wordpress counter

Omega 3 Faydaları

Omega 3 Faydaları Nelerdir? Birçok araştırmalara konu olan omega 3 yağ asitleri beden tarafından bütün hücrelerin temel yapı taşı olarak kullanılan temel bir yağ asididir. Bu grupta bulunan yağ asitleri DHA, EPA ve ALA’dır.

EPA, daha çok yetişkinlerde kardiyovasküler sorunların önlenmesinde; DHA ise görme fonksiyonlarında, büyüme ve beyin gelişiminde etkili olmaktadır.

Omega 3 Faydaları

•Omega 3 sağlıklı nöral yolları oluşturmak için temel teşkil eder.

•Depresyonun engellenmesi ve depresyon tedavisinde işleve sahiptir. Depresyonda olan kişilerde omega 3 ün düşük olduğu gözlenlenmiştir. Yetersiz Omega 3 alımının depresyon, ankisiyete ve psikolojik proplemlere neden olur.

• Omega 3,  kalbin elektriksel faaliyetini etkileyerek ve beyni yatıştırarak, insanın psikolojisini düzeltebilen ve zihnin odaklanmasını sağlayan kimyasal maddelerin salgılanmasını uyarır. Araştırmalara göre, beyin hücrelerini saran zardaki yağın kıvamı, balık yağı gibi akışkan ve esnek olması halinde, serotonin gibi beyin kimyasallarının uygun mesajları iletmeleri kolaylaşmaktadır.

• Beynin yaklaşık %60′ı yağdan oluşur. Bu yağların yaklaşık üçte biri ise Omega-3 yağ asitleridir. DHA, hücre zarının oluşumundan ve fonksiyonlarından sorumludur. Sadece beynin gelişim döneminde değil, tüm hayat boyunca nöronlar arasındaki bağlantıların devamlılığında etkilidir.

• Yetişkin bir insanın beyninde DHA seviyesinin 20 gr ‘dan düşük olması  serotonin düzeyinin de azalmasına yol açarak depresyona neden olur. Vücudun kalp ve hücre yapısını koruyan ve hormon benzeri bir madde olan prostoglandinlerin üretimi için EPA‘ya ihtiyaç vardır.

•Amerika’da yapılan bir çalışmada intihar eğilimi ve ağır depresyonu olan kişilerden bir bölümüne omega 3,  diğer gruba ise plasebo verilmiştir. Ancak omega 3 verilen hastalarda oldukça belirgin bir iyileşme görülünce diğer grubun da bundan faydalanması için araştırma sona ermeden durdurulmuştur.

• Çeşitli araştırmalar, şiddetli depresyonu olan kişilerin kanlarındaki omega-3 seviyesinin düşük olduğunu göstermiştir. 1998 yılında Lancet dergisinde yayınlanan bir makalede, sağlıklı gönüllüler arasında, DHA’nın düşük plazma konsantrasyonları ile beyin serotonin eksikliği arasındaki ilişkiye değinilmiştir. Harvard Tıp Okulu’ndan Andrew Stoll ve ekibi, en şiddetli depresyon olarak anılan bipolar depresyonla mücadelede, omega-3′ü test etmişlerdir. Deneyde, bipolar depresyonlu bir grup hastaya her gün 10 gr. uzun zincirli omega-3 yağ asiti içeren ultra rafine balık yağı verilirken, diğer hastalara ise zeytinyağı içeren plasebo verilmiştir. 9 ay sürmesi planlanan çalışmanın dördüncü ayında; omega-3 kullananlar ile plasebo grubu arasındaki farklılık o kadar fazlayd ki, deneyi yürüten uzmanlar deneyi sürdürmenin etik olmayacağına karar vererek, çalışmayı sonlandırdırmışlardır.

• Son çalışmalar, Omega 3′ün BDNF denilen ve beyinde salgılanmasıyla antidepresan etki gösteren maddenin etkinliğini artırdığını göstermiştir.

• Bazı ön çalışmalar Omega3′ün şizofreni, disleksi, otizm, dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu, obsesif-kompulsif kişilik bozukluğu gibi birçok hastalıkta yararlı olabileceğini gösteriyor.

Imperial College London’dan nöropsikiyatrist Basanti Puri’nin yayımladığı bir çalışmada, şizofreni ve Huntington hastalığı teşhisi konulan kişilere EPA ya da plasebo tedavisi uygulamasından önce ve sonra MRI taramaları yapılmış ve 6 ay sonra plasebo grubundakilerin beyin dokusu kaybı belirginleşirken, EPA verilen kişilerde ise gri ve beyaz madde oranında büyük bir artış olduğu saptanmıştır. Çalışmanın sonunda beynin bu yağ asitlerini kullanarak, kütlesini artırdığı değerlendirmesi yapılmıştır.

• Bir araştırmada halisünasyon gören şizofreni hastalarına altı ay boyunca günlük doz olarak 2 gr EPA verilmiş ve belirtilerde %85 düzeyinde  azalma olduğu tespit edilmiştir.

• Kromozomların ucunda bulunan yapılar olan telomerler, kromozomların kendini eşlemesinde ve dengesinde görev alırlar. Telomerler ne kadar çabuk kısalırsa ölüm riski de o denli artmaktadır. Journal of American Medical Association’da yayınlanan 6 yıllık bir araştırma sonucuna göre, telomer kısalması kandaki omega–3 yağ asidi miktarıyla ters orantılıdır.

Omega-3 kullanımı büyüme devresindeki çocuklarda öğrenme yeteneğini artırır.

•Kalp damar sorunları için koruyucudur. Kanı inceltici ve kan basıncını düşürücü etkisi vardır.

•Bir çalışmada cevizdeki omega 3 ile somon balığındaki omega-3′ün serum lipit değerleri üzerindeki etkileri karşılaştırılmıştır. Araştırma sonunda cevizin toplam kolesterolü ve kötü kolesterolü düşürmede, balığın ise iyi kolesterolü yükseltip trigliseritleri düşürmede etkili olduğu gözlemlenmiştir.

•St. Luke Hastanesi’nden Dr. William Harris, insanlar üzerinde gerçekleştirilmiş 72 çift-kör kontrollü deneyi analiz ettiği çalışmasında, omega 3 yağ asitlerinin yüksek trigliseridleri yaklaşık %28 oranında düşürdüğünü tespit etmiştir.

•Avrupa ülkelerinde trigliseridi düşürmek için kullanılan ilaçların yerine kapsül biçimindeki omega-3 için lisans alınmıştır. Amerikan Kalp Birliği, balık yağlarında yer alan EPA ve DHA’nın; kalp ritmi bozukluğunu düzenlediğini, ani kalp krizi riskini azalttığını, plazma trigliserid seviyesini düşürdüğünü ve günde 850 miligram ile 2.9 gram arasında balık yağı tüketiminin kalp rahatsızlıklarına karşı önemli etkiler sağladığını açıklamıştır.

• Omega 3′ün atardamarları lipid birikiminden koruyarak ve kanı sulandırarak kalp hastalıklarına karşı koruma sağladığı bilinmekle birlikte, yeni veriler balık yağının kalp ritim bozukluğuna karşı da koruma sağlayabileceğini göstermektedir. Dr. Alexander Leaf omega 3′ün, kalp hücrelerinin elektriksel faaliyetini etkilediğini belirtmektedir. Dr. Leaf yaptığı deneylerde, önce omega 3 verilen köpeklerde kalp ritim bozukluğu yaratmanın çok daha zor olduğunu tespit etmiştir. Dr.  Leaf  tarafından yürütülen çalışmalara göre, yüksek oranda omega-3 yağ asitleri içeren kalp hücrelerinde kalp ritim bozukluğuna yol açmak için %50 daha güçlü elektriksel uyarım gerekmektedir.

•Bebeklerin ve çocukların gelişimi için önemlidir. Bebeklerin merkezi sinir sistemini ve bedensel gelişimi için önem taşır.

•Gebelerin ve emziren kadınların bebeklerinin beyin gelişimlerini artırmakları için omega 3 tüketmeleri önerilmektedir.

•Hiperaktif çocukların dikkat eksikliğinden doğan öğrenme sorunlarının giderilmesinde etkinliği vardır. Araştırmalar kanlarında Omega-3 yağ asitleri düşük olan çocukların davranış, öğrenim ve sağlık sorunları olduğunu göstermektedir. Önceden davranış bozukluğu sorunu olan 6 ila 12 yaş arasındaki çocuklar üzerinde yapılan incelemelerde, Omega-3 yağ asidi düzeyi düşük olan 53 çocuğun yaklaşık % 40′ında hiperaktif düzensizliğe bağlı dikkat eksikliğinin olduğu saptanmıştır.

• Avustralya’da yapılan bir araştırmaya göre Omega-3, astım sorunlarıyla karşılaşma riski olan çocuklar için yararlı olmaktadır. Doğumundan itibaren doktor kontrolünde verilen ve ileriki yıllarda astım riski bulunan 600 çocuk üzerinde yapılan araştırmaya göre Omega yağ asitleri astım riskini %50-60 arasında düşürmektedir.

• Harvard Üniversitesi’nde yapılan araştırmaya göre, omega-3 yaşa bağlı makula dejenerasyonu hastalığına yakalanma riskini %42 azaltmaktadır.

Journal of the American Medical Association dergisinde yayımlanan araştırmaya göre omega-3 yağ asitleri gençlerde, insülin üreten pankreas hücrelerinin tahribine neden olan tip 1 diyabet riskini azaltmaktadır. Araştırmada 1770 tip 1 diyabet hastası çocuk 6 yıldan fazla bir süre izlenmiştir. Bu süre içinde çocukların insülin üreten pankreas hücrelerinin gelişimi, 1 yaşından itibaren verilen omega-3  tüketimiyle bağlantılı olarak gözlemlenmiş ve süre sonunda, düzenli olarak omega-3 tüketiminin genetik eğilimi bulunan çocuklarda, tip 1 diyabetin gelişme riskini %55 oranında azalttığı görülmüştür.

•Yapılan birçok çalışmada omega3 ‘ün prostat, meme, pankreas ve kalınbağırsak kanserlerinin gelişme olasılığını azalttığı ve kanser hücrelerini öldürdüğü tespit edilmiştir.

• Amerika’daki Fred Hutchinson Kanser Araştırma Merkezince yapılan araştırmaya göre, omega-3 meme kanserine yakalanma riskini %32 oranında azaltmaktadır.

• Romatoid artrit ve benzeri iltihaplı romatizma hastalıklarında tedaviye omega 3 eklenmesi, ağrılı atakların sayısını ve şiddetini azaltmaya yardımcı olur. Araştırmalar, omega-3′ün eklemlerindeki ağrı, şişlik ve yorgunluğu önemli ölçüde azalttığını göstermektedir. EPA ve DHA vücudda inflamasyon azaltıcı etkilere sahip olan prostaglandin denilen bileşiklere ayrılarak artirit kaynaklı ağrıların hafiflemesine yardımcı olurlar.

• Hücrelerideki yağ asidi tiplerinin dengesi sağlık yönünden kritik önem taşır. Örneğin omega-6′nın vücutta çok fazla olması, eklem sancılarına ve bağırsak yollarının iç çeperinde yangıya sebep olabilecek kimyasal maddelerin üremesine yol açabilir.

• Bilim adamları yenilen besinlerde omega-3 oranı azaldığı zaman, beynin bu eksikliği omega-6 ile kapattığını düşünüyorlar. Omega-6  zarların fiziksel özelliklerini değiştiren bir yağdır. Omega-6’lar, karbon zincirinde omega-3’lere göre daha az sayıda çift-bağ içerir. Nöron zarı yüksek oranda omega-6 içerdiği zaman, reseptörler kolayca şekil değiştiremezler ve sinyallere daha az tepki verirler.

