAYI ÖNERİYORUM PARASI OLAN GAİN FAST 3100 ALSIN DAHA AZ PARAM VAR DİYENE HARDLİNE PROGAİNER ÖNERİYORUM.GÜNDE 1 LİTRE SÜT DEMİŞTİM YA İLTE BUNU BU İŞ İÇİN KULLANIYORSUNUZ… SABAH KAHVALTIDAN SONRA 3 YEMEJ KAŞIĞI BU TOZLARDAN HERHANGİ BİRİYLE 500 ML SÜTÜ KARIŞTIRIP İÇİYORSUNUZ DAHA SONRA DİĞER KISMI DA 2 YEMEK KAŞIĞINIDA AKŞAM 300 ML SÜT EKLEYEREK İÇEBİLİRSİNİZ…
  5-GECE YATARKENDE 1 KASE YOĞURT İÇİNE DE 1 TANE MUZ VEYA BENZERİ MEYVE…( İMKAN VARSA DAHA FAZLA GÜN İÇERİSİNDE 2 ÜÇ KASE DE OLABİLİR)

  ARADAŞLAR BURADA BUNU DENEYİP KİLO ALAMAYN BANA CEVAP YAZSIN…

 302. tuşbalı filiz dedi ki:

  merhabalar ben 18 yaşındayım 41 kiloyum yani çook zayıfım. bu yüzden çok üzülüyorum çevremdekiler sürekli kilo al diye baskı yapıyor buda beni bunalıma soktu. balık yağı hapı kullanarak alabileceğimi söylediler sizcede yararlı olurmu ??

 303. reyhan dedi ki:

  merhabalar benim oğlum beş buçuk yaşında ve alerjik astım hastası.balık yağının iyi gelebileceğini söylediler ama ne kadar vermeliyim ya da hangi çeşidinden kullanmam gerekir bilmiyorum bu anlamda kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum

 304. Emrah dedi ki:

  İyi Günler

  İlk öncelikle 17 yaşındayım ve çeşitli multivitamin şurupları kullandım.Bu Multivitamin şurublarında Balık yağıda vardı.Eczaneye gidip boy uzatma ilaçı istediğimde yaşımın 17 olduğunu söyledim ve bana DHA ve EPA içeren Balık Yağını kullanmamı önerdiler.

  Sizce Balık Yağı Boyumu Uzatır mı ?

 305. Fatih AKÇA dedi ki:

  Reyhan hanım balıkyağı astımda çok faydalı kan damarlarının yüzeyini genişletir.Astım hastalığı özellikle çocuklarda nefes darlığı şeklinde kendisini gösteren bir hastalıktır. Balık yağları, kan damarlarının yüzeyini genişletip dokulara daha fazla oksijen girişine yardımcı olduğu için astım hastalarına önemli faydaları vardır. Balık tüketiminin çocukların %20-25’inde görülen astım hastalığına etkili olduğu yapılan çalışmalarla da kanıtlamıştır. Wyoming Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmada astım rahatsızlığı olan ve sigara içmeyen 19-25 yaş grubundaki astımlı hastalar incelenmiş ve günde ortalama 3 gram balık yağı tüketenlerin %40’ının nefes alma yeteneği önemli ölçüde gelişmiş ve hastalığa dirençleri artmıştır (Broughton, 1997).
  Avustralya Sydney Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmada da düzenli balık yağı tüketiminin çocuklarda astım gelişimini önemli ölçüde azalttığı bulunmuştur. 8-11 yaşları arasındaki 547 çocuktan balık tüketenlerde nefes alma güçlüğü önemli ölçüde ortadan kalkarken, balık tüketmemekte ısrar edenlerde bu rahatsızlık devam etmiştir. Deneklere yağlı balıklardan atlantik salmonu, çelik baş alabalığı ve kefal balığı verilmiştir. Yağsız balık veya konserve balık ile beslenenlerde ise bir düzelmeye rastlanmadığı bildirilmiştir (Hodge, 1996).
  PUFA’ların insan vücudunda kan basıncını düzenledikleri, trigliserid ve kolesterol seviyesini düşürdüğü ve dolayısı ile kalp krizi riskini azalttığı ileri sürülmüştür. İnsan vücudunda yağ asitleri bakımından en zengin organ beyindir. PUFA’ların beyin fonksiyonlarında önemli rol oynadıkları
  370 Kaya ve diğ. / E.Ü. Su Ürünleri Dergisi 21 (3-4): 365-370
  bildirilmiştir. Sinir hücrelerinde uyarıların iletilmesinde önemli oldukları, PUFA eksikliğinde öğrenme kabiliyetinde azalma olduğu, yaşlı insanlarda buna bağlı olarak hatırlama güçlükleri olduğu tespit edilmiştir (Kolanowski ve diğ., 1999; Schacky ve
  http://jfas.ege.edu.tr/pdf/33_Kaya_21_3-4_2004.pdf

 306. Fatih AKÇA dedi ki:

  Metin bey selamlar.Ülseraktif kolitte balıkyağı dozu 6 ay 4 grr dır.Yüksek dozda kullanılırsa tedavi eder.Ben sivihisarda gıda mühendisiyim aynı zamanda beslenme öğretmeniyim.

 307. Fatih AKÇA dedi ki:

  çiğdem hanım a vitamini içeren balıkyağı kullanmayın karaciğerde birikme yapar.Balığın gövdesinden elde edilen balıkyağını kullanın.Artic sea omega 3 balıkyağını önerebilirm.

 308. muzdarip dedi ki:

  balık yağını 8 yaşındaki kardeşimin zeka gelişimini sürdürmesi için kullanmak istiyorum.ama aynı zamanda kilo aldırmaması gerek. bunun için nasıl bir balık yağı kullanılmalıdır ? içeriği veya içermesi gerkn madde nedir

 309. metin dedi ki:

  ewet düzgün kullanımla kilo rahatlıkla alırsın:)

 310. metin dedi ki:

  BALYA İSMİNDEKİ İLAÇ KİLO VE BOY UZAMASINA YARDIMCI OLMAZ ,TEK YAPMAN GEREKEN ŞEY ECZANEYE GİTTİĞİNDE PAHALI OLAN BALIK YAĞLARINI TERCİH ETMEN GEREKİR.BALYA İSİMLİ İLAÇ 3 TL CİVARI VE FAYDASIZ.10 TL ÜZERİ BALIK YAĞI KAPSÜL OLARAK SATILIYOR BU TÜR İLACI TAVSİYEMDİR:)

 311. selma dedi ki:

  bu balyanin fransizca veya ingilizcesi nedir???????????????????

 312. metin dedi ki:

  BALIK YAĞI KULLANAN VEYA KULLANMAK İSTEYENLER ŞUNLARI KESİNLİKLE BİLMESİ GERKİR ;ECZANELERDE BALIK YAĞI 2 ÇEŞİT SATILIR. 1İNCİSİ ŞURUP OLARAK , 2CİSİ KAPSÜL OLARAK
  BALIK YAĞININ TADI HİÇ HOŞ OLMADIĞINDAN,KAPSÜL OLARAK ALINMASINI TAVSİYE EDERİM.KAPSÜL HALİNDE ECZANEDEN ŞU İLAÇLARDAN ALABİLİRSİNİZ;
  (Balya 3 TL) ,(Marincap 8.5TL) ve (SewenSeas 18 TL civarı ithal ) Balık yağları genelde tok karnına alınır.Kullanımda en önemli şey düzenli kullanılması ve maddi durumu iyi olanların ithal balık yağı (kapsül) olarak alıp kullanmasıdır.Şunu asla unutmayınki balık yağı ,multivitamin ilaçları vb… şeyler tek başına vucudun vitamin ihtiyacını karşılamaz bunun için öncelikle et,süt,yumurta tüm sebze ve meyveleri sanki ilk defa yiyormuş gibi bilinç altına yerleştirin.Çünkü insan zamanla aynı gıdaları tükettiğinden farklı şeyler arar ama döner dolaşır aynı yere geleceğinide bilir.Bu yüzden çoğu zaman aç kalıp bünyesini ister istemez açlığa alıştırır.Bunun bir nedenide tek taraflı düşünenmeden dolayı piskolojik sorunlar.Bundan kurtulmanın en kolay yolu halk dilinde geniş düşünmektir.Asla kimseye mualefet yapmayın , mesala birinin size karşı bir eksiğinizi söylediğinde ona kızmak yerine teşekkür edin ve sadece bu onun görüşü olduğunu unutmayın.Bu arada balık yağını kısa kullananlarda pek işe yaramaz uzun süreli kullananlar etkisini görecektir:)

 313. hakan dedi ki:

  marincap ilaçını kullansam boy uzarmı ve kemikler gelişirmi acil cevap lazım arkadaşlar lütfen yardımcı olun.

 314. Ali dedi ki:

  Güvenilir markaların, balık yağı/omega-3 kapsüllerini tercih etmenizi öneririm. Örneğin; Solgar veya GNC markalarının Balık Yağı(Omega-3) Kapsülleri pahalıdır; ama kaliteli ve güvenilirdir. Bütçesi kısıtlı olan arkadaşlar; Marincap balık yağı kapsüllerini tercih edebilirler.
  Sağlıcakla…

 315. Ali dedi ki:

  BALYA bir balık yağı markasıdır. İngilizcesi; “GNC Omega-3″ veya “Solgar Omega-3 Fish Oil Concentrate” şeklindedir :)

 316. Betül dedi ki:

  Peki Boyun Uzarken KiLo Aldnmı ?

