Hakkımızda

Bugün besin desteği, ya da bitkisel destek ürünleri ile ilgili inanılmaz bir bilgi zenginliği bulunmaktadır ve nereden başlayacağını bilebilmek çok zordur.

Gıda takviyesi ürünlerinin pazarı arttıkça, güvenebileceğiniz ve yüksek kaliteli bir ürün bulmak gittikçe zorlaşmıştır. Son zamanlarda yapılan bir araştırma, piyasada bulunan ürün türleri içerisinde toksik olmayan, etkin bir sağlık desteğini bulabilme oranının çok düşük olduğunu ortaya koymuştur.

Beslenme desteği olarak amacımız bitkisel ve doğal ürünlerle ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi vermek ve de bu tür besin takviyelerinin kullanımında gözönünde bulundurulması  gereken konulara dikkat çekmektir.

Beslenme Desteği

“Hakkımızda” üzerine 12 yorum

 1. Güzel bilgiler içeren siteniz için teşekkürler. Ancak verilen her bilginin dayandığı bir referans olması gerekir aksi halde ben kullandım iyi geldi şeklinde anekdota dayalı bilgilerin güvenirliği olmaz .Başarılar dilerim.

 2. İyi günler b12 vitamininin bütün avrupada likit olanı var acaba türkiyede de varmı?

 3. sitenizi devamlı izliyorum yorumları okuyorum vemma diyor vemmayı banada gösterirmisiniz

 4. sıtenızdekı saw palmetto bitkisi hakkındaki bilgiler güzel teşekkür ederiz . ancak bu bılgıleri alamıyoruz indiremiyoruz bı yardımcı olursanız sevinirim . bu bitki benim final ödevim.

 5. sitenizi çok beyendim ve taktir ediyorum…
  ayrıca bir sorum var?
  acaba beni de sitenize kayıt edermisiniz bunu size iletişimde 1 veya 2 kere söyledim ve tekrar söylüyorum lütfen eğer üyelik alınıyorsa benide kayır edip ilgilenin saygılarımla…
  __________________
  RuMeYsA ÇAKIR

 6. Besin desteği ve gıda takviyeleri konusunda güzel ve değerli bilgiler veren site çalışanlarınızı biz de MaTuTa Dengeli Beslenme & Danışmanlık Firması çalışanları olarak kutlarız. Emeğinize sağlık.

 7. Çok faydalı bir site. Emeği geçenlere çok teşekkürler..

 8. merhaba sitenizi gördüm ve eğer satmayı düşünürseniz bana mail adresimden ulaşabilir misiniz ? tşkler

 9. yıllardır ilgi ve bilgi alanıma giren besin destekleri ile ilgili sitenizi çok beğendim…( dahada geliştirilebilir )gelişmleri ve sitenizi takip edeceğim..bazı sorularımda olabilir…özellikle İtalya da özel besin destekleri konusunda,ilgilenlere seritifakalı eğitim programları Türkiye de uygulanıyormu yada uygulayan firma varmı? bilginiz var mı ? teşekkür ederim..saygılar

 10. Kronik dejeneratif hastalıkları incelemeden önce besin desteklerine inancım yoktu. Ancak bu konular hakkında biraz okuyunca besin desteklerinin ne kadar vazgeçilmez olduğunu anladım.Ve bir ürün kullanmaya başladım.Günde 59ml tüketilen sıvı formdaki Vemma güçlü bir bağışıklık sistemi,zinde bir beden için ihtiyacımız olan 12Vitamini, 65 minerali ve antioksidan mangostin,aloe vera,yeşil çay içeriyor.Vemma’nın insan sağlığı için inanılmaz olumlu etkileri var; besin desteği sitesinde tanıtmanız izleyicileriniz için çok yararlı olacaktır. Saygılarımla .

Yorum yapın

css.php