• Washington Üniversitesi Tıp Merkezi’nde yapılan bir deney, omega 3′ün crohn ve ülseratif kolit gibi  bağırsak hastalıklarının tedavisinde yararlı olabileceğini göstermiştir. Dr. William Stenson tarafından 18 hasta üzerinde gerçekleştirilen çalışmada, omega 3′ün kolonda bulunan lökotrien B4 adlı yangılandırıcı maddeyi %60 oranında azalttığı tespit edilmiştir. İtalya’da yapılan bir deneyde ise omega 3′ün crohn hastalığının nüksetmesini önleyici etkisinin olduğu görülmüştür. 78 crohn hastasının yarısına plasebo, diğer kısmına ise kalınbağırsakta 1 saatte çözünen özel olarak kaplanmış 9 adet omega 3 kapsülleri günlük olarak verilmiş ve 1 sene sonra yapılan incelemelerde hastalık, plasebo grubunda %26 oranında gerilerken, omega 3 alanlarda ise bu oran %59 olmuştur.

Omega 3 Ne Kadar Alınmalı? Günlük omega 3 kullanımı için tavsiye edilen miktar 1-3 gramdır.

Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi omega-3 yağ asitlerinin kapsül biçimindeki güvenli dozunun 3 grama kadar olduğunu belirtmiştir.

Avrupa Gıda Güvenliği Bilirkişiler Kurulu’nun (EFSA) DHA/EPA ürünleriyle ilgili kullanım önerileri;

Erişkinlerde kan trigliserit değerlerini düzenleyici etkisi için günde 2 gram DHA, göz sağlığının korunmasına yardımcı olunması için günde 250 miligram DHA, kalp işlevlerini destekleyici etki içinse günde 250 miligram EPA/DHA karışımı.

Uyarı! Kan sulandırıcı ilaç alanlar doktora danışmadan kullanmamalıdır. Herhangi bir ameliyat söz konusu ise bu tür ürünlerin kullanımına 2 hafta önceden son verilmiş olmalıdır.

Omega 3 Besinler

• Vücudumuz 0mega 3′ü üretemediği için dışardan besinler yoluyla alınması lazımdır.

• Soğuk sularda yaşayan yağlı balıklar ve keten tohumu, ceviz, semizotu omega 3 bulunan yiyecekler arasındadır.

• Somon, uskumru, ringa, sardalye, alabalık ve taze ton balığı omega 3 açısından zengin balıklar arasındadır.

• Civa, kurşun ve diğer ağır metaller ile kirletilmemiş balıktan elde edilen farmasötik kalitede EPA ve DHA karışımı omega 3 kapsülleri kullanılmalıdır.

• Balık ne kadar büyük ve uzun ömürlüyse o kadar cıva içerme olasılığı artar. Köpek balığı ve kılıç balığı buna örnek olarak gösterilebilir.

• Keten tohumu ise öğütüldükten sonra 24 saat içerisinde yenmesi gerekir.

• Omega-3 yağ asitlerinin hepsi aynı derecede yararlı değildir. EPA ve DHA adıyla bilinen uzun zincirli yağ asitlerinin tümü balık yağlarında yer alır. Bazı margarinlerin içerisinde omega-3 olduğu yazsa da uzun zincirli yağ asitleri içermedikleri için aynı faydayı göstermezler.

HS – Omega 3 Index Testi – Vücudumda Ne Kadar Omega 3 Var?

• HS-Omega 3 indeks testi ile vücutta gerekli oranda Omega 3 olup olmadığının anlaşılabilir. Bu test kırmızı kan hücreleri zarındaki Omega 3 yağ asitlerinin oranını tespit ediyor. Normal değer 8 – 11 arasındadır.

• Test sonunda değer az çıkmışsa bunun yüksek ani kardiyak ölüm riskini işaret ettiği belirtiliyor. Değer normal aralıkta çıkmışsa kalp krizinden ani ölüm riskinin büyük oranda azalacağı ifade ediliyor. Normal aralıktan yüksek çıkmışsa bu da kanama riskini göstermektedir.

• Eğer omega 3 seviyesi düşük çıkmışsa yaklaşık 4 ay boyunca omega 3 içeren balıkların tüketilmesi veya omega 3 takviyelerinin alımından sonra yapılacak yeni testle vücutta istenilen oranda omega 3ün oluşup oluşmadığı ya da kullanılan ürünlerin işe yarayıp yaramadığının kontrol edilebileceği belirtiliyor.

• Yeni geliştirilen bir test olan HS – Omega – 3 Index Avrupa ve Amerika’da ruhsatlanmış tek testtir. Maliyeti ise yaklaşık 300 dolar.

Omega 3 Zararları

Eğer dikkat etmezseniz, omega3 balık yağları size yarardan çok zarar getirebilir. Bu yüzden zararlı kimyasallar olmadan, tükettiğiniz balık yağından tümüyle yararlanmak için saflaştırılmış ürünleri kullanmalısınız.

Kullandığım omega3 balık yağı kapsülünün uygun olduğunu nasıl anlayacağım?

Bu soruya verilebilecek en iyi yanıt almak istediğiniz ürünün Analiz Sertifikasını kontrol etmenizdir. İtibarlı satıcılar memnuniyetle size belgelerini sunacaklardır.

Orijinallik Sertifikasında (CoA) iki önemli bilgiye ulaşırsınız.  İlki, ürünün gerçekten söylediği içeriklere sahip olup olmadığıdır. Omega3, EPA ve DHA miktarları içerikte yazıldığı miktarlarda olmalıdır. İkincisi ise, içeriğindeki cıva ve diğer minerallerin miktarlarının insan tüketimi için güvenli olup olmadığıdır.

Moleküler Damıtım Nedir?

Moleküler damıtım vakumlama sistemiyle yapılan saflaştırma metodudur. Aslında vitaminleri saflaştırmakta uygulanan standart bir endüstriyel yöntemdir. İçerikteki metalleri, PCBleri ve diğer zararlı toksinleri etkili olarak ayıran, insan kullanımına uygun hale getiren tek yoldur.

Bu yöntem oldukça pahalı bir saflaştırma yöntemidir. Gerekli ekipman ve koşullar pahalı ve zordur. Tüm balık yağı takviyesi üreticilerinin moleküler damıtım yoluyla üretim yapmaları mümkün değildir.

Gerçekte, bu üreticiler sadece basit bir filtreleme sistemiyle üretim yaparlar. Bu hafif filtrelemeden sonra, balık yağı kapsüle edilir ve şişelenir. Basit bir filtreleme yöntemi açıkçası toksinlerin tümünü atmada başarılı değildir. Umarız bu üreticilerin kaynakları fazla kirletici atığa maruz kalmamıştır. Ama biz sadece umabiliriz. Esas soru: Sağlığınızı bu ucuz balık yağı kapsülleriyle tehlikeye atıp atmayacağınızdır.

Kaliteli balık yağları endüstriyel standart belgeleri taşıyan ürünlerdir. Saf ve güvenlidirler. Buna rağmen balık yağlarıyla ilgili resmi bir belge de yoktur. USP balık yağları için belli bir standart belirlememiştir. Bunun yerine IFOS ve CRN gibi özel ticari standartlar mevcuttur. Balık yağı üreticileri kendi saflık derecelerini tayin eden genellikle bağımsız standartlar ve sertifikalara sahiptir. Bu yüzden ürünü seçerken, standartlarının ne denli yüksek olduğuna bakın ve karşılaştırın.

Aldığım balık yağının, üreticisinin söylediği standartlara sahip olduğuna nasıl emin olabilirim?

Balık yağını almadan önce analiz sertifikasına göz atmalısınız. Tanınmış balık yağı üreticileri sertifikalarını sunmaya hazırdır. Bu konu oldukça önemlidir. Sertifikanın içeriğinde kalitesi ve saflığı ile ilgili bilgi olmalıdır. İçerdiği yağ asidi oranı, varolan başka bileşiklerin adları ve miktarları ve aynı zamanda, içerdiği ağır metallere ait bilgiler de olmalıdır. Kendi güvenliğiniz için içeriğindeki ağır metallerin insan kullanımına uygun olup olmadığını bilmelisiniz.

Enterik Kaplı Balık Yağı mı Seçmeliyim?

Bir çok üreticinin ifadesinin tersine, böyle bir gereklilik yoktur. Enterik kaplı ürünlerin daha yararlı olduğuna dair bir kanıt ya da uzun dönem güvenliliği ispatlayan bir çalışma mevcut değildir. Bazı firmalar, yalnızca ürünün eskiliğini gizlemek adına kullanabilirler. Daha tanınmış balık yağı ürünlerinde ise su bazlı kaplamalar kullanılmaktadır, pahalıdır ama % 100 güvenlidir. Oksidasyonu önleyici etkisi olduğu için E vitamini de içeren ürünler tercih edilmelidir. Düşük ısılar balık yağı kapsüllerinin oksidasyonuna yol açabileceği için buzdolabında muhafaza edilmesine dikkat edilmelidir.


Yorumlar

 1. ahmet dedi ki:

  cocuğumun kemik yapısının gelişimi icin kulana bilirmiyim

 2. semih dedi ki:

  çocuğunuzun gelişimi için kullanabilirsiniz. eğer çocuğunuz çok küçük değilse kapsül kullanmanızı tavsiye ededir fakat omega 3 alırkan firmaya dikkat etmek lazım güvenilir bir firma olmalı

 3. zeliha dedi ki:

  saç dökülmesine karşı bi etkisi var mı?

 4. melike dedi ki:

  peki marka verebilirmisinizz almak istiyorum

 5. kahraman dedi ki:

  dünyanın en kaliteli omega3 ü HERBALIFE’ın omega3 kapsüllerinde mevcuttur. omega3 almak isterseniz 05056022577 den bana ulaşabilirsiniz.

 6. açelya dedi ki:

  Merhaba..Omega 3 halsizliğe iyi gelir mi??Ve kilo aldırır mı?

 7. nerımankabuk dedi ki:

  dikkat daganıklıgı için ne kullanabilirim cocugum henüz 9 yasında degerlendirirseniz sewinirim omega 3 kullanın dedi doktoru ama bir marka söylemedi tesekkürler

 8. asya dedi ki:

  selam omega 3 kepeğe karşı etkili mi

 9. kamil özcan dedi ki:

  neriman hanım çocogunuz için doktor en faydalı şeyi söylemiş.piyasada çok balık yağı var tabiki.ama herbalife balık yağı gibi kalitelisi yok.bunu nobel tıp ödülü almış bir doktor tarafından üretilmiştir.137 bilim adamı tarafından da onaylanmıştır.kullanmanızı gönül rahatlıgı ile kullandırabilirsiniz….

 10. orhan dedi ki:

  ben size yardımcı olurum

 11. aa dedi ki:

  HERBALIFE SAKIN ALMAYIN DA NE ALIRSANIZ ALIN. ENAYİ YERİNE KONMAYIN.

 12. Mehmet dedi ki:

  @Herballife’çılara

  İnsaf..

  İnsanları burada bari rahat bırakın, umutlarını ticarete dökmeyin!!