 317. gülay dedi ki:

  10 yaşındayım kemik yaşım 9 boyum 1.29 m balık yağının boy uzatma etkisi var mı? acil cevap istiyorum. büyümem lazım. iyi çalışmalar. :>

 318. turan. dedi ki:

  boy uzatmak icin yasi kucuk kardesler icin once saglikli beslenmeyi oneririm. bol taze sut icmek bol yesillik yemek once kemikleri beslemek gerekir.tabiki cokda balik yemek gerekir en az haftada 2 kez balik yememiz gerekir. balikyagi boy uzatmaz kendimizi aldatmayalim lutfen,balik yagi kalbimizi korur yani sagligimiza faydalidir. kardes siz yinede bir hekime danisin derim selamlar ve basarilar

 319. xxdexxx dedi ki:

  peki bu marincap çiğneniyormu yoksa yutuluyormu

 320. aleyna dedi ki:

  arkadaşlar balık yağı üzerinde araştırma yapıyodum ve bu siteye ve sizin yorumlarınıza rastladım. çok önemli birkaç bilgiye kimse değinmemiş.

  balık yağının kaliteli olması için derin denizlerde yaşayan balıklardan elde edilmesi gerekiyo.
  ve preslenme şekli çok önemli.

  tadı ve kokusu beni mahvettiğinden ben hapı tercih ediyorum.ama haptada önemli bir nokta var midede değil bağırsakta çözülen bir hap olamlı.midede çözülürse sizi geğirtir ve o koku sizi rahatsız eder.

  ben kilo aldım.ama zayıflamak istiyodum.zayıflamak isteyen arkadaşlar kahvaltıdan önce aç karnınıza alırsanız zayıflatıyo.

  birde benim size önereceğim firmalarınki hem HELAL hemde KOŞER sertifikalı.

  Ahmet marankinin önerdiği balık yağı.Ahmet marankinin sitesinden hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz.

  NOW firmasının balıkyağı. ikisinin de fiyatı 40 tl yi geçmiyor.

  bilmediğiniz sıradan balık yağlarını içmeyin derim.

 321. FATİH AKÇA dedi ki:

  Alyne hanım forver living firmasının artic sea balıkyağını öneriirm hem koşer hemde helal sertifkası var..birde okyanus balıklarından elde edilmiş..

 322. devrim dedi ki:

  hap şeklinde olan balık yağlarının hiç bir yararı yoktur. Şişeli olanları alın.

 323. ismail dedi ki:

  Merhaba benim de boyum kısa ve balık yağı kullanmayı düşünüyorum. Siz kullandınız mı? Kullandıysanız boyunuzun uzamasına yardımcı oldu mu? Umarım işe yaramıştır. Bir de kaç yaşında kullandınız…

 324. koray_kcd dedi ki:

  77 kg ve damar tıkanıklıgı problemim var bacagımda balık yagı kapsülü kullanmamın sakıncası var mı kilo aldırır mı iyice

 325. şeyma dedi ki:

  slm arkadaşlar bnm boyumla bi sıkıbntım yok gayet uzun boyum ama zayıfım balık yagı kilo aldırırmı bide annem küçük çoçuklar kullanır sadece dio dogrumu sizce bu

 326. sinem dedi ki:

  :D bence senın kılonda boyunda iyi ben 18 yaşındayım 1.60 boyunda 45 kiloyum bnde kılo almak ve boyumun uzamasını isterim bunun için ne yapabilirim bilmiyorum… banada yardımcı olursanız çoqq sevinirim ilginiz için çok teşekkür ederim iyi günler….! cvp bekliyor olcam…!!!

 327. caner dedi ki:

  Arkadaşlar balık yağı kilo aldırırmı diye sormuşsunuz benim bildiğim kadarıyla zaten her türlü vitamin kilo almaya sebep olur. Kilo aldırmasıda ilaç alımından sonra iştah açılması sonucu yemek yeme ihtiyacı duyulur sonucundada kilo alınır. Ayrıca boy uzaması konusunda balık yağı bir omega 3 kaynağıdır ve omega 3 de boy uzatmaz daha çok beyin gelişimine yardım eder. Bu bilgiler işinize yarar inşallah. :)

 328. FATİH AKÇA dedi ki:

  Sinem hn günde 3 adet tok karnına balıkyağı kapslü kullanacaksınzı.bunu 6 ay süreyle uygulayın.kemik yapınınız gelişeceği için dolayısıyla ideal kilonuza ulaşacaksınız..

 329. FATİH AKÇA dedi ki:

  şeyma hanım;
  yemeklerden sonra kullanacağınzı balıkyağı ideal kilonuza gelmenzi sağlar göbek yapacak bir şekilde kilo almazsınzı sadace kaslara ve kemiklere veriri kiloyu buda sağllıklıdır..

 330. FATİH AKÇA dedi ki:

  sayın koray_kcd;
  Damar tıkanıklığı için ilk 6 ay 3 gr balıkyağı kullanılmaldırı.Bunun dozouda sabah 3 akşam 3 öğlen 3 tok karnınadır.Daha sonra bu doz 1 gra yani 3 tabletre düşülecektir.

 331. FATİH AKÇA dedi ki:

  Sayın koray_kcd;
  Damar Tıkanıklığının Yenilmesinde Tabii İlaçlar
  Damar Tıkanıklığının Yenilmesinde Tabii İlaçlar Mehmet Caner Son yıllarda tabii ilaçlar çeşitli hastalıkların tedavisinde sık sık kullanılmaktadır. Hastalıkları değişik hikmetlerle var eden Kâinatın Yaratıcısı, onların şifalarını da araştırıp bulunmak üzere tabiatta …dercetmiştir. Bu maksatla yapılan araştırmalardan birinde, Dallas’da (ABD) balık yağı asitlerinin “koroner angiop-lasti” denilen (tıkanan damarların önce bîr balonla şişirilip lazerle açılması) damar açma metodunun tesir süresini arttırdığı müşahede edilmiştir. Klâsik tedâvi uygulandığında koroner angioplasti ile açılan damarlar 3 ay içinde tekrar tıkanabilmektedir. Araştırmalar sonunda özel bir balık yağı asidi ile yapılan tedâvide damarın tıkanma riskinin oldukça azaldığı görülmüştür. Bu hususu tedkik için yapılan bir tecrübede, hastalar iki gruba ayrılarak bir kısmı balık yağı asidi ile, diğer grup ise klâsik metodla tedavi edilmiştir. Tecrübe sonucunda yağ asidiyle tedavi edilenlerde tekrar tıkanma %19′da kalırken normal şekilde tedavi edilenlerde bu oran %46 olmuştur. Yağ asidi ile tedavi edilenlerin büyük bir kısmı aşırı sigara tiryakisi olmasına rağmen, sonraki 1 yıl içinde bunların arasında damar tıkanıklığı vakası görülmemiştir. Balık yağındaki asitlerin damar tıkanıklığını nasıl önlediği hâlen tam olarak anlaşılamamıştır. Ancak şurası açıktır ki, tedavisinde aciz kaldığımız birçok korkutucu hastalığın ilacı yine yanıbaşımızda ve basit gibi görünen terkiplerle keşfedilmeyi beklemektedir. http://www.sizinti.com.tr/konular.php?KONUID=4945

 332. Gizem dedi ki:

  hayır hanım efendi kötü bir şeyi yoktur ve sahlık açısından 1.dir ve boy uzatır

 333. balık yAĞI dedi ki:

  ben marincaap kullanıyorum eczacılar iyi olduğunu söylüyorlar tabikide 3 yıl kulanmamm gerekiyormuşş acaba marincapı kullanann varmı arkadaşlar varsa kullanan faydasını gördünüzmü cevap yazınn

 334. mercan dedi ki:

  arkadaşlar bu balıkyağını en çok hangi yaş arasında kullanılır yani yaşın kulmada bi önemi varmı?

 335. FATİH AKÇA dedi ki:

  Arkadaşlar iyi ve kaliteli bir balıkyağı içinde kaynar su bulunan köpük bardağını eritmesi lazaım eritrse iyidir.Eritmiyorsa sahtedir.Kendiniz bu deneyi evinizde yapabilirsniz..
  Fatih akça 05056406481 fatihakca14@gmail.com

 336. canan dedi ki:

  arkadaslar ben oglumun kullanmasi icin aldim daha12 yasinda kilosu iyi aslinda boyuda yasina göre iyi kemikler icin faydaliymis bilmiyorum kapsül oldugu icin vermeye cekiniyorum günde 1 tane yutmasinda bir zarari olurmu omega 3 kapsülünün cevap yazarmisiniz lütfen tesekkürler.

 337. zeynep dedi ki:

  merhaba
  ben zeynep benim kardeşim 4yaşında epilepsi hastası kontrolö götürdüğümüzde hastalığının daha da kötüye gittini ve başka bi psikolojik rahatsızlığa çevirebileceğini söylediler yani sinir sistemlerinde bi bozukluk varmış bunun için balık yağı kapsüllerinden kullansak nasıl olur bi öneriniz varmı…..saygılar…….

 338. osman pala dedi ki:

  evet bende balık yağının kilo aldırdığını duydum kullanmadım ama kullanıcam 1.80 boyum var kilom 67 kilo almam lazım….