 13. abuzer dedi ki:

  faydaları nelerdir yha arkadaşlar sölein nelere ei gelio bu ilaç omega

 14. emrah dedi ki:

  sen kimsin hic önemli degil fakat nobel tıp ödülü almış prof.dr. LOUİS IGNARRO mesleki hayatını kalp ve damar sağlığını koruyan ürünlere adamış bu kişi omega 3 balık yağı asidi olarak adlandırılan bu ürünü kesinlikle öneriyor ben herbalife omega 3 ü kullandım ve hayatımda cok sey değisti cocuğum konuşma güclüğü cekiyodu konuşmaya basladı v.s

 15. Fatih akça dedi ki:

  Merhabalar arkadaşlr .Ben gıda mühendisiyim.Aynı zamanda sağlık meslek lisesinde beslenme öğretneiyim.omega 3 ile ilgili her türlü sorununuza yardımcı olurum.telefon numaram 05056406481 mail adresim fatihakca14@gmail.com
  omega3 ile ilgili her şey burada.

 16. hasan dedi ki:

  benim tavsiyem epa ve dha değerlerine dikkat edin garlson omega 3 bu konuda tavsiye edebilirim

 17. levent dedi ki:

  neden sebep ne herbalıfe de ne var açıklarmısın

 18. nursun örten dedi ki:

  ben nursun 5ay önce doktorumun tavsiyesi üzerine omega 3 almaya başladım
  herbalifelaine bende olumlu sonuçlar doğurdu şuanda çok memnunum cocuklarımada veriyorum .başka markaları bilmiyorum ama büyük sıkıntılarım vardı çok şükür şimdi çok iyiyiym.

 19. mehmet dedi ki:

  arkadaşlar ben kalbimden çok rahatsız oluyordum önce clavis panax ginseng adlı bitkisel kapsüllerden aldım çok ama çok fayda gördüm korkularım sevince dönüştü halen yine kullanıyorum .şimdi ARCTIC-SEA adlı balık yağı yani omega 3 bunu da kullanacam arkadaşım kollanıyormiuş iyi dedi kullanacam .unutkanlığı önlediğini söylüyorlar

 20. FATİH AKÇA dedi ki:

  Mehmet bey aynen doğrudur size artic sea omega 3 balıkyağını indirmli olarak temin edebilirim…

 21. demet kemer dedi ki:

  Nutriway Omega 3 : Atlas Okyanusu’ nun derin, soğuk sularından çıkarılan balıklar Omega-3 yağ asitleri yönünden zengindir. Bilindiği gibi, Omega-3 yağ asitleri vücut tarafından üretilemediği için beslenme yoluyla alınması gerekir. Omega-3 Complex’in iki aktif bileşeni EPA ( Ekosapentaenoik asit) ve DHA (Dokosaheksaenoik asit) ’dir. Tipik beslenme rejimi düşük balık tüketimi nedeniyle Omega-3 yağ asitleri yönünden zayıf olduğu için, NUTRIWAY Omega-3 Complex bu değerli yağ asitlerini beslenmenize eklemeniz için uygun bir seçenektir.
  ulasim: demetkemer@yahoo.com

 22. gönül ertürk dedi ki:

  Çocukların yutabiliceği küçüklükte yapılması mümkün değil mi?Yani 1 değii 2 tane yutulsa, küçük olsa daha iyi olmaz mı?Çünkü karışım içinde verilse de tadını sevmiyorlar.

 23. hanife dedi ki:

  arkadaşlar benim kızım kalp hastası ve kusma sorunu var 4 yaşında.omega3 balık hapı kullanmak istiyorum.hangisi iyi gelir.lütfen yardımcı olurmusunuz?

 24. kemal altun dedi ki:

  ben 48 yaşındayım bir süredir herbalifeline omega 3 kullanıyorum okurken gözlerimin bulanıklılığı geçti odaklanmam ve hafızam kuvvetlendi.tavsiye ederim.temin etmek isteyen olursa 0.252.4172065 veya 05055969149 dan ulaşabilirsiniz

 25. birgül çil dedi ki:

  slm mrb arkadaşlar saglıklı yaşam danışmanlıgı yapıyorum 250 doktorla çalışıyoruz HAKAN EYRUKEDEN OKAN YILLARA KADAR beraber çalışıyoruz bütün omega 3 aynı degil kimi kilo yapıyo kiminin içinde ne oldu belli olmuyo doktorlarımızın onayı ise EFTİYA onayı olması bununla alakalı geniş bilgi için 0538 839 09 72 birgül çil den alabilirsiniz mecidiye köyde şirketimiz bulunmaktadır gelmek isteyen daha derin bilgi için buyrun bekleriz SAĞLIKLI GÜNLER BULUŞMAK DİLEGİYLE HOŞCAKALIN…

 26. gıdacı dedi ki:

  Herbalife kadar dandik bir firma da yok herhalde. Sağlığınızla oynamayın, içerisinde doğal olan hiçbirşey yok bu firmanın ürünlerinde.

 27. birgül çil dedi ki:

  herbalife ci degilim arkadaşlar bilgi için dedim tşklr 0538 839 09 72 birgül çil

 28. effor dedi ki:

  Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar bende omega 3 için çok arastırma yaptım baktimki her kafadan bi ses çikiyo gittim eczaneye omega 3 istiyorum dedim MARİNCAP diye 60 yumusak kapsulu bı kutu verdı kulanıyorum çokda memnunum babamın fırmasıda degıl 12 tl fıyatı kımseye kulak vermeyın gıdıp eczaneden omega 3 kapsul ısteyın marka derdıne dusup bılınmedık yerde alıp saglıgınızla oynamayın umarım yarıdmcı olabılmısımdır…

 29. zaqder dedi ki:

  Arkadaşlar, marka önemli değil ama Omega3′ün temin edildiği kaynak önemli. Eğer balıklar yaşlı ve büyükse özellikle çocuklarda ağır metal birikmesi (özellikle civa) meydana gelebilir. Bu yüzden omega 3′ün kaynağı önemli.
  Ayrıca Herballife’ın endüstriyel olduğu sentetik olduğu konuşuluyor. Kaynak belirmeyen ürünlere dikkat derim…

 30. Selma dedi ki:

  omega 3 balık yağı

  Nutryway omega 3 kullaniyorum bence en iyisi ve en guveniliri . Arastrn gorceksiniz cok faydasini goruyorum.

 31. Berrin dedi ki:

  İddialı ürünler arasında forever markalı omega3 öneriyorum..Omega9 da ürünün içinde mevcuttur ..Bu ürünü kullanmaya başladıktan belli süre sonra kendimde çok değişiklikler oldu sizlerinde faydalanmasını isterim..Kaliteli,işlevli,etkili olduğunu bardak testi ile Omega 3 testini yapıp gözünüzle görün derim…Piyasada satılan biçok Omega 3 ne yazıkki işlevsiz….Bu konuda bilgi almak isterseniz 532 747 54 87 arayınız…Teşekkürler…

 32. Berrin dedi ki:

  @hanife: bu konuda bilgi edinmek istiyorsanız dönüş yapın anlatayım..teşekkürler…532 747 54 87 berrin

 33. MUSTAFA GÜVEN dedi ki:

  Herbalife gibi FDA onayı almış , nobel tıp ödüllü Dr.Louis İgnarro tarafından formulize edilmiş bir ürünü nasıl kötülersiniz. Sabit deliliniz nedir ? Savunmak için bu işin içinde olmak gerekmez. 1.5 yıldır 3 çocuğumla ailece kullanıyorum. Çok da memnunum. Osmaniye Devlet Hastanesinde Beyin Cerrahi uzmanıyım.

 34. YUSUF PAZARCIK dedi ki:

  Bn Futbol oYnuyorum.15 yaşındayım.yaşıtlarımdan biraz güçsüz kalıyorum.güçlenmek içn omega yı onerdıler..İşe Yararmı Sizce?_

 35. ibrahim dedi ki:

  @YUSUF PAZARCIK:

  Evet Kalites Omega 3 BALya Markalı OMega 3 dür kesinlikle kullanıuyorum +

  benexol b1 b6 b12 vitaminide cok yararldıır.

  magnezym eksiklignde ise magvital 365 şaşe cok iyi gelmektedir

  k.gelsin

 36. onur dedi ki:

  slm beyni yenilermi unutkanlıgı önlermi yaş fark edermi bilgilendirseniz sevinirim

 37. enver dedi ki:

  @açelya: merhaba… omega 3 halsizliğe cok iyi geliyor… ben vejeteryan olduğum için kilo almıordum ama şimdi istediğim kiloya ulaşmama çok az kaldı… ve en iyi ürün NUTRIWAY… tavsiye ederim.

 38. pınar dedi ki:

  slm arkadaşlar.omega 3 ve yağ asitleri beyin gelişimine ve kalp sağlığına faydası olan vitaminlerdir.yediğimiz herşeyde olduğunu düşünüyoruz ancak yediğimiz şeylerin doğal olmadığını hesaba katmıyoruz.32 yaşında bilinçli bir anne olarak kendimden geçtim 2 yaşındaki kızıma karşı çok hassas olduğum bir konu beslenme konusu.çocuk sahibi olan herkese benden bir kaç tavsiye…gdo ve katkı maddesi konusunda lütfen hassas olun.çocuklarınıza market raflarındaki ürünlerin hiçbirini yedirmeyin.sebze ve meyve konusundada organik ürünlere yönelmenizi öneririm.sebzeler ve meyvelerle alınan hormon kansere ve çocularda erken ergenliğe sebep oluyor.taktir edersiniz ki bu hiç hoş bir şey değil….gelelim balık yağı konusuna.piyasadaki pek çok üründe ağır metaller olduğunu araştırmalarım sonucunda biliyorum.size buradan çocuklarınızda kullanmak üzere tek bir marka önerebilirim.ocean marka balık yağı.bende kızımda bu markayı kullanıyorum.limonlu portakallı ve muzlu olmak üzere 3 çeşidi var.benim kızım limonlusunu içiyor.biraz zor oluyor içmesi ama ödül karşılığında içiyor.her gün vermenize gerek yok zaten.haftada 2 yarım ölçek vermeniz yeterli.çocuklarınızın zeki ve kolay öğrenebilmesi için tavsiye ederim.valla benim kızım cin gibi…

 39. Mustafa GÜVEN dedi ki:

  @MUSTAFA GÜVEN: Bu ismi kullanmanızdaki neden nedir? lütfen mailime yanıt gönderin!

 40. arzu dedi ki:

  @hanife: hanife hanım size nutrıway ın omega 3 ünü şiddetle öneriyorum faydasını inanın görünce anlayacaksınız ve çok dua edeceksiniz bundan bu kadar eminim araştırmak serbest

 41. Aysegul Kocuk dedi ki:

  @ahmet: omega 3 vucutttaki tüm hücreleri yenileyen tek takviye üründür. evet kemik gelişiminede faydası vardır. Türkiyedeki balıklarda omega 3 degerı fererans degerın cok altında oldugu için biz balık tüketerek omega 3 ıhtıyacımızı karsılayamayız bunun için takviye besin olarak epa dha oranlarının yüksek olmasına dikkat edilerek kullanılmalıdır

 42. Aysegul Kocuk dedi ki:

  kuzeyde yaşayan insanlarda kalp krizi geçiren neredeyse yoktur. Felç olma riskleride öyle . çünkü kuzeydeki balıklarda omega 3 degeri çok yüksektir. yapılan çalışmalarda kuzeyde yaşayan insanların bu risklerden uzak olma sebebini tükettikleri yüksek omega3 degerli balıklar oldugu tespit edilmiştir. turkıyede ki balıkların mega3 degerleri çok azdır

 43. arzu dedi ki:

  12 senedir uykuuzlukla savaşıyorum ama bir çaresini bulamadım.uykusuzluğa iyi gelir diye duydum omega 3 aslı varmıdır..hangi markayı kullanmalıyım?