 339. balık yağı dedi ki:

  en çok ergenlik döneminde faydalıymış arkadaşlar yhani 15 yaştan başlıyor bide size bir sorum var arkadaşlar marincap kulaanıp faydasını gören varmıı

 340. cigdem dedi ki:

  bende vitiligo hastasıyım balık yağı vitiligoya iyi geldi mi acaba

 341. gamze dedi ki:

  merhaba benim kızım 14 yaşında boyu 1 60 falan uzun boylu olmak istediğini söyledi bende ona eczaneden balık yağı kapsülü aldım 1 haftadır kullanıyor gelişim dönemimde annem banada aynısından yutturmuştu faydasını gördüm ama kızım kullanırken ondan olup olmadığını bilmiyorum ama vucudunda kızarma ve şişkinlikler oldu acile götürdük hemen iğne yaptılar alerji olduğunu söylediler tereddütlüyüm ama aynı şeyi yaşayan varsa yazabilir mi…..

 342. muzaffer dedi ki:

  keçi boynuzunun da kullanılması insanın boyunu uztır diye duymuştum

 343. keten dedi ki:

  @buse:

  iştah açar hem kilo alır hemde boyunu uzatabilirsin. bi tavsiyede süte bal ve yumurta sarısı katıp içmeni tavsiye ederim.

 344. tülay dedi ki:

  kızım 6 yaşında balıkyağı hapı kullanmak istiyoruz.bununla ilgili bilgilendirilmek istiyorum.

 345. gülden dedi ki:

  8 yaşında bir oğlum var kendisi hiperaktif dikateksiliği teşhisi kondu bunun için concerta 18mg adında bir ilaç kullanıyor 2 sene oldu balık yağı kullanılırsa sizce nasıl olur. önerebileceğiniz balık yağı markası varmı bunun zararı varmı iyimi gelir kötümü yanıtınızı bekliyorum acil

 346. Fatih akça dedi ki:

  Zeynep hanım günde 3 tablet balıkyağı kullanılmalı epilepsi için ek olarak da propolis kullanılır.fatihakca14@gmail.com 05056406481

 347. Fatih akça dedi ki:

  tülay hanım 6 yaşındaki çocuğa koruma amaçlı günde 1 tane balıkyağı kullandırabilirnzi

 348. ebru dedi ki:

  bende balık hapını 6 aydır kullanıyorum ve sadece bir kilo alabildim.Oda hapın etkisimi bilemem artk.tiroit hormonları çok çalışncada kilo alımını engelliyrmş.bide onu ölçtürmek lazım

 349. Gülinho dedi ki:

  Arkadaşlar benim boyun 1.30 14 yaşındayım ve kilom 49 napabilirim.

 350. ismail dedi ki:

  kilo aldırıyomu?

 351. mustafa dedi ki:

  gulden hatim biran once kullanin ben bipolar hastasiydim balik hapi sayesinde cok ilerlerdim cok cok faydasini goreceksiniz hic tereddut edmeden kullanin ancak size tavsiyem ilk baslarda ilk 6 ay gunde en az 5 gram (5000mg) kullanmanizi oneririm sonra bunu gunde 2000 mg olarak sabitleyin ama ilk 6 ay sabredin 6 ay sonra etki etmeye basliyor ayrintili bilgi icin m_zeibek@yahoo.com adresine yazabilirsiniz internette pahali balik haplari satiliyor aldanmayin eczanede satilan 12 milyonluk balik balik hapini alabilirsiniz ve soyle bir inanis var kilo yapar diye kesinlikle yapmak omega 3 tedavi eder ve cogununuza sabahlar her gin ceviz ici yedirin

 352. berkay dedi ki:

  mümkünse omega-3 yağ asitleri oranı yüksek olan ürünleri kullanın. derin su balıkları(somon,sardalye vs.) gibi balıklarda omega-3 oranı yüksektir. bütçeniz müsaitse; haftada iki kere somon, sardalye gibi omega-3 oranı yüksek olan balıkları tüketmeniz sağlığınız açısından çok yararlı.

 353. halıl dedi ki:

  ben 15 yaşındayım boyum 160

 354. beren dedi ki:

  aç karnına mı tok karnına mı kullanılıyor ben 20 yaşındayım 50 kiloyum boyum 168 kilo almak istiyorum sırf bu sebeple kullanacağım aldım bugün ismi SEVEN SEAS PULSE kullanan var mı acaba ? bilgilendirirseniz çok sevinirim herkese iyi günler…

 355. fatih dedi ki:

  merhaba ben 15 yasındayım boyum 1.45 kılom 42 ne yapmalıyım balık yagı alsam uzarmıyım lutfen cvp beklıyorum

 356. muhti dedi ki:

  tadı çok iğrenç ama boyum 2 ayda 4 cm arttı

 357. fadime dedi ki:

  Teşekkürler .. migrene iyi geliyormuş ..

 358. busra dedi ki:

  ne pekmezi bide kaç yasıızdaydınız o sıra

 359. ertan dedi ki:

  Merhaba benim 7.5 yaşında oğlum var çok unutkan balık yağı kullansam unutkanlığına iyi gelirmi?

 360. arda dedi ki:

  ben 13 yaşındayım 38 kiloyum marincap markalı 500 mg balık hapı kullana bilirmiyim yada baska tavsiye edebileceğiniz ürün var mı ??

 361. gözde5587 dedi ki:

  arkadşlr balık yağı hapı mı uzatan şurubu mu lütfen cvp…

 362. ECE YASİN dedi ki:

  ewet oluyormuş.

 363. zeynel dedi ki:

  merhaba arkadaşlar ben 26 yaşında ve 56 kiloydum balık yağı tavsiyesi üzerine balık hapı yani yağı hap seklinde aldım ve sabah akşam yemeklerden sonra bitane attım ve tabi bununla beraber beslenmeme dikkat ettim kilo almak için attığım balık hapının bircok faydasını görüm iştahım açıldı kendimi vitamin eksikliğinden halsizlik sorunumda vardı şimdi kendimi zinde ve hareketli hissediyorum bence kullanın pişman olmazsınız birşey daha bağırsaklarda parazit olup olmadığınnı konturol ettirin kilo almamanıza engel olur

 364. eylül dedi ki:

  bence almazsın çünkü ben kullandıgımda daha çok zayıflıyorum:)

 365. melike dedi ki:

  meraba ben 14 yaşındayım marincap balık tabletini kullanıyorum boyu uzatırmı lütfennnnnnnnnnnnnn

 366. beyza dedi ki:

  herkese merhaba!
  ben 13 yaşındayım ve sbs ye giriyorum. Geçen sene ne yazıkki 425 aldım.Bu sene umarım daha iyi olur . neyse balık yağının dikkat açtığı söyleniyor acaba doğrumu ? cewaplarınızı bekliyorum şimdiden tşkkürler

 367. bekir dedi ki:

  Merhaba Ayşe hanım, bende balık yağını çocuklarım için araştırdım. Artrıc Sea isimli balık yağı hepsinden daha güvenli, ben kullanıyorum 2 senedir. sizede tavsiye ederim.
  Kullanmayan bilmez. Kullandım iddia ediyorum. almak isterseniz benim aldığım fiyattan sizde alabilirsiniz. Hoşcakalın, sağlıcakşa kalın,

 368. eda dedi ki:

  merhaba…bende kılo almak için balık yagını kullandım ama kılo alacagıma wermeye basladım.doktorlar balık yagının vucudu dengeledıgını kılo aldırmadıgını soyluyorlar.bencede dogru baksanıza alacagıma werdım olan kılo da gıttı.

 369. MİYOKİ dedi ki:

  Arkadaşım;

  Bn bir kilo almmaya çalışan bir vatandaş olarak sana tavsiym bu işlere bulaşma… günde 6 tane yumarta yemek adamı ishal yapar, alerji yapar ,cildi bozar…DİĞER ARKADAŞLARA SESLENİYORUM bu arkadaşın yazdıklarına inanmayın.OKADAR YİYEN İNSAN DOMUZ GİBİ OLUR.ÖNEMLİ OLAN SAĞLIKLI BESLENEREK KİLO ALMAKTIR…

 370. gamze dedi ki:

  kullaNdığın kapsüln adı ne peki ?

 371. gamze dedi ki:

  @aleyna: peki ben kilo almak için günde kaç tane aç karnna mı tok karnna mı içmeliym ?

 372. tunahan dedi ki:

  zararı yok merak etme

 373. inciser dedi ki:

  meraba arkadaşlar..balık hapı zihin açmaya yardımcı oluyormuş doğru mu? etkisini kaç haftada görebilirm?.yardımcı olursanız sevinirim…

 374. Ömer dedi ki:

  arkadaşlar hiç biriniz boy uzatırmı net cevap vermediniz balik yağı boy uzatırmı net cevap bekliyorum şimdiden teşekürler

 375. zehra dedi ki:

  eczanedeki bayan bana balık yağından her gün bir tane kullanıcakşın dedi.ben her gün düzenli kullanırken bi gün unuttum icmeyi.ondan şonra hic akşaetmadan kullandım.ama bu bi gün kullanmamamın bi zararı olurmu? yardım ederşeniz şevinirim.