 44. kemal dedi ki:

  Herbalife’e kötü diyen kişilerin zavallı ve art niyetli olduklarını düşünüyorum. Büyük ihtimalle eczacı ve ilaç sektöründen olduğunu tahmin ediyorum. 65 yaşındaki by-pass’lı ve şeker hastası babam bu ürünler sayesinde pek çok ilacı kullanmayı bıraktı. Durumunda düzelme var. İşte eczacılar için sorun bu ya…! İlaç satamaz oluyorlar bu yüzden… Bu art niyetli kişilerin umarım fitil fitil burunlarından gelir… Milleti ilaç manyağı ediyorlar!! Babam günde 20-30 tane ilaç yutuyordu. Parmaklarında ve bacağında her gün insülin ve iğne delikler vardı. Kimyasal depo olmuştu resmen! Herbalife’e bakıyorum, 28 senedir var olan bir firma… Nobel ödüllü doktorun bir icadı… Dow Jones’te işlem gören hisse senetleri deli gibi yükseliyor… Dünyada 73 ülkede yoğun satış yapan bir firma… Bir insan nasıl bu firmaya kötü der, anlaşılır gibi değil! Bir defa, insan madem yanlış beslenme ile hastalanıyor, öyleyse doğru beslenme ile de düzelebilir, öyle değil mi? Günümüzde hanginiz gerçek peynir, kırmızı toz biber, siyah zeytin, kaşar, domates vs. yiyorsunuz? Hepsi katkılı, gdo’lu, boya, kireç, kiremit tozu katkılı ve dahası…!!

 45. ali osman beki dedi ki:

  bu sözler üzerine söylenecek çok fazla bir şey yok ben hergün 3 taneden aşağı kullanmıyorum 2030 yılında türkiyede kanserli sayısı 24milyon olacagını dr erkan topuz hocam söylüyor bu sayıyı isabet etmemesi için her ailenin omega 3 kullanması lazım

 46. canan afacan dedi ki:

  slm.ben size herbalife omegaline nı öneririm.ailecek kullanıyoruz.ve bundan başka doğalını bulamazsınız.folik asit içeren yok.deneylerini yapıyoruz hep.bu deneyi yaparsanız gerçekten folik asit içeriyor anlamına geliyor.beni aradığınızda bu konu hakkında da bilgi veririm.almak isterseniz beni arayın size yollayım.saygılarımla
  gsm: 0543 561 69 93

 47. canan afacan dedi ki:

  arzu hn size herbalife ın omegaline nını şiddetle tavsiye ediyorum.inanın çok faydasını göreceksiniz.bilgi almak için beni arayabilirsiniz 0543 561 69 93
  saygılar canan afacan

 48. eren dedi ki:

  omega 3 e ihtiyacım var.

 49. MURAT dedi ki:

  omega 3 sağlık kaynağıdır en iyi omega3 üreticisi nutriway dir kullanırsanız farkı anlıyacaksınız

 50. MURAT dedi ki:

  bana ulaşabilirsiniz
  muratgunuc-3@hotmail.com

 51. naci yanaz dedi ki:

  omega 3 dr ignaro 1998 kalp saglıgı ile yaptıgı araştırmalar sonucu nomel ödülüne layık görülmüş bir doktordur herbalifeline omega 3 yagını kendisi geliştirmiş dünyada güvenle kullanabilceginiz tek omega 3

 52. Kr@L dedi ki:

  @MURAT: reklam yapma, yorum yap

 53. Kr@L dedi ki:

  Burası reklamcı kaynıyo… Reklam yapan yorumculara(!) kanmayın..

 54. serkan dedi ki:

  yorumlara inanmadan önce kendi gözünüzle görün derim.kaliteli bir balıkyağı içindeki etken maddesiyle önemlidir.piyasada bir sürü var.ama ben gözümle gördükten sonra FOREVER LİVİNG in ARCTİC-SEA isimli balıkyağını kullanmaya başladım.ve aynı zamanda distribütörüm.burada ürün reklamı yapmak değil amacım.ama size vericeğim örneğin aynısını kendim denedim ve oldu.gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.ürünü kullanmak isteyenler için 0-532-617 75 79 nolu telefonumdan irtibata geçebiliriz.

 55. serkan dedi ki:

  link vermiştim ama yasak sanırım.moderatöre takılmış.deney köpük bardak deneyi onu açıklamak istiyorum.video olarak aratırsanız bulabilirsiniz.dr.serdar hakan çiftçi bir seminerini video olarak yayınlamış ve deney mevcut o videoda.dailmotionda yüklü.umarım buda yasağa takılmaz :)

 56. akin dedi ki:

  herbalife banada onerıldı…Guler yuzlu gıcık bır bayan …sırf para kazanma uğruna omega3, uatanarak söylüyorum aldım…Mide agrısından geberdım…Sonra sagdan soldan duydum kı herbalife bir safsata …iyi araştırınca hepsinin soyguncu oldugu ortaya cıktı….Bu maile karşi cıkanlarda beyinleri yıkanmıs herbalife cılar…Allah ıslah etsin onları vucudumuzu mahvedıyorlar

 57. fikret koçer dedi ki:

  Arkadaşlar Herbalife ve diğer bazı markaların FOREVER ın yanında esamesi okunmaz.FOREVER dünyada omega 3 ve 9 u birarada üreten tek firmadır.Kalitesi FDA tarafından kabul edilmiştir.Balık yağı kapsüllerini köpük bardak testiyle denediğinizde piyasadaki diğer ürünlerle kıyaslama şansınız olacaktır.Omega 3 içiyorum diye Domuz jelatinli sıradan balık kokusu bulaştırılmış yağ kapsullerine itibar etmeyiniz.Unutmayınız ki sağlığınız paradan önemlidir.Saygılarımla..

 58. herbalife dedi ki:

  bende omega3 kullanıyorum çok faydalsı oldu

 59. metin dedi ki:

  Reklamlar havada uçuşuyor, rakip firma bir digerine çamur atıyor!! Ama şuna emin olun ki kimse, aklıyla herbalife a çamur atamaz..art niyetten ya da cahillikten başka bir şey degil..31 yıl önce kurulmuş, lider ve 75 ülkede satılan bir ürün…sonradan çıkan çakma firmalar akıllarınca çamur atacak!! bırakın bu pis işleri…herbalife ile boy ölçüşemezsiniz..adamların hisse senetleri bile dow jones de rekor üstüne rekor kırıyor…karlılıkta rekor kırıyor..dandik olsa böyle mi olur?

 60. metin dedi ki:

  Forever kullandım ama hastaneye kaldırıldım.. Bağırsaklarımı, midemi deliyordu. Tehlikeli bir asit varmış içinde, sakın kullanmayın…. ŞİMDİ BU NE DEMEK ARKADAŞLAR? İSTEYEN GELİP, her türlü çamuru, iftirayı atabilir demek! Tabii ki böyle bir olay yaşamadım. Demek istediğim; burada her türlü rakip firmanın adamı da var, ilaçcılar da var. Çamur atmak serbest… Buradan kimseye itibar etmeyin, mümkünse ürünü kullanan kişilerle yüzyüze konuşun…

 61. sıla dedi ki:

  Annem bana omega 3 aldı.Kafam daha iyi çalışıyor.Ailece kullanıyoruz.Çok memnunuz.

 62. serkan dedi ki:

  metin bey 2. mesajınıza katılıyorum fakat FOREVER de 34 yıldır ve dünya üzerinde 153 ülkede kullanılan bir üründür.ve bir kullanıcı olarak ürünün kalitesinden tabiki emin bir şekilde yorum yapıyorum.amaç ucuza içinde ne olduğu belli olmayan ürünü kullanmaktansa değeri kadarını verip içindeki maddelerin oranından emin olduğum bir ürünü kullanmak tabikide.tüketiciyi kandırmak nereye kadar gidebilir.en fazla 3 ürün satarsınız ve kullanıcı herkese tabiki malınız kötüyse tanıdığı herkese bunu söyler.hiçbir yoğurt satıcısı yoğurdum ekşi demez.FOREVER kullanıcıya 30 gün iade garantisi veren bir firmadır.bu şirketle ve ürünleriyle tanışmak isteyen arkadaşlar benle irtibata geçebilirler.biz ürün kötülemiyoruz.bizim ürünlerimiz daha iyi diyoruz.iritbat telefonum 0-532-617 75 79

 63. alıza yuce dedi ki:

  slm arkadaşlar bnde omega3 cok faydalı olduğunu yakınlarımın kullanarak fayda gördüklerini bir çok hastalıklarda iyileştiklerini görmüşümdür 05327835121

 64. özlem dedi ki:

  merhaba dün vitpol omega 3 6 9 aldım…yumuşak kapsül..yukaradaki yorumları okuyunca iyice kafam karıştı..VİTPOL u deneyen varmı…

 65. özlem dedi ki:

  vitapol yanlış yazmışım

 66. özlem dedi ki:

  vitapol kullanan varmı

 67. kamil dedi ki:

  birgül çil arkadaşım sen önce FDA’nın eftiya diye okunmadığını ne olduğunu öğren ondan sonra reklam yap. ARKADAŞLAR BEN DOKTORUM VE İNANIN MARKANIN HİÇBİR ÖNEMİ YOK. ÖNEMLİ OLAN ÜRÜNÜN SAF OLMASI , İÇERDİĞİ YAĞ GRAMAJI VE AĞIR METAL İÇERMEMESİDİR. BALIK YAĞI DIŞINDA SEMİZOTU VE CEVİZ DE ZENGİN OMEGA 3 KAYNAĞIDIR. şucuyum-bucuyum-herbalifecıyım diyenlere kanıp paranızı kaptırmayın. eczanenize gidip kaliteli içeriği olan bir ürün alın.

 68. irade dedi ki:

  cok dogru. ben de oyle yaptim gittim eczaneye omega3 istiyorum dedim verdi bana bir kutu 20lik kapsul kutusu. burada onemli nokta kutunun uzerinde bilesenleri yazar ve EPA/DHA de[erleri icindeki diger degerlerden daha yuksek olmali ve EPA DHAye yakin olmali. misal EPA 200 ise DHA 180 olmali. Budur arkadaslar sagliginizla oynamayin eczaneden temin edin.

 69. Deniz Can dedi ki:

  Alemsiniz ya :)) biri hastaneye kaldırıldım ölüyordum diyor biri diğeri çok kötü diyor burda atışanlar rakip distribütörler olduğuna eminim bende distribütörüm ama satmıyorum :) kullanıyorum faydası heralde oluyordur düzensiz kullanıyorum. Ama midem delinmedi hastaneyede kaldırılmadım. Zaten gastritim vardı ilaç kullanıyorumda. Ben forever distribütörüyüm ama inanın herbalife mi yoksa forever mi diye sorarsanız bilemem :) çünkü ben laborant değilim bu firmaların fiyatları birbirine yakın ama distribütörlük şartları farklı zannedersem ben aldığım almak zorunda kaldığım ürünleri kullanıyorum kullanmadanda zaten satmazdım ve satmaylada uğraşamam konu komşu isterse ancak öyle olur. Ama burası çok komik olmuş ya :))

 70. ismail dedi ki:

  ben 16 yaşındayım yeni body başladım acaba body faydası olurmu? Birde kilo alırmıdıırmı acaba

 71. SEDAT TEKMEN dedi ki:

  @FATİH AKÇA:

  artic sea hakkında fiyat konusunda yardımcı olursanız sevinirim

 72. süheyla dedi ki:

  @birgül çil:
  birgül hanım o eft,ya değil FDA YANİ AMERİCAN GIDA VE İLAÇ İNCELEME ENSTİTÜSÜ
  PES YANİ İNSAN BU SEKTÖRDE OLUR DA NASIL BU KADAR CAHİL OLABİLİR

 73. ibrahim dedi ki:

  @ismail:

  eyer balık yagını içer ve oturursan cok cabuk 1 ayda 10 kilo alırsın ayrıca A Ve D vitaminli balık yaglarından uzak dur karacigerde depo edilirse zararlı olur senin icin

 74. ibrahim dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar bu Şarlatanlara inanmayın Bilmediginiz markalara uymayın Size Güzel ve benimde Kullandıgım Kaliteli balık yaglarını ve fiyatlarını yazıcagım aslında önemli olan balık yagı degil yag asitleri EPA VE DHA

  ŞUAN memmun kaldıgım Marka Balya İle Solgar Ama Solgar Daha kuvvetli

  Solgardaki Omega 3 degerleri söyliim size EPA : 380 MG DHA 260 MG DİGER YAG ASİTLERİ 60 MG

  Ayrıca A ve D vitaminli balık yaglarından uzak durun karacigerinizde Depolanabilir cünkü yagda eriyen vitaminlerdir zararlı olabilir. Ayrıca Solgarın Fiyatı 37.5 KALİTELİ bir marka kullanıyorum memmunum AMa bu herbalife inanmayın BALYA İSE 5 TL buda omega 3 dür Size 2 tane güzel önerdim gençler bu şarlatanlara inanmayın .

  Omega 3 kilo aldırırmı SOrusuna CEVAP vermek istiyorum:

  Evet arkadaşlar Eyer Omega 3 içip OTURURSANIZ Kilo alırsınız hemde aşırı biçimde Cünkü yag burda DEPOlanabilir.

  Kolay gelsin Saglıklı Günler

 75. nihat alacan dedi ki:

  Arakadaşlar deneyle size dünyanın en kaliteli omega-3 unu ispat etmyeğe hazırım !!! Buyuru 130.000.000 insanın kullandığı markayla sizi tanıştırayım. Dikkat Denyle Sabittir. 05412072127.

 76. ismail sert dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar .yaş 47 ögretmen beyim .öncelikle hepinize saygı lar slm lar .yorumları bakdım .her kez bir markanın reklamını yapmış ama kaliteli si gerçekden forever in artiç sea omega 3 ü.ben yaklaşık bir haftadır kullanıyorum.2009 da baypast oldum.şeker ve kolestrol var .kendime çok yorgun hissediyordum şimdi bir haftadır çok enerik hissediyorum. denizliden bu ürüni sahip olmak isteyen arkadaşlar beni arayın ismail sert 05306650954.kendim de şeker in düşdüğünü hissediyorum.cinsel güç ü de artırıyor.siper sayısında da artış var saygılar

 77. ibrahim dedi ki:

  En kalitelisi Solgar Omega 3. Büyük kapsüller hallinde. // DHA EPA YAG ASİTLERİDE ÇOK FAZLA.

 78. ibrahim dedi ki:

  ayrıca 1947 den beri bu marka tanınıyor

 79. panax dedi ki:

  Clavis panax çok faydalı bir ürün. Yukarıda belirtiginiz üzere kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim. Damar tıkanıklığı probleminiz olmasada bile tebbir amacıylada kullana bilirsiniz.

 80. ismail sert dedi ki:

  ben clavis panakx ı 60 gündür kullanıyorum hiç bir faydasını görmedim

 81. zehra bayar dedi ki:

  benim hiper aktif bir oğlum var doktor iyi bir omega 3 kullanmamı önerdi. herbalifeten aldım kullandı 3 ay sonra öğretmeni beni aradı bu çocukta inanılmaz gelişmeler var ne yaptınız bizde yapalım diye. ben çok memnunum oğlum bu yıl takdir aldı. denemeden yada bilmeden buralara birşeyler yazıp insanların vebalini almayın bilip bilmeden hiç bir ürünü kötülemektir asıl şarlatanlık

 82. MUSTAFA SARIASLAN dedi ki:

  BENİM KULLANDIĞIM OMEGA 3 GAYET FAYDALI KARDEŞİME KULLANDIRIYORUM ETKİSİ MUHTEŞEM HERKESİN KULLANMASI GEREK BENDE KULLANIYORUM 5419330716

 83. yakup aydin dedi ki:

  omeka 3 beyin gelismesiicin ortalama hangiyasakatar etkisi olur

 84. yasemin dedi ki:

  balık yağı kapsülü kilo aldırıyormu 7 kilo almam lazım ne kadar kulanmalıyım

 85. TAYFUN dedi ki:

  omega 3 kılo aldırıyormu?

 86. seyfi küçük dedi ki:

  yeni keşfettim.üstelik kendimi kültürlü sanıyordum.omega 3 ün yaşamımızda bu kadar yer tuttuğunu diyabet tip2 ye tutulunca araştırmalarımda öğrendim.omega 3 ün en kalitelisini Amway de buldum.üye oldum ve şeker düşürücü haplardan bir ay süre sonunda kurtuldum.şimdi daha sağlıklı ve zindeyim.teşekkürler Amway,teşekkürler Nutriway…her yaştan herkese tavsiye ederim.internette zaten omega 3 le ilgili bilgiler var.biraz zaman ve araştırma sonucunda sizlerde kani olacaksınız.

 87. seyfi_küçük dedi ki:

  arkadaşlar omega3 ençok balık,ceviz,keten tohumu ve semiz otunda bulunur.kirlettiğimiz deniz ve ırmaklarımızda ağır metaller içeren balıklar yaşamakta.sizler omega3 ü yağ sanmayın.yağ asitidir ve bedenimizi temel taşları hücre yenilenmesinde rol oynamaktadırlar.doktor arkadaşımın birisi eczaneleri tavsiye ediyor ama aynı doktorlar ilaç firmaları sayesinde yanlış işler yapıyorlar.hipokrat yeminini değil cebini düşünüyorlar.araştırın dha ve epa değerlerine bakın.hatta basit bir deney öneriyorum.bildiğiniz köpük bardağa yarıya kadar su doldurun ve içine bir adet omega 3 atın.eğer bardağı su seviyesinden kesiyorsa ona para verin,kesmiyorsa etken madde omega 3 azdır paranızı boşuna o markaya vermeyin.aynı isimde face sayfamı ziyaret edip bilgi edine bilirsiniz…

 88. DR NURAY YAZICI dedi ki:

  Sevgili arkadaslar omega 3 uzerinde uzun yillardir arastirma yapmaktayim yapilan arastirmalarda gostermistir ki Dunya uzerinde omega 3 un en cok bulundugu balik krill baligidir ulkemizde yetismeyen bir balik turudur sadece antartikada yetisirve diger baliklar gibi agir metaller tasimazlar nedeni ise sanayi bolgesinde olmamalari soguk ve temiz denizlerde bulunurlar antioksidan olarak diger baliklara gore yaklasik 30 kat daha etkilidir benim tavsiyem bulabilirseniz altin kadar degerli olan krill yagi tuketmelisiniz

 89. CİHAN dedi ki:

  OMEGA 369 • Bağışıklık sistemini güçlendirmeye
  • Kansere koruma sağlamaya • Damar tıkanıklıkları, kalp hastalıkları, kalp krizi ve felç riskini azatlmaya
  • Migren ağrılarını azaltmaya
  • Hücre yenileyip yaşlanmayı geciktirmeye
  • Çocuklarda zeka gelişimini düzenlemeye
  • Çocuklarda iştah açmaya
  • Kemik hastalıklarına karşı
  ; gibi durumlarda destek olarak kullanılabilir.

 90. zeynep dedi ki:

  omega 3 kulanırken dikatli olun…dışındaki jelatin donuzdan yapılıyor olabilir…helal sertifikası olan ürünleri kullanın…bilmediğiniz vede araştırmadığınız ürünleri kulanmayın…

 91. deniz dedi ki:

  omega 3 kapsülü
  - Kalp ve damar hastalıklarına karşı
  - İnsülin kullanımının artmasında
  - Çocuk gelişiminde
  - Romatizmal rahatsızlıklarda gibi durumlarda yardımcı ve destektir.
  ürünü iyva.com/OMEGA-3-BALIK-YAgI-TOZ_63.html adresinden yada hepsiburada.com/liste/search.aspx?sText=naturade adresinden sipariş verebilirsiniz.

 92. Mehmet MADAK dedi ki:

  Omega 3 balık yağı asidi tedarikçisiyim türkiye çapında gönderim yapabilirim.05392220222

 93. hakan seyirci dedi ki:

  zehra bayar hanım siz hangi ürünü almamı önerirsiniz galiba kullanıyorsunuz acil ihtiyacımız var yanlış ürün kullanmak istemiyoruz yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim….kızım için alacagım ilkokul 1,sınıfa gidiyor…

 94. afrika mangosu dedi ki:

  siteniz çok güzel ellerinize sağlık

 95. elif erdoğan dedi ki:

  merhabalar,hakan bey bende sizin gibi çok araştırdım ve en kaliteli ve gönül rahatlığıyla kullandığım,nutriway yani amwayin omega 3′ünü kullandım.istanbuldansanız sizede yardımcı olmak isterim… elif81_34@hotmail.com

 96. goncagül dedi ki:

  merhaba arkadaşlar bende dünyaca bilinen ve 75 yıllık bir firmanınn omega 3 ve daha fazlası ürünlerini kullanıyorum ve sağlığıma kavuştum ve herkesinde yararlanmasını isterim …. coco__bonco@hotmail.com (2 tane tire var :)

 97. hülya dedi ki:

  kullanma talimatına aç yada tok karnamı alınacağını da verirseniz daha iyi olur örneğin kilolu bayanm 56 yaşındaym kullanmak için omega3 ürününüzü aldım ama kilo aldırır deniyo almamak için nasıl kullanılacağı hakkında hiç bilgi yok

 98. beyhan dedi ki:

  zehra bayar hanım benim oğlumda hiper aktif 4. sınıf hangi omega 3 ü kullanıyosanız lütfen ismini yazıp gönderirimisin

 99. zelihademirtaş dedi ki:

  b.en nutrıway in omega 3 ünü kullanıyor ve satışınıda yapıyorum.72 yıllık güvenilir bir marka ürünlerin kilo aldırıcı bir özelliği yok.omega 3 yemeklerle birlikte günde 1 kapsül alınır