 376. kübra dedi ki:

  ben 17 yaşındayım 1.60 boyundayım 5 aydır marincap kullanıyorum ne boyum uzadı nede kilo aldım.boyumun uzamasını istiorum 1 yıl boyunca kullanıcam yararı olacağnı sanmıorum ama doldurucam 1 yılı

 377. zubeyde dedi ki:

  BEN FATİH AKÇA BEYE SORU SORMAK İSTİYORUM. 37 YAŞINDAYIM. UNUTKANLIK İÇİN VE AYRICA TABİ KULLANIRKEN KİLO DA ALMAMAK İÇİN TAVSİYE EDECEĞİNİZ BALIK YAĞI HAPI VARMIDIR BİLDİĞİNİZ ACABA 1,59 KİLOM İSE 63

 378. BİYOCU dedi ki:

  ÇOK SAÇMA DÜŞÜNCELERİNİZ VAR ARKADAŞLAR…balık yağını bir mucize,tek başına bişeyleri değiştirebilen bir madde gibi görüyorsunuz…boy uzaması ,kilo almak yada vermek gün içindeki yaptığımız herşeye ama herşeye bağlıdır.bunun balık yağı gibi kolaydan bir formülü yok!…ben hergün almanızı tavsiye ederim..eğer bi kolay yol mucize arıyorsanız spor ile bu tip şeyler gerçekleşiyor…

 379. celal dedi ki:

  @Ömer: arkadaşım boy uzaması için hormon gerekir yada horman ilaçlarının içindeki bulunan aminoasitlere bir göz at ama sana tavsiyem bunu bir bilene sor….

 380. selen dedi ki:

  ben kullandım bitmesine 20 gün kaldı bitmesine gerçekten çok faydalı 11 yaşımdayım çok faydasını gördüm acayip kilo aldım herkeze tavsiye ederim çok iyi.

 381. NATUREL BALIK YAĞI dedi ki:

  Soğuk denizlerden sağlığımıza saf balık yağı zeytinyağı jelatinli

 382. ercan dedi ki:

  ben balık yağını kullandım cok iyi kilo oldım 60 kiloyum eskiden 53 kiloydum balık yağını kulandım cok faydalı tavsiye ederim kullanmanızı

 383. kadir dedi ki:

  kilo almak isteyen arkadaşlar herşeyi boşverin beni dinleyin
  ben 32 yaşındayım ve 20 yaşımdan beri 56-58 kilo arasındaydım balık yağı b vitaminleri toz karışımlar hatta gainmax kilo aldırıcı hepsini denedim ama hiçbir sonuca ulaşamadım en sonunda sağlam bir dietsiyene gittim ve verdiği ilaçla 10 gün içinde 3 kilo aldım eğer gerçekten kilo almak istiyorsanız size yardımcı olabilirim msn ekleyin kaptainhollywood@hotmail.com

 384. hakkı dedi ki:

  @AYFER BALCI: almazsın cunku balık yagı kılo aldırmıyor

 385. ozkan dedi ki:

  ben ozkan vucut gelistirme calisiyorum hocam bana destek olmak icin ton baligi ve somon baligi yememi soyledi haftada 3 gun somon hafta da 4 gun ton baligi yememi soyledi ve kilo almaya basladim yani yagsiz et olarak kilo aliyorum tsk

 386. berna dedi ki:

  ben kapsül halindeki balık yağını 1 yıldır kullanıyorum çok sık tükettiğim zamanlarda vücudumda kızarıklıklar oldu bir süre ara verdiğimde geçti ve tekrar tekrar kullandım. yakınlarım boyumun uzadığını söylüyolar ama bir kaç cm uzadım .eczacıya giidp sordum boy uzamasına direk değil dolaylı yoldan etkisi var dedi süt iç ve bunu kullan dedi..bence denemekte fayda var kısa boyluysanız birkaç cm bile çok sey ifade ediyor.155 olmakla 160 olmak bence çok farklı umarım uzarım.

 387. berna dedi ki:

  bu arada 17 yaşındayım

 388. en iyi bilgi dedi ki:

  arkadaşlar ne balık yağının bi faydası var ne başka bir şeyinn bnmde boyum kısa ve 16 yaşıma giricem şu an bir araştırma hastanesinde tedavi görüyorum doktorumda çok iyii şu an tedavim devam ediyo bir ay kadar doktor bütün büyüme yle alakası olan herşeyimi araştırıyo ve araştırmaya görede bana ilaç vericek boyum 151 bizim bi akrabamız da kısaymış küçükkken oda doktorda tedavi görmüş şu an boyu 175 size tavsiyem bir hekime görünmenizzz teşekkürler kendinize iyi bakın

 389. tuqce dedi ki:

  balık yağı günde kaç tablet kullanılır?

 390. selda dedi ki:

  @fatma kaliş:

  ben değil ama benim arkadaşım balık yağı kullanmış.ve boyu uzamış.ayrıca insanın yemek yemesini teşvik ediyomuş yani kişiyi acıktırıyomuş.bu nedenle de kilo aldırıyo.bende 17 yaşındayım ve boyum 158 cm.kullanmayı düşünüyorum zaten…

 391. seren dedi ki:

  arkadaslar ben 20 yasında 1.70 boyunda ve 43 kiloydum asırı derece de zayıftım ne kullandıysam fayda etmedi balı yagını kullandım bi işe yaramadı sonra ensure diye biürün kullandım eczanede satılıyo 2 ayda tam 11 kilo aldım süper bişi

 392. RIZA dedi ki:

  Balık yağı boy uzatmada faydaları varmıdır ???

 393. dedi ki:

  arkdşlrr ben 20 yasındaım boyum 1.58 ama bi 10 cm daha uzamak istyrm lütfenn yardm edn balık yagı uzatırmı

 394. tuqce dedi ki:

  balıkyağı hapı markası ne olmalıdır?

 395. eyup dedi ki:

  ben iki kutu balık habı kullanıyorum bir fayda görmedim nasıl olabilirim

 396. abdulmenav dedi ki:

  ben 17 yaşındayım ve ağırlık calışıyorum 56 kilo ile başladım kilo almam gerekiordu Ocean Balık Yağını kullandım ve suanda gayet formdayım tavsiye ederim . ……

 397. beyza dedi ki:

  ben 16 yaşındayım boyum 1.51 uzamak iatedigimden dolayı balık yagı kullanıyorum yani başladım faydası olur mu ??

 398. yusuf dedi ki:

  ben 23 yaşındayım boyum 1.79 61 kiloyom kilomu yetersiz buluyorum sizce ne yapmam lazım

 399. ebru dedi ki:

  arkadaşlar ben balık hapını kilo almak için 6 ay kullandım ama hiç bi faydasını görmedm

 400. mustafa dedi ki:

  balıkların kendiside faydalı yağlarıda ne güzel nimetlet Allah’a şükürler olsun.

 401. Esma dedi ki:

  Ya bende 20 yasndaym 163 boy 50 kilo. We kilo almak istiyorm balık yagınin faydasi olurmu, yada baska bildgnz kilo aldırıci bisey varmı

 402. bejan dedi ki:

  esma okuduğum kadarıyla balık yağının zayıflamaya yardımı var.bence kullanmadan bi dr.a danış.

 403. Esma dedi ki:

  Benimde tam bi bilgim yok ama onceki yorumları okudm bazılarına baya kilo aldırmış, gerçi her bunye ayni olmaz ama bende bı umut işte :)

 404. YUNUS EMRE dedi ki:

  kilo almak istiyorum marincap yeterli olur mu?

 405. selen dedi ki:

  arkadaşlar balık yagıkilo aldırır mı valentis kullannan var mı ayrca?

 406. yeliz dedi ki:

  arkadaşlar omega yani balık yağı siz gerçekten faydalarınımı tartışıyosunuz inanmıyorum ya , tabiki zihni açar , kalbe ve damarlara çok faydalıdır
  ama bide şu var sen düzensiz yiyosan kahvaltı etmiyosan meyve yemiyosan vicudunun ihtiyacının bir kısmınıda düzenlü bakın düzenli diyorum bunları yapmıyosan deyil balık yağı sana full doping verseler nafile nasıl grip olduğunda tok karna ve bir şurup üç hap olmak üzere birkaç ilaç kullanıyosak vitaminleride yemeklere takviye olarak alacağız unutmayın hiç bişey tek başına yaramaz bu arada gelişme çağındakilerin boyunu uzatır evet… doktorlar bunun için veriyo çocuklara zaten ve zihin gelişimi için saygılar by…. bu arada ben yarın başlıyorum herbalife yukarı kilo prıgramının yanında omegada aldım düzenli kullanıcam arkadaşım bunları kullanıyo yirmi günde dört kilo aldı önümde.

 407. furkan dedi ki:

  yeliz bende önceden herbalife kullandım ayrıca pazarladım bence çok kazançlı bir iş ayrıca kullanırsan faydalarını göreceksin

 408. zeynep dedi ki:

  Bu balık yagı yada hapı acaba tok karna mı içiliyor yoksa aç karna mı hangisi faydalıdır ?

 409. nurcettin türk dedi ki:

  ya benim çocugum çok zayıf zincomega kullanıyorum acaaba kilo aldırıırmı

 410. Ahmet Orhan KÖNİ dedi ki:

  60 yaşındayım şeker hastasıyım, balık yağı hapı her mevsimde kullanılabilir mi? Ne tür balık yağı kullanabilirim? Hap ismi tavsiye edebilirmisiniz?

 411. esra dedi ki:

  marincap tavsiye ederim.

 412. tugba dedi ki:

  13 yaşındayım. 52 kilo, 1.57 boyundayım. Yaşımdan büyük gösteriyorum. Ve boy atmak istiyorum, yakında okullar açılacak. Zincomega şurup almak istiyorum. Boy uzatır mı çok merak ediyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim. Sevgiler..

 413. ruyatgba dedi ki:

  arkadaşlar lütfen bu konu hakkında yardım edinn lütfen çok ihtiyacım var…! ayda veya kaç ayda kaç santim boy atılıyor? arkadaşlar ltfen ????

 414. ozan dedi ki:

  benim oglumda bronsit var ve bir de trombosein hastasi bronsit icin balik yagi faydali diye duydum ama internetten okudugum kadariyla balik yaginin kan inceltici bir etkisi varmis bunun icin kullanmaya cekiniyorum bu konuda bilgisi olan var mi?

 415. mehmet dedi ki:

  arkadaşlar marincap habıı aç içilecek tokmuuu???

 416. hakan dedi ki:

  ben bu hapı kullanmaya başladım ve gerçekten iştahımı açtı önceleri çok yemek yemez ve acıkmazdım şimdi çok yemek yiyorum ve kilo almaya başladım bu seferde doymak bilmiyorum.

 417. mehmet dedi ki:

  Omega3 neden kan sulandırıcı ile kullanılamıyor ve neden ameliyat olacak kişi önceden kesmeli dogrusu anlayamadım çünkü ameliyat olacak kişi sadece kan sulandırıcı ve aspirin bir hafta önceden bırakılır ben böyle bılıyorum Acaba Omega3 demi kanı sulandırıyor öyle bir durum varsa açıklıga kavuşmalı bazı bitkiler içinde böyle şeyler yazılı şunula beraber kullanmayın vesaire Adam 1000 sene önceki kitaplarda okumuş hep aynı şey devam ediyor.kadına sormuşlar sen neden böregi böyle yapıyorsun diye oda demişki bilmem annemde böyle yapıyordu kız annaannesine gitmiş siz demiş neden böyle yapıyorsunuz oda bilmem annem böyle yapardı demiş aynı börek meselesine döndü ama diger site sahipleri belki okur diye yazdım.

 418. serdar dedi ki:

  ii günler ben 19 yaşındayım boyum 184-185 arası gerçi akşamları 183 ‘e düşüyor merak ettiim konu boyum daha uzarmı balık yağı dışında ekstra mineral ve vitamin desteği alıyorum birde boyumda meydana gelen akşamları 2 cm’lik çökme sizdede oluyormu zamanla azalırmı ??

 419. mehmet sabancı dedi ki:

  pharmaton capsül kilo alımında dikkat toplayıcı stres giderici tavsiye ederim.alfabe vitamini

 420. mehmet dedi ki:

  Çok güzel iştah açıyor buna eminim ben kullanıyorum. günde 1 kullandığım halde sabah akşam kullansam daha fazla etki eder herhalde.

 421. Esra dedi ki:

  Ben daha kullanmadım ama bitkisel olduğundan dolayı inanıyorm faydalı olcağına ;)

 422. gizemm dedi ki:

  çok güzel bilgi yazmışlar… ben daha almadım ama almak istiyorum çok faydalı… :)

 423. senay dedi ki:

  bemm oğlumda5 yaşında zorla yemek yediriyorum boyu iyi ama kilosu bana göre iyi değil onun için kullanabilirmiyim eczacı 10 yaşından küçüklere tablet önermiyoruz dedi bilgisi oln lütfen yazsın şimdiden teşekürler

 424. fatma dedi ki:

  merhabalar ,bende kızıma 8 aylıktan beri balık yağı veriyorum .benimde başlama nedenim kızımın aşırı zayıf olmasıydı doktor tavsiyesiyle başladım ve halen devam ediyorum .balık yağı gerçektende iştahını açtı kızımın ama bunun yanında tereddütlerimde var tabi çocuğuma faydalı olayım derken zararmı veriyorum balık yağıyla?beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

 425. taner dedi ki:

  çok faydalı şeyler yazöışsınız teşekkür ederim. bende kullanmaya başlayacağım şifa olur Allahın izni ile herkese şifa olsun.

 426. fatih dedi ki:

  güzel bir bilgi balık yağı takviyesi kullanan arkadaşlar hangi markaları tercih ediyolar acaba yazabilirmisiniz

 427. Hulya D dedi ki:

  slm herkeze ben kizima 1 yasinda basladim kizim cok pasif balik yagina basladigimdan Beri farkli bi enerji mutluluk var hem istahida iyi bi ara kesmistim cocugumun yemeside azaldi simdi 17 aylik olduk doktorum 2 yasina kadar devam etmemi soyledi bende oyle yapicam

 428. Eyüp dedi ki:

  Balık yağı kullanacağım tüp gelişmekte zorluk çeken eş,arkadaş ve Dostlara tavsiye ederim

 429. Eyüp bozoğlan dedi ki:

  Bilal kardesim kullandı bende kullanacağım balık yağın çok memun olduklarını söylüyorlar herkese tavsiye ederim özellikle gelişmeyendostlarıma

 430. Kerim dedi ki:

  Yaşım 23 paxil ilacı kullanıyorum 20mg yarısı… Şimdik balık yağı kapsülü ve sade arı poleni aldım. İkisini de kullanabilir miyim? Kullanabilirsem nasıl yapmalıyım bunu?
  Aldığım anti-depresandan sonra mı? Yoksa önce mi? Varsa ne kadar süreli aralıklar ile almalıyım? Önce balık yağı mı alayım? Arı poleni mi?

 431. sevgi dedi ki:

  arkadaslar ben de kullanmak istiyorum ama hngi marka alacagimi bilmiyorum tavsiyeniz nedir hepsi guvenilir mi

 432. özlem dedi ki:

  Arastırmalarım sonucunda Nordic Natural(ki yeni girdi türkiye pazarına pahalı ve kaliteli çocuklar için jelibon gibi olanlarıda var) ve Carlson markasının portakallı v.b.şurupları var benımde kullandığım budur ki en fazla DHA ve EPA oranları bundadır.Tek bir tatlı kaşığında 1600 mg.toplam omega 3 vardır.800 epa 500 mg dha dır.A ve D vitamini içermez yetişkenler için daha iyidir.Çünkü doğal yollarla bu vitaminlerin alınacağı varsayılır.Dengeli beslenemeyen çocuklar içinse A ve D içerenlerini vermek daha iyidir.Nordicin ürünlerinde var.Morino balığı karaciğeri yağı.Arctic cod liver oil diye geçer.Unutmadan Ocean marka şurubuda kullandım muzlusu harikadır.Çocuklar için süte karıştırın anlamıolar bile.Bunların hepsi uzmanların günlük alınmasının iyi olacağını söyledikleri 500mg.üzerinde DHA ve EPA içerir. saygılar.

 433. vedat dedi ki:

  Herbalifeline kullanmanı tavsiye ederim.Ben kullanıyorum.Piyasadaki en kaliteli ve tesirli omega 3 05053717774

 434. serpilcubuk dedi ki:

  bu kadar yararli oldugunu bilmiyordum. yarindan itibaren icmeye baslarim. tesekürler bilgileriniz icin

 435. sıdıka özkan dedi ki:

  bebeğim 16 aylık,balık yağı aldık ama içiremiyorum çok koyu bir kıvamı var biraz suyla sulandırdım kusma hissi uyandırdı nasıl içirebilirim?

 436. özlem dedi ki:

  Sıdıka hnm.kaliteli balık yağları koyu kıvamlı olmaz.İyi filtrelenmiş yağlardan kokuyu sadece çok hafif alırsınız,mideden gelen gazlarda hiç bir koku hisetmez,bulantı yaşamazsınız.Ürünü değiştirmenizi öneririm.

 437. seval çeliksivri dedi ki:

  benimde 19 aylık oğlum var , 2 aydır kullanıyorum , çok faydasını gördüm.. oğlum yemeye başladı…hepinize öneriyorum..