 100. SAVAŞ ARİF FAKIOĞLU dedi ki:

  fakioglu.flptr.com dan omega3 ve diğer ürünlerinde faydalarıa bakabilirsiniz. Aynı zamanda alabilirsiniz.
  Ben alıp kullanıyorum faydası var yan etkisi yok her yaşta kullanılır. yutamayan çocuklara 2 parça halinde verin.
  fakioglu@flptr.com adresine msj atabilirsiniz. günde 2 tablet kullanacaksınz. ben sattığım ürünü takipeder nasıl olduğunu sorarım.
  OMEGA 3 NE İŞE YARAR? KUR AN DA AYETLERDE(NAHL,MAİDE,KEHF SURESİ) BİLE BAHSİ GEÇEN, BALIKTA BULUNAN YAĞ ASİDİ MUCİZE SAYILABİLİR Mİ?….
  *KALP VE DAMAR TIKANIKLIĞINI ÖNLÜYOR.KALP KRİZİNE KARŞI MÜKEMMEL KORUYUCUDUR.*FELÇ RİSKİ ORTADAN KALKIYOR.
  *ŞEKER HASTALIĞI TEDAVİSİNDE KULLANILIR.
  *BEYNİ GELİŞTİRİP HAFIZAYI GÜÇLENDİRİYOR.*GÖRMEYİ GÜÇLENDİRİP GÖZDAMARLARINI AÇIYOR.
  *DEPRESYON TEDAVİSİNDE BÜYÜK İŞ…LEVE SAHİPTİR.DEPRESYONDA OLAN KİŞİLERİN VÜCÜDUNDA AZ YAĞ ASİDİ OLDUĞU BİLİMSEL OLARAK SAPTANMIŞTIR.
  *RİTİM BOZUKLUKLARINI AZALTIYOR.*BELLEĞİ DESTEKLİYOR.*YAĞLARI YAKTIĞI İÇİN KİLO VERDİRİYOR.*DEPRESYONU ÖNLÜYOR.
  *EKLEMLERİ YAĞLIYOR.*KANSERE KARŞI GÜÇLENDİRİYOR.*TRİGLİSERİDİ AZALTIYOR.
  *KAN BASINCINI DENGELİYOR.*İYİ KOLESTROLÜ YÜKSELTİYOR.*KANI İNCELTİYOR.*BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNE İYİ GELİYOR.
  *3 TANESİ 1 SOMON BALIĞI DEĞERLERİNİ TAŞIYOR*DOLAŞIM BOZUKLUKLARINI NORMAL HALE GETİRİYOR
  *EKLEM ROMATİMASI OLMANIZI ENGELLİYOR*UNUTKANLIKLA ALAKALI SIKINTILARI KALMIYOR*ÇALIŞMA AZMİ VEREREK BIKKINLIĞI ÖNLÜYOR
  *HALSİZLİK BİTKİNLİK GİBİ ŞİKÂYETLERİ BİTİRİYOR*VARİSLERİN KISA SÜREDE TEDAVİSİNİ YAPIYOR
  *KULUNÇ VE AĞRILARINI HIZLA ONARIR.*KİREÇLENMEYİ ÖNLÜYOR*OMEGA3 RUHUNDA GIDASIDIR
  *DERSİ ALGILAYAMAYAN ÇOCUKLAR İÇİN İDEALDİR*DİKKATİN YOĞUNLAŞMASINI ,ODAKLANMAYI SAĞLAR
  *ERKEK VE KADINLARDA DUYU KAYBINI ÖNLER*SABAHLARI YORGUN KALKMA ŞİKÂYETLERİNE İYİ GELİYOR
  *DERİ HASTALIĞI TEDAVİSİNDE KULLANILMAKTADIR..
  *AKŞAMLARI YATINCA UYKUYA KOLAY DALMAYI SAĞLAR
  *DIŞI DOMUZ JELÂTİNİYLE KAPLANMIŞ OLAMAMASINA DİKKAT EDİNİZ
  * İŞE YARAR OLDUĞUNU ANLAMANIZIN KOLAYLIĞI KAUÇUK (KOLESTROLE EŞDEĞERDEDİR BUNU ERİTİRSE SERBEST RADİKALLERİDE VUCUTTAN TEMİZLER)Almak isteyenler bu numaralardan ulaşabilir.
  0 536 879 29 16
  0 543 598 67 31
  Farklı ürünlerimizde var hepsi %100 doğal ve bitkisel gıda tamamlayıcılardır. Polen, Propolis, Pomesteen vs…

 101. İbrahim Gündoğdu dedi ki:

  Merhabalar, Öncelikle beslenmedestegi.com site yöneticilerine paylaşımları ve verdikleri bilgiler için teşekkürler…
  Yorum bölümünde çeşitli yorumlar yapılmış toplumun sağlık konusunda bilinçlendiğini görmekte çok güzel.
  Ancak Omega-3 seçimi ve kullanımı gerçekten çok önemli Türkiye piyasasında birçok Omega-3 ürünü bulunmakta bu yüzden size Dünya’da bir eşi ve benzeri olmayan bir Omega-3 ürünününden bahsetmek istiyorum.
  Şimdi bunun diğerlerinden farkı nedir? diyebilirsiniz..!
  *** Balık yağı içermez. Yanlızca balık yağı asidi olan EPA-DHA içerir,
  *** İçerisinde balık yağı içermediğinden kilo yapmaz,
  *** Ağzınıza kesinlikle balık kokusu gelmez( çocukların kullanımı için idealdir)
  *** İslami Helal Sertifikasına sahiptir,
  *** Dünya’da benzeri olmayan bir Mebran sistemi ile saflaştırılmıştır,
  *** Balık kıkırdağından elde edilmiş kapsül kullanılmıştır,
  *** Soft jel formatında değil Likit formunda üretilen tek üründür,
  *** 500mg kapsüllerde üretilmiş 300mg EPA, 200mg DHA içermektedir.
  Ürünle ilgili daha geniş bilgi için sitemizi ziyaret edebilir sipariş verebilirsiniz. Üstelik kapıda ödeme seçeneği ile Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz…
  ww.natureldestek.com
  0212/ 451-15-58
  0507/ 484-98-00

 102. SAVAŞ ARİF FAKIOĞLU dedi ki:

  http://fakioglu.flptr.com/ dan omega3 ve diğer ürünlerinde faydalarına bakabilirsiniz. Aynı zamanda alabilirsiniz.
  Ben alıp kullanıyorum faydası var yan etkisi yok her yaşta kullanılır.
  fakioglu_12@Mynet.com adresine msj atabilirsiniz. günde 2 tablet ve su ile kullanacaksınız.
  Ben sattığım ürünü takip eder nasıl olduğunu sorarım.

  OMEGA 3 NE İŞE YARAR? KUR’ AN DA AYETLERDE(NAHL,MAİDE,KEHF SURESİ) BİLE BAHSİ GEÇEN, BALIKTA BULUNAN YAĞ ASİDİ MUCİZE SAYILABİLİR Mİ?….
  *KALP VE DAMAR TIKANIKLIĞINI ÖNLÜYOR.KALP KRİZİNE KARŞI MÜKEMMEL KORUYUCUDUR.
  *FELÇ RİSKİ ORTADAN KALKIYOR.
  *ŞEKER HASTALIĞI TEDAVİSİNDE KULLANILIR.
  *BEYNİ GELİŞTİRİP HAFIZAYI GÜÇLENDİRİYOR.
  *GÖRMEYİ GÜÇLENDİRİP GÖZDAMARLARINI AÇIYOR.
  *DEPRESYON TEDAVİSİNDE BÜYÜK İŞ…LEVE SAHİPTİR.DEPRESYONDA OLAN KİŞİLERİN VÜCÜDUNDA AZ YAĞ ASİDİ OLDUĞU BİLİMSEL OLARAK SAPTANMIŞTIR.
  *RİTİM BOZUKLUKLARINI AZALTIYOR.
  *BELLEĞİ DESTEKLİYOR.
  *YAĞLARI YAKTIĞI İÇİN KİLO VERDİRİYOR.
  *DEPRESYONU ÖNLÜYOR.
  *EKLEMLERİ YAĞLIYOR.
  *KANSERE KARŞI GÜÇLENDİRİYOR.
  *TRİGLİSERİDİ AZALTIYOR.
  *KAN BASINCINI DENGELİYOR.
  *İYİ KOLESTROLÜ YÜKSELTİYOR.
  *KANI İNCELTİYOR.
  *BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNE İYİ GELİYOR.
  *3 TANESİ 1 SOMON BALIĞI DEĞERLERİNİ TAŞIYOR
  *DOLAŞIM BOZUKLUKLARINI NORMAL HALE GETİRİYOR
  *EKLEM ROMATİMASI OLMANIZI ENGELLİYOR
  *UNUTKANLIKLA ALAKALI SIKINTILARI KALMIYOR
  *ÇALIŞMA AZMİ VEREREK BIKKINLIĞI ÖNLÜYOR
  *HALSİZLİK BİTKİNLİK GİBİ ŞİKÂYETLERİ BİTİRİYOR
  *VARİSLERİN KISA SÜREDE TEDAVİSİNİ YAPIYOR
  *KULUNÇ VE AĞRILARINI HIZLA ONARIR.
  *KİREÇLENMEYİ ÖNLÜYOR
  *OMEGA3 RUHUNDA GIDASIDIR
  *DERSİ ALGILAYAMAYAN ÇOCUKLAR İÇİN İDEALDİR
  *DİKKATİN YOĞUNLAŞMASINI ,ODAKLANMAYI SAĞLAR
  *ERKEK VE KADINLARDA DUYU KAYBINI ÖNLER
  *SABAHLARI YORGUN KALKMA ŞİKÂYETLERİNE İYİ GELİYOR
  *DERİ HASTALIĞI TEDAVİSİNDE KULLANILMAKTADIR..
  *AKŞAMLARI YATINCA UYKUYA KOLAY DALMAYI SAĞLAR
  *DIŞI DOMUZ JELÂTİNİYLE KAPLANMIŞ OLAMAMASINA DİKKAT EDİNİZ

  * İŞE YARAR OLDUĞUNU ANLAMANIZIN KOLAYLIĞI KAUÇUK (KOLESTROLE EŞDEĞERDEDİR BUNU ERİTİRSE SERBEST RADİKALLERİDE VUCUTTAN TEMİZLER)Almak isteyenler bu numaralardan ulaşabilisiniz.

  0 536 879 29 16
  0 543 598 67 31
  Farklı ürünlerimizde var hepsi %100 doğal ve bitkisel gıda tamamlayıcılardır. Polen, Propolis, Pomesteen vs…

  Uluslararası hekim camiasının antiaterosikloratik (damar açıcı özellik) testleri köpük bardak ile yaptıkları gözlenmiş. Sebebi sorulduğundaysa, köpük bardak ile damarda biriken ve zamanla sağlıklı damarı tıkayan ateromplaklarının (depolanan atıkların) asi yapısıyla eş değer olduğunu belirtmişlerdir.
  Tezleri ise şu; eğer doğru balıkyağı damarların içerisindeki ateromplaklarını yok ediyor ise köpük bardağı da yok etmesi, parçalaması gerekiyor.
  Not 1: Testte sıcak suya, balıkyağı kapsülü bir iğne yardımıyla delinerek içerisindeki sıvı boşaltılır ve posası da içerisine atılır(kapsülün kendisini de yutuyoruz sonuçta). Sıcak su kullanmamızın sebebini de şöyle açıklayabilirim; kanın da sıcak olması ile alakalı olup bir de hemen tepkimeyi görebilmek adına.. Soğuk suyla da aynı sonucu almanız mümkün. Yalnız, sıcak su ile yarım dakikada göreceğiniz sonucu; soğuk suda 3-4 saat beklemeniz gerekebilir.
  Not 2: Kötüleme amacını gütmediğimi anlaştırabilmek adına sağdaki firmanın adını gizli tutuyorum..
  Köpüğü Parçalayan Balıkyağı Ya Damarlarımı da Parçalarsa?
  Merak etmeyin doğru balıkyağı ateromplaklarını parçalayıp damar içini açarken; aynı zamanda damar yapısını da güçlendirip elastikiyetini arttırır.
  “N.. Firması”
  F**** O** Balıkyağının Özellikleri
  - Saf Omega3(Balıkyağı)
  - Omega3 Fatty Acids 400mg
  - EPA 180mg
  - DHA 120mg
  - Oleic Acids 100mg
  - Vitamin E %35
  - Damar açıcı özelliği YOK
  - F*** O**’i N.. firması üretiyor, Ç….. Network için Far….. İç ve Dış Tic. tedarik ediyor.
  (Yani Ç….. Network dışa bağımlı)
  - 1 saatlik süreçte köpükte hiç bir değişiklik gözlenmedi.
  Forever Living Products Firması
  Arctic-Sea Balıkyağının Özellikleri
  - Omega3(Balıkyağı)+Omega9(Zeytinyağı)
  - Omega3 Fatty Acids 375mg
  - EPA 225mg
  - DHA 150mg
  - Oleic Acid 150mg
  - Vitamin E %3
  – Damar açıcı özelliği VAR
  - Arctic-Sea’yi Forever kendi üretiyor.
  (Yani dışa bağımlı değildir. Dışa bağımsız olmak güç gerektirir)
  - 45 saniye içerisinde köpükğü parçaladı.
  -1 saatlik süreçte köpükte tahribat daha da çoğaldığı görülmektedir.
  Bu değerleri doktorunuza da danışarak bilgi alabilirsiniz. Kendilerinin de söyleyeceği ilk bilgiler EPA ve DHA değerleri olacaktır. Ancak bir balık yağını doğru bir balık yağı yapan en önemli özellik damar açıcı özelliğinin bulunması.
  Bu değerler ve özelliklerden dolayı Forever Living Products Firması‘nın ürününü kullanıyor ve tavsiye ediyorum. Eğer kullanmak isterseniz, benimle http://fakioglu.flptr.com/ sayfasından herhangi bir yolu takip ederek alabilirsiniz.
  Biz ailecek kullanıyoruz bu ürünü. Siz de sağlığınız için kullanın derim..
  Sağlıklı günler ve yaşamlar dilerim..