 438. zeynep dedi ki:

  ben 1 hafta oldu kullanıyorum ama acaba boyu uzatma etkisi var mı söylermisiniz

 439. SAVAŞ ARİF FAKIOĞLU dedi ki:

  OMEGA 3 NE İŞE YARAR? KUR AN DA AYETLERDE(NAHL,MAİDE,KEHF SURESİ) BİLE BAHSİ GEÇEN, BALIKTA BULUNAN YAĞ ASİDİ MUCİZE SAYILABİLİR Mİ?….
  *KALP VE DAMAR TIKANIKLIĞINI ÖNLÜYOR.KALP KRİZİNE KARŞI MÜKEMMEL KORUYUCUDUR.*FELÇ RİSKİ ORTADAN KALKIYOR.
  *ŞEKER HASTALIĞI TEDAVİSİNDE KULLANILIR.
  *BEYNİ GELİŞTİRİP HAFIZAYI GÜÇLENDİRİYOR.*GÖRMEYİ GÜÇLENDİRİP GÖZDAMARLARINI AÇIYOR.
  *DEPRESYON TEDAVİSİNDE BÜYÜK İŞ…LEVE SAHİPTİR.DEPRESYONDA OLAN KİŞİLERİN VÜCÜDUNDA AZ YAĞ ASİDİ OLDUĞU BİLİMSEL OLARAK SAPTANMIŞTIR.
  *RİTİM BOZUKLUKLARINI AZALTIYOR.*BELLEĞİ DESTEKLİYOR.*YAĞLARI YAKTIĞI İÇİN KİLO VERDİRİYOR.*DEPRESYONU ÖNLÜYOR.
  *EKLEMLERİ YAĞLIYOR.*KANSERE KARŞI GÜÇLENDİRİYOR.*TRİGLİSERİDİ AZALTIYOR.
  *KAN BASINCINI DENGELİYOR.*İYİ KOLESTROLÜ YÜKSELTİYOR.*KANI İNCELTİYOR.*BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNE İYİ GELİYOR.
  *3 TANESİ 1 SOMON BALIĞI DEĞERLERİNİ TAŞIYOR*DOLAŞIM BOZUKLUKLARINI NORMAL HALE GETİRİYOR
  *EKLEM ROMATİMASI OLMANIZI ENGELLİYOR*UNUTKANLIKLA ALAKALI SIKINTILARI KALMIYOR*ÇALIŞMA AZMİ VEREREK BIKKINLIĞI ÖNLÜYOR
  *HALSİZLİK BİTKİNLİK GİBİ ŞİKÂYETLERİ BİTİRİYOR*VARİSLERİN KISA SÜREDE TEDAVİSİNİ YAPIYOR
  *KULUNÇ VE AĞRILARINI HIZLA ONARIR.*KİREÇLENMEYİ ÖNLÜYOR*OMEGA3 RUHUNDA GIDASIDIR
  *DERSİ ALGILAYAMAYAN ÇOCUKLAR İÇİN İDEALDİR*DİKKATİN YOĞUNLAŞMASINI ,ODAKLANMAYI SAĞLAR
  *ERKEK VE KADINLARDA DUYU KAYBINI ÖNLER*SABAHLARI YORGUN KALKMA ŞİKÂYETLERİNE İYİ GELİYOR
  *DERİ HASTALIĞI TEDAVİSİNDE KULLANILMAKTADIR..
  *AKŞAMLARI YATINCA UYKUYA KOLAY DALMAYI SAĞLAR
  *DIŞI DOMUZ JELÂTİNİYLE KAPLANMIŞ OLAMAMASINA DİKKAT EDİNİZ
  * İŞE YARAR OLDUĞUNU ANLAMANIZIN KOLAYLIĞI KAUÇUK (KOLESTROLE EŞDEĞERDEDİR BUNU ERİTİRSE SERBEST RADİKALLERİDE VUCUTTAN TEMİZLER)Almak isteyenler bu numaralardan ulaşabilir.
  0 536 879 29 16
  0 543 598 67 31
  Farklı ürünlerimizde var hepsi %100 doğal ve bitkisel gıda tamamlayıcılardır. Polen, Propolis, Pomesteen vs…

 440. ...... dedi ki:

  ben 18 yasındayım kullanmamda bı zarar var mı bıraz endıselıyım ya bırı yardım etsın ?

 441. NURLU AYABAKAN dedi ki:

  ben balık yağı şurubu kullanmak istiyorum.hangi şurubu kullanmalıyım.göz için de istiyorum

 442. meryem dedi ki:

  benim 7 yaşında oğlum var dikkat eksikliği var ben 1 yaşından bu yana kullanıyorum farklı ama okulda bize sorun yaratmaya başladı acaba hareketlerini ve dikkatini toparlamak için hangisini kullanmak doğru olur

 443. gülcan dağ dedi ki:

  5yaşında kızım var yemek yemiyoruz yerken miydesinin bulandını söğlüyo hiç iştagı yok tavsiyeniz nedir

 444. AYTEN PEKER dedi ki:

  10yaşındaki kızımın doktoru ergenlik sonuna kadar balık hapı içmesini söyledi.Hangi markayı önerirsiniz.(farmasötik kalitesi bakımından)TeşekkürlerLütfen yardımcı olursanız çok memnun olurum.

 445. ajan balıktıronot dedi ki:

  komşumun oğlu vardı hep sınava girekken heycanlanır hepde 2ve3 alırdı balık yağını kullandı gerçekten matematikten 95 5 aldı

 446. seda dedi ki:

  7 yasında kızım var, ilk okula gıtmesı gerekırken tekrar ana sınıfına gonderıyorm sayıları sayıyor ama sayıları gosterdıgımde tanımıyor hıc dıkkatını vermıyor.acaba hangı balık yagını kullanırsam faydası olur yardımcı olursanız sevınırım

 447. serap dedi ki:

  arkadaşlar ben bu konu hakkında çok araştırma yaptım ve balık yağı veya şurubu çok kullanıyoruz en iyisi oceans yetişkinler için habı 1000 mg çocuklar için şurubu çok iyi kaliteli sizlerde kullanın ve doktorlar her gün bir tane alın sinir bozukluğuna çok iyi gelir dedi fiyatı çok uygun
  23 ve 26 tl

 448. SAVAŞ ARİF FAKIOĞLU dedi ki:

  fakioglu.flptr.com dan omega3 ve diğer ürünlerinde faydalarıa bakabilirsiniz. Aynı zamada alabilirsiniz.
  Ben alıp kullanıyorum faydası var yan etkisi yok her yaşta kullanılır. yutamayan çocuklara 2 parça halinde verin.

 449. lale bozkurt dedi ki:

  ya bende marincap balık ygı hapı var nsıl kullancam bimiyorum. çok zyıfladım hrkes bunu tavsiye ediyo. kullanımı hakkında bana bilgi werirseniz çok sewinirim :D

 450. SAVAŞ ARİF FAKIOĞLU dedi ki:

  arkadaşlar ben size yardımcı olabilirim. fakioglu@flptr.com adresine msj atabilirsiniz. Lale kullandığın ürünü bilmem ama benim ürünlerim günde 2 tablet kullanacaksın. ben sattığım ürünü takipeder nasıl olduğunu sorarım. fakioglu.flptr.com da ürünlerime ve açıklamalarına bakabilirsiniz.

 451. ESRA ÖZDEMİR dedi ki:

  ben 3 aylık hamileyim doktor vitamin hapı verdi ben balık yağı istedim şu anda kullanıyorum oceans ama başımda bir ağırlık sanki ağrıdı ağrıyacak hissi var acaba böyle şikayeti olan var mı yoksa benimkisi başka bir şeyden ötürü mü?

 452. nebile dedi ki:

  Australia’dan selamlar
  ben fish oil 2000 mg kullaniyorum.gunun hangi saatinde almak daha yarali?tesekkur ederim.

 453. SAVAŞ ARİF FAKIOĞLU dedi ki:

  arkadaşlar kullandığınız ürünü test edin. Nasılmı 1 adet köpük bardak alın içini ılık su doldurun ve omega3 den 1 tanesini iğne ile delin ve suya atın eğer bardağı eritirse faydası var çünkü damarları tıkayan madde ile bardagın maddesi aynı fakioglu.flptr.com
  05368792916
  05435986731

 454. ayşen dedi ki:

  benimde 3 yaşında oğlum var,zeka gelişimi için doktorumdan önermesini istedim,nutrigen omega balık yağı şurubunu söyledi,kokusu filanda güzel,çilekli,şuan içiyor,çocukları olanlara tavsiye ederim.

 455. SAVAŞ ARİF FAKIOĞLU dedi ki:

  Arkadaşlar omega3 ile ilgili sorularınızı
  05368792916

  05435986731

  den sorabilirsiniz.

 456. berkan dedi ki:

  Bende marincap kapsül var.Nasıl kullanacağım suyLa beraber mi yutayım yoksa çiğneyerek mi alayım?

 457. en iyisi,tesirli,kaliteli,güvenilir. dedi ki:

  gıda takviyesi kullanmaya karar vermek yaşamaya devam etmek demek.soru hangi üretici firma gerçekten insan sağlığını %100 önemsiyor..çoğu ticaret amaçlı öncelikli çalışıyor.

 458. gülgün dedi ki:

  gıda takviyelerinde kullanıcıların akla gelen sorularından biri bu kadar para veriyorum;sağlığım sözkonusu olan ama gerçekten tam fayda sağlayacak mı?teknoloji yerinde durmuyor.kriterler daha da belirleyici unsur oldu ve (N T C),(G M P) dediğimiz standartlara sahip besin tamamlayıcıları tüm dünyada talep görmeye başladı. lüütfen takviye alırken hücrelerinize kadar iletiliyormu yani N T C var mı? DİKKAT EDİN.

 459. gülgün dedi ki:

  oğlum okul birincisi ve ben bacaklarıma giden damarlarımda tıkanıklık varken kısa sürede tıkanıklığın açılması,saçlarımdaki canlılık,hızlı uzama,kemik-kas ve cildimde inanılmaz değişimler, FULL ENERJİ DOLU GÜNLERİN arkasından güne mutluluk sihri yapmışlarcasına güleryüzlü kalkmanın dayanılmaz hafifliğinde başarıyla sonuçlanan ilişkilerim hayalden gerçeğe hayatımı 180 derece değiştirdi. sadece gerçekle tanışmıştım.

  0 532 692 91 18

 460. ayşe dedi ki:

  arkadaşlar mrb benimde 21 aylık bir oğlum var iştah problemimiz vardı zinco mega balık yağı kullandım iştahında fark etti yalnız şu kononuda çekincelerim var balık yağımız bitmek üzere acaba devam etmelimiyim?

 461. turgut dedi ki:

  kapsül formunu yutamayacak kadar küçük cocuklar için zinco mega şurup tavsiye ederim ama yetişkinler için kesinlikle marincap marka olmuş ve helal sertifikasına sahip tek ürün ayrıca diğerleri tarım bakanlığı onaylıiken marincap sağlık bakanlığı onaylıdır en önemlisi gebelerde omega 3 takviyesi öenmli bebeğin nöral gelişimi için tabiki A vitamini takviyesi olmayan bir omega 3 bebeğe zarar vermemesi için

 462. fatih dedi ki:

  gülgün hanım hangi marka ürün kullanıyorsunuz kapsülmü şurup mu kaç mg rica etsem bu bilgileri paylaşırmısınız

 463. kenan dedi ki:

  devlet hangi balık yagını ödemesini yapıyor

 464. Lepidop dedi ki:

  Hicbir omega 3 yag asidi devlet odemesinde degil. En dogru urun marincap special. Butun hepsini inceledim. En ekonomik ve onerilere en uygun ilac. Ben 1 senedir tum aileme kullandirtiyorum. Grip olmadik eklem agrilari yasamadik cildim guzellesti saclarim daha parlak hafizam cok daha kuvvetli.

 465. hasan antalya dedi ki:

  balık yağı ve diğer gıda destekleyici ürünler nelerdir ne işe yara dyorsan 0505231 18 72 onlıne sipariş ve ürünler hakkında bilgi ttp://hasansaglik.flptr.com

 466. serhan dedi ki:

  gebelerde hangi balık yağı kullanılıyor isim verebilirmisiniz bebek için zararsız olanı hangi marka acaba..

 467. bade dedi ki:

  26 yaşındayım ve kilo problemim var,bir türlü kilo alamıyorum ve çok iştahsızım,balık yağı kullansam kilo alabilirmiyim acaba? Bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler…

 468. fatma kısan dedi ki:

  Balık yağında herbalife ürününü tavsiye ederim gerçekten faydasını gördüm ve çocuğuma da kullanıyorum

 469. Semra küçük dedi ki:

  Benim kızım 10 aylık oldu ve demir eksikliyi çıktı zınc ve balık yağı veriyorum sizce hangi şeyleri kullanmam lazım

 470. sibel kaymak dedi ki:

  herbilayf omega3 oğluma kullanmaya başladım fakat aklımda şüpheler var kime nasıl güveneceğimi bilmiyorum deneyinide yaptım ama sözkonusu çoçuğum olunca kararsız kalıyorum…..

 471. omega 3 dedi ki:

  Herbalifeline omega 3 balık yağı piyasadaki en kaliteli olanıdır. Açık denizlerde yetişen ringa ve somon balıklarından elde edilmektedir. Kıyı balıkları ya da çiftlik balıklarından elde edilen balık yağı değildir. Herbalife omega-3 balık yağını “kilokontrolyontemi.net” internet sitesinden temin edebilirsiniz.

 472. omega 3 dedi ki:

  Benim tercihim kalitesine güvendiğim herbalife omega-3 balık yağıdır. Herkese tavsiye ederim.

 473. taylan dedi ki:

  ben 20 yaşındayım ve bodybuilding yapıyorum fakat biraz göbeğim var ama aynı zamandada biraz daha hacim arttırmak istiyorum kilo kaybetmeden yağlarımı yakmak için günde kaç tane bu haptan içebilirim?

 474. aslı dedi ki:

  ben 24 yasındayım çocukluğumdan berı zayıfım 1,69 boyunda 47 kıloyum iştahsızım düzensız yemek yiyorum .yemek yemek fobim sadece aç kalmamak ölmemek için yiyorum 3 gün bişey yemesem acıkmam.saglığım yerınde .supradinle balık yağı ikisini birlikte kullanmaya basladım etkısını görür müyüm acaba???

 475. pınar dedi ki:

  balık yagını bir şişeden fazla kullanımı çocuguma bir zarar verebilirmi ben fazla kullandım ve kızım 11 aylık çokta zayıf 8 kg ne yapmam gerek öneriniz nedir

 476. süleyman dedi ki:

  bugün MARİNCAP kapsül aldım eczaneden 2. tabletten iki saat sonra baş dönmesi başladı bu yan etkimidir acele cevap bekliyorum saygılarımla

 477. cenk dedi ki:

  omega 3 tercih edilirken dikkat edilmesi geren en önemli kriter EPA ve DHA miktarlarının kişi için günlük ihtiyacı karşılayabilecek olmasıdır. PEDİVİT ile bu sağlanmaktadır.her 5 ml de 1220 mg EPA+DHA

 478. paşa dedi ki:

  ben 20 yaşında 1.79 boyunda fakat 57 kiloya sahip olmak istemediğim halde buna boyun eğmek zorunda kalmış bir insanım. :) Kilo alabilmem için balık yağının gerçekten bir faydası olurmu.Defalarca tahlil yaptırmama rağmen herhangi bir sorun bulunmadı.Sizden kesin ve net bir cevap bekliyorum.Şimdiden teşekkürler..

 479. barış dedi ki:

  omega 3 ve 9 balık yağı içeren tüm ürünler sağlığa son derece yararlıdır. foreverliving ve herbalife isimli firmaların ürettiği besin maddelerini her yaşta herkesin kullanmasını tavsiye ederim. yalnız balık karaciğer yağını kullanmadan önce mutlaka doktorunuza müracaat etmelisiniz. balık yağları hem kilo aldırıcı özellikte ve hem de zayıflatıcı bir özelliğe de sahiptir.

 480. erkan dedi ki:

  arkadaslar marincap balikyagini aldim bunu nasil kullanmaliyim simdiden tsklr.

 481. eda üstün dedi ki:

  iyigünler bikonu hakkında sizden bilgi almak istiyorum ben 33 yaşındayım 44 kilo ve 1,64 boydayım kilo alamıyorum şuanda vitamin hapı kullanıyorum supradyn ve ben eczaneden Marincap 500 mg balık yağı aldım sorum şu hem supradyn hemde marincap balık yağı hapını aynı gün içebilirmiyim bi zararı olurmu yanıtınızı bekliyorum

 482. bahattin çimen dedi ki:

  balık yağı hapı yutularakmı yoksa çiğnereyerekmi yiyilir

 483. demet dedi ki:

  Eda hanım merhaba..
  geçen yıla kadar bende 44 kiloydum ve bu kilonun üzerine bi türlü çıkamıyodum. kilo alma hevesiyle bi sürü vitaminler ve balık yağı da(not:balık yağı aslında kilo aldırmıyomuş,kilo veriminde vücut daki yağları yakmada yardımcı oluyomuş) kullanmıştım…geçen yıl aile hekimine rutin kontrol için gittiğimde,doktora iştah açıcı bi ilaç tavsiye etmesini rica etmiştim..’sipraktin’ diye bi şurup yazdı.öylesine umutsuzca bi müddet içtim..ve sonra iştahımda artmalar oldu..tatlı sevmezken günde 2 paket biskrem bitiriyodum öğün arasında..1 ay sonra az az kilo almaya başladım gibi oldu,tabii öyle bir anda kilo alınmıyomuş bunuda öğrendim….2 ay sonra 50 kilo oldum…bu şurup aslında kaşıntı veya alerjik sorunları olanlar içinmiş,yan etkisi iştah açıcıymış..size tavsiyem herhangi bir doktora bu şurubu sorup emin oldukdan sonra kullanmanız…diğer bi tavsiyemde,piyasadaki yada eczanelerdeki balık yağları fazla etkili değilmiş,google a forever living balık yağı testi diye aratıp bilgi edinseniz, banada dua edersiniz.sağlığınıza düşkünsünüz madem,daha faydalıürünleri kullanın…

  bahattin bey:balık yağını genelde yutarak kullanırız..aksi olsaydı doktorlar bunu bilhassa söylerlerdi..

 484. doan dedi ki:

  merhaba bı sorum olacaktı balık yagı ve vıtamın bırlıkte tuketımı zaralımıdır _?

 485. tugce cerrahoglu dedi ki:

  balık yagı kullanıyorum hem kilo aldımı farkettim hemde 15 yasındayım boyum uzar mı dewamlı kullanırsam lutfen yardımcı olun

 486. burak dedi ki:

  merhaba
  18 yaşındayım boyum 1.83 olmasına rağmen kilom 58 kilo almayı başaramıyorum.balık yağını öneren tanıdıklarım oldu. kilo almak için etkili olur mu ve herhangi bir zararı var mı

 487. Ayse dedi ki:

  Merhaba
  Herşeye rağmen kilo alamayan arkadaşlar troid hormonlarını ve metobolizma hızlarını kontol ettirsinler. Uyurken bile çok fazla kalori yakıyor olabilirsiniz.

 488. ezgi dedi ki:

  balık yagını acken mı kullanmalıyız yoksa tokken mı hangı kullanımda da omegadan daha fazla yararlanabılırız?