 103. Rümeysa dedi ki:

  Merhabalar ben omega 3 balık yaği kapsülü kullanıyorum 1 -2 haftadr kullanıyorum. Ciddi anlamda halsizliğimi yorgunluğumu aldı götürdü çok çok memnunum sevglmden ayrıldım ayrılalı 4 aydir hergün durmadan ağliyordum depresyondaydm blık yağı kapsülünü kullandktan 2 gun sonra inanılmaz neşelendim istesem de ağlayamıyorum çok çok mutluyum.. :) zaten bi kullanin hemen ertesi gün enerji parliyor sizden ha bir de cildimdeki pürüz sivilceleri yok etti capcanli oldu cildim çok sağlikli görünüyor :)) bunlari asla ve asla reklam olarak söylemiyorum. İnanin bana muhteşem:)

 104. öğretmen dedi ki:

  jenerasyon aş.nin organik gıda takviyesi omega 3 kullanıyorum..3oomg epa ve 200 mg dha var.500 mg lık kapsülde yani 1 gr bile yabancı kimyasal madde yok..ayrıca kasülüde balığın kıkırdağından yapıldığı için suda anında eriyor..3.5 yaşındak oğlum ve 8 yaşındaki kızımada kullanıyorum..
  hepimizde yaptığı olumlu değişiklikler anlatmakla bitmez..

 105. serpil dedi ki:

  Amway ‘ın omega 3′den ailece çok memnunum.

 106. erman dedi ki:

  marınkap adlı omega 3 u yaklasık 2 aydır duzenlı kullanmaktayım. unutkanlık sıkıntım vardı tamamen gıtmesının yanında

 107. TÜLİN dedi ki:

  4 ve 8 yaşlarında iki yiğenim var. bu yaşlardaki çocuklar için doktorlar ne kadarlık omege-3 öneriyor acaba?(günde kaç defa,kaç mg,aç mı tok mu? )

  Yetişkenlerin ve kanser hastalarını ne kadar kullanması gerekli?cevaplarınız için şimdiden teşekkürler?(en güvenilir omega-3 markası hangisi? )

 108. tlg dedi ki:

  tabletin etkinliğini bilemem lakin gerçekten dogal ve zengin bir kaynak istiyorsanız omega3 yonunden keten tohumu yagı gercekten bır mucize gıbı. omega 3 un omega 6 ya oranı 3 te bir.bu gercekten harika bı durum.yağlar içinde en zengin omega 3 kaynagı keten tohumu yagı.ben yagını denemedim ama hergun keten tohumu yiyorum agzıma atıp.omega 3 açısında yağ yonunden bır ıkıncı kynak kanola yagı.diğeri terayagı(yuzde 2),en son mısır ozu yagı(lakın bu yagda omega 6 nın omega 3 e oranı 61 e bır:( o yuzden ne derece ii bılemem.ayçiçek yağında ise omega 3 hiç yok.bu arada kanola yağı bazı kesimlerce şüpheli bulunuyor onuda belirteyim.bu arada 100 gr keten tohumunun içindeki omega 3 yağı 60 gr.cevizde ise 100 gr mında 10 gr.

 109. angel1978 dedi ki:

  merhaba,
  Omega 3 kalitesi nasıl üretildiği ve antioksidan içerip içermediği ile doğrudan ilgilidir.Ben ve ailem Herbalife Omega 3 kullanıyoruz.İçerdiği DHA ve EPA oranları, jelatinin bitkisel olması ve hemen çözünebilmesi,nane ve kekik yağları ile balık kokusunun olmaması, antioksidan içermesi ( ki Canan Karatay tarafından özellikle üzerinde durulan bir husustur).Kısacası şu an piyasada ulaşabileceğiniz en kaliteli Omega 3.
  Detaylı bilgi almak isteyenler melekgul1978@yahoo.com.tr adresine mail atabilirler.
  sağlıklı günler dilerim.

 110. krill dedi ki:

  bence en iyi omega 3 krilden elde edilen omega 3tür çok temiz bir canlıdır krill.

 111. gökhancan dedi ki:

  ya bu balık yağını yutacak mıyız yoksa dışındaki jelatini patlatıp mı yutacağız üzerinde jelatin yazıyo içindekiler bölümünde..

 112. onur ateş dedi ki:

  OMEGA-3 LERDE KAMPANYA 200 ADET 1.000 mg lık ,
  GOLD NATURAL MARKALI AMERİKAN ÜRÜNÜ.ALASKADAKİ SOMON BALIKLARINDAN YAPILIYOR. 42 TL YERİNE 35 TL .KAMPANYAYI KACIRMAYIN. hotshot.com.tr

 113. özlem dedi ki:

  ben ve 2 yaşındaki oğlum için herbalife ın omega 3 ünü kullanıyorum çok memnunum.herkeze tavsiye ederim

 114. murat şimşek dedi ki:

  HERBALIFE omega3 bolık yag asidini geliştiren kendini kanıtlamış 32 yıllık köklü istikrarlı bir firma dünyada marka olmuştur tartışılmaz saygı duymalı kaliteli büyüklerimizde bunu örnek alıp insanlıga hızmet etmelidir ben annemin beyne giden damarlarının tıkalı cıkmasından dolayı tanıştım kullandım 1 ay sonra kontrole gitmemizi istediler ama yatalak hasta gibi olan annem 8 gün parka yürüyùslere gitmeye başladı göz damarları açıldı inanılmaz bisey bu emegi geçen herkezden razı olsun yolumun herbalıfe firmasıyla yolumun kesismesiyle degismeye basladı ve devam ediyo iceriginde kekik,nane ve karanfi yaglarıyla olusan ferahlatıcı tat balık sevmeyenler icinde muhteşem bi düşünce helallik belgesi olan bir firma sadece damarmı ben kayseri bôlgesi taekwon-do antrenörüyüm suporcu beslenmesi yapılıyo profosyonel biçimde yag oranını düşürüp kas oranını yükseltiyoruz sporcu oldugum için konuya hakimim enerji içekleri hem enerjiniz artıyo yorgunluk halsizlik oktadan kalkıyo ve sporcular icin mükemmel enerji ve gùç arttırımı doping kontrollerindede çıkmıyo dogal icecek ilgisini cekenler ulaşa bilir murat şimşek 0542 465 38 17

 115. abdurrahman dedi ki:

  HERBALİFELİNE kullanıyoırum ve çok memnunum… en kalkitelisi işte burda isteyenler ulaşsın %100 garantiliyiz… 05423784986

 116. omega3 dedi ki:

  ailecek amwayın omega3 ünü kullanıyoruz koruyucu madde kullanmaması kendi çiftliklerinde bilim adamlarıyla doğal olarak elde ediliyor oluşu bizim için önemli.

 117. songül dedi ki:

  merhaba bir haftadır doktordayım gerekli tetkikleri yaptıktan sonra bana omega 3 solgarı yazdı vucudumda özellikle ayak kısımlarımda

  bacak kısımlarımda bezelere var solgar omega 3 kullana var mı

 118. ezgi dedi ki:

  mr.tumee balık yağı jelibonunu kullanan varmı acaba ben çocuklarıma aldım ama ilk defa duyduğum için bilgi almak istedim nasıldır acaba şimdiden teşekkürler

 119. bagdagul dedi ki:

  merhaba arkadaaşlar dogal kalıtelı bır omega 3 vitamını kullanmak istiyorsanız amway nutriway ile hizmetinizdeyim bagdagulgugngor67@hotmail.com bana burdan ulasabilirsiniz

 120. AYŞEN dedi ki:

  biz yaklaşık 1-2 haftadır kullanıyoruz ve gerçekten biraz etkisini gördük HERRRRRKESE TAVSİYE EDERİZ….

 121. cengiz dedi ki:

  yorumda bile haerkes yorum yerine elindeki malı pazarlamaya çalışmış

 122. gülsüm güney dedi ki:

  merhaba bende amway nutriway omega 3 ürününü çocuklarım ve kendim için kullanıyorum çokta memnunum benim ülseratif kolit rahatsızlığım var ve omega 3 bu rahatsızlığa karşı çok iyi detaylı bilgi ve ürün temini için bana ulaşabilirsiniz tlf. 05369132485

 123. gulcin dedi ki:

  mrhb -hamilelikte 6 aydan sonra efa 1200 iyi dediler özellikle bebegn beyn gelişimi için….. bana tavsiye eden bir uzman arkadaş kıznda da kullanmış o söyledi eczaneden alabilirsnz..

 124. lale t dedi ki:

  En güzeli omega 3 ü doğal yoldan almak. Hergün 3 adet ceviz yemek daha iyi

 125. Halit dedi ki:

  Hertürlü kapsül omega 3 değildir. oranları önemlidir. Etkili olabilmesi için gerçek değerleri bulmanız lazım. bir deney videomuzu isteyebilirsiniz.

 126. metin dedi ki:

  Allahaşkına şurada reklam yapmayın bari… Ben de en iyi marka omega 3 kullanıyorum. Çok da memnunum ama marka vermeyin, bırakın bu mucize ürünü ihtiyacı olan herkes kullansın. Bu tip reklamlar insanları ürkütüyor. Çıkar amaçlı reklam zannediliyor. Zaten yazıda anlatılmış. Dünyada 2-3 firma bu moleküler damıtma işini yapıyor. Geri kalan yüzlerce omega 3 markası hep hikaye. Eczanelerde satılanlar ise kimyasal işlem görmüş, filtrelenmiş ürünler. Sağlığa yatırım yapacaksanız paraya kıyacaksınız. Bu ürünler de ortalama 60-80 TL arası değişiyor. Ucuz mala yönelirseniz işe yaramaz olduğu en başta bellidir. Bir tiyo daha vereyim, bu tip ürünlerin reklamı yasak. Yani omega 3 kalp ve beyin sağlığı için yararlıdır diye reklam yapabilirsiniz ama kalp ve beyin damarlarını açar, diyemezsiniz…Bu tip reklam yapan yer varsa oradaki omega 3′e güvenmeyin zaten. Yasa dışı iş yaptığı belli… Tv’lerde, gazetelerde, internette bangır bangır reklam yapan bir takım gıda takviyesi gibi şeyler yasak olduğu halde, kaç kez toplatma kararı alındığı halde hala satılıyor. İnanılır gibi değil. Kim var bunların arkasında? Kullanılmaması gereken kelimeleri rtük, reklam ve rekabet kurulu ve sağlık bakanlığı kurallarına aykırı olarak kullanıyorlar. iki günde voliyi koyup, ortadan kaybolacaklar işte. Bir zamanlar elma krom hapı, acai berry hapı, altınçilek reklamları bıktırmıştı, Şimdi de samandağ biberi, mango hapı, panax clavis!!!!!! reklamı olan sağlık ürününden uzak durun…

 127. Hüseyin Atacan dedi ki:

  Metin bey, “reklam yapmayın!” demiş. Kendisi en iyi markayı kullandığını söylüyor ama ben bu konuda bilgi sahibi değilim. Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra Metin Bey’in kullandığı ürünü almayı düşündüm. Fakat adını ve nerede satıldığını bilmiyorum. O yüzden reklam bile olsa isim vermek te yarar var diye düşünüyorum.