 489. mustafa dedi ki:

  Merhaba:
  21 yaşındayım boyum 1.85 kilom 58
  ben kilo alamıyorum spor yapıyordum alamadığım için sporu bıraktım bir yıl önce ve balıkyağı kilo almanda yardımcı olabilir diyolar Bu durmu bi araştırmak istedim. Gerçekten faydası olur mu? oluyorsa hangi marka yı kullanmalıyım? nekadar kullanmalıyım?
  Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim
  Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

 490. Muhammet dedi ki:

  Merhaba:
  15 Yasındayım Boyum 1.55 Kilom 43 Balık yagını kullanmaya yeni basladım. Balık Yagı kullanıcıları devamlı kullansam 1 kutusu bitesiye kadar yani icinde toplam 60 – 90 tane var balık yagı eger hepsini kullanırsam boyum ve kilom iyi olurmu . LÜTFEN YORUM Sizleri bekliyorum cevaplar icin tesşekür edeRim

 491. hakan dedi ki:

  merhaba ben 16 yaşındayım 45 kilo ve 1.64 boyundayım kilo almak istiyorum balık yağı kullanırsam faydalı olur mu ?

 492. Ridian dedi ki:

  Ruh hastasimisiniz siz kilo almak icin ugrasiyosunuz.su en eger yasiyosaniz adam gibide yemek yiyosaniz yaglidan ziyade sebze vs alacaginiz kilo sirtiniza takilmis dumble gibi olur.milletin sizi kilo al diye elestirmeleroni sallamayin saglik icin kesinlikle tavsiye falan etmem bilginize.Ha komplexli bi insanim milletin rlestirileri rahatsiz ediyo diyosaniz.Karaborsa erken ölüim biletleri coook etrafta..

 493. ayça dedi ki:

  merhaba ben 16 yaşındayım ve boyum 1.55 epifiz bezlerimde kapanmış balık yağı kullansam boyum uzar mı acaba

 494. AzizDenizci dedi ki:

  Kilo alamadığı için kullanacak arkadaşlara bazı önerilerim olacak. Bu durumu ve sosyal çevre faktörünü aşırı içselleştirip şartlı psikolojik baskı ile kendilerini zorlamaları ve buna bağlı olarak iştah kaybı yaşamaları muhtemeldir. Çok yemek yiyiyorum ama alamıyorum da belirli şikayetlerdendir. Ancak bilinmelidir ki; çok yemek yemekle düzenli ve dengeli beslenmek aynı şeyler değildir. Vücudunuzun belli bir büyüme hızı vardır. Bir anda yapacağınız aşırı yüklenme diğer iç organlarınıza -mide, karaciğer, vs gibi- zarar verebilir. Özellikle de gece yatmadan önce yemek yenmesi, aşırı yağlı ve hamur işi tüketimi vücudunuz açısından zararlıdır. Gelelim asıl sorunuza; balık yağı gıda takviyesi olarak da kullanılan bir ilaçtır. Kilo almanıza yardımcı olur. Ama bundan hemen şu yargıya varmanız yanlış olacaktır. Bir kutu bitirip kesin şu kadar kilo alınır diye bir garanti yoktur. Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirdiğiniz sürece fayda görebileceğiniz bir takviyedir sadece. İçerdiği Omega-3 asitleri sayesinde sizi mental açıdan da zinde tutacaktır. Kısa vadede çok büyük beklentiler içine girmemenizi tavsiye ederim. Vitaminle beraber kullanmak yerine, bu vitaminleri doğal yollardan almanız en sağlıklısı olacaktır. Meyve tüketimini arttırmanız, sigara ve alkol kullanıyorsanız bırakmanız sizin yararınıza olacaktır. Hangi ürünü kullanmanız konusunda burada yazılanları dikkatllice okuyarak eczanenizden bu konuda destek istemenizi tavsiye ederim. Başlangıç olarak düşük dozlarla başlayıp, (500&600 mg.) sonra zamanla arttırmak (1000&1200 mg.) , sonra yavaş yavaş tekrar düşürmek, vücudun bağışıklık sistemi açısından daha sağlıklı olacağı kanısındayım. Minimum 3 ay kullanabileceğiniz şekilde şartlandırın kendinizi. Son tavsiyem bir diyetisyen kontrolünde bunu kullanmanız yönünde olacaktır. Teşekkürler..

 495. İpek dedi ki:

  Merabalar bir sorum olucak bu arctıc sea balık yağının kullanımı nasıl acaba yani yemekten öncemi sonra mı ve yemekten önce alındığında kilo verdiriyor sonra alındığında kilo aldırıyor doğrumu ? bu dediklerim. hemen cevaplarsanız sevinirim.

 496. bengisu dedi ki:

  çok güzel ve bilgi verici…

 497. bengisu dedi ki:

  çok iyi ellerinize sağlık :)

 498. ali dedi ki:

  arkadaşlar balık yağı kilo aldırır diye nereden duydunuz ya Balık yağı besın takviyesidir tek başına kilo aldırcak diye bişey yok şimdi diceksiniz ki ee benim arkadaşım kullandı kilo aldı öncelikle senin vücüdün ile arkadaşının vücüdü bir değil uzun süreli kilo alamayan arkadaşlara önerim ya hormon testi yaptırsın yada gün icerisindeki aldığınız karbonhydrat size yetmiyordur onun haricinde vücüda düzenli olarak giren vitamin protein ve karbonhydrat vücüdünüza hertürlü yansıması lazım bunları kontrol edin ayrıca düzenli yemek yemenin kilo alımına büyük etkisi oldugunu düşünüyorum benim kannatım .
  Muhammet boy ile kilon orantılı şuan neden kilo almaya calısıyorsun onu anlamadım yarın o aldıgın kiloları veremediginde cok pişman olacaksın ah ulen zamanında bi abi demiştide inanmamıştım diceksin daha gençsin vücüdün oturmadan kilo almaya calısma benden sana abi tavsiyesi 18 yaşına kadar bekle vucudun otursun sonrada kilo ile boyun hesaplanıp eksik kilon varsa eğer tamamlarsın ama şuanda sen gelişme cagındaSIN vücüdün dengesiyle oynamak bana gore cok riskli cunku vücüd birden patlama yapabilir aşırı kilo alabilirsin bi anda 15-18 yaşlar cocukların gelişiminin tavan yaptığı dönemlerdir aklında bulunsun .

  Ayça epifiz bezlerinde kapanma sorunu için hormon tedavisi gerekebilir uzman hekime başvur balık yağı tek başına sorunu halletmez

  mustafa kilo alamadığını söylemişsin sana kilo alabilmen icin bikac oneride buluncam ilk once eczaneden parazit ilacı al eğer vücüdünda parazit varsa onlardan bi kurtulmaya calıs 2 düzenli beslen hicbir zaman öğün atlama benden sana abi tavsiyesi 3: . gün içerisindeki aldığın karbonhydrat proteinler sarfettiğin eforla ters orantılı ise gene alamazsın yanni anlayacagın yemeğe yuklenceksin yiyeceksin!! abi ben bunları zaten yaptım ama genede alamıyorum diyorsun uzman hekime başvurup hormonlarını ölctür derim

  ayşe ninde dediği gibi tiroid bezlerini yanni hormon seviyelerini ve metabolizmalarını kontrol etirsinler bazı vücüd tipleri gercekten fazla enerji yakar

  sağlıkcakla kalın

 499. Erkan dedi ki:

  Merhaba arkdaslar balık yagiyla ilgili hangi yazıyı okuduysam genellikle herkes aynı şeyi sormuş kilo aldirirmi ? Bence kilo aldırma etkisi yok kilo almak isteyen arkdaslara tavsiyem her aksam yatmadan önce bir bardak süte Bi tatlı kasığı orjinal bal ve 1-2 tane bildircin yumurtası kırıp için 1 ayda kendini hissettirmezse bana istediğinizi söyleyin :) ben bundan 4-5 sene önce bi ara acayip zayıflamıştım 54 kiloya kadar düşmüştüm sonra birisi bunu tavsiye etti 2 ayda 60 kiloya ulaştım sonra bıraktım.. 3-4 ay önce tekrar başladım şimdi 67 kiloyum (boy1.72) denemekte fayda var zararlı bisey değil sonuçta

 500. yüksel dedi ki:

  bende çocuğum için kullanmak istiyorum doktora danışmadan olurmu kullananlar lütfen cevap yazın teşkürler

 501. ayça dedi ki:

  balık hapını yutamıyorum ama onu kullanmak istiyorum sadece yutarak mı kullanabilirim başka şekilde olmaz mı?

 502. asd dedi ki:

  Şurup şeklinde de olduğu yazıyor ama bilgim yok.

 503. kral dedi ki:

  Bünde 6 gr balık yağı tüketmek zararlı mıdır?

 504. hasret dedi ki:

  Bende cocuguma kullanmayi dusuyorum kac yasinda baslamaliyim

 505. aylin şanlı dedi ki:

  arkadaşla bildiğimiz gibi balık yağı zekayı geliştirirken çocuk gelişiminde boy uzamasına yardımcı olur zihinsel zekayı geliştirir ayriyeten kalp kan bu şekilde vücudumuza çeşitli yararları vardır

 506. rukiye dedi ki:

  omega 3 balık yağını aç karnına veya tok karnına kullanılması fark ediyor mu
  ?

 507. Hande dedi ki:

  Ben de kullanmak istiyorum acaba kilo alabiliyomuyum

Paylaş

*

css.php