 128. celal dedi ki:

  .en iyi omega 3 forever living firmasına aittir omega 3 balık yağı asidi ile omega 9 zeytinyağı asidi .birleşimidir tavsiye edrim 34 yıllık bir firmadır ve 159 ülkede ürünlerimiz kullanılmaktadır ilgilenenler için tel 05376661188

 129. Adnan dedi ki:

  Üniversite sınavına hazırlandığım sene bunalıma girmiştim. Omega 3 yağı tükettim bunalım dönemini geçirdim. Ve çok mutlu oldum. tavsiye ederim.

 130. erol dedi ki:

  Hangi yaşta olursanız olun vücudunuza yeteri kadar omega-3 kazandırdığınızdan emin olmanız gerekiyor.

  Son yıllarda beslenme tarzımızdaki değişiklikler nedeniyle hepimizde ortaya çıkan ciddi omega-3 açığı oluştu. Vücudumuz bir yandan “omega-6” deposu haline gelirken, diğer taraftan tam bir omega-3 fakirine dönüştü. Bu da ciddi sağlık sorunları yaratabilen “omega-6/omega-3 dengesizliği”ne sebep oldu. Bu nedenle yiyecek planlarımızda omega-3 zengini besinlere ağırlık vermeliyiz.

  Ayrıca eğer mümkün olursa omega-3 ihtiyacımızı bitkisel omega-3 “Alfa Lipoik Asit’ten (ALA) çok doğrudan hayvansal omega-3’lerden (EPA ve DHA) karşılamamızda fayda var. Çünkü bitkisel omega-3’lerin önemli bir kısmı insan vücudunda aktif işe yarar omega-3’lere, yani EPA ve DHA’ya dönüştürülürken önemli miktarı yok oluyor. Bu nedenle omega-3 ihtiyacımızı cevizden semizotundan, lahana veya keten tohumundan gidermeye kalkmak, omega-3 desteği olarak keten tohumu yağından faydalanmayı yeterli bulmak doğru değildir.
  .xn--salklkal-7fb5pc.com/urun/266/OMEGA-3.html

 131. ZEHRA dedi ki:

  Omega 3 hakkında yazı

 132. omega 3 de nutrıway üzerine tanımam hem kızımın dıkkat dağınıklığında hemde annemın kolestrolundekı gözlemlerimden yola çıkarak söylüyorum 2 senedir kullanıyoruz.ak.80@mynet.com

 133. Aliye dedi ki:

  Herbalife’nin omega3 içeren gıda takviyesini kızım ve ben 8 yıldır kullanıyoruz muhteşem sonuçlarımız oldu. Sonuçlarımızı firmamızın etik kuralları gereği yazamıyorum. Bu ürünü anlamanın yolu kullanmaktan geçiyor.başka marka aramayın.05335797232

 134. Aliye dedi ki:

  Kızım ve ben herbalife firmasının ürettiği omega3 yağ asidi içeren gıda takviyesini 8 yıldır kullanıyoruz. Omega3 takviyesinden muhteşem sonuçlar eldeettik.Sonuçlarımızla ilgili ayrıntı veremiyorum etik kurallar gereği. Başka marka aramayın herbalife kendisini isbatlamış bir firma.05335797232,0236 6125265

 135. karahan dedi ki:

  omega-3 hakkında cok önemli mutlaka okunacak

 136. esma dedi ki:

  13 yaşındaym:D Günde en fazla ne kadar kullanılmalı??

 137. hakan dedi ki:

  ALLAH C.C verdiği sayısız nimetlerden faydalanın. günde 3 veya 4 ceviz tüketseniz iyi olur

 138. levent dedi ki:

  amway de satılan vıtamın urunlerı ve bırcok doğal urunler kullanmak ıstersenız ankara ıcınden urunlerımızden kullanmak ısteyenlere duyrulur 05457813966 lkarsli06@hotmail.com

 139. levent dedi ki:

  amway urunlerı kullanmak ıstermısınız urunlerımız doğaldır hıc bır katkı maddesı yoktur kullanmk,ısteyenlere hızmetımız mevcuttur ankara ıcınden olanlar ulasabılırler ayrıca bu ısı yapıp para kazanmak ıstersenız tel açmanız yeterlı 05457813966 buradan ulasabılırsınız bana saygılarımla levent karslı

 140. Zübeyde dedi ki:

  Ben hem amway hemde forewer living üyesiyim amway’in islâmi helal sertifikası yoktur önce onu söyliyeyim besin takviyeleri dedinmi tabiki forewer amway’in de kullandığm çok ürünleri var msla loc deterjanları harika ama omega dedinmi forewer

 141. isimsi dedi ki:

  bende amway omega 3 kullanıyorum günde 1 tane yeter mi?

 142. safiye dedi ki:

  arkadaslar hakli olarak insanlarin kafasi karisiyor,okadar cok ürün ,marka varki,size bir dost tavsiyesi,kolay bir testle omega 3 kalitesini anlayabilirsiniz.bildigimiz köpük bardaga yariya kadar ilik su koyun,aldiginiz omega balik kapsülünün bir tanesini iyne yardimiyla delip bu köpük bardaga akitin,yag suyun ustünde kalacaktir,cok degil 5-10 dakika bekleyin,eger bardak bicakla kemis gibi köpük bardagi erittiyse kaliteli bir omega,dir,hicbirsey yapmadiysa o kapsülü icmayin.Bir tavsiye daha,aldiginiz ürünün helal sertifikasini isteyin cünkü kapsül,lü ilaclarin kapsülü domuz jetarininden yapiliyor,bilginize.siz en iyisimi vakit vepara kaybetmeyin,size bir tavsiye daha ,reklam olsun diye söylemiyorum ,ilgisi olanlar icin.bu özelliklerin hepsini tasiyan kaliteli bir ürün kullaniyorum (forever living producks omega 3)

 143. HATİCE dedi ki:

  bende yeni kullanmaya naşladım inşallah memnun kalırım

 144. Selçuk Şahin dedi ki:

  Safiye Hanıma aynen ben de katılıyorum.Forever Livingİn balık yağını ben ve annem kullanıyoruz.Annem kullandığından beri psikolojisi düzeldi.Benim de prostatımı iyileştirdi,bir de saçlarım artık hiç dökülmüyor.Herkese tavsiye ederim.

 145. ilknur dedi ki:

  amway yani nutriway in omega 3 u cok kalitelidir.kuzey denizindeki somonlardan uretilmistir fakat 1 kapsul yeterli olayabilir.2veya 3 daha etkili olur.gunluk ihtiyaci karsilayan doz budur.

 146. ilknur dedi ki:

  amway in helal sertifikasi var oncelikle.ve nutriway vitaminleri ve gida takviyeleri cok kaliteli. tarladan tablete kadar hersey organik.omega 3 ise kuzey denizlerindeki somonlardan elde edliyor.gonul rahatligiyla kullanilabilirsiniz

 147. pınarpınar dedi ki:

  merhaba, Nutraxin omega3 ve EFA omega 3 acaba hangisini kullanmalıyım ? Bir eczacı arakdaş Nutraxin omega3 ü tavsiye etti bilgisi olan kullanan var mı ?

 148. Georgeta Yilmaz dedi ki:

  Ben Herbalife ürün kullanıyorum omega3 çok iyi

 149. büşra dedi ki:

  ben hamileyim bugün ezcaneden omega 3 aldım markası solgar aranızda kullanan varmı kullanıp kullanmamak arasında kararsız kaldım

 150. Onur dedi ki:

  orjinallik ve analiz sertifikası olmayan ilaç tüketmeyin ayrıca günlük 1-3 gr insan bünyesine kafidir…

 151. mehtap dedi ki:

  En iyisi amway omega 3 tarim bakanligi onayli helal sertifikali 3ay yetiyo cok etkili kizima ve kendim kullaniyorum 1 hafta bile yetiyo farki gorebilmek icin super isteyene yardimci olabilirim

 152. Hatice dedi ki:

  Çok teşekkürler çok güzel bilgiler, ne yazık ki ,günümüzde tükettiğimiz gıdalar her zaman insanın ÇDYA ihtiyacını karşılayamamktadır.Bende omega gıda takviyesi kullanıyorum,hatta benim kullandım (mega-3 ve çüha çiçeği -yani soğuk presleme yöntemi ile omega-9 elde ediliyor.) ben bu vitamini burdan almıştım isionsaglik.com/Mega.php

 153. zeynep dedi ki:

  3 yaşındaki çock kullanabilir mi

 154. zafer dedi ki:

  Hanımlar beyler yukardaki yorumların tamamına yakınını okudum herkes kafasına göre birseyler yazmış tartışılır fakat yukardaki örnekler verilmiş 5 veya 10 dak deniyor Hayır köpük bardak 1 dk altında kesmesi lazım bunuda kyani yapıyor diğerleri iyi ola bilir şu an Türkiye de en iyisi kyani reklama sa evet reklam mütevazı olamayacağı bu konuda çünkü işin içinde sağlık var
  Herkese Saygılar
  Zafer

 155. MEMDUH dedi ki:

  Merhaba omega 3 sevdalıları.Ben Carlson omega 3 kullanıyorum.Araştırmalarım doğrultusunda en yüksek besin değerlerine sahip bu ürünün epa 800 dha 500 diğer omega yağ asitleri 300 olarak görünüyor.Hiçbir şekide reklam yapmadığımı belirterek siz değerli omega 3 sevdalılarının daha kaliteli ürün kulllanmasını tüm samımıyetımle istiyorum.

 156. murat dedi ki:

  her omega3ü değil orjinal omega3 ikullanmak gerekiyor.
  05377060616

 157. Oğuz dedi ki:

  en güzeli direk balık yemek ilaçlarla uğraşmayın doğal yoldan girsin vucuda

 158. hilal dedi ki:

  arkadaslar piyasanın en iyi omegası forever living artıcsea 376 kod numaralı urunu ayrıca cerrahpaşa tıp fakultesi farmakoloji anabilim dalı uyesi prof.dr okan yıllar ın bizzat kullandığı ve tavsiye ettiği tek praperat yani takviye urun ayrıca göğüs hastanesi dr.gökhan kılıç tanda bizzat dinledim butun hastalarına tavsiye ettiğini biliyorum mutlaka hayatınıza dahil edin özellikle depresyon ilaçları kullananlar ilaç yerine omega kullanın sağlığınızı koruyun

Paylaş

*

css.php